Podział na posiłki, aby schudnąć bez głodu

Co tu jeść, aby schudnąć? Być może takie pytania zadać połowę żeńskiej populacji planety i ludzi wyczerpującym się sztywne diety, ale to nie daje pożądanego rezultatu. Po tym wszystkim, zazwyczaj następujące rygorystyczne diety dumpingowych kg wrócić dwukrotnie. Ale nie rozpaczaj, istnieje system utrata masy ciała, który pozwala nie torturować się głodny i ma wszystko, ale trochę. Ten podział posiłków lub jak modne jest teraz nazywany „greyzing”.

load...

Zobaczmy, co posiłki podzielone? „Greyzing” – układ zasilania, co pozwala na zmniejszenie procentu tłuszczu w organizmie z powodu częstego przyjmowania pokarmu w małych porcjach.

Frakcyjny system zasilania jest jeść 5-6 razy dziennie z posiłkami w odstępach nie dłuższych niż 4 godziny. Zazwyczaj codziennie kaloryczny akcji to: trzy główne spożycie żywności powinny zawierać 400 kalorii i dwie przekąski zawierające 200 kalorii. Ten tryb nie pozwala na pojawienie się uczucia głodu i przynosi w kulturze ludzie żywności. A dzięki nieobecności głodu, organizm nie odczuwa stresu jak w diecie niskokalorycznej. Dlatego, Split posiłki do odchudzania jest często przepisywany przez lekarzy i dietetyków, gastroenterologii są pacjenci z nadwagą.

Ułamkową dieta odchudzająca opiera się na fakcie, że „wywołuje” procesy przemiany materii w organizmie, przyspieszając proces wchłaniania składników odżywczych i pierwiastków śladowych. Od dawna wiadomo, czy zwiększa odstęp między posiłkami, organizm zaczyna układać tłuszczu „w rezerwie” ze strachu przed głodem i moc ułamkowa jest przeciwnie: częste spożycie żywności może powodować intensywne spalanie ciała nie tylko, aby ponownie wejść do jedzenia, ale także spędza tych zasobów, które już musieliśmy zostać przełożone.

Zalety systemu elektroenergetycznego frakcyjnej

 1. Nie ograniczaj się do jedzenia. Oznacza to, że nie ma zakłóceń, nie chce jeść wysokokalorycznych pokarmów zakazanych.
 2. Nie będzie głodować. Ludzka śluzówka żołądka o mocy ułamkowej produkuje mniej greliny hormonów. Jest to hormon, który jest odpowiedzialny za przyczyną głodu. W związku z tym mniejsza hormon grelina, tym większe uczucie sytości.
 3. To zmniejsza ogólną całość kalorii dziennie. My częściej jeść – mniejsze doświadczenie głodu, co prowadzi do zmniejszenia spożycia kalorii o prawie 20%.
 4. Jesteś zawsze w dobrej kondycji. Wszyscy znamy uczucie senności po zjedzeniu obfitego posiłku. Wynika to z faktu, że mocno kolacji krew płynie do organów trawiennych, aby pomóc w trawieniu pokarmów, w tym samym czasie, mózg doświadcza „post”, co prowadzi do pogorszenia koncentracji, ospałość cały organizm. Gdy dieta ułamkowy, organizm otrzymuje wymaganą dawkę „energia” i zachować czujność i mobilnych, a także wszystko, co przyczynia się do spędzenia dodatkowych kalorii.
 5. Przyspiesza metabolizm. Im częściej i wolniej osoba zjada, jedzenie jest trawione szybciej, co znowu prowadzi do utraty kilogramów.
 6. Jeśli nie podzielić posiłki, aby szybko schudnąć. Pójdzie gładko, około 2 kg miesięcznie, co jest gwarancją, że po cenach dumpingowych kg nie wrócić.
 7. Greyzinga staje się zwolennikiem, od razu czuć, ile należy zmniejszyć obciążenie narządów przewodu pokarmowego. Jest to szczególnie ważne dla osób cierpiących na zapalenie błony śluzowej żołądka, wrzody, zapalenie okrężnicy i innych chorób układu pokarmowego.
 8. Ci wyglądać młodo i świeżo. Temat do systemu elektroenergetycznego frakcyjnej mniej „zatkany” organizm, ponieważ nie chce jeść coś słodkiego lub tłuszczu i innych szkodliwych żywności. Ten natychmiast wpływa na wygląd: ma wysypki skórne, ciśnienie krwi jest normalne.
 9. Masz spokój głęboki sen. Po tym wszystkim, główną przyczyną koszmarów jest objadanie się.

Jedyną wadą jest brak systemu greyzinga we właściwym czasie „poręczny” żywności. Ale ten problem można łatwo rozwiązać. Wystarczy, aby w menu wieczorem siebie następnego dnia i przygotować niezbędne produkty. A warto pamiętać, że posiłki Split – to nie jest przyzwolenie z dziesięciu przekąsek dziennie i umiarkowane spożycie zdrowej żywności.

load...

Jak jeść w ułamkowej systemu elektroenergetycznego

W żadnym przypadku nie można całkowicie wykluczyć z diety tłuszczów powinno być zawsze obecne w omega wielonienasyconych kwasów tłuszczowych występujących w żywności, takich jak olej z ryb, rafinowana oliwa z oliwek, olej z siemienia lnianego. Pomagają one proces spalania tłuszczu;

Dieta musi być dostateczna ilość wody (herbaty i soki nie są brane pod uwagę);

Ciało powinno zrobić odpowiednią ilość witamin i pierwiastków śladowych.

Przybliżony menu odchudzania:

 • Śniadanie: wybór płatków i musli, kanapki, ale tylko chleba pełnoziarnistego, można dodać plasterek niskotłuszczowego sera, kawa lub herbata.
 • 1 przekąska: beztłuszczowe jogurty, owoce, chleb pełnoziarnisty.
 • Obiad zupa lub warzyw, korzystnie w parze albo jako świeże odmiany sałatki, mięsa, o niskiej zawartości tłuszczu.
 • 2 przekąska: kawa i desery niskokaloryczne.
 • Obiad: jarzynowa danie z ryb, mięsa lub jaj do wyboru.
 • Przekąska 3: przed snem można wypić szklankę jogurtu o niskiej zawartości tłuszczu lub kefiru.

W ułamkowe eksperci żywienia zalecane łączyć mięsa z zielonych warzyw surowych, ten ostatni musi być w płycie trzy razy tyle. Trawienie zielonych warzyw i znacznie dłużej, a także wszystko, co wywnioskować nadmiar płynów z organizmu. I najcenniejszą rzeczą jest to, że przetwarzanie warzyw zajmuje taką samą ilość kalorii jak dostaliśmy w ich ręce.

Na przekąski o mocy ułamkowej może być stosowany: niskotłuszczowe jogurty, jogurt, ser, krakersy i pełnoziarnistego pieczywa, sałatki, warzywa i owoce. Od słodyczy dozwolony galaretek i marshmallows, ale tylko jeden drobiazg. To nie mogą być wykorzystywane do różnych przekąsek: suszone owoce, orzechy, chipsy, fast food, kiełbasa, słodycze, soki, ciasteczka na bazie margaryny, czekolady.

Jeśli zdecydujesz się schudnąć z pomocą systemu greyzinga, konieczne jest, aby porzucić słodkie i bogate w skrobię i dokładnie określić liczbę spożywanych kalorii. Zazwyczaj, aby schudnąć, dzienna dieta powinna wynosić około 1600 kalorii. Aby łatwiej jeść mniejsze porcje, kupić miniaturowy zestaw stołowy, najlepiej niebieski, co przyczynia się do obniżenia apetytu dźwięku. I, oczywiście, nie zapominaj o aktywności fizycznej. Ten system zasilania pomoże schudnąć i ćwiczenia, nastrojony ciało.

Jeżeli nie jesteś zaniepokojony dodatkowy ciężar, taki system zasilania jest idealny do utrzymania stabilnej masy ciała. Można jeść słodyczy, ale w małych ilościach, najlepiej przed 10 rano.

Pamiętaj, podzielić posiłki do odchudzania – to nie tylko dieta, ale sposób życia, które powinny być przestrzegane przez cały czas.

load...