Podkreślając specyfikę korzeni włosów

Radical splot – to świetny sposób, aby dać obraz świeżości, jasności i oryginalności. Metoda ta jest równie dobrze nadaje się do właścicieli jasne i ciemne włosy. Ale po pewnym czasie włosy rośnie i staje się widoczny niepomalowane korzenie, które psują wygląd włosów. Po raz drugi w celu wyjaśnienia już podszyte nici nie jest zalecane, ponieważ jest to bardzo szkodliwe dla zdrowia włosów, więc eksperci radzą, aby korzystać hilar podkreśla.

load...

Istotą procedury

Główną zaletą jest to, że za pomocą tej techniki, nie można po prostu pomalować regenerować nici, ale także odświeżyć fryzurę bez całkowitego malowania. Proces barwienia basal powoduje minimalne uszkodzenie włosów, ponieważ implikuje stosowanie farby tylko na niewielkich obszarach regenerować nici bez wpływu na resztę włosów.

Przeprowadzanie podstawowej barwienie powinny opierać się wyłącznie na sprawdzonych wzorcach, gdyż wymaga nie tylko odebrać sygnał, ale również powtórzyć podobny wzór na tej samej nici. Nawet najbardziej doświadczeni specjaliści z podstawowych atrakcji nie są w 100% ponownie stworzyć oryginalny rezultat, ale ich moc jak najwięcej, aby doprowadzić go do standardu. Aby to zrobić, wiele dziewcząt zrobić drugą procedurę w tym samym mistrza, który służył jako oryginalnego koloru.

Przeciwwskazania do podstawowej podświetlaniem są w okresie ciąży i laktacji, gdyż procedura ta jest wykorzystywana amoniak, który można wprowadzić do organizmu przez krew dziecka lub mleka matki.

load...

 

Kolejność postępowania

Podświetlanie Radical prowadzone w taki sam sposób, jak w przypadku z barwieniem konwencjonalnej. Jedyną różnicą jest to, że w celu odciążenia preparat korzenie barwiący stosuje się tylko na części hodowanych nici. W niektórych przypadkach, przed podkreślając hilar prowadzone rozjaśnić włosy – rysunek specjalnej kompozycji przez pewien czas.

Przede wszystkim, trzeba przygotować się do malowania na regenerować korzenie. Lepiej jest podać prawdopodobieństwo ponownego podstawnokomórkowy barwienia i rozjaśniania podczas początkowych Zapisywanie danych dotyczących produkcji firmy korzystają kolory i jego numer seryjny. Zatem pan będzie wiedział, co ton został wybrany pierwotnie, które znacznie ułatwiają prace.

Kiedy pigmentacja regenerować włosy, konieczne jest zgodne z przedziału trzymiesięcznego między oryginalny obraz i hilar pasemkami. Nawet taka nieszkodliwa procedura niekorzystnie wpływa na zdrowie nici, więc powinien przeprowadzić w jak najmniejszym stopniu.

Niektóre kobiety mają bardzo wrażliwą skórę głowy, więc wyjaśnienia atrament używany podstawnej podświetlaniem może powodować poważne podrażnienie. Następnie reakcję prowadzi się w 2 etapach:

  1. Wyjaśnienie korzeni i stosowanie na włosy kojący kompozycji.
  2. Ostateczny obraz regenerować nici w żądanym kolorze.

Między tymi etapami bazaltow podkreślając obserwowaną odstępie kilku dni. Pozwoli to uniknąć ewentualnych powikłań związanych z narażeniem na działanie niektórych chemikaliów w nici.

Wpływ ponownego farbowania włosowych może różnić się od pierwotnego zabarwienia. Fakt, że stare farby na włosach mogą być wyprane i tracą swój kolor, dzięki czemu możliwe jest przestrzegać pewnych różnic w kolorze na całej długości włosów. Dlatego niektórzy mistrzowie dla podstawowej podświetlaniem podnieść farby na pół tonu jaśniejszy niż jeden używany do barwienia nici wcześniej.

Wykonywanie urządzeń domowych

Procedura barwienia korzenie włosów wymaga dużego doświadczenia i wiedzy, więc eksperci nie zalecają, aby spędzić go w domu. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne wykonanie oświetlenia, trzeba wybrać odpowiedni odcień farby, a następnie zastosować je do regenerować korzeni. Najtrudniej osiągnąć taki podział na świeżo pomalowanych obszarach całkowicie zbieżne z pierwszych.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, umyć włosy przed podkreślając korzenie włosów nie jest konieczne. Więc zmyć sebum, który chroni włosy przed działaniem środków chemicznych.

Aby przeprowadzić procedurę w domu, trzeba będzie szczotki, folia i specjalnej farby. Self-malowanie odbywa się w kilku etapach:

  1. Włosy podzielone na kilka pasm, z których każda jest konieczne, aby dokręcić uprząż i zamocować zacisk.
  2. Począwszy od tyłu głowy, powinny być oddzielone cienkie nici i dołączyć je w małych pasków folii. To musi być umieszczony poziomo, tworząc już przetworzony włosy i zawijanie na przemian lewy i prawy brzeg.
  3. W taki sam sposób są przetwarzane korzenie farbą i owinięte w folię.
  4. Że błędy były mniej widoczne, może być całkowicie promelirovat kilka cienkich nici w miejscu przecinania.
  5. Od czasu do czasu konieczne jest, aby otworzyć folię i sprawdzić jaki kolor korzeni pokrywają się z kolorem reszty włosów.
  6. Przez 15-40 minut, w zależności od rodzaju włosów, można usunąć folię i starannie usunąć farbę.

Wyróżnione Pielęgnacja włosów

Podobnie jak w przypadku jakiejkolwiek procedury barwienia włókna, odbarwienie negatywny wpływ na ich zdrowie. Dlatego dla takich włosów wymaga szczególnej pielęgnacji. Pierwszym krokiem jest wybór wysokiej jakości specjalistycznych szamponów. Nie zaniedbuj cenne balsamy, serum i spraye przeznaczone do opieki włosów farbowanych.

Jeśli nie można kupować drogich narzędzi, można przygotować się przywrócenia maskę.

Należy pamiętać, że olej rzepakowy i miód może nieco rozjaśnić nici. Dlatego, aby zachować oryginalny kolor, elementy te powinny zostać odrzucone.

load...