Podział lub fulbodi końcu

Zawartość

Witam, Elena! Promocje w swojej opinii o budowę planu treningowego. Co kobieta wybrać: trening lub podzielić całe ciało? A jeśli rozłamu, to top-down lub bardziej szczegółowy podział na grupy mięśni? Wszystkie źródła twierdzą, różne rzeczy: Split – nie tylko wydatkuje kalorii, więc ta opcja jest odpowiednia dla zestawu mas; ale z drugiej strony – dużo mięśni – im więcej spalonych kalorii. Do całego ciała – spędzają dużo kalorii, ale mięśnie pracują nie wystarczy głębokość i szczegół. W ogóle, to wąż gryzie własny ogon, i nie wiem, gdzie iść. A może warto połączyć w cyklu tygodniowym rozłamu i całego ciała? Co to mówi o nauce i praktyce, jeśli odrzuca?

load...

Szczerze mówiąc, nie jestem wojującym zwolennikiem ani jedno, ani drugie. I mój osobisty trening – fulbodi, ale nie ze względu na kalorie, czy coś innego, ale z powodu urazów otrzymanych w dzieciństwie powrotem muszę zrobić wiele łączących i bilansowania ćwiczeń po każdym podnoszenia ciężkich. Ale nie trenować przez cały rok. Okresy rozładunek używam płaskość Splitu, znany jako „pchać, ciągnąć, noga” Moi klienci są również przygotowani na różne sposoby. Wszystko zależy od tego, gdzie jesteś teraz. Pozwólcie mi wyjaśnić.

[Powrót do spisu treści]

Jestem nowy i chcę schudnąć do normalnej wagi

Dzieła. W prawie każdym klubie fitness polecacie fulbodi na symulatorach. I nie zawsze będzie dobrze. Jeśli nie ma przeciwwskazań do ładunku elektrycznego, radziłbym po prostu nauczyć się przysiadu, zginać z ciężarkami, wyciągnij swoją wagę do baru i wypchnąć go z ziemi. Dlaczego fulbodi lepiej dla początkującego?

Teraz trzeba wykonać następujące zadania:

  • Wypracować mechanikę każdego wniosku o automatyzm. Można to osiągnąć jedynie przez częste powtarzanie ćwiczeń, i nic więcej. Ale wszyscy mamy swoje codzienne zadania, a my nie możemy trenować godzinami. I tak, i nie powinno być – stawy i więzadła mogą być przeciążony tej pracy, a zamiast tego mamy radość zapalnego i uszkodzenia. W tym przypadku lepiej byłoby, gdybyśmy powtórzyć ruchu podstawowego 2 razy w tygodniu. Ale dwa szkolenia – to nie wystarczy, będziemy się kierować 3-4, z pełnym dniu odzysku między sesjami;
  • Przyzwyczaić się do regularnego kondycji. Behawioralnie pociągu, zmienić swój harmonogram, plan dnia, aby pomóc sobie, aby dostosować się inne obiekty z faktu, że jesteś teraz ćwiczeń. Jeśli „zgwałcenie” jej raspicanie i starają się przyjść na siłownię codziennie, po prostu przemęczony i wzajemne;
  • Dostosować swoją dietę. Czy wiesz, ile „Kobiety zawyżone” Spotkałem w swoim życiu? Cóż, te 2 tygodnie budujące mięśnie i straszny vnikuda znikają. Bardzo dużo. Ja sam był jednym z nich. Dopóki nie było przestrzegać diety. Tak, trzeba wyrzucić główne siły z faktu, że, przepraszam, nie nie mają same w sobie, i uczyć się dokładnie i systematycznie karmione na wspieraniu kalorii na ich wagę. Następnie – można to deficyt światła. „Bratansky” split grup mięśniowych nie jest złe, ponieważ wymaga treningu 5-6 razy w tygodniu. Oczywiście, będzie psychicznie czuję, że dużo pracy i przeciążenia. I zacząć jeść.

[Powrót do spisu treści]

load...

Dla początkujących, widzę najlepiej takiego Podział

Szkolenie 1. Kucki, pasek, push-up, pull-up równolegle do najniższego szczebla imadle (Australia), dipy lub pompki z kompensacją od przeciwległego triceps ławce.

2. Pociąg Pochylanie do przodu z prętem w prostych rękach. Albo: „rumuński martwy”, jak nazywany jest często w polskich źródeł. Kucki w nożyczkami (tzw lonży statyczny). Ciągnięcie w gravitrone lub gumy o odszkodowanie. W najbardziej skrajnym przypadku – aby wymienić górne apetyt blokowych. Prasa z hantlami w technice klasycznej. Lepiej nauczyć się czerpać ich po prostu stoi. Przeglądanie – Jeśli występują problemy w zachowaniu „neutralny plecy”. Podnoszenie nogi na pasku w imadle lub na stojaku na nierównych barów.

Te ćwiczenia możemy przełączać się dzień odpoczynku i stopniowo przyjść do pracy z ciężarami.

[Powrót do spisu treści]

Doświadczeni ludzie i ich potrzeby

Kiedy zdecydować się na podziale na grupy mięśni? Nie wtedy, gdy „jest to konieczne, aby narysować, pompy i inne radość siłownia nyashnye”, a kiedy możemy konsekwentnie wykonywać ćwiczenia siłowe na 5-6 grupy mięśni, a nie czują się wtedy, wybaczcie, człowieka z połową ciała. Ta umiejętność przychodzi do stałych klientów w 3-4 latach treningu. Bez przerw i opóźnień. W przypadku Novichkova podzielone według grup mięśniowych jest przekształcany, w najlepszym razie, w ćwiczenia aerobowe, a nieznacznie wzrosła lokalna wytrzymałość mięśni. W najgorszym – w cierpieniu, w którym pierwsze ćwiczenie jest zrobione dobrze i sprawnie. Kontynuacją – jak straszne i szkody ryzyka.

Jeżeli dana osoba pracuje na estetykę i ma zdolność i przeprowadzić sprawnie i odzyskać, nie widzę problemu w 5 dni „bratanskom” Split. Ale on nie powinien mieć problemów z przetrenowania. W praktyce okazuje się ciśnienie końca i temperaturze, na mocy godzin, a inny tryb sportowy. I są ludzie, którzy naprawdę mogą pracować w tym formacie, a nie być zawodowych sportowców – jednostki.

Jeśli dana osoba po prostu rozszerzone, aw jego planu treningowego nie jest „fit” 2 treningi w tygodniu na każdej większej grupy mięśni, może eksperymentować z „ciężkich” lekkich wersjach.

Na przykład, w poniedziałek, że squat ciężkie i lekkie stoki z barem, nożyczki i trochę samodzielnie na biceps i pośladki. Wtorek – łatwe i wyciskaniu triceps i barki treningu. Czwartek – ciężkie deadlifts, pull-upy, bicepsy, na przykład, odstępy bit w basenie lub na eliptyczny. W piątek – ciężkich pras ławce i trochę światła izolacji na ramionach i triceps. Albo mogą istnieć inne opcje.

, Których używam dla siebie, jak można zrobić trzydniowy „nogami push-pull”, czy co do zasady, praca na wytrzymałość (dużo białka i pływanie), a pięć dni lub sześć dni. I to nie jest ciężki trening nóg jedno – Plyometric lub sprinty, a „reszta ciała” jest powtarzany w wersji ciężkiego i lekkiego.

Jak widać, niektóre uniwersalne podejście nie istnieje. Ponadto, nie jest osobą fizyczną funkcje ruchowe i odzysku. Jeśli odzyskiwanie i postępuje do stanu pracując w czyste technologie, wszystko jest dobrze z planem treningowym. Jeśli nie – trzeba korektę, przemyślany perestnyka i wyrafinowanie. Oto, co do zasady, a wszystko myślę, że w tej skomplikowanej i kontrowersyjnej kwestii.

Elena Selivanova

load...