połysk Factor: że zmniejszenie masy ciała dziewczynka czytać

Zawartość

„Pohudeem”, „schudnąć Razem” Wreszcie „schudnąć!” – To nie jest hasłami kampanii harmonia partii, a nazwy czasopism i gazet. W mętnej strumienia odchudzanie połysku dość łatwo utonąć. Błędnej, jak to jest znane, nie tylko niszczy mózg, ale również bardzo sprzyja ustawienie kg. Nie wszystkie porady z czasopism, wiesz, tak naprawdę mają jakiś sens. Tutaj mimowolnie przypomniał babci z sąsiedztwa, lechivshaya nafta dny, kilka fanów Urinotherapy, spotkali się na warsztatach jogi, a inne dość, powiedzmy, skrajne osobowości. Więc co do odczytu z połyskiem, a może w ogóle nic?

load...

[Powrót do spisu treści]

Shape-Polska

Chciałem tylko zauważyć, sarkastycznie o „rozpoczął się dla zdrowia, skończył za zmarłych.” Pierwszy Kształt pokoju kopiowana i przekazywana z rąk do rąk na zawsze. Po tym wszystkim, nie były ćwiczenia. Jakościowo schwytany zaplecze fitness – to co lubimy „kształt”. 6 lat temu było całkiem możliwe, aby podjąć wszelkie kompleks z magazynka, a pociąg do niego, z powodzeniem spalanie tłuszczu, wzmocnienie mięśni i inne. Wtedy rozpoczął się okres „błyszczącego magazynu”. Mniej ćwiczenia, coraz więcej artykułów z serii „Jak zacząć szanować siebie, opanowanie szybkiego czytania” i „Co nosić w tym sezonie.” Jednak w ostatnich latach sytuacja uległa poprawie – nowy zarząd wciąż znalazła równowagę między reklamą kosmetyki, perfumy, opinii systemów żywnościowych, artykułów z serii „100 porad dotyczących diety i ćwiczeń fizycznych”.

Aby sprostać: dziewcząt, którzy chcą wykorzystać swój kształt, nie stając się trenazherka wentylatora.

To nie będzie działać: wielbiciele dzieł klasycznych „żelaznych” w siłowni – większość kompleksów jest mieszanką ćwiczeń funkcjonalnych i cardio.

load...

Werdykt: zabrać ze sobą w pociągu, albo jednocześnie z dala czasu w kolejki

. [Powrót do spisu treści]

Zdrowie kobiet

Wreszcie, wydawcy „Cosmo” zdecydował się na oddzielny magazyn dla zdrowia. Właściwie, to okazały i „Cosmo” zdrowie, nie więcej, nie mniej. Najcenniejszą rzeczą w magazynie – przetłumaczone artykuły o przydatności i prawidłowego „orientacji” na świecie diet. Tak, „BX” przypomina nam jeść naturalną żywność, liczenia kalorii, a nie dać się ponieść słodyczy. Ale siłownia artykuł wprowadza nas ponownie, z nowoczesnym spojrzeniem na szkolenia dla kobiet – wiele ruchów funkcjonalnych, dużo ćwiczeń kardio, aby rozwinąć siłę i naciśnij „środkową ciała” plus elastyczność i izotoniczny. Moda, relacje między płciami i psychologii są również obecne, ale w moim czysto osobistym zdaniem, są one tutaj w ogóle ważne.

Aby sprostać: ci, którzy pochityvaet MensHels szukają w Internecie blogów fitnessu zagranicznej i nauczyć się żyć zdrowo

Życie

To nie będzie działać: wielbiciele supermodelno-kostne estetykę. Za radą „BX”, aby nie stać się kiedyś, innym pytaniem jest, dlaczego masz tak być.

Werdykt: mieć świeży kwestię jej tabletki. Czytaj zamiast ulubionego bloga fitness.

[Powrót do spisu treści]

„Iron World”

Cóż, można powiedzieć, że mamy coś takiego czasopisma dla dziewcząt … „Świat” przyszedł do zbierania tylko dlatego, że jest to jedyny magazyn o treningu siłowego, który w zasadzie rozważa szkolenie kobiet w sposób regularny. Inną rzeczą jest to, że w ostatnich latach, magazyn wręcz specjalizuje się w promowaniu estetyki „Centrum bikini” i ćwiczenia na pośladki, ale im to wybaczyć. Po tym wszystkim, nigdzie indziej nie będzie czytać, jak squat z ciężarami, jakie ćwiczenia są dobre dla pleców i klatki piersiowej, jak nauczyć się robić przysłowiową wyciskaniu, i, co najważniejsze, co każdy z tych odważników. A to, nawiasem mówiąc, to jedyny magazyn, który wykorzystuje koncepcję „planu treningowego”. Znajdziesz tam nie tylko „anonimowa” trening dla utraty wagi, ale także wyjaśnienie, w jaki zyskuje masę mięśniową.

Aby dopasować: miłośników siłowni, a także każdy, kto jest zaangażowany w „lepiej mniej, ale wyższej jakości”

To nie będzie działać: ci, którzy po prostu nie znosi sztangi, hantle i sprzęt do ćwiczeń

Werdykt: ten magazyn jest możliwe i konieczne do zbierania, w skrajnych przypadkach, mąż lub brat peredaril

[Powrót do spisu treści]

„Schudnąć prawidłowo”

Nie należy mylić tego problemu z licznymi gazety na ten temat. Jednak trzeba to i nie mieszać się – magazyn jest najdroższy i największy ze wszystkich, kosztuje około 100 rubli. W każdym pokoju, oprócz zwykłej pogody, przyrody, mody, znajdziesz artykuł z certyfikowanej piśmie dietologa. Wymagane dokumenty i motywujące historie tych, którzy stracili na wadze za pomocą zrównoważonej diety. Jednak magazyn potrzebne „słownik” – są promującej system „Tabliczka znamionowa” zamiast tradycyjnego liczenia kalorii. Jednak recepty niskokaloryczne dań z mniej smaczne nie są. W ogóle, czytanie czasopism pozostawia samo wrażenie, jak na przykład rozmowa z matką i starszą siostrą. Wszystko to jest bardzo przytulne, w prawo, i naukowo uzasadnione.

Aby sprostać: naprawdę utraty wagi i nie cierpi z powodu „ekstra” R we właściwym

Kolana

30. To nie będzie działać: miłośników intensywnego treningu, dla fanów sportów ekstremalnych i podejścia „ostro, ale skutecznie”

[Powrót do spisu treści]

„Schudnąć!”

Edytor projektu „większość” ze wszystkimi konsekwencjami, jak styl prezentacji i poziomu materiału. Zajmuje publikacja z przeglądem popularnych internetowych i „na ławce przy basenie” diet i publikuje wywiady z gwiazdami takimi jak piosenkarka Nyusha, prezenter telewizyjny Ksenia Borodina, a także trochę jak piosenkarka Barbara. Jeśli nie wiesz, kto to jest, najprawdopodobniej, to nie lubię magazyn jest styl prezentacji. Tematy, oprócz diety internetowych, tradycyjny – jak trenować, a nie trenować, ale aby schudnąć, dlaczego warto pić wodę zamiast sody, który jest gruby i dlaczego powinno być spalone, aby nie wypełnić na odchudzanie pas.

Aby dopasować: młodszą siostrę lub nawet ty sam, jeśli nie masz ochoty na trafienie osoba dzwoniąca cię w twarz

Podpłomyki. To nie będzie działać: ci, którzy już czytać „Shape” lub „BX” oraz szkolenia przestał brakuje nawet w trzecim roku.

Czy warto czytać kolorowych magazynów, aby zdecydować, oczywiście, ty. Czasami morze nie jest bardzo potrzebne informacje można znaleźć naprawdę wartościowe rzeczy. Zdarza się, że wszechświat będzie wyrzucić dokładnie informacje, które są potrzebne. I zdarza się, że magazyn obsługują tylko „syndrom straty wiekuistej”. Więc jeśli już spadły ich kg, może chcesz nauczyć się robić na drutach, haftować, grać w gry komputerowe, a nawet podnieść poprzeczkę?

load...