Podrażnienia po depilacji: pozbyć się problemu

Zawartość:

Pomimo faktu, że teraz w modzie naturalne piękno każdej kobiety, która próbuje w każdy sposób upiększyć wygląd. I bardzo często gładkie, lśniące włosy, cienkie brwi, pełne usta na gładkiej powierzchni jest wynikiem długiej i ciężkiej pracy. Czy człowiek biznesu! Żeby wyglądać atrakcyjnie, to trzeba zmienić tylko koszulę i golić. W rzeczywistości wiele kobiet, wybierając kary dla bliskiej osoby, zabrać go do sklepu jubilerskiego. Oczywiście, to nic wielkiego. Plus pierścień złoto nigdy nie będzie. Ale jeśli naprawdę chcesz, aby zatrzymać wszystkie próbom zakłócenia jej mężczyzna rutynę, jest bardziej skuteczna kara.

load...

Sprawiają, że przynajmniej raz przeżyć swoje cierpienie na drodze do pięknego ciała. Oskubane brwi, wyślij do wielu godzin sprawności (to tylko mężczyźni myślą, że w szkoleniu bezcelowo przesunął się z miejsca na miejsce), czy woskowanie. Szczególnie skuteczna metoda jest uważana za ostatnią. Już po pierwszym pasie swoją narzeczoną zaczną przeklinać wieczną miłość do kwaśny na twarz, a trzeci obiecują wszystko, byleby powstrzymać tortury. A co najważniejsze – będzie nigdy stać sceptycznie znaku w dół na swoim ciele lub podrażnienia po depilacji.

Oczywiście, nie oznacza to, że trzeba się rozwijać z samej góry, wykorzystując rzecz ukochanej. Usuwanie włosów powinny być wykonane tak, aby nie być jak nasi przodkowie. Ty sam będzie o wiele bardziej przyjemne do oglądania sprawne ciało zamiast licznymi włoskami na ramionach, nogach, pod pachami. Nie mówimy o intymnej strefy lub twarzy. Tutaj depilacji – jest estetyczny i higieniczny koniecznością. Wiele kobiet boi się podrażnienia po depilacji. Dlatego też teraz, a następnie wycofany „X godzinę”, nie zdając sobie sprawy, że więcej włosów na ciele, tym trudniejsze (czytaj – pacjenta), aby je usunąć. I choć to nie ma znaczenia. Jakie metody używasz jednocześnie, woskowanie czy depilacja laserowa. Co robić?

Co to jest – podrażnienie?

Akceptować nie można walczyć. Postawić przecinek według własnego uznania. Wybrać walkę? Dzieła. Wtedy zobaczymy, jak wyeliminować negatywne skutki po depilacji. Zacznijmy od tego, że podrażnienie skóry może mieć kilka odmian. Niektóre kobiety nie udało prowadzi do depilacji do sucha i szczelność skóry. Ktoś jest peeling. Niektóre znaleźć na ciele i twarzy czerwone plamy i punkt po depilacji. W tym ostatnim przypadku, dziewczynka jest mylony z zaczerwienienie wrastania włosków. Nie martw się, byś zauważył, włosy na skórze, która rozwija się w złym kierunku. W tym przypadku, czerwone kropki – to tylko trochę podrażnienia po depilacji.

Uspokoić? Teraz określić charakter problemu. Czy wiesz, że niewielkie zaczerwienienie na skórze po depilacji – jest normą? Ktoś przechodzi przez niego przez kilka godzin. Dziewczęta z wrażliwą skórą – na drugi dzień. Więc nie panikuj podawany natychmiast po zabiegu. Oczywiście, jeśli „nie mają być” ropiejące pryszcze, to nie należy czekać. Idź do lekarza. Taka stymulacja sam nie działa.

load...


Podrażnienia po depilacji: przyczyn

Wiesz wystawia ulubione kobiet do żadnych kłopotów? „Dlaczego miałbym?” To jest zrozumiałe. Kto lubi, gdy wszystkie jej przyjaciół ona tylko pojawiła się zaczerwienienia po depilacji? Wszystko nosić krótkie spódniczki, a dziewczyna sama zmuszona jest ukrywać swoje nogi w dżinsy i znieść niekończące odczucia swędzenia i szczelność skóry. Niesprawiedliwe. Lub naturalne? Spójrzmy prawdzie w oczy.

 1. Czasem nieudana procedura winowajcą jest wrażliwy na światło skóry. Wydaje jej podrażnienie znacznie częściej (i nie tylko po depilacji) i trwa znacznie dłużej niż skóry normalnej.
 2. Proces depilacji nie tylko usuwa nadmiar roślinności, lecz również górne warstwy skóry. Fakt ten również może prowadzić do podrażnienia skóry.
 3. Jeśli spędzasz pierwszego lub drugiego depilacji, jest prawdopodobne, że powstaje zaczerwienienie na skórze. Faktem jest, że organizm nie jest jeszcze przyzwyczajony do takiej „nadużycia” tak reaguje na dyskomfort dostępna tylko dla niego.
 4. Słaba jakość wosk może również powodować powstawanie czerwonych kropek po woskowanie. Dlatego, idąc do salonu, nie wahaj się sprawdzić rurkę z wosku. Należy zwrócić uwagę na daty ważności, kraju pochodzenia (chińskie fabryki, oczywiście, wpływ na ich wielkość i obrót produktami, ale co do zasady, z ich pasy spadając niskiej jakości köpek produktu). Nie mniej ważny jest sposób przechowywania wosku. Nawet produkt wysokiej jakości może zrobić wiele szkód, jeśli ktoś jest zagrożona temperaturę przechowywania.
 5. Czasami zaczerwienienie po depilacji woskiem występuje ze względu na reakcje alergiczne. Dlatego też, jeśli podrażnienie nie ustępuje, należy skonsultować alergologa i zmienić sposób usuwania owłosienia.

Usunąć włosy prawidłowo

Zgadzasz się, że każdy problem jest łatwiej zapobiegać niż rozwiązać. Dlatego, aby zdrajców zaczerwienienie na skórze nie pojawiają, nauczmy się jak to zrobić depilacji prawidłowo.

 • Pamiętaj, że każda depilacja powinny być wykonywane tylko na przygotowaną skórę – czysty, parzona.
 • Po woskowanie zdezynfekować skórę. W tym celu stosować różne kosmetyczki środki nadtlenek wodoru, 70% alkohol, woda termalna.
 • Jeśli ogolone nogi przez trzy dni nie jest konieczne, aby zrobić chemiczne usuwanie włosów. Niebezpieczeństwa nieposłuszeństwo? Wszystkie takie same podrażnienie.
 • Jeśli chemicznego usuwania włosów jest nieskuteczne, nie należy od razu po spędzeniu wosk do depilacji.
 • A teraz fani ciemnej skórze. Po depilacji Przez kilka dni nie mogą opalać. Jeśli zdecydujesz się osiągnąć pożądany efekt przy użyciu opalania, nie spiesz się. Oznacza to, że również nie może być użyty natychmiast po usunięciu nadmiaru roślinności.
 • Jeśli wyjmujesz maszynki do włosów, nie spędzają maszynę kilka razy w tym samym miejscu. W przeciwnym razie muszą zarobić zaczerwienienia na skórze.
 • Nie skąpić na depilacji. Lepiej zapisać się do kosmetyczki i gwarancję, aby uzyskać gładką skórę, otworzyć puszkę Pandory nazwie „self-usuwanie nadmiaru roślinności.”


Zmaga się z podrażnieniem

Ale co, jeśli już zdobył zaczerwienienia na skórze? Zostawić ten problem, jak to jest? Oczywiście. No. Nieprzyjemne skutki depilacji trzeba się pozbyć. Jak wiecie, ludzkość zdołała wymyślić 1000 i 1 sposób na radzenie sobie z taką podrażnieniem. Możemy przedstawić Wam najbardziej skuteczny i dostępny od nich.

 1. Zastosowanie do wszelkich zaczerwienionej antyseptyczny maść (boro Plus, Malawi, miramistin, aktovegin, solkoseril).
 2. Jeśli masz – zwolennik tradycyjnej medycyny, pomóc wywary z glistnika, rumianku, nagietka. Kilka razy dziennie, zrobić balsam z tymi wywary do dotkniętych obszarów, a zaczerwienienie odbędzie.
 3. Stara, sprawdzona metoda babcia – sok z aloesu. Tear liści, umyć, pokroić wzdłuż i dołączyć do miazgi czerwonymi kropkami.
 4. Zmieszać łyżeczkę oleju roślinnego, 2 krople olejku eukaliptusowego i 3 krople olejku z drzewa herbacianego. Smarować zaczerwienienie Otrzymaną mieszaninę kilku razy dziennie.
 5. Traktować zanieczyszczoną zwyczajne dziecko proszku. W ten sposób łagodzą podrażnienia skóry.

Jeden szwedzki naukowiec skomentował problemu wyglądu podrażnień na skórze po woskowanie kiedyś: „Chodzi o to, że kobiety usunięcia roślinności, przykucnął ściśle łazienkę gdzie mokre, śliskie i bardzo trudno utrzymać równowagę.” Dlatego też, jeśli zaczerwienienie pojawia się punktualnie, może warto wizytę u kosmetyczki i wydać pełną chemicznego usuwania włosów?

load...