Podstawowe przepisy na potrawy z kurczaka gorącej cieczy

Zawartość:

W świecie istnieje wiele przepisów na dania mięsne, wśród których godne miejsce zajmują te, które są wykonane z kurczaka. Jest on uważany za najbardziej diety mięsa i łatwe. Tak więc fani nie stał się mniej. Kurczaka można gotować dużo zupy, dania główne, sałatki i wiele innych. Przygotowanie, na przykład zupa bulion z kurczaka, nie jest konieczne, aby posiadać jakiś talent. Aby to zrobić, to jest sporo receptur, z którego jest wybrać taki, który będzie Ci odpowiadać i składu i przygotowania.

load...

Mimo to, wszystkie najnowsze badania sugerują, że popularność zupy z każdym rokiem coraz bardziej zmniejszone. Ludzie, z powodu chęci wyglądać lepiej, ze względu na niechęć do spędzają dużo czasu na przygotowanie pierwsze kursy, a nawet z jakiegoś innego powodu, niemal całkowicie rezygnując z gorącą płynnej żywności. Wiąże się to z najpoważniejszych chorób układu trawiennego.

Ale jeśli spróbujesz, można jeszcze znaleźć kilka receptur, które są w książce kucharskiej niemal każda gospodyni. Oprócz tych skomplikowanych receptur jest słone, halofity, kharcho lub zupa, może być wykryte i zup, które są nie tylko łatwo zaakceptowane przez żołądek (brak podzharok i ropy kręgi na powierzchni), ale także, aby szybko i łatwo przygotować. Jednym z najprostszych jest lekka zupa zupa z rosołu. Te zupy mogą być dwojakiego rodzaju. Pierwsza zakłada, że ​​bez mięsa do zup, to tylko bogaty bulion. Druga grupa zawiera receptury zgodnie z którym dodaje się do rosół. W zależności od właściwości układu pokarmowego, lekarskich przypisane diety można wytwarzać w pierwszym i drugim przykładzie wykonania.


Powrót do spisu treści

Przepisy zupy rosół z mięsem

Tak więc, jak już wspomniano, w zależności od tego, czy warunek jest twój żołądek, można uciec się do użycia i przygotowania mięsa lub zupy, albo bez niego. W każdym razie, trzeba mieć produkt dietetyczny w bulionu z kurczaka. Różnica pomiędzy tymi grupami postrzegane jako wytwarzania (niezbyt dużo), oraz przy stosowaniu naczyń spożywczych. Jeśli chodzi o pierwszy etap, w tym przypadku dwie możliwe opcje.

load...

Po pierwsze, w trakcie całego mięsa zupy etapie gotowania, drugi – w tym zupy rozdrobnione kurczaka tylko umieszczony w podawanych do tabeli.

Tak, kilka receptur bulionu zupy z kurczaka należy uwzględnić w celu ustalenia, który z nich decydują się na wdrożenie własnych.
Powrót do spisu treści

Zupa ryż z rosołu

Są produktem 2 (kurczak i ryż), wydaje się ustawić, aby pomóc ludziom cierpiącym na różnego rodzaju zaburzenia układu pokarmowego. A jeśli kochasz pilaw z kurczaka lub po prostu jeść ryż jako dodatek do mięsa kurczaka, wtedy zrozumiesz żadnego smakosza. Jednak nie zawsze może być przydatna, wręcz przeciwnie – pilaw tłuszcz z dużą ilością przypraw i smażonego kurczaka (nawet ze zwykłym ryżem gotowanym) może tylko negatywnie wpływa na żołądek.

Podczas gotowania zupy są całkowicie różne. Po pierwsze, nie ma żadnych innych przypraw i wzmacniaczy smaków, a po drugie, nie ma nic w oleju poddaje się prażeniu, a co najważniejsze – bulion jest obecny, co jest ważne dla prawidłowego funkcjonowania żołądka.

W celu wdrożenia tego przepisu do życia, wymagane są następujące składniki:

  • 2 piersi z kurczaka lub kurczaka 1,
  • Duże ziemniaki – 10 szt.
  • Parboiled – 250 g,
  • 2 marchewki,
  • 3 cebule,
  • Zieleń,
  • Sol.

Jak przygotować pyszne zupy ryż z kurczakiem?

Proszę wypełnić garnek wodą. Na pewnej liczby produktów trzeba 4-5 litrowy garnek, woda, w której najpierw należy wlać pół i miejsce na dużym ogniu. Gdy woda wrze, trzeba radzić sobie z mięsa. W tym celu musimy najpierw rozmrozić kurczaka (jeśli mrożone), a następnie przemywa zimną wodą. Jeśli zakupiono schłodzone mięso, pierwszy etap jest pomijany. Następnie trzeba wyciąć tuszy na mniejsze kawałki, aby gotować mięso w całości. Małe piersi można ciąć wzdłuż na 2 części.

Jeśli chodzi o kurczaka, a następnie z niego będą musieli odciąć nogi i skrzydła, a potem reszta tuszy podzielić pierwszej połowie, zbyt, nie zapomnij usunąć wątrobę, a następnie każda połówka podzielona przez 2 części. Nogi i skrzydła nie idą do zupy, bo są za gruba dla niego. Dokładniej nie, a skórę na nich, ale rozpoczyna się oczyścić je dość trudne, w związku z tym być wystarczające do usunięcia skóry z głównym tuszy. Noga skrzydła mogą zostać później wykorzystane do przygotowania potraw.

Po wypatroszone kurczaka, pokroić na kilka części, a jej skóra jest usunięte, należy ponownie umyć, a następnie można wysłać mięso na patelni z już ogrzanej wody. Gdy woda wrze, to trzeba odrzucić płomień do średniego, trochę soli bulionu i pozostawić do gotowania mięsa, przez co najmniej 20 minut. Od czasu do czasu konieczne jest obserwowanie procesu parzenia, co może nastąpić w przypadku pianki bulion, który jest wykonany z brudu pozostającego na mięso.

Pianka ta będzie musiała zostać usunięta na stałe łyżkę lub kadzi. Podczas gdy mięso jest gotowane, można obrać i pokroić warzywa. Proszę umyć marchewki i ziemniaki. Po że warzywa są czyszczone. Ziemniaki obrane konieczność wprowadzenia w garnku z wodą, więc nie zaciemnione. Marchew należy zetrzeć na tarce o dużych otworach. Ziemniaki pokroić w kostkę nieco wydłużone.

Następnie przejdź do Cebula. Jest czysty i pokroić w drobną kostkę. Pokrojone cebule można umieścić w misce z tartych marchwi, ponieważ są one wysyłane do bulionu jednocześnie. Do tego czasu, mięso musi być gotowy, więc przy użyciu durszlak lub kilka innych narzędzi niezbędnych do uzyskania gotowane mięso z wywaru i wlać z powrotem marchew i cebulę. Pod warunkiem, że są gotowane (około 10 minut), konieczne jest, aby wyciąć mięsa. Oddziela go od kości i chrząstki drobno kroimy, a następnie wrzucano do bulionu. Razem z nim tam idzie i ziemniaki.

Kolejny krok – dodanie ryżu. Jak już wspomniano, korzystnie dodaje się do ryżu zupy parzony ponieważ nie wygrzewania lub rozpuszczają się w cieczy. Pierwszy ryż przemywa się zimną wodą, a następnie przechodzi bezpośrednio do bulionu wrzenia. Następnie trzeba skręcić w dół gaz do minimum i stopniowo wymieszać, gotować zupę przez około 15-20 minut, aż będą miękkie ryżu. Na koniec wyznaczonego czasu (5 min przed końcem), należy starać się bulion, a jeśli to konieczne, podsolit jest trochę więcej.

Po włączeniu na szczyt można posypać posiekanymi ziołami – koperek lub cebulę. Zamknąć garnek z pokrywką i przykryć wierzch ciepłym ręcznikiem. Jest to konieczne w celu umożliwienia zupy do zaparzenia. Po 5 minutach, można wylać go na płytkę i wezwać wszystkich do stołu. Zatem, ryż pyszne zupa z rosołu gotowości. W nim będzie trwać dłużej niż 1 godzinę.

Powrót do spisu treści

Przepis na pyszną zupę z rosołu bez mięsa

Bardzo często zdarza się, że masz piersi kurczaka skręcać mięso mielone (jak filet jest znacznie droższe). Aby to zrobić, trzeba wyciąć wszystkie ciała, które następnie zostaną wykorzystane do dokonania klopsy, gołąbki, pierogi i wiele innych. Co zrobić z resztą kości? Całkowite usunięcie mięsa z nich jest niemożliwe, więc po prostu wyrzucić kości, aby być nieopłacalne. Istnieje możliwość, aby dać im do psa, ale nie wszyscy mają zwierzęta.

Najprostszy a przy tym rozwiązanie praktyczne byłoby używać ich do bulionu z kurczaka preparatu mosolkov. Po pierwsze, trzeba wybierać wodę w garnku i umieścić go na ogniu, aby się rozgrzać. To pominięto również same kości z kurczaka, na którym nie ma zbyt wiele mięsa. Dalsze działania są podobne do tych, które zostały wymienione w gotowania ryżu przepis zupa z rosołu.

Do tej zupy, można zostawić go jako jest albo dodać kilka innych rodzajów mięsa. Na przykład, można wybrać dowolny rodzaj diety ryb i niech go w bulionie z kurczaka. Aby to zrobić, trzeba gotować go w osobnym naczyniu do rybim zapachu nie mógł znacząco zabić smak kurczaka. Cóż, jeśli masz kości piersi kurczaka lub na przewijania po farsz będzie za mało, wtedy będzie mógł nawet zebrać wystarczającą ilość mięsa do zupy.

We wszystkich powyższych przypadkach, będziesz mieć szybki i łatwy sposób na przygotowanie do której nie trzeba stosować żadnych dodatkowych materiałów i narzędzi (rondle, patelnie i inne), jak nie oczekuje się gotowania smażenia warzyw, takich jak pomidory, cebula i marchew. Ponadto warto zauważyć, że w bulionie z kurczaka, nie należy dodać dużą ilość ziół i przypraw (pieprz, liść laurowy, i tak dalej).

load...