Pomidor diety i utrata masy ciała na soku pomidorowego

Dni

Jak pilne problemu utraty masy ciała prowadzi do tego, że różne metody ubytku masy istnieje coraz więcej. Zatarły figura staje obscenicznych już, niezależnie od wieku i sytuacji finansowej. Oprócz metod długoterminowych, zorientowane w pierwszej kolejności, tworzenie prawidłowych nawyków żywieniowych, istnieją dróg ekspresowych stracić kilka kilogramów w ciągu kilku dni. Jest to przede wszystkim mono – ograniczenie praktycznie wszystkich produktów, z wyjątkiem jednego. Należą pomidor diety, który pozwala fani schudnąć z komfortem to przydatne warzyw.

load...

Zawartość:

Przydatne właściwości pomidorów

Pomidory – produkty niskokaloryczne, więc są one często stosowane w diecie żywienia. Ale ich główną zaletą nie o to chodzi. Czerwona roślinnego jest magazyn składników odżywczych, które są w stanie rozwiązać wiele problemów związanych ze zdrowiem.

Jest to przede wszystkim na likopen – silny przeciwutleniacz, zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia mutacji i istotne dla zapobiegania raka. Jednakże, w celu zapewnienia, że ​​cenne substancje w pełni przyswajane, to pożądane jest stosowanie tłuszczu z pomidorów, na przykład olej.

load...

Elementy Rich pomidorowe i śladowych i witamin, w szczególności zawierają one chrom, który hamuje apetyt ataków. Pozytywnie wpływa na korzystanie z pomidorami i stan układu sercowo-naczyniowego, zespół asteniczny, a nawet nastroju. Ten przydatny produkt sprzedawany jest praktycznie w każdym sklepie, dzięki czemu dieta pomidorowa dostępne dla wszystkich chętnych.

Rozładunek Pomidor diet

Ta opcja pozwala stracić 2-3 kg w ciągu zaledwie kilku dni. Dieta jest bardzo proste: można mieć tylko pomidory, bez soli i oleju. Na diecie pomidorowym należy wybrać optymalną jakość owoców: dojrzałe i mięsiste. Ograniczenie liczby – nie więcej niż półtora kilograma na dzień, który jest podzielony na 4-5 przyjęć.

Ponadto dozwolone dużo czystej wody, aw przypadku ostrego głodu i szklanka soku pomidorowego. Trzymając się tej diety, pożądane jest nie więcej niż dwa dni, a to może się zmieniać zioła i trochę czosnku. Można, na przykład, gotować produkty te proste, ale pyszne zupy pięciominutowych.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Pięciodniowy dieta

To długa wersja umożliwia znacznie większą gamę produktów. Oprócz pomidorów, można sobie pozwolić na żytniego chleba, sera, czarnej kawy, włoski makaron, ryż, twaróg o niskiej zawartości tłuszczu, ogórek, papryka, owoce i jagody są o niskiej zawartości cukru, ziół.

Z różnych kombinacji tych produktów, istnieje wiele przepisów kulinarnych śródziemnomorskie, jednak powinien być używany tylko wywar i na parze, a także unikanie soli i cukru.

Niezastąpiony w diecie pomidora gazpacho zupa zimna, przygotowane z warzyw i ziół.

Przepis zupa pomidorowa gazpacho

Pomidorowe Dieta

Soku. Wiele użytecznych właściwości są charakterystyczne pomidorów i soku pomidorowego. Dlatego płynnych diet kochankowie mogą korzystać z przepisów z tego wspaniałego napoju. Nawet proste dodanie soku do diety ma pozytywny wpływ na proces utraty wagi. Parę dni na czczo soku pomidorowego i nie może czynić cuda. Metoda ta jest odpowiednia, jeśli chcesz szybko dostać się do ulubionego stroju lub trochę „na sucho” organizm przed ważnym wydarzeniem. W ten sposób mogą skorzystać z tych, którzy nie mają woli żelaza: sok pomidorowy dobra tłumi głód.

Najpoważniejsza opcja – jeden i pół litra soku dziennie, bez dodatkowych składników. Ci, którzy są zdecydowane podejście jest zbyt trudne, może być uzupełniona kilkoma plasterkami soku z czarnego chleba na obiad lub zupy z pomidorami, czosnkiem i ziołami na kolację. Jest również możliwość dodać sok pomidorowy lub dwie łyżki beztłuszczowego śmietaną lub niewielką ilość startego sera.

Wady pomidor diety

Ograniczenia pomidora diety jest bezpośrednio związane z właściwościami produktu głównego. Niestety zawarta w kwasie roślinnego w podeszłym wieku może doprowadzić do gromadzenia wapnia w ciele, w wyniku osadzania soli w stawach i tworzenia kamieni nerkowych. Są one również stosowane w dużych ilościach, nie jest pożądane dla osób z chorobą dróg żółciowych. Cóż, jak każdy inny niezrównoważonej diety, pomidor diety jest przeciwwskazany u kobiet w ciąży, opieka i młodzieży.

Extra odchudzania za pomocą pomidory mogą być używane tylko przez kilka dni. W przeciwnym razie, brak niezbędnych składników odżywczych dość szybko zaczyna mieć negatywny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Dodanie niektórych pokarmów może rozciągać się przez dłuższy okres czasu, ale w każdym razie nie więcej niż tydzień. Z drugiej strony, wartość odżywcza pomidorów robi dni na czczo z ich stosowaniem przydatne i skuteczne, a zdolności tych warzyw matowa głód pozwala schudnąć łatwo.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...