Pomysły na zabawy: jak zorganizować niezapomniane wakacje

Zawartość:

Kto z nas nie kocha partię? Każdy człowiek przynajmniej raz w życiu obecny w wesołym towarzystwie zbierając kilka różnych osób. Śmiech, hałas, hałas, krzyki, strzępy wypowiedzi, taniec do rana – to wszystko przyczynia się do bardzo wysokich duchów i pełen pozytywnej energii. Oczywiście, można zorganizować walkę pitnej hałaśliwy i bez powodu, jak to się mówi, „aby wakacje na wakacje.”

load...

Należy zauważyć, że nie będzie o wiele bardziej interesujące, jeśli ludzie łączą pewne wspólne tematy. Dlatego też w niniejszym opracowaniu proponujemy mówić o pewnych pomysłów dla stron mogą być wykorzystane do organizacji imprez świątecznych. Ponadto dowiesz się, jak zorganizować uroczystość w an_11u, z którego wszyscy będą zadowoleni.

Jak przygotować się na imprezę

  • Miejsce

Najpierw musimy zdecydować się na party place. Jeśli wszystko odbędzie się w an_11u lub w an_11ku, to znacznie upraszcza proces przygotowania. W przypadku, w którym zakłada się, że spółka będzie posiadać duże, zapytać niektóre z nich pochodzą z góry. Nie będzie w tym nic złego, jeśli jeden z gości wziąć bezpośredni udział w gotowania świąteczny stół lub dekoracji an_11u.

Po pierwsze, jest to świetna zabawa! Okazuje jak mini imprezie z dyskusji na interesujące tematy, a można po prostu porozmawiać. Wszakże w naszym życiu, niestety, nie ma zbyt wiele czasu, aby porozmawiać z przyjaciółmi. A po drugie, to będzie sprawiedliwe jeśli każda partia przejmie część kosztów. Na przykład, w dzisiejszej Europie jest – normalna praktyka. Można jednak wszystko przejąć i mieć imprezę w an_11u, jeśli chcesz załadować efekt zaskoczenia.

load...
  • Lista gości

Następną rzeczą, którą trzeba myśleć – to kto będzie obecny na festiwalu. Zgadzam się, nie ma sensu, aby zaprosić wszystkich: i Syn i swata i chrzestnej i brata. Jeżeli strona będzie obecny, na przykład, ex-małżonkowie, skandal z pewnością nie jest nieuniknione. Czy na pewno chcesz zepsuć wyjaśnienie wieczorny czyjejś relacji. Więc należy zrobić listę, przemyślany każdy szczegół, a następnie wysłać zaproszenie.

  • Motyw

Ważną rolę odgrywa fakt, jaki styl będzie święto. Oczywiście, można po prostu się spotkać, porozmawiać i pójść do an_11u. Ale w tym przypadku, i nic nie pamiętam. Partia w piżamie, w stylu lat 80., kostium strony tematu – jest mało prawdopodobne, aby zapomnieć. Plus, filmy i zdjęcia będą trwać przez całe życie.

  • Atrybuty

Jeśli zdecydujesz się zorganizować rozrywki noc, zwracać uwagę i design pomieszczenia. Udekoruj pokój, dziedziniec, salon restaurację w atrybutach, które pomogą Ci poczuć świąteczny nastrój. Jeśli nie masz wolne pieniądze, można wyciągnąć własne plakaty, wycięcia zdjęcia drukowania.

Wybór motywu na imprezę

Więc, jakie są imprezy tematyczne będą miały sto procent sukcesu w nowoczesnym mieszkańców naszej planety? Wszystko zależy od tego, który masz zamiar zaprosić. Wiek, płeć, obecność drugiej połowie – w tym przypadku odgrywa ważną rolę. Zgadzam się, ludzie stałe (pracownicy i współpracownicy) nie jest bardzo wygodne, aby przedstawiać skąpo ubrane plemię afrykańskie. Dlatego też należy zawsze brać pod uwagę takie niuanse.

Piżama Party: Dół formalność

Jest to chyba najbardziej popularna metoda jest doskonałe zaplecze rekreacyjne. Z wami w tym przypadku prawie nie ma zdolności organizacyjne nie jest wymagane. Najważniejsze – zaprosić jak najwięcej znajomych i krewnych. Goście przynoszą ze sobą wszystkie piżamę i ubierać się w nich. Oczywiście, można po prostu umieścić je na, jeszcze przed opuszczeniem an_11u. Ale wtedy duże ryzyko, że taka osoba nie będzie w stanie się dostać na miejsce wydarzenia. W najlepszym razie zagremit policję, aw najgorszym – nawet daleko. Dlatego też nie warto ryzykować!

Więc gości w piżamie, a teraz można zrobić cokolwiek chcesz! Wygłupiać jak dzieci bawiące się fanty, gry planszowe, takie jak Monopoly lub mafii. I można wyłączyć światło, światło świec i szept powiedzieć przerażające historie. To bardzo zabawne, spróbuj! Wszyscy musimy znowu czuć, czasem małych dzieci, którzy na co dzień jest pełen nowych doświadczeń. Ponadto, taka partia jest bardzo usunąć nagromadzony stres w dorosłym życiu.

Jeśli goście będą tylko dziewczyną, można zrobić imprezę piżamy z elementami mistycyzmu. Będziesz potrzebował talię kart, tablicę z literami, dużej misce i inne atrybuty. Wszystkie powyższe elementy będzie przydatna dla „prawdziwego” wróżenia. Niekoniecznie być wiedźmą lub czarownicą prorokował do wszystkich uczestników szczęście, miłość, sukces, fortuna, itd. Ale zła w ogóle nie powinni nawet mówić tego wieczoru.

Czarno-biały partia: styl an_3

Sens takiej partii, że wszyscy goście są ubrani wyłącznie w kolorach czarnym i białym. Uwaga: ten typ rozrywki jest bardziej odpowiedni na spotkanie w klubie lub kawiarni. Wygląda to bardzo stylowe, wiele gwiazd show biznesu jak zorganizować takie wydarzenia. I nie zapomnij zadbać o stoiska, wokół których powinny być fotografowane wszystkie osoby przychodzące.

Nawiasem mówiąc, sygnał jest wybrany nie tylko ubrania, ale także potrawy na stole, i kwiaty, i dekoracji. Wszyscy goście na chwilę zapomnieć o kolorowym i tętniącym życiem świecie, pozostając na zewnątrz drzwi, i zanurzyć się w równoległym wymiarze i kolorze bez koloru, gdzie jest tylko czarno-białe. Jeśli ktoś myśli, aby być zadeklarowane na wakacje, nie są zgodne z ubioru, będzie musiał być odesłany do an_11u. Oczywiście, należy zmienić. Taka osoba nie jest konieczne, aby pomieszczenie, w przeciwnym razie następnym razem będzie zaniedbywać zasad.

Co lepsze ubranie do stawienia się na takich imprezach? Niech najpierw przypomnieć, że nawet sto lat temu ludzie nie mieli reprezentację na tym telewizorze. Kto by pomyślał, że po dość trochę czasu na ekranie będą wyświetlane filmy kolorów z efektami 3D. Wtedy był to ulubiony czarno-biały film. Oferujemy gościom nosić każdą kinogeroya tych lat: Marilyn Monroe, Charlie Chaplin, Vera zimno lub Marlene Dietrich. Goście będą tańczyć do dźwięków tanga, foxtrot, twist i jazzu! Zaproś na imprezę profesjonalnego fotografa, więc był w stanie uchwycić ciekawe ujęcia. Znajomych docenią ten wieczór i jest mało prawdopodobne, będzie zapomniane.

Party w stylu sowieckim

Bardzo przydatny do strony w stylu radzieckiej symboliki dla tych, którzy w jakiś sposób znalazł czas. Aby udekorować pokój idealne czerwone an_6ony i flagi. Jako rozrywkę można pokazać filmy z epoki, wśród których nie ma po prostu arcydzieło. Możliwe jest również, aby zorganizować konkurs na najlepszą piosenkę ludową, wymyślić konkurencji na następujące tematy: kto pamięta już pieśni rewolucyjne, kto wie, takim a takim terminie, który był Lenin, etc.

Niewątpliwą zaletą tego tematu partii jest to, że nie będzie musiał puzzle nad pytaniem, niż zabawiać gości. Doskonałe ziemniaki w mundurkach, kiszona kapusta, ogórki i sałatki. Dress code jest związana w czerwoną wstążką łuk rękawie lub burgunda na sukience. Mężczyźni mogą dołączyć czerwony bandaż na klapie.

Kąpiel imprezę: ktoś będzie gorąco

Zgadłeś, strona powinna być zorganizowana w kąpieli lub w saunie. Odpowiednie przekąski będzie krakersy, chipsy, oliwki, ser. W skrócie, można zabrać ze sobą wszystko, co jest idealne do piwa. Warto zaopatrzyć się w kwas chlebowy i herbata ziołowa. Odzież – tylko stroje kąpielowe i prześcieradła. Jeżeli sauna posiada basen, możliwe jest, aby umówić się na grę zespołu z piłką. A jeśli masz karaoke nudzi i nie trzeba!

Jedyną rzeczą – należy zwrócić się do gości, czy mają jakieś problemy zdrowotne. Niektóre osoby (ciąży lub karmiących, cierpiących na żylaki, rdzeń) jest surowo zabronione uczestniczyć w takich instytucjach. Jeśli w ogóle, spróbować znaleźć saunie lub łaźni, gdzie istnieje dodatkowa rozrywka – bilard, szachy, warcaby, etc.

Kostiumach lub an_6 maskowy

Na takiej imprezie najlepszymi przyjaciółmi, aby ostrzec z wyprzedzeniem, tak, że mają czas, aby przyjść i odebrać odpowiedni kostium. Ideałem jest, aby zorganizować uroczystości z okazji Nowego Roku. Ale jeśli chcesz pozostać Kopciuszek, Królewna Śnieżka i Czerwony Kapturek, to możliwe jest, aby zorganizować podobną imprezę, na urodziny, ślub. Nawiasem mówiąc, czy dla zabawy rozrywką potrzebują powodu?

Zaprosić jak najwięcej znajomych i przyjaciół, jak to możliwe, ponieważ cała sprawa będzie dokładnie, kto jest pod maską. Wtedy będziesz traktowany z fotografiami śmiać który Bok (szef) ma objąć Koshchey Immortal (programista) i Carlson (prawnik) biegnie na Śnieżkę (księgowy).

Na takiej imprezie musi być koniecznie wiodącym. Nawiasem mówiąc, główny zakład od firmy może również wykorzystać tę rolę. Start wieczorem z faktu, że każda zaprezentuje swój charakter i opowiada, jak doszedł do tej partii. Potem przyjdzie czas na jedzenie, ale potem zaczynają an_6u maskowym! Pamiętaj, aby zastanowić się, jak nagradzać najlepszą nagrodę strojach, które utwory do wykorzystania jako podkład muzyczny.

African strona: gorąca pasja

Zacznij od przygotowania oryginalnego zaproszenia na imprezę. Mogą być wykonane przez wycinanie z papieru kolorowego śledzi różne zwierzęta i pisanie na nich wiaan_11ości tekstowych. Ostrzegają o ubiór. Ubrania powinny być jasne, z dużą ilością ozdób. Ogromne koraliki, drewniane bransolety, kolczyki do ramion – wszyscy są mile widziane.

Następnie trzeba będzie zaprojektować wnętrze w stylu afrykańskim. Jak będziesz pamiętać, Afryka – bardzo kolorowe, kolorowe kraju, więc bardziej jasne akcenty można zrobić, tym bardziej udany będzie Twój nietypowe i nadzwyczajne stroną. Leżał na podłodze z pantery wzorzysty obrus. To będzie Twój improwizowany stół. Rozrzucone na poduszkach podłogowych z motywów zwierzęcych. Włącz audio CD z głosami przyrody, lekkich pikantnych pachnących patyczków.

Traktuje musi być obecny banany, pomarańcze i inne owoce egzotyczne. Apetyczne danie mięso smażyć, gotować niezwykłe przekąski. Można nawet zrobić goście jeść rękoma. Jest mało prawdopodobne, że ktoś będzie obrażać się na to! Jeśli w an_11u ma zwykle rzutki, dołącz wizerunek lwa i zorganizować konkurs o tytuł najlepszego myśliwego. Wygrać najwięcej strzelca.

Oriental Party: zasięgnąć jego Shaykh

Aby mieć imprezę w stylu simple Wschodniej. Wystarczy mieć rurę do an_11u wody i płytę z prawej muzyki. Dziewczęta mogą nosić chusty topy i owinąć wokół bioder, a mężczyźni nie polecam udać turban z ręcznika. Wszystko, oczywiście, musi być boso. Goście mogą bawić pilaw, płaszcz, orientalne słodycze i zieloną herbatę. Można zorganizować konkurs tańca brzucha. Jeśli goście będą się wstydzić, nie należy ich mylić. Po tym wszystkim, można po prostu usiąść i porozmawiać, powoli palenia fajki. Będziesz zaskoczony, jak psychiczna spowodują w partii!

Miasto zasypia, budzi się w mafii

Prawie co drugi w naszych czasach wie, że ta gra – Mafia. Albo przynajmniej nie słyszałem o takich. Więc wyobraź sobie, mężczyźni i kobiety, ubrani w stylu 30-tych ubiegłego wieku. Dziewczęta – długich sukienek, z jasnym makijażu ustnik (cienką rurkę, która jest używana do palenia cygar) przedstawiciele silniejszej płci – w garnitury gangsterskich z szelkami i pistoletów (toy oczywiście).

Wszyscy uczestnicy siedzą przy okrągłym stole, gdzie nikt nie wie, kto jest kim. Plus będzie jeden mistrz, który wie wszystko o wszystkim (w tym przypadku, oczywiście). Zasada gry jest prosta: są obywatelami i mafia. Pierwszy otwór chaos, który dzieje się na ulicach, a oni postanowili uwięzić tych. Ale, jak zawsze, źli nie chcą spędzić swoje życie za kratami, więc decydują się usunąć cywilów.

Każdy z graczy dostaje karty, który będzie wskazywał, że którego rola będzie grać wieczorem. Wstępny na każdym arkuszu papieru rejestrów wiodącą pozycję i obowiązki bohatera. Na przykład, obywatele są oznaczone czerwonym, czarnym – mafię. Głównym z nich jest komisarz, przypisany do karty niebieskim lub zielonym (można rysować, lub kupić gotowe dla siebie).

Ta gra jest podzielona na dwie fazy: w dzień iw nocy. Pierwszy krok – znajomy. Gracze zadzwonić do biura, oczywiście, blefuje. Potem przychodzi noc, podczas której wszyscy muszą zamknąć oczy (lepiej jest użyć bandaż). Pozostaje tylko mafia, który jest gestem pozdrowienia wzajemnie. Wtedy ci uczestnicy zasnąć. Budzi komisarz. Konieczne jest, aby kapitan znał położenie wszystkich graczy.

Wtedy nie jest dyskusja dnia. Spekulować, głosami mafii został wybrany. Nocą, źli spowodować udar. A kto ma więcej lewo jest zwycięzcą. A jeśli uczestnicy byli entuzjastyczni, wejść w rolę, dokładamy wszelkich starań, coś od strony każdego tematem będzie zachwycony.

Strona „Znajdź bratnią duszę”

W filmie „Sex and the City” Charlotte wydał przyjęcie na które zaproszono para. I każda dziewczyna powinna doprowadziły dobry, miły facet. Tak samo było z mężczyznami. Był jeden warunek – muszą być całkowicie puste. Taka opcja dla tych, którzy nie mogą znaleźć bratnią duszę. Tutaj można zapoznać się z jej księcia, który właśnie szuka królestwa księżniczka tridesyatom.

Aby zorganizować taki wieczór nie trzeba wywierać większego wysiłku. Najważniejsze – zaprosić całkowicie wolne od jakiegokolwiek zobowiązania do ludzi. Wieczorem można zrobić grę „miłość od pierwszego wejrzenia”, które pomogą poznać podoba Ci faceta. A kto wie, może on będzie tylko jeden, z którymi kojarzą ich przeznaczenie. Dodatkowo, dzięki swojej partii tworzą i inne pary.

Madhouse: dla tych, którzy wiedzą, jak się bawić

Jeśli zdecydujesz się zorganizować taką niezwykłą imprezę na świeżym powietrzu, wszystkie szczegóły będą musiały dbać o Ciebie. Więc podpisać kartę, która musi wskazać, jaką rolę powierzoną znajomego: herbata, filiżanka, Napoleon, Pingwin, etc. Goście są zobowiązani przyjść w strojach odpowiednich do ich roli. Najważniejsze w tym przypadku – nie przesadzaj. Zgadzam się, pulchna kobieta nie jest bardzo miło być ukazywania roli Calineczka.

Jeśli chodzi o dekoracje, to nie będzie przydatna wszystkim, że przychodzi do rąk. Papier toaletowy jest używany jako girlandy, upended krzesła – piękne wieszaki. Zamiast siedzenia stosowane materace określonymi w półkole. W środku obrusa stela, która znajduje się na jedzenie. Żaden normalny naczynia nie powinno być. Wszystko pić i jeść z tworzywa sztucznego. Jeżeli jedna ze stron ma miejsce w an_11u, gospodyni wtedy nawet stanąć w zlewie nie musi. Brudne talerze i widelce po prostu wyrzucić na wywóz śmieci.

Casino: nie ma szczęścia w kartach, szczęście w miłości

Za organizację imprezy w stylu kasyna, potrzebne będą następujące rzeczy: alokshahmaty, warcaby, ruletkę. W tym przypadku, Zasada gry jest prosta. Kto wygrywa, kto wypił zawartość szkła, która jest na tym samym rysunku czasu. To nie udaje takiego zdarzenia i bez mapy, gdzie grają na taśmy, butelki, które powinny skręcać do wyboru partnera do pocałunków.

Ponadto, nie zapomnij zorganizować emocjonujące konkursy i promocje, które muszą być otwarte dla wszystkich bez wyjątku. I pamiętaj, aby wymagać od tych wszystkich obecnych, aby wyłączyć telefony komórkowe, usunąć z pomieszczeń godzin. Wszystko musi być tak jak w prawdziwym kasynie.

Jeśli chodzi o napoje i jedzenie, to wszystko jest łatwe. Wystarczy, aby zorganizować w formie bufetu. Dla odwiedzających wziąć swoje ulubione potrawy i jak mogą jeść. Okresowo, nie zapomnij przyjść do uczestników imprezy, aby wlać w szklance innej partii wina.

Można wymyślić innej partii bardziej oryginalny i ciekawy, wykonany we własnym stylu. Pomysły mogą być dużo. Nawiasem mówiąc, że goście nie nudzić, kiedy nagle coś pójdzie nie tak, można zwrócić się do lidera. Pomoże rozweselić nawet najbardziej poważnych ludzi, którzy są przyzwyczajeni do wyglądać przyzwoicie. Dzięki nim cygański taniec dyrektor, księgowy taniec striptiz i shamefaced zavsklaan_11 czytać zabawne wiersze. Ale nawet jeśli jest to zwykły wieczór, który będzie uczestniczył tylko przyjaciół i znajomych, takich cheerleaderką na pewno nie zaszkodzi.

load...