Podróż dziecko (Transaero, bilety Avianova – oferty specjalne)

Czy masz dziecko? To nie jest powód, aby zrezygnować z wyjazdów zagranicznych – z odpowiednimi pragnienia, oczywiście. Na przykład, Europejczycy podróżują z dziećmi od trzech miesięcy i patrzeć w tym samym czasie bardzo szczęśliwym. W rzeczywistości, oni mają rację – rok przed dziećmi dużo snu i nadal nie mają zdolności do pokonywania wszędzie tam, gdzie nie trzeba. Co więcej, w tym wieku nie muszą się martwić o jedzenie, ponieważ żywność w puszkach jest dokonywane na tych samych standardów wszędzie i jest gwarantowana jakość. Nie chcesz ryzykować? Wziąć zwykły dom – to jest doskonale utrzymane i zajmuje stosunkowo mało miejsca. O locie i nie martw się – ta sama linia lotnicza Avianova, na przykład, oferuje wiele opcji dla podróżujących z bardzo małych dzieci. Dlatego też, jeśli nie chcesz odpoczywać w swoich rodzimych szerokościach i nie wierzę babcie zastraszania i pediatrzy mogą bezpiecznie przejść do odległych krajów – w rzeczywistości mniej niż dziecko, tym łatwiej przenosi się z samolotu. Tylko podczas startu i lądowania oparów dać pierś lub butelkę, że nie wkładać do uszu, i cieszyć się podróżą.

load...

Jeśli chodzi o dodatkowe środki, które należy podjąć, są następujące. Najpierw wybierz zaplanowany lot – Charter, jak pokazuje praktyka, często są opóźnione. Po drugie, przygotować psychicznie na fakt, że ubrania dla dzieci zajmie dużo bagażu – zdecydowanie warto jest coś, co może nie być w stanie kupić za granicą. Po trzecie, należy wybrać wiarygodne Airlines (zakupu, na przykład, bilety Avianova). Po czwarte, zarezerwować prywatny transfer z lotniska – autobusem do hotelu będą przechodzić po raz drugi bez dziecka. Po piąte, jeśli powrocie do ojczyzny w sezonie zimowym, po prostu nie wychodzić z dzieckiem na ulicy kilka dni.

Gdzie się udać? Oto opcje nie są tak mało. Tradycyjnie bardzo popularny wśród turystów korzystających Egipt – kraj bezwizowego krótkiego lotu, morze jest ciepłe. Latać na Cypr potrzeba 3-4 godzin, klimat jest przyjemny, smaczne dania – opcja ta prawdopodobnie będzie jak rodzice malucha. Jeśli chcesz odpocząć w zimnych porach roku, zwrócić uwagę na ZEA – tu sezon dopiero się zaczyna w listopadzie. Z biletów nie ma żadnych problemów, tylko latać dość długo. Grecja, Izrael, Tunezja – to byłoby jak przerwę z jego okruchów i możliwości spędzania wolnego czasu, jest wiele.

load...