Pokrzywy hemoroidy: szybka leczenie choroby królewskiej

W związku z szybkim hemostazy i przeciwzapalne efektów, pokrzywy hemoroidy jest najlepszym narzędziem uzdrowienia. Ekstrakty pokrzywy skutecznie regulują metabolizm, promować regularne ruchy jelit, zmniejszają stan zapalny błony śluzowej, postanawia zakrzepów. Rośliny lecznicze łagodzi objawy ostrego hemoroidy, łagodzi ból, zatrzymuje krwawienie wewnętrzne, aw niektórych przypadkach nawet zwalczenia choroby we wczesnych stadiach.

load...

Zawartość:

Przydatne właściwości pokrzywy w leczeniu hemoroidów

Jest udowodnione, że łodygi i liście pokrzywy są złożone i pomaga wyeliminować kilka przyczyn zaostrzenia hemoroidy:

 • przywrócenia funkcji przewodu pokarmowego;
 • Spowolnić patologiczną zmianę ścian żylnych;
 • Zatrzymać krwawienie odbytu;
 • Przycięte stan zapalny;
 • Gojące się rany;
 • Dźwięk ciała.

Czasami miejscowego leczenia hemoroidów pokrzywy prowadzi do natychmiastowych rezultatów, aż do ostatecznego zaniku objawów. Jednakże, nie ma powodu, aby zakończyć terapię. Pełny kurs dla ostrych hemoroidy wynosi jeden miesiąc.

load...

Terapia pokrzywy: najlepsze receptury tradycyjnej medycyny

W leczeniu „pikantne” choroba pokrzywy jest szeroko stosowana zarówno w postaci świeżej i suchej. W medycynie ludowej leczniczego roślin stosowane do wytwarzania naparów, nalewki, maści, nalewek, soku.

Hemostatyczne wywar z pokrzywy

W zależności od stopnia złożoności choroby, wywar z pokrzyw hemoroidy są wykorzystywane do zastosowań wewnętrznych, kąpiele Sitz, kompresuje i mikro-lewatywy.

Aby przygotować bulion mieszany 8 g suszonych liści pokrzywy z 8 g kory kruszyny. Suchą masę wlewa litr gorącej wody i umieścić na talerzu. Doprowadzić do wrzenia i stanąć około 8-10 minut na małym ogniu. Gotowy filtr bulionu i wziąć niekompletnego szklanka 3-4 razy dziennie.

Rosół dla microclysters wykonane z suszonych liści rośliny: łyżkę ziół zalać szklanką wrzącej wody. Mieszaninę ogrzewa się do wrzenia przez 10 minut, pozostawiono do ochłodzenia do temperatury 28-30 ° C. Ochłodzoną filtruje eliksiru, podawany w 30-40 ml odbytnicy jest nie mniejszy niż 20 minut. Procedurę powtarza się dwa razy dziennie – rano i przed snem wcześnie.

Regenerujący pokrzywy infuzji

Napar z pokrzywy hemoroidy Healing jest wykorzystywana do kąpieli osiadłych. To sprzyja regeneracji tkanek i gojenie pęknięć, łagodzi obrzęk i ból podczas defekacji. Przygotuj napar z pokrzywy pozostawia suche. W 10 litrach wrzącej wody dodano 100 g suszonych ziół i pozostawiono do czasu aż temperatura w brzeczce osiągnie pomieszczenia. Leczenie siedzenia prowadzone przez korytka 20 minut, 2 razy dziennie.

Od dawna zbierane i suszone pokrzywy w maju, jak wywary z elementów sprężynowych znacznie lepiej przygotowany od letnich i jesiennych zbiorów.

Kąpiel ziołowa – tajemnice starożytnego uzdrowicieli

Ludzie mówią, że korzenie roślin mają większy wpływ niż liści. Na królewskim leczeniu choroby zaleca się kąpią pokrzywy korzeni. W tym celu 90 g rozdrobnionych korzeni wlać 2 litra wrzącej wody. Domagaj 40-50 minut, napięte infuzji jest dodawany do kąpieli z wodą o temperaturze 37-38 stopni.

Oprócz skutecznego leczenia hemoroidów, kąpiele pokrzywy aktywują procesy przemiany materii w komórkach reguluje pracę gruczołów łojowych, poprawia elastyczność skóry. Wanny pokrzywy przyjmować codziennie przez dwa tygodnie.

Dodatkowe zalecenia i przeciwwskazania

Na początku tego nieprzyjemna choroba zwana chorobą królewską. Rządzący nie cierpiał na hemoroidy powodu niewystarczającej aktywności fizycznej. Choroba Raspatronennuyu pogarsza otyłość, nieodpowiednia dieta, regularne zaparcia i ciężkich ćwiczeń.

0. Aby wyleczyć hemoroidy pokrzywy doprowadziło do zwolnienia, ważne jest, aby przestrzegać następujących zasad:

 • Powstrzymać się od ciężkiej pracy fizycznej;
 • Diety (w celu wykluczenia słodki, ostry, słony i smażone);
 • Umyć odbyt zimną wodą po każdym wypróżnieniu;
 • Zapobiec hipotermii z dolnej części ciała;
 • Unikać długotrwałego siedzenia i pracy stojącej;
 • Zapobiegać zaparciom.

Dla wszystkich jego użyteczności i bezpieczeństwa pokrzywy ciała ma wiele przeciwwskazań do krytego recepcji:

 • Zakrzepowe;
 • Zakrzepica lli_1;

 • Żyły;
 • Idiosyncrasy lli_1;

  Nadciśnienie lli_1;

  Ciąża lli_1.

Kolekcja przepis protivogemorroynyh

Testy na stosowaniu pokrzywy hemoroidy wskazują, że największy efekt może zostać osiągnięty w początkowym stadium. Przed samodzielnego wezwał do konsultacji u proktologa. Może trzeba terapii medycznej. Opóźnione dostęp do lekarza, często kończące się operacji.

load...