Poczęciem dziecka chińskiego kalendarza

Zawartość:

Ciąża – zawsze jest szczęście i radość. Nawet w dzieciństwie, dziewczyny grać córki i matki karmiące i dzieci zabawki. Po pewnym czasie dziecko i dziewczęta są poważnie myśli o narodzinach dziecka. Wszystko jest dobre, ale wiele kobiet chce mieć wpływ na losy i urodzić dziecko konkretnej płci. Dlaczego? Czasami zły mąż wygląda groźnie spojrzeć na swoje córki, a wszelkiego rodzaju pokazuje, że chce dziedzica. Być może masz znajomych, którzy pozostawia wiele cute różowy raspashonok i czepce dla dziecka. I są szczęśliwi, aby dać Ci wszystkie z nich dobre. Być może marzysz o starszego syna i młodszą córką mieć kruchą dziewczyna była zawsze tam-back.

load...


Powrót do spisu treści

Chłopiec czy dziewczynka – jak przewidzieć?

Przyczyny mogą być różne, ale potrzeba do rozwiązania tego problemu. W jaki sposób? Istnieje kilka sposobów, aby począć dziecko pożądanej płci:

 1. Kalendarz japoński określenia płci dziecka. Zawiera 2 tabele. W pierwszej płycie można znaleźć numer klucza, który znajduje się na skrzyżowaniu z daty urodzenia rodziców. W drugim, znajdziesz się hitem numer pierwszej tabeli i liczbę krzyży w kolumnach chłopca i dziewczynkę w celu określenia właściwej miesięcy poczęcie. Im więcej krzyże do pożądanego piętrze, tym bardziej prawdopodobne, że urodził. Metoda ta zapewnia dokładność do 79%.
 2. Zaplanować płeć dziecka w owulacji. Tutaj ważną rolę odgrywa ile okres trwa od owulacji do poczęcia. Metoda ta gwarantuje niemal nie dają, ale jeśli kobieta nie może zajść w ciążę przez długi czas, jest najlepsza.
 3. Planowanie płci dziecka przez odnowienia krwi. Istnieje teoria, że ​​krew kobiet jest odnawiane co 3 lata, a mężczyźni raz w ciągu 4 lat. Następnie musimy ustalić co roku chcesz począć dziecko. Czy któryś z rodziców w tegorocznej krwi będzie pod takim piętrze będzie nienarodzone dziecko. Metoda ta jest bardzo niepraktyczne, ponieważ daje tylko około 49% z dzieckiem własnym płci.
 4. Ale najbardziej dokładne i wierne chiński kalendarz jest poczęcie.

Na nim będą omawiane.
Powrót do spisu treści

Przez kogo i dlaczego został wynaleziony?

Starożytna legenda mówi, że chiński kalendarz został napisany tysiące lat temu. A teraz, w tych dniach w Chinach byliśmy bardzo mile widziane i cenione przez chłopców. Ponieważ są one nosicielami nazwiskami następców i rodziną. Obecnie Chiny wprowadziły prawo powiedzieć ci zasady narodzin dziecka. W tym kraju, przeludnienie, więc korzyści są dostarczane do rodzin z tylko jedno dziecko. Po urodzeniu drugiego dziecka przywilejów usunięte. Z tego powodu Chińczycy są bardzo ważne, aby poznać płeć dziecka, a do określenia są w chińskim kalendarzu. Jego oryginały są przechowywane na Beijing Institute of Science.

load...


Powrót do spisu treści

Jak chińskiego kalendarza poczęcia?

Kalendarz ten zawiera tylko jedną płytkę z kolumn pionowych i poziomych. Plakat poziomy napisane numery od 18 do 45, co oznacza, że ​​wiek matki w chwili poczęcia. Dlaczego te numery? Ponieważ w tym okresie czasu jest to uważane za możliwe do poczniesz i porodzisz dziecko. Pionowych kolumnach zawierają jeden z 2-listu – „E” lub „M”, malowane w kolorze niebieskim lub różowym.

Nietrudno się domyślić, że litera „e”, a kolor różowy oznacza narodziny dziewczynki, a „M”, a niebieski – narodziny chłopca. Pierwotne komórki kalendarza nie były malowane, chińskie znaki zostały napisane w nich. Ale kiedy metoda ta została uznana w Europie, płyty budowlane zmieniły i wziął zwykły formularz. Ponadto, poniższa metoda jest najłatwiejsza. Musimy tylko znaleźć stolik w wieku matki i miesiąca, w którym chcesz, aby począć dziecko. Na przecięciu kolumn zobaczysz seks dziecka.

W ciągu miesiąca, aw szczególności wiek prawdopodobieństwo narodzin dziecka mężczyzny lub kobiety są różne. W wieku 21 lat, na przykład, tylko w styczniu można włączyć chłopca, aw pozostałych miesiącach – dziewczęta. System jest w następujący sposób:

 1. 18. Córka mogła urodzić się w lutym iw kwietniu. Syn – w sumie pozostały.
 2. 19 lat. Córka – w lutym, kwietniu, październiku. Syn – drugi miesiąc.
 3. 20 lat. Córka – styczeń, marzec, październik. Syn – w pozostałych miesiącach roku.
 4. 21. Chłopiec może przyjść dopiero w styczniu, a innym razem będziesz zadowolony z dziewczynami.
 5. 22 lat. Dzieci – luty, marzec. Baby – cała reszta.
 6. ’23 córka – marzec, czerwiec, sierpień i grudzień. Syn – kolejny raz.
 7. ’24. Boy – styczeń, marzec, kwiecień, czerwiec, lipiec. Dziewczyna – grudzień, luty, maj, sierpień i wszystkie dni jesieni.
 8. 25. Girly – styczeń, kwiecień, maj i lipiec. Chłopiec – wszystkie pozostałe.

Technika ta jest bardzo jasne, więc reszta można znaleźć w tabeli chińskiej koncepcji.


Powrót do spisu treści

Typowe błędy w obliczeniach

Wielu ludzi są przyzwyczajeni do europejskiej podziałem czasu popełnia błędy przy obliczaniu a potem narzekają bezużyteczności tabeli. Ale to nie jest prawda.

Niektórzy nie wiedzą, że Chiny nie są uważane wiek osoby z daty urodzenia oraz numer poczęcia.

Oznacza to, że dziecko rodzi się ma dziewięć miesięcy. Dlatego z wiekiem matki, należy dodać kolejne 9 miesięcy. W niektórych przypadkach, 9 miesięcy, nie decydują nic, ale w wielu – są podpisane. Na przykład, chcesz począć dziecko w wieku 24 lat i 5 miesięcy. Jeśli dodamy do 9 miesięcy, mama 25 lat. I to jest fundamentalnie zmienia wyniki

Dlaczego Chińczycy są osobliwe zwyczaje bardzo różni się od zachodnich? Oni istnieją od niepamiętnych czasów czasu w Chinach i zostały zapożyczone przez Japonii, Wietnamu, Mongolii i Korei. Wszystko poszło bo Azjaci są głównie buddyjskiej. W tej religii jest bardzo cenione duszę człowieka, uważa się, że tylko poczęcie dziecka ma już duchowe pochodzenie. A matka nie powinni grzeszyć w czasie ciąży, ponieważ grzechy matki pozostawiają piętno na dziecku. Również Nowy Rok w Chinach obchodził Lunar i nie ma dokładnej daty. W 2016 roku rozpoczęła się nowa 10 lutego, a pierwszy miesiąc zakończony 10 marca 2017 Nowy Rok obchodzony jest 31 stycznia. Dlatego pożądane jest również, aby wziąć pod uwagę.

Powrót do spisu treści

Recenzje chińskiego kalendarza i jego dokładności

Lepszymi ludźmi Ten kalendarz nie wymyślić, bo daje do 98% dokładność w określaniu płci dziecka. Ci, którzy nie studiowali przed sprawdzeniem niuanse chińskim kalendarzu, pomyłki z definicją płci. A ludzie, którzy starannie sprawdzane wszystko, uzyskać odpowiednie wyniki. To jest ludzka natura wątpić przez naturę, ale nawet utwardzone sceptycy zastanawiać możliwość chińskiej astrologii.

load...