Pojawienie się hemoroidów po porodzie i wpływ na powikłania seksu analnego

Hemoroidy po porodzie, kobieta seks analny tworzyć duże problemy. Dla każdej kobiety poród – stres. Okres rehabilitacji po porodzie następuje stopniowo i wymaga szczególnej uwagi. Na początku okresu rekonwalescencji często mam problemy z krzesłem – zaparcia. Stres fizyczny podczas wypróżnienia może prowadzić do pojawienia się hemoroidów. Choroba ta jest powszechna, ale tylko mniej niż 4% ludzi ma poważne komplikacje.

load...

Przyczyny tej choroby u kobiet

Hemoroidy nazywane problemem, który pojawił się w kanale odbytu, odbytu, na tle żylaków. Kobiety często zadają pytanie: dlaczego hemoroidy przeszkadza im bardziej niż mężczyźni? Zapalenie hemoroidy powodować wiele przyczyn, ale najczęściej są przydzielone:

 1. Ciąża. U kobiet, wzrost ciśnienia w obszarze miednicy często pojawia się podczas ciąży. Macicy zwiększa się wraz z dalszym wzrostem płodu, a to powoduje wzrost ciśnienia w żyłach. Ciśnienie wzrasta ze względu na fakt, że występuje strumień krwi i powrocie spowalnia i zatorów. Problem ten jest potęgowany jeśli waga kobiety w ciąży staje się większe stosowanie przepisów. Nastąpił wzrost ciśnienia w miednicy, a także u kobiet po porodzie pojawia się hemoroidów.
 2. Statki hemoroidalnej przyczynić się do rozwoju zmian hormonalnych, które są charakterystyczne dla ciąży. Hormony złagodzenie żylnej ściany, zwiększając nacisk na nich.
 3. Niewłaściwa dieta. Powolny proces trawienia prowadzi do zaparć. Aw przypadku zaparć i podczas porodu zwiększa napięcie mięśni, co przyczynia się do pojawienia się hemoroidów po porodzie lub jej powikłań.
 4. Żeński zawód często związane z siedzącym trybem pracy lub długotrwałej obecności na nogi, takich jak detaliści. Siedzący tryb życia lub ciężkie obciążenie kończyn dolnych prowadzi do zastoju krwi w narządach miednicy, aw żyłach łydki.
 5. Stres. Pojawienie się problemów w odbytnicy może być spowodowane przez powodów psychologicznych. Kobiece ciało bardziej wrażliwe i cięższe naprężenia przenoszone.
 6. Miesiączka. Przed pojawieniem się miesiączki u młodych dziewcząt mogą pojawić się objawy choroby w odbytnicy. Choroba jest spowodowana zwiększonym przypływ krwi w małym basenie. Potęgować problem niezdrowej diety i nadmiernego wysiłku fizycznego.
 7. Zwłaszcza kobiece preferencje seksualne. Anal stanie spowodować pojawienie węzłów. W obecności pęknięć w odbycie i uzyskiwanie ich infekcji może powodować stany zapalne.
 8. Częste lewatywy może wywołać stan zapalny hemoroidów.
 9. Biegunka.

Istnieje błędne przekonanie, że pikantne jedzenie stymuluje pojawienie się hemoroidów. Ostre przyprawy w żywności może powodować pieczenie podczas oddawania stolca, czy są pęknięcia w odbytnicy, ale przyczyna choroby nie są.

load...

Niebezpieczeństwo hemoroidy

Płci pięknej jest ważne, aby wiedzieć: hemoroidy leczenie należy rozpocząć dopiero po znalezieniu pierwotną przyczynę choroby. Choroba w kanale odbytu jest powszechne wśród kobiet, a więc o niebezpieczeństwach problem musi znać każdą dziewczynę.

Późne leczenie prowadzi do zakrzepicy. Węzły mogą nie pojawić się dopiero po urodzeniu dziecka, ale nie mają inne dziewczęta. Mogą pojawić się zaparcia, gdy istnieje nacisk na żyły i oddzieloną obrzęk występuje hemoroidy. Opóźnienia w leczeniu hemoroidów prowadzić do poważnych problemów. Jednym z powikłań może być ropień – ciężkie zapalenie tkanki odbytu. Z biegiem czasu, tkanka zacznie się jątrzyć. Choroba jest podzielone na 2 rodzaje:

 • Przewlekłe;
 • Ostre.

Jeżeli błędne leczenia zapalenia odbytnicy choroby kanałem się przewlekły. Leczenie każdej choroby ważne jest, aby rozpocząć na czas, aby zapobiec występowaniu powikłań.

Wczesne leczenie problemów odbytnicy pomoże zapobiec polipy, a następnie do powstawania nowotworów złośliwych. Zagrożone są kobiety w wieku przedmenopauzalnym. Płci pięknej, którzy osiągnęli wiek 40 lat powinny mieć regularne kontrole.

Przyczyny i rodzaje hemoroidów

Dziewczęta często Objawy choroby obserwowane są w ostrej formie. Oni skarżą się na ból w odbycie, a nawet obrzęk.

Obecność tych objawów jest niezgodny normalne życie: one zakłócać normalnego chodzenia, siedzenia. Zespoły bólowe mogą być spowodowane nawet najmniejszego nagłego ruchu. Podczas zaostrzenia mogą powodować krwawienie podczas defekacji.

Objawy odwiedzania witryn w odbyt mężczyzn i kobiet nie różnią. Gdy uszczelka jest po omacku ​​w odbyt, to powiedział, że wewnętrzne hemoroidy wychodzi i staje zewnętrzny.

Przejście typu węzeł wewnętrzny wygląd sugeruje, że choroba staje zaawansowany. Pojawienie się zaparć może być także oznaką pojawienia węzłów odbytnicy. Choroba ma szerokie spektrum gatunków. Każdy gatunek ma swoje charakterystyczne objawy choroby, ale bez leczenia nie można ich przełożyć:

 1. Wewnętrzny. Ekspansji i zapalenie nerwów występuje w wewnętrznej części kanału odbytu, choroba rozwija się bezboleśnie. Powodem jest to, że w tej części receptorów bólowych organizmu są całkowicie nieobecne. W ciężkich przypadkach może być krwawienie.
 2. Zewnętrzna (zewnętrzny). Charakteryzuje się uszkodzeń nerwów na końcu odbytnicy, zainteresowanych pacjentów o ostrego bólu i świądu. Problemy Leczenie powinno być rozpatrywane wyłącznie przez wykwalifikowany personel. Gdy hemoroidy są pęknięcia odbytu. Nawet płytkie pęknięcia w akcie defekacji powoduje ból i swędzenie.
 3. Utrata węzłów. To powoduje silny ból.
 4. Węzły zakrzepicy. Występuje u kobiet i charakteryzuje się niedrożnością węzłów eksplozją ze wzrostem ciśnienia odbywa się obfite krwawienie.

Terapie

Problemy z kanału odbytu u kobiet – to zjawisko powszechne i wymaga natychmiastowego leczenia.

Jeśli problem już nie istnieje, każdy pacjent został zapytany: Jakie metody leczenia wybrać przyjść szybszą ulgę? Wszelkie leczenie należy rozpocząć od wizyty u lekarza. To musi być zrobione, gdy pierwsze objawy choroby.

Po inspekcji i specjalista ustalania hemoroidy leczenie krok przypisane do ulgi od pacjenta dyskomfort. Leczenie zależy od rodzaju choroby.

Leczenie priorytet ma na celu wzmocnienie ściany żylnej, co zapobiega dalszemu wzrostowi węzłów i tworzenie nowych występów. Aby osiągnąć pozytywne leczenie trwa co najmniej 3 miesiące. Jeśli nie było anal i pęknięcie zakażonymi antybiotyki mogą być dodawane do leczenia.

Leczyć hemoroidy u kobiet, a także preparaty do stosowania miejscowego. Obejmują one składniki, które są ukierunkowane działanie na zmniejszenie procesów zapalnych, łagodzeniu bólu usuwania obrzęków, a także substancje, które zapobiegają tworzeniu się skrzepów krwi i poprawy przepływu krwi w tym węźle. Traktować tereny zewnętrzne lepsze maści i komponentów wewnętrznych skuteczniej leczeni przez świece. Leczenie tylko lokalnych agentów możliwe wykrywania pierwszego wystąpienia objawów.

Leczeniu hemoroidów przeprowadza się za pomocą kilku procedur:

 1. Podczerwieni krzepnięcia – wpływ na promieniowanie podczerwone choroby paleniska. Metoda ma zastosowanie dla wszystkich etapach leczenia hemoroidów wewnętrznych i zewnętrznych.
 2. Hemorrhoidectomy – chirurgia. Przygotowana usunięcie zapalnie hemoroidy.
 3. Skleroterapia – podawanie węzeł środek do obliteracji żylaków. Ten typ leczenia jest szeroko stosowany w leczeniu wczesnego etapu formowania zewnętrznej i dobrze znane w leczeniu wewnętrznych węzłów.

Leczenie hemoroidów po porodzie i seksu analnego – działania niezgodne, należy wybrać to, co jest ważniejsze: zdrowie lub przyjemności.

Po porodzie, w okresie karmienia piersią w leczeniu problemów kanał odbytu uciekać się do metod krajowych. Takie leczenie jest kąpiel ziół i spręża. Przed rozpoczęciem leczenia w domu, pożądane jest, aby uzyskać fachową poradę.

load...