Pomysły patchwork, czy oryginał jest teraz w modzie

Zawartość:

Jeśli wpiszesz liczbę fanów patchwork modne teraz, prawdopodobnie szukać możliwości stosowania tej magicznej techniki, gdzie to możliwe. Ale czy wiesz, że sam pomysł (jako takiej) patchworku może być realizowany nie tylko w bezpośredniej „krawiectwo”, ale również bez igły i nici, i, na przykład, za pomocą igły lub haki, klej, papier i piana.

load...

Oto niektóre oryginalne pomysły z wykorzystaniem technik patchwork do dekoracji wnętrza domu, tworząc modne akcesoria i użytecznych (ale piękne) drobiazgi. Przy okazji, aby umieścić te idee w praktyce, to nie musi być wysoko wykwalifikowanych quilter. To wystarczy, aby mieć pojęcia o technice patchworku, mają smak artystyczny i pragnienie, aby przekształcić swój dom i ozdobić życie. Więc zacznijmy.

Pomysły dla domu

Oczywiście, należy zacząć od bardzo tradycyjny – pokrowce, poszewki, poduszki, koce, doniczki do kuchni. Wszystko to może być wykonane w technice patchworku, używając jego różnych gatunków, począwszy od ścisłego angielskiego pikowania i wykańczania szalony (w dosłownym tego słowa znaczeniu) Crazy-patchwork. Te wewnętrzne wyposażenie pewny dodawać Twojego domu ciepło i komfort, a także stają się jaśniejsze i „śmieszne” akcenty.

Ale nie jest to jedyna możliwość wykorzystania domu Patchwork kołdrę. Bardzo modne dzisiaj i tapicerki making kolorowych łatek. Więc jeśli sofy, krzesła i stołki tapicerowane krzesła z lekko zużyte, nie spieszyć biec do sklepu dla nowej tkaniny tapicerki: może być zastąpiony osobiście szyte tkaniny patchworku. Jeżeli zmienisz przycinać samemu nie można sobie pozwolić ograniczyć nowe pokrowce szyte jak patchwork. Nawiasem mówiąc, wszystkie te pomysły mogą nie przynieść tylko za pomocą tylko szycia. Jeśli wiesz, jak robić na drutach, a następnie połączone pokrowce patchwork, poduszki i poduszki przypadki będą mogli zaktualizować swoje meble.

Inną opcją patchwork pomysłów – aby użyć techniki patchwork do ściany konstrukcji. Na przykład, aby porzucić tradycyjne tapety i wklej na ścianie (tylko jeden, ale nie wszystkie!), Duże kawałki kolorowego szmatką lub użyć do tego celu przycinania tapety. Nawiasem mówiąc, co się ściany, na której można polegać ścisłych reguł tradycyjnej patchworku i stworzyć ścisłą patchwork ściana wzór, i może dać pierwszeństwo Crazy-patchworku, który nie koniecznie wykorzystać surowe kształty geometryczne, ale po prostu do „Play” z kolorem i fakturą materiału.

load...

Patchwork pomysły dla domu i mogą być realizowane w produkcję nowego cieniu, a gdy szycie zasłon, a nawet dekorowanie wnętrza ślicznych małych rzeczy: ramki do zdjęć, pudełka z biżuterią, luster. Jednak w tym przypadku trzeba będzie zapoznać się z tą technologią, jako zlepek bez igły.


Patchwork bez igły

Kolejny świetny pomysł wykorzystania techniki patchworku. Pikowanie doszła do nas z Japonii bez igły, gdzie ta sztuka nazywa kinusayga i jest używany do tworzenia wzorców plastrów jedwabiu. Technologia została dostosowana do współczesnych craftswomen swoje możliwości i jest używany do „malowania” panele dekoracyjne, projektowanie mebli, skrzynek, pudełek i dowolnej płaskiej powierzchni twardych.

Podstawą tej techniki jest patchwork pomysł, ale jest wykonany z pianki płaski nóż i kolorowych łatek. Po pierwsze, pianka jest nakładana na wzór na których granice są wycięte rowki, bruzdy, poszczególne elementy wzoru są pokryte kawałków tkaniny, której brzegi są wypełnione w tych rowkach. W razie potrzeby, granice pomiędzy różnymi tkankami ozdobione są plecionki lub sznurka, ale odbiera od Crazy-Patchwork.

W ten sposób możliwe jest wydawanie i zagłówkiem (zwłaszcza dzieci), a rzadko stary kredens lub szafki, a także, aby na panelu, a nawet prawdziwy jedwab malarstwo w kinusayga technologii. Patchwork, a nawet bez igły – Jednym z pomysłów dla prezentów i dekoracji świątecznych, ozdób nijakie skrzynkach lub pudełkach (cyna, tworzyw sztucznych, drewna i tektury) do przechowywania drobnych rzeczy.


Patchwork dla siebie

W poszukiwaniu pomysłów dla aplikacji Patchwork kołdrę nie zapomnieć o sobie. Jeśli można szyć lub dzianiny, starają się ubrania, wykorzystując idee patchworku. To może być łatwe i letnia spódnica i wykończenia kamizelki, a nawet ciepłą kurtkę. Nawiasem mówiąc, angażowanie się w projektowaniu odzieży, obsłudze i stare dżinsy są rzeczy, które będzie doskonałym materiałem do rzeczy wykonane w patchworku.

Z wyłączeniem odzieży (dla siebie lub dla dzieci) pomysły patchworku powinno być w porządku, na przykład, na nową torbę, która może być również powiązana lub uszyć patchwork. Oprócz worka znalezienia wesoły patchwork kolorystyka to: kosmetyczka, portfel, Phone Case, futerał na okulary i inne drobiazgi, które żyją w torbie lub na toaletce.

Faktycznie, jakieś pomysły patchwork właśnie są w powietrzu. Rozejrzyj się wokół siebie: że można przyszyć lub krawat do dekoracji domu lub zrobić tylko dla zabawy? Prawie wszystko, można użyć ideę patchworku. Więc używać! Bądź oryginalny i nie ignorować żadnych szalonych pomysłów cię odwiedzić. Oryginalność, a także mozaikę, teraz w modzie!

load...