Pomysły na Nowy Rok – oryginalny wystrój wnętrza własnymi rękami

Przygotowania do święta trzeba przejść. Proste i oryginalne pomysły, które nie wymagają znacznych kosztów materiałowych, nie zajmie dużo czasu i da dzieci i goście zachwycają, radość i zaskoczenie. Niektóre z nich mogą być realizowane wspólnie z dzieckiem, niech drugi na razie pozostać mały sekret – nowy rok niespodzianek! Pomysły na Nowy Rok, zebraliśmy w jednej kolekcji, pomogą uczynić święto, jasne i niezapomniany.

load...

Zawartość:

Zapytaj jakiegoś dzieciaka, co święto on najbardziej lubi. Prawie na pewno będzie miał odpowiedzieć: „Nowy Rok”. Wielu dorosłych, którzy już dawno przestali wierzyć w bajki, wszystkie w ten sam sposób jak dziecko z przyjemnością czekamy na zegarze chiming w dniu 31 grudnia, w nadziei na cud, jeśli nie, to zmieni się na lepsze na pewno.

Nowe opakowanie, wykonane własnymi rękami.

Pomysły świąteczne

Dla wnętrza

Domu. Przy tworzeniu biżuterii może się przydać: jodła szyszki, inny kolor i rozmiar taśmy, świece, wszelkie orzechy, jagody mountain ash, spray „Dekoracyjne śniegu”, małe dzwony i, oczywiście, swoją wyobraźnię i dobry humor.

load...
 • „magiczny” Bal

Oszałamiające dekoracje świąteczne mogą być wykonane z przędzy, kleju i balony.

Nadmuchanego balonu i przędza jest smarowane białego kleju. Potem owinął wątki piłkę w różnych kierunkach tak, że linia w spotkaniu równomiernie pokryte. Kiedy klej jest całkowicie suche (może potrwać 1-2 dni), balon jest przebita, jej resztki emitują.

„Magia” motka przyniesie szczęście do domu i dobrego nastroju.

 • Christmas toy żarówek

Szkło świąteczne zabawki mogą być wykonane od końca jego życia lamp żarowych, serwetki, akrylowe, tkaniny i cekinów kawałki.

Serwetki kruszone w małe kawałki. Żarówka jest pokryta klejem, trzymając swoją bazę. Następnie wklej na całej powierzchni posiekane serwetek. Warstwy papieru powinno być kilka. Produkt pozostawia się do wyschnięcia na dzień. Następnie żarówka malowane w żądanym kolorze. .. Na przykład, biały (dla bałwana) lub czarno-biały (dla pingwina), itp Gdy farba jest całkowicie sucha udekorować zabawki: szalik i kapelusz może płaty odpowiednim kolorze. Remis oczy, usta cienką szczotki. Zrób pętlę, na której można powiesić na drzewie rzemiosła Bożego Narodzenia.

Snowman z żarówką – ekskluzywna dekoracja choinki.

 • Płatki śniegu lub koralik koraliki

Taka dekoracja jest wykonany jako praca wymaga wytrwałości i cierpliwości. Nieco łatwiej, ale nie mniej piękne „Snow” rzemiosła Quilling.

 • Snowman z pasemek

Funny bałwan można wyciągnąć z pasemek, spięte z gorącym klejem. Koraliki (przyciski kontrastowym kolorze lub dopasowane w tonie) będzie musiał utworzyć oko. Od koloru drutu może wnieść kapelusz i długopisy.

 • Gwiazda filcu z cekinami

To może być częścią kolędy lub „magiczne” różdżki.

Wytnij dwa identyczne elementy w kształcie gwiazdy w postaci tkanki holdingowej. Udekorować gwiazd cekinów (można przyszyć lub kleju). Sew dwie połówki ręcznie lub na maszynie do szycia. Gwiazdy umieścić wewnątrz wypełniacza (kombinezon lub wełny wyściółka poliestrowa), że gwiazda stawał głośność. Teraz musimy dołączyć gwiazdę na drewnianym kijem.

0. Gwiazda filcu zrobić nie jest trudne. Jeśli wziąć dłuższy kij, dostać personel do Santa Claus.

Na świątecznym stole

Podczas przygotowywania posiłków powinno być motto zdanie: „To jest nie tylko smaczne, ale także piękne.”

1. Kompozycja z gałęzi świerkowych

Na talerzu rozłożyć szerokim gałązek iglastych, Boże Narodzenie figurki, słodycze, owoce i świece. Orzechy mogą być owinięte folią. W przezroczystym wazonie bombek wyglądają interesujący mały rozmiar i choinkowe blichtr.

2. Świece

Świecznik Świeca może być odwrócony kieliszki do wina na długich szypułkach. Potrzebne będą: świecę w postaci tabletek, kolorowy papier, dwustronna taśma klejąca, spray do tworzenia „śnieg”, figurki, symbolizujące nowy rok.

 • Czyste i suche szklanki leczeni „Snow” aerozolu (pomiń ten krok, jeśli jasne szklanki szkło bardziej podoba).
 • Kolorowych koralików cięcia papieru i pokryte ich wyciąganych okularów. Wewnątrz można umieścić miniaturowe sarny (można je znaleźć w sklepie z zabawkami), jodła szyszki i inne wakacje wystrój.
 • W dolnej części nogi (obecnie znajduje się na górze) taśmy klejącej pasty i ustawić świecę.

3. Karty dla gości

Tworzenie małą kartkę z nazwą osoby zaproszonej. Na odwrocie napisać mały opis, na przykład: ulubione Babciu, króla piłki nożnej, Moneta we wszystkich kwestiach, Pizza kochanka. Małe etykiety mogą być związane z złotą nicią do jabłek lub papieru jodełkę.

5. Nietypowe wykorzystanie kieliszków na świąteczny wystrój.

Na świąteczny kostiumy

Nie tylko w domu, ale także tych, którzy mieszkają w nim, w nocy sylwestrowej powinien wyglądać w sposób szczególny. Najprostszym sposobem – jest iść do sklepu i kupić kostiumy, a nawet maski. Dla tych, którzy nie szukają prostych sposobów, proponujemy zapoznanie się z idei stworzyć świąteczne stroje własnymi rękami. Wzory można pobrać gotowe stroje na niszowych witrynach, a niezbędne wyposażenie, jeśli chcesz, zawsze będzie.

 • Stargazer

Długa peleryna-coat i kaptur ze sznurkami do ściągania, ozdobione gwiazd kolorowych folii, domowej roboty teleskopu – to znaczy, może i całej odzieży dla młodego astronoma. Na długiej przewijania, można napisać astrologiczne prognozy na następny rok, w żartobliwy sposób.

 • Lion

Podstawą do kombinezonu będzie służyć jako żółty płaszcz lub kurtkę z kapturem. Mane mogą być wykonane z przędzy pomarańczowego. Akvagrim make podobieństwa bardziej kompletne.

 • Cock

Potrzebne będą: pole pomarańczowe lub białe, zielone spodenki, pióra, malowane w różnych kolorach (lub skrawki tkaniny). Papier dziób stożka może być zamontowany na cienkiej taśmy gumowej. Muszelka dla koguta składa się z dwóch połówek, zszytych i nadziewane z syntetycznym wypełnieniem. Sew grzbiet do białego, żółtego lub zielonej czapce z łańcuchów.

1. Dla muszelki kolorze tkaniny, która posiada swój kształt.

 • Maskarada maski

Dla osoby dorosłej, można zrobić maskę karnawałową wykonane z papier-mache. Potrzebujesz: Dzienniki kawałki o wielkości 1,5 x 1,5 cm, pasty (z wody i mąki), farby akrylowe i tłustym kremem twarzy.

Smarować twarz kremem. Przyklej kwadratów gazety namoczoną w paście na nosie, brwiach, w obszarze pod oczami, na skroniach (czyli gdzie maska ​​pozostanie). Takie warstwy powinna być mniejsza niż 5. – Traktować maskę z ciepłym powietrzem z suszarki do włosów, należy go usunąć i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Następnie za pomocą noża zrobić piękne piśmienne szczeliny dla oczu. Farba wynikowy farba akrylowa (kolor jest lepiej wybrać, aby dopasować strój). Koronka, kryształki, koraliki, cekiny, kolorowe pióra, sztuczne kwiaty, płatki śniegu, wstążki satynowe – wszystko to można wykorzystać do dekoracji. Jeśli jest to pożądane, w dolnej części maski może być dołączony zasłonę, która zakrywa twarz.

8. Najprostszym sposobem, aby przekształcić się w kogoś innego – to jest nosić maskę.

Proste wskazówki

 • Plastic bombkami nie tak spektakularne, ale jeśli rodzina ma małe dzieci, mogą czasowo zastąpić szklankę.
 • Sztućce na świątecznym stole można umieścić w czerwonych rękawicach z białym obramowaniem.
 • Jodła szyszki koloru pistoletu farby, przywiązują dużo żyłki i haka do żyrandola.
 • Cięcia papieru płatek wzór zwilżyć wodą i trzymać na oknie. Czynienia z płatka śniegu na konturze i wewnętrzne szczeliny sprayu „dekoracyjną śniegu.”
 • Małe dzwony z łuków, przywodzi na myśl piosenka „Jingle Bells” – tradycyjna ozdoba Boże Narodzenie, które wychodzi z mody w historii. Udekoruj nimi może być cokolwiek chcesz.
 • Opakowania prezentowe mogą być wykonane ze specjalnego papieru (lub karton) follow wzór pudełka na prezenty. Alternatywą może być czerwone skarpetki Mikołaj. Są łatwe uszyć samemu. Urządzone choinki i dzwonki, na pewno będą tworzyć nastrój przedświąteczny.

Najprostszym sposobem, aby kupić w sklepie gotowe Christmas garland i Boże Narodzenie wieniec z kulkami, wstążki i szyszek sosnowych. I można zrobić oryginalny wystrój i uzyskać z procesu tworzenia wielu przyjemnych emocji. Nikt nie kwestionuje faktu, że praca fizyczna jest różna od produktów produkcji fabrycznej, ma osobowość i ciepło.

Wideo: świąteczne dekoracje i pakowania prezentów

load...