Policzkową masaż twarzy: technika, zalety i przeciwwskazania

Procedura ta odwróciła głowę wzrostowy reprezentacji sprawie sposobów przedłużenia młodości. Okazało się, że dana osoba ponownie staje się gładka, elastyczna i pasuje bez operacji podnoszenia. Skalpel i środki przeciwbólowe są zastępowane manipulacji masażysta i kroplę cierpliwości pacjenta. Jeśli spieszyć odważnie ku nowym, niezwykłym, policzkowej masaż twarzy – dla Ciebie.

load...

Zawartość:

Francuski pomysł w naszym wcieleniem

Joel Siokko – Francuski kosmetolog ekstrawaganckie – nie po raz pierwszy imponuje kolegom oryginalnych technik. Jej pierwsza powieść pomysł doprowadził do niechęci fanów masażu klasycznego: francuski twierdził, że ze względu na piękno może i musi wytrzymać trochę bólu. Policzkową masaż stał się pierwszym na świecie technika masażu, w którym na powierzchni narażonej na życie – wcześniej uznano za niedopuszczalne. Działania kosmetolog również spowodował szok: pracowała przez mięśnie twarzy nie tylko na zewnątrz, ale także od wewnątrz, przez usta.

Teraz innowacyjna technologia rozprzestrzenił się na cały świat. Wraz z sukcesem odmłodzony z pomocą i piękno naszego kraju. Nauka masażu metodologii podjęzykowo (ten znany jest również jako wyposażenie) nie jest łatwe, więc w domu, Pani Siokko nieustannie prowadzi szkolenia i osobiście pokazuje wszystkie etapy masażu.

load...

Jak jest policzkową masażu

Niektórzy masażyści, aby klienci mogli usiąść, ale najprawdopodobniej będzie oferowane do ustanowienia – w tej pozycji ciała, w tym twarzy, lepiej odpocząć. Otwierasz usta, a twórcą ręce kosmetycznych w sterylnych rękawiczek zacznie służyć jako kapłani. Będzie mierzony i ugniatają równomiernie mięśnie policzków, brody i wargi z obu stron. Specjalista z pewnością uchwycić mięśni, to łatwo wyciągnąć i powrót dokładnie do tego miejsca. Następnie przechodzimy do następnego. Stopniowo „wylicza” całą powierzchnię policzków i dziąseł.

Pierwsze sesje trwają nie dłużej niż 10 minut, a następnie zwiększyć czas do 15 minut. Nie martw się, jeśli nie będzie silny ból – jest to normalne, będzie cierpieć z łatwością. Kosmetologów powiedzieć, że wiele kobiet na koniec kursu, więc relaks w ręce masażysty, że spać w pierwszych minutach zabiegu.

Efekt masażu

Transformacja „brzydkiego kaczątka” w „łabędzia” rozpoczyna się po pierwszym manipulacji mastera. A po czasie pięciu lub sześciu zabiegów (nie powinna być mniejsza niż) pacjenci Wdzięczni jesteśmy wdzięczni za magią masażysty. Mogli ledwie rozpoznają siebie w ciągu mięśni lustrzane są wzmocnione i zaostrzone, owal twarzy staje się wyraźniejszy. Znika fałdy nosowo-wargowe, zmarszczki są wygładzone duże i bardzo małe rozpuszczone.

Na policzki straciły objętość – to jest szczególnie popularne wśród kobiet, które zmagają się z nadwagą. Dieta i ćwiczenia są uporządkowane ciało i twarz jest pełna. Policzkową masażu pozwala pożegnać się z okrągłych policzków.

Masaż wpływa na ludzi jak i na poziomie komórkowym. Po tym komórek aktywnie dzielą się, a tam jest gładka odnowa skóry. To poprawia cerę, skóra staje się gładka, gładka, miękka. Kurs masażu, jeśli przeprowadzone z jego działalnością zawodową substytutem liftingu

Wideo: Korzyści z masażu policzkowej

Policzkową masażu: plusy i minusy

Zaletą sposobu i jego uniwersalność. Oprócz głównego celu – aby odmłodzić twarz, – nadaje się dla kobiet, które marzą, aby schudnąć, i ludzi, którzy są po udarze mózgu rehabilitowanych – atrofii mięśni stopniowo rozwiniętych.

Wadą – ograniczona strefa uderzenia. W górnej części twarzy, dekoltu i szyi są „zapomniane”, muszą być inne sposoby, aby odmłodzić. Autor kładzie nacisk na technologię połączenia policzkowej masaż Rzeźbiarski – w jej słowa, w tandemie, że cuda, zmienia oblicze nie do poznania.

Możliwe zagrożenia na drodze do urody

Wynik wokół masażu zależy od profesjonalnego kosmetologa. Nieprawidłowy chwytania lub nadczynność mięśnie naciskać na tkanki nie przyniesie korzyści, ale boli źle.

Znaki właściwego masażu:

  • Bolesne uczucia nie trwają długo i znikają;
  • Po zabiegu na twarz pozostaje siniaki, stłuczenia i inne widoczne oznaki „szkolenia”;
  • Policzki pierwszy zauważalny wzrost objętości, a następnie obrzęk ustępuje;
  • Pierwszych sesji towarzyszą niezwykłe uczucia: zmęczenie, sztywność mięśni twarzy; ostatnie sesje są już nie istnieje; Zmiany
  • Są widoczne na twarzy po pierwszej sesji: twarz jest dokręcone, skóra staje się gładsza.

Jak zachować wyniki policzkowej masażu

Jak długo Twój uaktualnienie zmierzy świeże i pasuje, zależy od ciebie. Aby zachować efekt masażu, jego zachowanie powinno być łączone z wykorzystaniem specjalnych kosmetyków do twarzy. Zestaw narzędzi jest wybrany kosmetyczka indywidualnie, specjalnie do potrzeb Twojej skóry. Należy używać do podnoszenia maski i stosować je należy natychmiast po pierwszej sesji. Jest to możliwe – i nie zapomnij o innych zabiegów kosmetycznych, aby zachować młodość skóry.

Według kosmetologów, w efekcie oporu wpływa ile procedur odwiedzić. Ich liczba waha się w cyklu pięciu do dziesięciu. Przebieg dziesięciu sesji jest uważane za zakończone, wyniki będą cię zadowolić przez długi czas.

Obsługuje twarzą w świetnej formie kontynuował masaż. Jeśli spojrzeć do specjalisty raz na 7-10 dni, mięśnie pozostają w świetnej formie.

Po wyłączeniu policzkową

Wpływ

Podobnie jak inne rodzaje masażu, to nie stosuje się do następujących problemów zdrowotnych: guzy

  • Złośliwych;
  • Zaostrzenie chorób przewlekłych, w tym opryszczki; dermatozy
  • Lli_1;

  • W chorobach zakaźnych.

Jeśli tarczyca nie jest w porządku, przed sesją, aby odwiedzić na lekarza – to może również zakazać procedurę.

Jeśli nie ma ludzi, aby zmienić się w taki sposób, uważnie patrzeć na ekranie telewizora wśród znajomych – „Gwiazda” od dawna próbowali wyobrazić nowość i całkowicie przekształcony. Znamiennym przykładem – Larisa Dolina. Singer stale monitoruje wagę, stosując dietę, ale usunąć zaokrąglenie policzków zwykłymi metodami kosmetyczki nie mógł. Pomógł dolina tylko policzkową masażu. Chcesz wyglądać jak król – eksperyment! Powodzenia w trudnym zadaniu tworzenia piękna!

load...