Podarte dżinsy z rękami: praktyczny przewodnik

Zawartość:

Moda – dama z bardzo zmiennym nastroju, a wszyscy mamy wielokrotnie widziałem, jak niektórzy ultrapopulyarnaya rzeczą, nagle staje się przestarzałe i bezużyteczne. Jednak bez względu na to jak dużo czasu mija, a dżinsy zgrywanie będzie nadal wychodzić z mody. Jest to zrozumiałe, ponieważ hit miejscu dla elegantów wszystkich i damska: zbuntowanego nastolatka, czarujący divy, studentek, a nawet gwiazdy filmowe. Zapraszamy do przyłączenia się do najbardziej stylowych kobiet na świecie i zrobić modne dżinsy zgrywanie z rękami.

load...

Wszystkie kolekcje projektantów w tym roku, podarte dżinsy występują bez przerwy. Niestety, koszt dla wielu dziewczyn jest tak wyśrubowane, że możemy tylko pomarzyć pary Aleksandra Makkuina i Dolce & Gabbana. Istnieją również bardziej marki budżetowe, takie jak mango i Zara – w zakresie sklepów można znaleźć również w podobny sposób, ale istnieje znaczne ryzyko, aby sprostać jego klon w metrze lub na imprezie (a nie jeden!). Chcesz stać się właścicielem unikatowych rzeczy, nie wydając na to kilka miesięcy płac? Następnie przeczytać o tym, jak robimy Trendy podarte dżinsy z rękami!

Krok po kroku plan działania

Na pewno masz leżące wokół w szatni jest stary i brudny i parowe, że szkoda wyrzucić, a nosić chcesz dłużej. Cicho, że to jest coś, czego potrzebujemy teraz! Nałóż trochę sprawności manualnej i kreatywności – i masz trendy „cukierek” w jego dyspozycji. Co musimy oprócz dżinsy na realizację twórczych pomysłów?

  • Ostry nóż i nożyczki – to oni będą dzierżyć przez większość czasu. Zalecamy korzystanie z papeterii nóż – to jest bardzo łatwy w użyciu. Wystarczy przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa!
  • Kawałek mydła. Konieczne jest, aby narysować układ w dziedzinie przyszłych cięć. Ale jeśli zdecydujesz się „ciąć” światło albo białe dżinsy, mydło nie pasuje – lepiej wziąć jego miejsce prosty ołówek.
  • Fragment z grubych desek, sklejki lub z tworzyw sztucznych kartonu, niezbyt dużych rozmiarów, że może być umieszczone wewnątrz dżinsy. Będzie ona chronić tylną powierzchnię przypadkowym uszkodzeniem.

Jeszcze nie kolidować z odkurzacza – posprzątać po sobie; ale nie ma bezpośredniego związku z procesem wytwarzania otworów na ubrania. To wszystko, co trzeba. Wydawałoby się, dlaczego instrukcje, które zostaną opisane jak zrobić zgrane dżinsy? To jest tak proste – cięcie i zużycie. Ale nie! W tym przypadku istnieją pewne niuanse, które będziemy pewni powiedzieć. Ty chcesz uzyskać piękny i modny produkt, a nie zepsute ubranie?

load...

Aby rozpocząć, należy spróbować do reprezentowania na papierze, co chcesz później do wdrożenia. Nie zapomnij wziąć pod uwagę wszystkie szczegóły w obrazek: moda dżinsy lokalizacji kieszeni, szerokość noga, dopasowanie i kolorów. A następnie może zostać przedstawiony wąską efektowne cięcia biały dzhinsiki rozmiar czterdzieści drugą, a masz tylko kleshennye granatową czterdzieści cztery. A z drugiej, niestety, nie otrzymał pierwszy. Pamiętaj, że model ten może być dodatkowo ozdobić nie tylko dziury, ale tarcie, oświetlenie, guziki, hafty i łatki; Najważniejsze – aby obserwować wszystkie poczucie stylu i działania.

Ostrożnie myśleć o miejscach, gdzie chcesz umieścić cięć, jakiej wielkości będą. Wziąć pod uwagę fakt, że charakterystyczny denim tkania, a w tym celu odpowiednią długość i szerokość otworu, będziesz nie oderwać, wyciąć go, w przeciwnym razie, zamiast tego, co chcesz, dostaniesz przekątnej otwór. Po narysowaniu na projekt papieru przyszłości „projektant” rzeczy, to może zostać przeniesione na sobie dżinsy z mydłem lub ołówkiem.

Kolejny krok – rzeczywiste cięcia. Wstawić do podnóżka, który został opisany powyżej, i rozpocząć tworzenie! Denim najlepiej jest wyciąć pojedynczy ruch, więc staram się robić wszystko jasno i pewnie. Dokonać cięcia, należy zadbać o to, „dekoracja”: jeżeli będzie to zbyt miłe, że wydała kilka wątków i pocierać ją papierem ściernym – dla większego zaniedbania. Pojawienie dżinsy musi krzyczeć, że zostały złamane przez przypadek. Można również dodać obraz kilku kropel stylu, takich jak przy użyciu wybielacza Vanish: on rozpromienił i koroduje tkaninę, dzięki czemu powstały otwór będzie wyglądać jeszcze bardziej „grunge”.

Czasami chcesz coś bardzo efektowne, w takim przypadku trzeba usunąć wszystkie wątki podłużne i zwolnić kilka krzyż – tak można zrobić piękny grzywkę, jakby z błyszczącym magazynu. Cóż, jeśli się zbyt daleko, a to byłoby zbyt niechlujstwa lub długo, po prostu przyciąć go.

Zdarza się, że dusza zadaje kilka niezwykłych i kreatywnych rozwiązań – to samo może się zdarzyć w przypadku swoich dżinsów. Jak widać, istnieje wiele sposobów, jak zrobić modny zgrywanie dżinsy i chcemy powiedzieć jeszcze jedno. Aby wdrożyć go w życie, trzeba będzie drobnej tarce, pumeks i szydło. Początek jest taki sam jak w poprzedniej wersji: wymyślić szkicu, które mogą być następnie przeniesione do dżinsów z mydłem. Potem trzeba być dobre (ale ostrożnie!) Aby chodzić po nich pływać, a następnie przetworzyć powstałe otwory pumeks. Jeśli inny sposób radzimy sobie nić nożem, w tym przypadku należy użyć szydło ich puch. Przy tych dżinsów będzie wyglądać świetnie stylowe mozaiki koronki, skóry lub kolorowej bawełny.

Kilka porad

Więc pewnie już sobie sprawę, że aby zgrane dżinsy w domu jest dość prosta – aby mieć chęć i odrobinę kreatywności. Ale to nie wszystko: istnieje wiele niuansów, które odróżniają się spektakularny projektant rzeczy z uszkodzonych dżinsy. Przeczytaj je uważnie, ponieważ wpływa na losy swojego wyglądu!

Przed „ubój” spodnie, trzeba wiedzieć o niektórych funkcji, które ma denim. Na przykład, jeśli się szczelinę w wąskich przestrzeniach, będą one rozciągnięte w przyszłości, a także szeroki – wręcz przeciwnie, będą zwężone. Fakt ten należy uwzględnić podczas myślenia o tym, jak duży będzie swoimi nacięć.

Teraz w odniesieniu do projektowania. Oczywiście, podarte dżinsy – to wielka przestrzeń dla kreatywności. Jeśli jednak brakuje kilka pomysłów gotowy, wtedy wszyscy wymyślić dla ciebie. Możesz sprawić, że szczelina w niewielkiej odległości od siebie – można nawet prawie przyszedł. Dzięki czemu można łatwo stworzyć efekt casual, ale tutaj ważne jest, aby nie przesadzić, inaczej ryzykujesz uzyskanie dziurę zamiast kolan, na przykład.

I możliwe alternatywy wersja projektu – gdy kilka otwory rozmieszczone są losowo i w dużej odległości od siebie. Koncepcja ta jest nazywana „spodnie zamiast stałej dziura”. Dżinsy są nieostrożni, jakby weszliśmy, ale jednocześnie jest bardzo dokładny – opcja ta jest na ogół bardziej nadaje się do wolnych zakorzenione modeli.

Najbardziej ekstremalny projekt, który odcina pokrycie dużego obszaru – na przykład, od biodra do środka kolana. Nosić taką tworzenie wymaga pewnej odwagi. Jeśli ją posiadł, śmiało – nie należy współczuć denim. Kiedy indziej można poczuć wolność miłujących buntują?

Teraz kilka słów o wybór dżinsów dla zastosowania ich zdolności twórczych. Jeśli chcesz, aby coś wyglądało stylowy i dobrze, to lepiej wybrać nie jest bardzo napięty denim dość lekki odcień – tnie wyglądają ładnie i bardzo wątek. Mówiąc o modelach, nie jest konieczne, aby wybrać projekt eksperymentów dla klasycznych dżinsów, które są idealnie dopasowany krój. Nacięcia również nie wyglądał o pasowaniu „pochodni” – bez smaku, a będziesz miał wyglądać jak brudne szmaty hippie. Dlatego, jeśli chcesz stać się właścicielem naprawdę świetnym rozwiązaniem, to lepiej zrobić poszarpane i postrzępione dżinsy modelu „chude” spodnie lub wolny lub proste cięcie.

Jeśli chcesz, aby obraz był nie tylko „poszarpany”, ale także „grunge”, a następnie nadać mu pożądany kolor pozwoli białą aerozolu. Stosuje się je do dżinsów będą korzystać wszystkie tego samego wybielacza Vanish (lub najzwyklejszych „białych”) sztywnym pędzlem i cienkiej siatki metalowej. Przed rozpoczęciem eksperymentów bezpośrednio z tkaniny, należy ćwiczyć na papierze. Następnie podejmuje netto, należy go położyć na denim i rozpylania farby na górze siatki. Zakończ, aby osiągnąć pożądany efekt (tylko nie przesadzaj z wybielaczem – należy pamiętać, że na to potrzeba czasu, aby w pełni oczywisty sama).

Po rozjaśnić tkaniny, dżinsy przemyć wodą w celu usunięcia resztek substancji chemicznych. W każdym razie, na końcu produkcji podarte i poszarpane dżinsy procesu zaleca się umyć je w samochodzie – skonsolidować i wzmocnić pożądany efekt.

To wszystko. Teraz możesz pokazać swoje nowe ubrania znajomym. Żaden z nich nie domyślić, że te modne dżinsy nie włoskich projektantów, a Twoje ręce – oczywiście, jeśli nie mówią nam o tym. Nie zdziw się, jeśli oni też chcą dostać swoją pozycję projektanta. W każdym razie te dżinsy są wszechstronne i łatwe w użyciu – można je uzupełniać niemal każdy strój. Życzymy, aby uzyskać maksymalną przyjemność z noszenia nowe ubrania!

load...