Podczas odchudzania jest nadal konieczne, ale już dość

Zawartość

Ściśle mówiąc, techniki opisane w tym poście, są wykorzystywane nie tylko i nie tyle na diecie. Zazwyczaj są one wykorzystywane w szkoleniu pracowników, podczas uprawiania sportu do granicy siły przynieść, delikatnie mówiąc, trochę radości. Większość dietetyków i trenerów fitness doradzać swoim klientom, aby trzymać się określonego planu. Po pierwsze, zrobić plan na rok, a następnie dzieli się na 2 półrocznego planu, i tak dalej, aż znajdziesz się z dietą i harmonogram ćwiczeń dla danego miesiąca. Jednak psychicznie, jest to bardzo trudne … zrozumieć, że jutro będzie musiał żyć na nowo zgodnie z harmonogramem i trzymać się tej samej diecie, ale jeszcze zrobić kondycję. Jednakże, jest to „konieczne” mogą być zamaskowane tak, że nawet nie czuję.

load...

[Powrót do spisu treści]

„Day of the total”

Metody całkowicie nienaukowe, ale całkowicie skuteczna. Powiedzmy, że masz ulubionego diety. Nie więcej siły do ​​liczenia kalorii, porcje ważenia i pójść do tej samej restauracji na kolację. Umów się dzień odpoczynku od diety – kupić 2 ulubione potrawy, ale tylko jeść a la carte i jeden – na śniadanie, z drugiej – na lunch. I kolację? Szanse są, jakby to było naprawdę ulubione dania, ich kalorii już masz. Zamiast kolacji, szkoleń i innych wieczornej nudy … pójść do klubu lub dyskoteki i tańczyć do dobra. Nadaje się, nawiasem mówiąc, lodowisko, stok narciarski, a nawet dłuższy zakupy w dużym centrum handlowym. Krótko mówiąc, zrób coś innego niż to, czego normalnie robić. Ale tylko jeden dzień. Następnego dnia, dieta może wydawać się prosta sprawa, a znajdziesz się w sali gimnastycznej z nową energią.

[Powrót do spisu treści]

„Dzień Zdrowia”

Spróbuj spróbować 5 różnych owoców i 5 różnych owoców na 1 dzień. „Chip” jest to, że trzeba kupić produkty w tym samym dniu i planują ich zakup nie jest konieczne. Zazwyczaj, eksperyment przeprowadza się na wyjściu. Podczas uruchamiania owoców i warzyw, sprawiają, że konieczne odchudzanie 10000 kroków. Poza tym owocach i warzywach, trzeba … spróbuj jedną z rzadko wykonywane przez swoich procedur zdrowotnych w Dzień Zdrowia. Oczywiście, nie mówimy o hydrokolonoterapii – udać się do sauny, relaks, lub zarezerwować masaż. I tak, bez jedzenia, z wyjątkiem owoców i warzyw oraz bez treningu.

load...

[Powrót do spisu treści]

„Live jeden dzień”

Metoda ta jest stosowana w rehabilitacji osób uzależnionych chemicznie … Psychologowie udowodnili, że ludzka samoocena zależy od tego w jaki sposób realizuje swoje cele w życiu. Jeśli jeden z Twoich celów – utrzymać dietę, należy przestrzegać procedury szkolenia i schudnąć, każdy dodatkowy łyżka cukru we herbaty lub nieodebranego wielokrotnego wykonywania może przejść obciążenia samoocenę. W końcu, należy zrezygnować z siebie, a także na diecie „Score” Dlaczego, bo już uważać się zły …

Aby tego uniknąć, wystarczy umieścić … minimalny cel. Spędźmy następnego dnia w zdrowej diety reżimu. Tylko jeden dzień zapomnieć o jutro, nie planują go w ogóle, nie myśl o tym. Istnieje tylko dzisiaj. Że dziś jesz zdrowe śniadanie, lekki lunch oraz kolację niskokalorycznej. Że dzisiaj będzie udać się do siłowni. A jutro? To jeszcze nie nadszedł, chodź – o tym myśleć.

Praktyka pokazuje, że obiecując sobie „dzień dobry”, a potem jeszcze jeden, pewnie żyć będzie zdrowe 2 dni, a nie mówi się „jestem bardziej nigdy nie będzie musiał opuścić trening i słodkie.”

[Powrót do spisu treści]

„Upside down”

Powiedzmy ćwiczyć dietę niskokaloryczną i zrobić aerobiku schudnąć. Ale jesteś tak dość, że nie chcą lub seler lub aerobik. Czy przeciwnie – Znajdź srednekaloriyny biznesowe diety, a najbliżej „do was” geograficznie trenazherku. Pomyśl o jeden dzień „pitching amatora” – wykonywać ćwiczenia jogi prawidłowo i zdrowo odżywiać.

Jest to tylko przykład – można udawać, że ktoś z pływakiem do alpinisty, chodzi o to, aby spróbować zupełnie nową dietę z kategorii zdrowej i nietypowego szkolenia dla siebie. Można znaleźć nowy ekscytujące doświadczenie, a twój plan odchudzania nie ma wpływu fakt, że wyjść z własnej strefy komfortu. Nie przejadać, prawda?

[Powrót do spisu treści]

„Tylko aktywne życie”

Czasami wymioty zaczyna się od siłowni. Amerykański dziennikarz ED Jacobs udało prisobachit bieżnię do biurka właśnie pod wpływem tego sensacji. Postanowił przenieść więcej w życiu codziennym, i napisał książkę, spacery wzdłuż ścieżki. Mam bardzo mało do powiedzenia na temat sposobu wygody, jak piszę, w głównym, stojąc w korkach i kolejkach, ale pomysł jest dobry. Nie chcesz, aby „cywilizowane” sport, wymienić żadnej aktywności gospodarstw domowych. Odpowiednie preparaty do globalnej naprawy, kopanie w ogrodzie, demontażu lub działające rzeczy … ale wyłącznie na interesach. W ogóle, postawił sobie za cel jak najmniejszym stopniu, aby usiąść i położyć się w ciągu jednego dnia. Założę się zwykle 20 minut intensywnego cardio was do raju po taki dzień będzie wydawać.

[Powrót do spisu treści]

„Kamizelka ratunkowa”

Technika ta daje okrucieństwo i eksperymenty na ludziach, ale działa prawie jak filiżanka kawy rozlana na brzuchu. Zauważ, że znowu zaczął się przejadać? Idź na spacer, wystarczy umieścić pre kamizelkę ważonej lub plecaku. Spacer o wadze 4-10 kg masy ciała w ciągu 2 godzin, mogą być łączone z zakupem żywności na tydzień Jestem pewien, że po „chodzenie”, nie chcesz te same produkty. Faktem jest, że chodzenie z ciężarkami nie tylko spala dużo kalorii i poprawia wytrzymałość. Zdawała się wskazywać nam, jak łatwo byłoby iść w przyszłości, jeśli nadal przejadać. I tak, kamizelka może również służyć jako środek zwiększenia wydatku energetycznego podczas chodzenia.

W ogóle, jeśli jesteś zmęczony diety, nie ma się czym martwić. To jest natura ludzka, aby uniknąć rutyny i szukać rozrywki w niemal wszystkiego. Jednak najbardziej radykalne guru odchudzania powiedzieć trzeba szukać rozrywki w prawdziwym życiu, a następnie sposoby przezwyciężania „dietetyczny nudę” nie udało się przydać.

load...