Pomarańczowy diety Queen Margaret pomarańczy i jaj diety dla 4 tygodni i 6 dni

Każda dieta, niezależnie od długości pozwala schudnąć, jeśli przestrzegać wszystkich zasad. Ale ograniczona odżywianie może mieć negatywny wpływ na ogólny stan zdrowia i samopoczucie. Ale pomarańczowa dieta dostarcza organizmowi witamin w całości. Dla fanów cytrusów – to po prostu przyjemność użytkowania na rysunku. Ponadto, istnieje kilka możliwości: dla szybkich wyników i stopniowej ulgi wagi.

load...

Zawartość:

„Pomoc w sytuacjach nadzwyczajnych” królowa Margarita

Znany dietetyk metropolitalnych na przykładzie wykazały, że dzięki diecie może odzyskać utraconą formę i nie szkodzą zdrowiu. Po porodzie, lekarz schudł o 30 kg. Jej techniki stosowane są gwiazdy show-biznesu, ludzi znanych i zwykłych, którzy nie dbają o wygląd i zdrowie.

Szczególnie popularna dieta zyskała Margarita Queen, jajka i Orange, które są jedyne elementy w menu. Produkty te są dobrze połączone, ich składników odżywczych i białka uzupełniają się wzajemnie, tworząc idealny tandem dla lepszego trawienia tłuszczów.

load...

Zasady diety i diety są takie same dla każdego dnia:

 • Do diety należy 6 jajka i 6 pomarańczy.
 • Pierwsze śniadanie musi być zaplanowane na 8:00, ostatni obiad – w 19 godziny.
 • Na początku każdej godziny jeść jeden produkt na zasadzie przemienności.
 • Naczynia

 • Nie pić.
 • Między posiłkami, pić dużo (8-10 szklanek) wody, zielonej herbaty bez cukru, ziołowe mikstury.

Dieta jaj pomarańczowy przeznaczone do 6 dni. W tym czasie, łatwe do „stopiony” 3-5 kg. Jest to świetny sposób na szybki odzysku niewyraźne brzuchu i talii.

Trzy tygodnie pomarańczowym nastroju

Ate masie przekraczającej 5 kg, nie jest konieczne, aby wziąć udział w krótkoterminowych diety i od razu wybrać metodologię trzy tygodnie. 21 kg pomarańczy, spożywane w tym czasie pomoże spełnić pragnienie.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Wybierz potrzeba tylko 3 menu, czas trwania zastosowania każdego 1 tydzień. W codziennej diecie zawiera 1 kg pomarańczy, pozostaje niezmieniona, a ilość płynów pić, a dodatkowe produkty różnią.

 • W pierwszym tygodniu – codziennie 2 jajka na twardo. Mogą być spożywane oddzielnie lub zmieszać z posiekaną owoców.
 • Drugim tygodniu – kasza wszelkich zbóż. Przygotowany wody bez soli i cukru. Zaletą jest nieograniczona liczba porcji.
 • W trzecim tygodniu – wszelkie owoce i warzywa. Mogą być spożywane na surowo, gotowane, dusić i piec.

W tym czasie można stracić nawet do 18 kg nadwagi. Jednak, aby utrzymać taką monotonną dietę wielu nie może sobie pozwolić.

Przydatne właściwości pomarańczowego

Menu w 4 tygodnie: pomarańczowy raj z mięsa smak

A ci, którzy lubią pomarańcze, chcesz schudnąć, ale nie może żyć bez mięsa, Ratowanie pomarańczowy diety przez okres 4 tygodni. Jej zróżnicowane menu, jedzenie satysfakcjonujące. Tak więc system jest łatwy do uchwycenia. Oczywiście, tylko ci, którzy są dostrojone do pozytywnego wyniku i nie zamierza iść pół-drożny wyścig do pakowania chipsów lub ulubionego hamburgera. Dokonywanie nikt nie może i powinien zrobić? Tylko zalecenie.

W trakcie kursu są zawarte w codziennej diecie menu, pomarańcze i jajka. Listę dodatkowych produktów jest dość szeroki, ale wykluczyć tłuszcze, masło i cukier. Sól i przyprawy mogą być dodawane w małych ilościach.

Codzienne śniadanie składa się z ½ pomarańczy i dwa jajka. Reszta potraw może być rozłożone na cały dzień na własną rękę. Jeśli umieścić mięso lub ryby, wielkość porcji powinna wynosić 150 g

Pierwsze i drugie tygodnie

  lli_1. 1. Dzień – gotowana cielęcina, owocem jednego gatunku w dowolnej ilości.
 • 2 dzień – mięso z kurczaka, kromka chleba żytniego, warzywami, 2 jajka, 1 pomarańczy. Ryby, duszone pomidory, chleb, 100 gram sera –
 • 3 dzień.
 • 4 dzień – część mięsa, surówka, jeden rodzaj owoców w dowolnej ilości.
 • Dzień 5 – mięso królicze, gulasz z warzyw, 2 jaja, świeże warzywa, pomarańczowy.
 • 6. Dzień – gotowane ryby, sałatki warzywne, owoce, wszelkie jeden gatunek.
 • 7 dzień – część cielęciny, zapiekany z pomidorami, surówka, 1 pomarańczy.

Trzeci tydzień

 • 1. Dzień – wszelkie owoce.
 • 2 dzień – warzywa (z wyjątkiem ziemniaków), surowe lub gotowane.
 • 3 dzień – warzywa i owoce.
 • 4 dzień – ryby i gulasz z warzyw, sałatka z kapusty.
 • 5. Dzień – gotowana cielęcina vinaigrette.
 • 6-ty

 • I 7 dni – jeden rodzaj owoców (w różnych dniach mogą się zmieniać).

Menu wytworzyć czwartego tygodnia pierwszego i drugiego analogu.

System zasilania jest przeznaczony do spadku o 10-14 kg. Dwa miesiące później, procedura może zostać powtórzona.

Korzyści lub szkody dla zdrowia

Skuteczna dieta pomarańczowe do utraty wagi i poprawy zdrowia. Owoc zawiera wiele witamin i składników mineralnych, potrzebnych do utrzymania ciała w dobrym stanie, oczyszcza krwi, obniża poziom cholesterolu, wzmacnia układ odpornościowy, normalizuje ciśnienie krwi, łagodzi depresję daje siły i energii. Jednakże w dużych ilościach i pomarańczy może powodować odwrotny efekt.

Przeciwwskazania do stosowania diety to:

 • wrzody żołądka i dwunastnicy;
 • Żołądka lli_1;

  Pęcherza lli_1;

  Grubego lli_1;

  Hepatitis lli_1;

 • Skłonność do alergii.

Wraz z utratą masy ciała i nasyceniu organizmu witaminami może jednocześnie odbierać problemów zdrowotnych. Dlatego nie należy zaniedbywać wizytę u lekarza przed rozpoczęciem diety. Bo tylko wtedy można wymagać leczenia. Ale to nie usprawiedliwia nawet z takim trudem wynikające harmonii.

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...