Podczas cięcia włosów na kalendarzu księżycowym: jak wybrać pomyślny dzień

W dawnych czasach wszyscy ludzie wiedzą, kiedy należy obniżyć swoje włosy, jak to możliwe, a kiedy nie. Przeżył i ogromna liczba rytuałów, które są związane z tym procedury. Dziś wielu ludzi udać się do salonu kosmetycznego, nie myśli o znakach narodowych, księżycowych dni. A może nie? wróżby ludowe nie były tworzone od podstaw. Nikt nie przeszkadza, aby zaplanować kampanię u fryzjerki, wygląd, a włosy będą zmieniać swoje właściwości w lepszy sposób. Zapoznajmy się z zasadami strzyżenia włosów.

load...

Zawartość:

Zależność strzyżenia księżycowego

Cyklu

Włosy i tajemnice magicznego

Wielu ludzi, którzy są uzależnieni od studium subtelnej materii, wierzą, że włosy – nie jest po prostu piękna. Są naturalne anteny ciała, dzięki której siłą życiodajną części kosmicznego ciała. Istnieje legenda. Przed upadkiem pierwszego człowieka był obecny wokół głowy aureolę, co możemy teraz zobaczyć tylko ikony. Włos jak jak nie – głowy mężczyzny pokryte coś jak puch na głowie noworodka. Po upadku włosach pojawiła. Te kosmiczne promienie energetyczne były ciężkie. Wiążą mężczyznę do nieba, i tak będzie dopóki nie wzrośnie do poziomu nieba.

load...

Magia odnosi się do włosów jest bardzo miły. Ponieważ – źródło energii kosmicznej, wszystko, co dzieje się z włosami, zmień pole energetyczne wokół osoby. Ewentualny wpływ na włosy może zmienić nie tylko nasz wygląd, ale również styl życia. Dlaczego muszę wiedzieć, kiedy się ostrzyc? Aby nie stać się łysa wcześnie, nie tracą swojego Anioła Stróża.

Powierzyć fryzjera?

Uważa się, że osoba, która cię tnie, wpływa na biopola. Więc przychodzi do salonu, wybrać nie tylko cięcia, ale także mistrzem. Jest bardzo pożądane, aby to był wesoły i energiczny. Wtedy życie ma wszelkie szanse, aby zmienić na lepsze. Jednocześnie, starsze fryzjera, tym silniejszy efekt ma. Ty ludzie są przyzwyczajeni do bycia niezależnym i panami swego losu? Następnie należy wybrać młodego kreatora lub w tym samym wieku co ty.

Bioenergia Wskazówka: Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś szczęśliwy, wybierz bardzo stary i bardzo znany mistrz. Nawet gdyby miał fryzura będzie kosztowne. Po wizycie fryzjera twoje życie się zmieni. A jeśli prawidłowo obliczyć czas wizyty, będzie drastycznie zmienić.

Wiele z nich wyciąć sobie grzywkę i rozdwajaniu się, nic złego nie widzi. Ale są tacy, którzy wierzą: to jest niemożliwe, aby dostać się do fryzjera na własną rękę. Ta wiara jest zakorzeniona w starożytnym stwierdzeniem: człowiek nie może wyleczyć się. Tak więc, nie można wyeliminować odkształcenie własnej biologicznej dziedzinie. To redesigns biopola zdeformowane energii.

Uważa się również, że kapitan musi być tej samej płci co ty. Bioenergia twierdzą, że przy zmianie fryzury różne biopola – i eteryczne, astralne i mentalne. Możemy łatwo poddają się cudzym wpływem. A jeśli lubisz kapitana różnej płci ze sobą, problemy mogą się zdarzyć w życiu osobistym. Pamiętaj biblijnej opowieści o Samsonie? Jego zniszczony z powodu kobiety, która obcięła włosy do niego.

Wpływ faz i dni zakazu

Czy chcesz, aby Twoje włosy odrosły szybciej i lekko zmieniły swoje właściwości? Staraj się być odcinana pod pełni księżyca. Jeśli chcesz, aby opóźnić wypadanie włosów, wzmacnia korzenie, dłużej utrzymywać kształt włosy, fryzura musi być wykonane w pełni księżyca. Po fryzury na Powiększający księżyca włosy rosną bardzo długo.

Jeśli jesteś chory, nieco przyciąć korzenie włosów. Tak jak starożytni Egipcjanie. Wierzyli oni, że poprzez końcówki przycięte całą negatywną energię choroby, ciało jest łatwiejsza do utrzymania w czystości.

Nie należy wyciąć w tak zwanych „Szatańskie dni.” Jest to 9, 15, 23, 29, dzień kalendarza księżycowego. Zaleca się, aby przejść do wystudzenia w dniach zaćmień Słońca i Księżyca. Można „Pamięć i umysł do golenia”.

Lunar dni i wycieczka do fryzjera

 1. Podczas strzyżenia włosów nie jest konieczne, ponieważ jest to pierwszy księżycowy dzień. Uważa się, że ścinanie zmniejsza żywotność do dziś.
 2. Fryzura sekund księżycowy dzień może przynieść kłótnia.
 3. Fryzura przynosi szkody dla organizmu i odpadów lekkomyślnego pieniędzy.
 4. Powodować dyskomfort, lęk przed utratą bliskich, depresja. Koszenie w dniu 4-tego księżyca wpływa na zdrowie jamy ustnej i gardła.
 5. Fryzura przynosi bogactwa.
 6. Niepożądane włosy cięte w szóstym dniu księżyca. To jest obarczona przeziębienia.
 7. Fryzura grozi konflikt z drugiej połowy iz głowy. Według tybetańskiego kalendarza, 7 dni księżyca – spalanie. Koszenie może poważnie zaszkodzić zdrowiu.
 8. Dobry dzień, aby odwiedzić fryzjera. Koszenie przyciągnąć zdrowie i długowieczność, uczynić życie jaśniejsze, bardziej interesujące, to przyniesie bogactwo. Jednak nie od razu, ale w ciągu najbliższych miesięcy.
 9. Jednym z najbardziej niefortunne dzień dla fryzury. To przyciąga choroby.
 10. Powstrzymaj się od cięcia. Jest to również dzień spalanie.
 11. Fryzura daje przejmujący uczuć, zwiększenia intuicji.
 12. Nie może obniżyć swoje włosy. To zwiększa prawdopodobieństwo zagrożenia dla życia.
 13. Dobry dzień dla fryzury. To przyniesie szczęście i dobry wygląd.
 14. Fryzura prowadzi do poprawy sytuacji finansowej.
 15. Powstrzymaj się od cięcia. Są to zaburzenia psychiczne, bóle głowy, pojawienie się uczucia strachu i niepokoju, podwyższone ciśnienie krwi.
 16. Powstrzymaj się od cięcia. Nieszczęście może wystąpić z powodu błędów popełnionych wcześniej.
 17. Istnieją przeszkody w sprawach różnych chorób.
 18. Włosy cięcia może prowadzić do kradzieży, utraty rzeczy, chorób zwierząt domowych.
 19. Strzyżenie przedłuża życie.
 20. Koszenie „wstręt” do życia.
 21. Przyciąga dobre samopoczucie i urodę.
 22. Fryzura przyciąga możliwości związane z nabyciem nieruchomości.
 23. Fryzura w tym dniu będzie poprawić cerę.
 24. Nie jest to dobry dzień dla fryzury, nie musisz najlepszy. Może być chorobą.
 25. Fryzura zwiększa ciśnienie w oku, powodując widzenia jest bardzo pogorszyć. Jest również prawdopodobne pojawienie jęczmienia, zaostrzenie chorób ocznych.
 26. Fryzura przyciąga sukces, radość, szczęście.
 27. Dobry dzień dla fryzury.
 28. Można zafascynuje wszystkich dookoła.
 29. Niekorzystny dzień. Koszenie przyciąga zagrożeniami spotykają się z nieszczęścia.
 30. Korzystny dzień na koszenie.
 31. Na szczęście dla fryzury powszedni

  Korzystny dzień dla fryzury uważane poniedziałek. W tym dniu, z przyciętymi końcówkami włosów można pozbyć się negatywnej energii, negatywnych emocji, nierozwiązanych kwestii. W poniedziałek i można malować włosy.

  Czy chcesz, aby w swojej aktywności życiowej lub rozwiązać poważny problem? Jesteś zmęczony monotonią? Idź do fryzjera we wtorek. Ty tęsknią za nowymi emocjami? Wizyta Mistrza w środę. Przycinanie w tym dniu może pomóc nauczyć się czegoś nowego, poznać nowych przyjaciół lub spotkać się ponownie ze starymi przyjaciółmi. Chcesz zmienić relacje z innymi stają się popularne, wprowadzić w swoim życiu szczęścia i dobrego samopoczucia? Striga w czwartek.

  Niedziela jest uważany za dzień kobiecego piękna. Jeśli lubisz, jak wyglądasz w tym dniu, nie przerywaj. A jeśli chcesz ładniejszy, odwiedzić salon w piątek, w czasie, gdy słońce idzie do Koziorożca (24 grudnia – 22 stycznia) i Byk (22 kwietnia – 21 maja). Jeśli zdecydujesz się ostrzyc w sobotę, twoje włosy będą zdrowsze. Ponadto, można pozbyć się pewnych karmicznych długów i grzechy swoim rodzaju. W niedzielę, od fryzury jest lepszy do powstrzymania. Uważa się, że ludzie, którzy obcinają włosy w niedzielę, może uboju szczęścia. Dobrze ten dzień tylko dla przewlekłych przegranych. Być może los po strzyżenie w niedzielę będzie bardziej przychylny.

load...