Podstawowe zasady rehabilitacji po Blepharoplastyka

Chirurgia plastyczna nadal zyskać popularność, ponieważ pozwalają przezwyciężyć wady wyglądu, a nawet w pewnym stopniu przywrócić utraconą młodość. Jednym z najbardziej popularnych zabiegów jest korekcja powiek lub odsysanie tłuszczu. Jest to stosunkowo prosta operacja, jednak każda interwencja chirurgiczna wymaga ścisłego przestrzegania zasad rehabilitacji. O nich omówimy w tym artykule.

load...

Aby rozpocząć, należy stwierdzić, że taka procedura powinna być z góry zaplanowane jako rehabilitacja trwa do 14 dni. Pamiętaj, aby wziąć urlop w pracy, ponieważ nawet doskonała zgodność z wymaganiami lekarza nie może za kilka dni, aby usunąć obrzęk i zasinienie, aby usunąć. Jednak nie ma potrzeby bać się bólu, powiek jest dość szybkie i bezbolesne. Aby zmniejszyć do minimum obrzęk opatrunku chłodzi się natychmiast po zabiegu na oko. Również być przygotowany na pobyt w szpitalu na noc, ale następnego dnia można iść do domu.

Na drugi dzień może być jeszcze szamponu, ale nie wiele warte napiąć tkaninę, więc upewnij się, że woda z mydłem spadł mniej zawsze. Miłośnicy czytać lub oglądać telewizję mogą być udaremnione przez fakt, że w ciągu 2-3 dni po wypisie do uniknięcia stresu na oczy. Ograniczenia dotyczą w tym pracy przy komputerze.

Obrzęk są nieuniknione w każdej operacji plastycznej, więc nie trzeba się martwić o obecności. Ale dokładne spełnienie wszystkich wymagań lekarza, aby mniej zauważalny obrzęk. Aby uzyskać więcej informacji na temat Blepharoplastyka można zobaczyć na / z tworzywa sztucznego zabiegu, który przedstawia ciekawą i szczegółowe informacje. Przestrzeganie zasad zmniejszy obrzęk już 6-7 dni po zabiegu.

Oto kilka podstawowych wymagań dotyczących czasu trwania rehabilitacji:

  • Regularne kroplówka antyseptyczne krople do oczu;
  • W pierwszym tygodniu nie stosuje kosmetyki na wieki;
  • W przypadku problemów z wizją trzeba zrezygnować soczewek i daje punkty uprzywilejowanych;
  • Chronić oczy przed słońcem z okulary i unikać zbyt dużo światła;
  • Obliczach ćwiczenie 3-5 dni;
  • Nie podjąć bardzo gorący prysznic i wannę, która nie została krwawienia;
  • Wykonywać specjalne ćwiczenia;
  • Nie przyjmować żadnych leków bez zgody lekarza;
  • Odmówić alkoholu i ograniczyć palenie.

Prawidłowo przeprowadzona okres rehabilitacji po wieku korekty przyspieszy gojenie i uniknąć powikłań. Szwy usuwane są zwykle już w siódmym dniu, ale powinno to być widoczne za kilka tygodni, ale efekt osiągnięty potrwa co najmniej 10 lat. Pamiętajmy, że mówimy o swojej urody, więc warte wysiłku.

load...

load...