Pokój dziecięcy dla nastolatek – dziewczęta

Zawartość:

Wszelkie naprawy podobny do wojny, gdy nie można znaleźć potrzebę, kiedy całe życie zostaje wywrócone do góry nogami, i nie wiem, kiedy to się skończy. Ale w tym samym czasie, aby zmienić wnętrze pokoju – to bardzo miłe. Zwłaszcza jeśli nie starają się siebie, ale dla ukochanego nastolatka, która wyrosła z tych ścian z naiwnych karłów i stać się maszyny blisko-osobowe.

load...

Ale nie spieszy się radować. Oto wszystkie meble bezpiecznie wyjęte i oczyszczone ściany starej tapety. Co dalej? To zależy od tego, którego my room przebudować. Chłopiec czy dziewczynka? Pomimo faktu, że nastoletni chłopcy są uważane za problematyczne, że zwykle nie można zarzucić z nowym remontu pokoju dziecka (choć co to dziecko, jeśli trzeba było zainstalować całkiem dorosłego łóżko dla jej chłopczycą!) Pokleit tapety niebieskim? Wielki. Zielony? Też nic. Ale dziewczęta są bardziej niegrzeczny. Są daleko od obojętny do wnętrza pomieszczenia, w którym będą one prowadzić dziewczyny. Dlatego przed zakupem farby z cytryny, porozmawiać z córką. A gdy jesteś przekonać nastolatków nie powiesić baldachim nad łóżkiem, pozwól mi dać kilka porad o tym, jak najlepiej, aby zmienić wygląd pokoju dziecka.

ściany

Tak, te same ściany, z której zostały starannie usuwane resztki starej tapety. Zaczyna się z wnętrza ich dzieci dla nastolatek. Jest ich kolor i tekstura ustawi podstawowy charakter pomieszczenia. A jeśli kolor musisz zdecydować na parze córką, wybór materiału podstawowego lepiej jest stworzyć własną. Przede wszystkim należy pamiętać, że dziewczęta, mimo starannych chłopców, ale plami ściany nie gorzej niż ich rówieśnicy. Dlatego, jeśli chcesz pokleit tapetę, to lepiej wybrać opcję malowania do lekkiego pociągnięcia pędzla, aby powrócić do wnętrza dawnej świeżości.

Paweł

Zdecydowaliśmy się położyć na podłodze w pokoju dziecięcym? Tracisz go. Dziecko jest mało prawdopodobne, aby spełniać 33 trosce o ostrożność na taki kapryśny materiału. Znacznie łatwiej wyrzucić na podłodze linoleum izolowanym, co jest niezwykle łatwa do czyszczenia. Oczywiście, można wymienić wykładzinę linoleum. Ale to tylko jeśli jesteś przekonany, że nie będzie w tygodniu do ustalenia diety nastolatek w ciągu ostatnich 7 dni. I nie mów, że twoja córka zjada tylko w kuchni. Następnie stamtąd na stole pustych opakowaniach krakersów i butelkę Coca-Coli? Nie to samo wylecieć przez okno?

load...

Oświetlenie

Jest to bardzo ważny aspekt każdego wnętrza, czy to pokój dziecięcy nastolatka lub twój mistrz sypialnia. Pamiętaj, aby podzielić pokrycia w dur i moll. Main, powinieneś już zrozumieć – to zwykle żyrandol, który oświetla cały pokój w dobrej wierze. Pomocniczy zaliczamy kinkiety, lampki nocne stoliki nocne i lampy na biurku. Szczególnie dbać o ostatni akapit w naszej firmie, jak każdy nastolatek wciąż mają pracę domową, co jest konieczne od czasu do czasu do wykonania. Dlatego uważaj dziewcząt wzroku od dzieciństwa do niej nie było konieczne, aby zamówić okulary w dorosłości.

Meble

Jakie meble najlepiej pasują do wnętrza pokoju dziecka? Ten, który jest najbardziej przydatna do swojej córki w życiu codziennym.

 1. Biurko

  Musi stanąć przy oknie, lub lampę ze światłem fluorescencyjnym. Znaczy dziecko nie powinno mieć pół godziny demontować jeden pojedynczy wiersz w książce. Ponadto, biurko z każdej nowoczesnej dziewczynki powinny mieć funkcje biurko komputerowe. Dlatego przemyśleć wcześniej, co będzie faworytem stojak laptop lub komputer Twojego dziecka.

 2. łóżko

  Ale lepiej jest usunąć okno z dala. Po pierwsze, aby uniknąć ciekawskich spojrzeń od przechodniów, a po drugie, z powodu notorycznego projektu, który jest znany z naszych okien.

 3. Lustro

  Ważne jest dla nastoletnich dziewcząt, aby wiedzieć, że wygląda dobrze. Aby to zrobić, ostatnie dziecko jest gotowe do spędzają godziny wiruje wokół lustra, przymierzając stroje i próbują narzucić swoją pierwszą metamorfozę. Nawiasem mówiąc, o kosmetykach: jest lepiej, jeśli kupisz dziecka szminki na własną rękę, co nie daj jej do malowania. Przestałeś dużo zakazów rodzicielskich w okresie dojrzewania? Więc dlaczego sądzisz, że Twoje słowa będą bardziej wydajne dla nowoczesnych dziewczyn?

 4. Gabinet

  Żadne wnętrze przedszkola jest kompletna bez tego uciążliwego mebla. Aby nie przegapić z wyborem gabinetu, zobaczyć, jakie rzeczy w szatni jest zdominowany przez nastolatka. Może twoja córka uwielbia jedwabną sukienkę? Następnie główną część obudowy należy zwrócić na miejscu przez niekończące wieszaki, na których spocznie stroje dziewcząt. Jeżeli Państwa Beauty partii obuwia, to trzeba zadbać o ich przechowywania z góry. I nie zapomnij o kompaktowych szafek pod drobiazgach. Na ogół prawdziwe zbawienie od 21 wieku uważany jest za szafę, która jest w stanie pokryć nawet najbardziej przewlekłe choroby na jego lustrzanymi drzwiami. Więc zwrócić szczególną uwagę na ten model w doborze mebli. Nawiasem mówiąc, dobrze dobrana konstrukcja szafa rozjaśni każde dziecko jest wnętrze pokoju.

Osobowość

Nie, nie mówimy o tobie. Wyrazić istotę musi sam nastolatek, dla których został uruchomiony naprawy. Upewnić się, że dziewczynka ma wiele pomysłów na mojego pokoju. I nie jest to konieczne, organ narzucić swoje poglądy. W końcu żyjemy w tym pokoju nie jest dla ciebie, a twoja córka. Więc pozwól jej wybrać zasłony i kolor dywanu. Zgadzasz się?

load...