Podstawy Auto: jak zachować się w takich sytuacjach

Z pojazdami na drogach każdego roku staje się coraz bardziej: ktoś kupuje je dla ułatwienia poruszania się, a ktoś po prostu dla solidności. Jednak oszuści, którzy chcą zarabiać kosztem twojej nieuwagi i nieznajomości prawa, nie mniej.

load...

Co robisz, kiedy stałeś się zakładnikami tej sytuacji? Rozważmy kilka opcji, które każda szkoła jazdy powinna uczysz:

Taka młoda atrakcyjna dziewczyna za kierownicą samochodu obcego jazdy na planowanej trasie. Za jej samochód, który od czasu do czasu przez zwrócenie uwagi okresowo zawiera wysoką belkę, mówią, stop, rozmowa jest konieczna. Jak być w tej sytuacji? Przede wszystkim, nie starają się zatrzymać i dowiedzieć się przyczynę dziwnego zachowania kierowcy. Konieczne jest, aby dostać się do najbliższego stanowiska policji drogowej na miejscu, aby znaleźć przyczynę. Wszakże jeśli oszustów, znikną z widoku.

Inna sytuacja które mogą Cię zainteresować avtomoshennikov – prowadzenie samochodu jest mężczyzną w wieku powyżej 50 lat. Można zapytać, dlaczego? To bardzo proste. Fakt, że ludzie w tym wieku często osiągnęły swoje apogeum w planie kariery, a zatem przeprowadzić pewną kwotę pieniędzy. Ponadto, osoby te są samowystarczalne i nie powie nikomu o podejrzanych osobników. Oszuści mogą łatwo zrobić, jeśli tak nie jest, a ty jesteś do winy za to, że rzekomo porysowany samochód. Teraz wymagają one wyznaczony dzień pewną kwotę pieniędzy. Cóż, były znacznie bardziej wyrafinowane i powiedział swojemu najlepszemu przyjacielowi tę historię. Każdy, z kolei, powinni skontaktować się z policją. W czasie transferu pieniędzy atakujących, policja zatrzymała je, a teraz będą oni w murach swojej kary w więzieniu.

Bardzo łatwe „zdobycz” dla oszustów są tak zwane „lekkomyślne”. Kochają do jazdy po mieście z dużą prędkością, który prowadzi ich często do nieprzyjemnych sytuacji. Na przykład, „skwar” wykonuje proaktywne i zobaczyć samochód, który chce iść do przodu, zaczyna gwałtownie podnieść prędkość. Jednocześnie dotyka ciało swojego samochodu. Przerwanie w celu wyjaśnienia przyczyn tego zachowania. Oczywiście, oszuści natychmiast zaczynają żądać pieniędzy za uszkodzony samochód. Jak być w tej sytuacji? Weź telefon i zrobić zdjęcie zarysowania powstałe w wyniku tego incydentu. Jeśli okaże się, że to tylko ludzie, którzy chcą, aby ci, wtedy zrozumieć, że nie jest trochę o tym – nie jesteś tak głupi. Jestem pewien, że będą one natychmiast chcą opuścić to miejsce niefortunne.

load...

Pamiętaj – dużo opcji podstaw, więc należy być ostrożnym i nie daj się zwieść.

load...