Podczas szkolenia na pracy odchudzania w odwrotnej kolejności

Zawartość

We współczesnym świecie, być może działa zasada: „Mamy przypisać do każdego programu treningowego, słowa” spala tłuszcz, buduje mięśnie „i sprzedać go do zdrowia.” Niestety, trójbój analfabetami wykorzystanie technik walki i często prowadzi do złych kobiet jest ściśle przeciwny rezultat. Popularnym zwyczaje żywieniowe, aby zwiększyć poziom hormonu wzrostu, błędnie podjęte dla planów utrata masy ciała, dopełnia obrazu. Wiesz, co zrobiłem, aby uzyskać 5 kg mięśni? To prawda, kiedyś okno 16 godziny bez jedzenia lub jako maniaka trenował z kettlebells do następnego dnia, aby podnieść ciężkie sztangi. Powiedzieć to samo ćwiczenie na utratę wagi? Nie, raczej nie. A raczej – nie zawsze. To sztuczka.

load...

[Powrót do spisu treści]

Hormon wzrostu – „czarnym koniem” wszystkich naszych programów dla zdrowia

Pokorny, domu wszystkich naszych Fitness – Stany Zjednoczone – nie jest już w modzie hudyshi. O ile, oczywiście, nie mówimy o bardzo ciężko nosem przedstawicieli biznesu modelu veshalochnogo. Dlatego wszystko, co czytamy o „sportu dla odchudzania” raczej, że będziesz wyglądać jak DV lub DV Michaels Carano niż A. Ambrosio. I tu somatrotropin lub hormon wzrostu?

A „, choć”. Dodaj go – jest wyznaczenie najkrótszej drogi do budowy mięśni. Można oczywiście zrobić ukolchiki, ale to nie jest nasza metoda. Wyniki doświadczalne opublikowane w szczególności szpital badania IMC (w Utah) okazały się – tak szybko 16-24 godzin dziennie, w celu zwiększenia wydzielania hormonu wzrostu w naturalny sposób wystarczająco „rosnąć” do funt masy mięśni w dwóch tygodni (! ) cykl szkoleń. Eksperyment jednak przeprowadzono na świnkach morskich i ochotników płci męskiej, ale na dziewczyny „okno Chicago” działa też.

A teraz, na chwilę, spojrzeć na diecie, na której siedzą do utraty wagi. Być może jest to „nie jeść po sześciu” lub wariantów. I regularnie obudzić i jeść śniadania. Tak, można – po prostu marzenie newfangled zdrowia guru. Są pewne – z wydzielaniem hormonu wzrostu masz wszystko w porządku, zwłaszcza jeśli nie są w środku rozwodu, nie starają się wspiąć na Mount Everest i planujemy ślub.

load...

Powyższa „głodne okno” – metoda soczewkowe. Podwyższone sam hormon wzrostu nie oznacza niczego poza przyspieszonym odzysku mięśni po wysiłku. Aby ustawić / wyzerować wagi jest ważne, a co i jak jesz tam. A teraz po raz kolejny zwracamy się do typowej diety „nie jeść po …”. Najprawdopodobniej jesteś mocno przestrzegać zasad „, do 12 godzin może być wszystko.” No i zjada „wszystko” o 600-700 kcal, nawet po uruchomieniu na kolację.

Nie wierzysz mi? Ulotne i jaskółki odczytuje listę znajomych B 2 brzoskwinie, 4 chrupkiego, masło orzechowe i twarogu 1 opakowanie „waży” … 440 kcal. Wspinać się kilka razy w wazonie z darmowe czekoladki, i proszę …

Ja nic nie powiedział o tym, co zdrowe sałatki z wyżywienie 200-300 kalorii cięższe niż ich „stół” w wersji z powodu nepoymi-sosu używanego w procesie gotowania. Zdrowy świeżych pomarańczy z nagłym, bananów i marakui (200) więcej kalorii? I wyłącznie do omega-trzy spreadem masła orzechowego jabłko?

Porozmawiajmy o tym, jak poruszają się tam. Prawdopodobnie 8 godzin można siedzieć w najwygodniejszej pozycji nie jest, to w najlepszym razie idą na 30 minut do hali, gdzie dźwig lub skok i pół godziny. A potem udać się do pokoju, w którym są codziennie, 3-5 razy w tygodniu, od. W innym czasie, jesteś „biernie relax”, obrócić pokrętło lub leniwie kręcących się po mieszkaniu. W kontekście kobiet wiejskich zamieszkujących wielkie szczęście – ogród, rowery, gospodarstw domowych już pozwalają, bez zapisu aerobowe w „aktywność”, „umiarkowanie wysokie”.

W skrócie, większość z nas potrzebuje kalorii „nie wyjdzie” na nędzny 2200 kcal. I w większości odchudzanie, znowu, muszę zjeść 1500-1800 kalorii. Przepraszamy za „średnią w szpitalu” figur, ale to jest tak, ilustracja tego, jak dużo i co powinniśmy jeść, aby schudnąć.

[Powrót do spisu treści]

Wielki trening Sztuką

Teraz sięgnąć ulotki ze swoim trenplanom dla trenazherka i ulotki z harmonogramem zajęć aerobowych odwiedzanych w dni odpoczynku od „gruczołów”. Najprawdopodobniej masz kawałek papieru na ziemi jeden z wariantów kołowej szkolenia lub nadzbiorami, czy trener mocno promowana, wszystkie takie same, ale z dodatkiem jerky jogging i ćwiczenia. Tak, 15 minut po treningu możesz rzucać się na torze, albo podbić wysokość stepper. Lovely, metodycznie zweryfikować plan odchudzania.

Ale pod jednym warunkiem – jeśli dzień odpoczynku, nigdy nie będzie „pracować mięśnie” Cóż, być może, w trybie tlenowej. A teraz patrzymy na drugim liściu i zrozumienia. Istnieje prawdopodobieństwo, że pęczek klas wielkości „Krok Plus stóp” lub „Krok plus prasowych.” Wszystko to jest bardzo fajne, ale w połączeniu z „głodnych okien”, treningu siłowego i, hm, trochę zamieszania o wartości energetycznej pożywienia spożywanego przez Ciebie, nie ty, „suszenie” i „set”. Dlaczego? Ponieważ jesteś nieustannie stymulować pewne grupy mięśni. Odczytu „mięśni dolnej części ciała.” Aerobik trener niektórzy faceci zbyt zaawansowany – wypływa z nich, a następnie Tabata.

Co robić? Jeśli chcesz schudnąć jest krytyczna, schudnąć, trzeba wyrzucić wszystkie aerobowe formatu mieszaną. Pozostawić – coś jak jazda na rowerze bez bloków. I pod jednym warunkiem – trzeba z tego powodu jazdy na rowerze nie są gotowi ponosić połowę kuchni.

Tak, fani mówią o spalanie tłuszczu i przyrost mięśni, podczas gdy brakuje uwagę niewielki, ale bardzo złe dla większości faktik – taki trening zwiększa apetyt. Silnie. I wymagają bardzo czystej mocy, obliczoną przez KBZHU, i nie obejmuje wspaniałe produkty, takie jak „zdrowych zbóż” i „użytecznych cukierki bez cukru”.

Dlatego większość klientów klubów fitness i dotarcie-nepoymi wynikiem, mimo etycznie poprawnym programem szkolenia, wielu cardio i regularnych wizyt. Teraz cicho, szeptem, ale nikt nie słyszy: „Jeśli jesteś szalenie głodny, rzucać pośredni cardio w ogóle, a wtedy będzie mógł przejąć kontrolę nad jedzeniem i schudnąć szybciej Następnie dodać lekcje pośrednich na wytrzymałości elektrycznej i cieszyć zestaw suchego mięśnia.”.

load...