Pocałunek, który mówi tomy

Zawartość:

Wiedzieć, jak się całować namiętnie poprawnie jest bardzo ważne, ale nie należy zapominać o składniku moralnej.

load...

Od całuje namiętnie, można czerpać przyjemność tylko wtedy, gdy dotyka przyjemność.

W przeciwnym razie, po buzi jak można doświadczyć uczucia wstrętu i trwale stracić chęć sami sobie następnego partnera.
Powrót do spisu treści

Dlaczego całuje?

Przy kontakcie ludzi z czasów starożytnych, aby wyrazić swój stosunek do siebie. Dotyk jego warg był zawsze uważany za najbardziej poruszające i intymne. Jest wyrazem uczuć, miłości i pasji.

Całowanie się od siebie różnią.

 • Są tacy, którzy sugerują, przyjazny układ;
 • Czasami stosuje się do warg i policzków, tylko z grzeczności;
 • Dostęp do warg jest dozwolone tylko zamknąć ludzi i Perfect snogging pokazać pasję.

load...

Powrót do spisu treści

Przygotowania do pocałunku jako akt

Dla wielu, pierwszy pocałunek – rewelacja. A jeśli to się nie powiedzie, to jest w stanie przebić się przez całe życie. Może nie wszystkie, ale niepewność w odniesieniu do następujących będzie obecny i kolidować z dostępnością z partnerem.

W związku z tym, że pocałunki nie powinny być regulowane tylko, powinien przygotować się do niego. I to nie tylko moralnie.

 • Muszą być czyszczone zęby. Jeśli chęć pocałować nie dogonił rano, trzeba jeszcze, aby upewnić się, że nie było oddech. Można to zrobić za pomocą gumy do żucia. Bezpośrednio przed pocałować trzeba pluć.
 • Pożądane jest, aby usta były miłym akcentem. Aby to zrobić, nie powinny one być zdyszany. Aby osiągnąć ten cel jest prosty – czas dbać o ustach i lizać zimno podczas silnego podmuchu wiatru.
 • W okresie letnim, aby chronić usta z szminka nawilżający słońce w zimie – ochrony cieplnej.

Przed pocałować partnera, należy starać się zrozumieć przez dotyk, jeżeli był gotów do pocałunku. Aby to zrobić, czasami dotyka barku, ramienia, starają się go przytulić, aby doprowadzić do intymnej przestrzeni.

I upewnij się, że warto spojrzeć mu w oczy. Jeśli widok wzięto lub całkowicie odwrócił się, zdolność do pocałunku nie mogą być użyteczne.

Dowiedz się całować nie zawsze jest wymagana z góry. Czasami pierwsze nieśmiałe pocałunek przyjemności więcej niż wykwalifikowanej dotyk na ustach. To wszystko zależy od relacji i postawy.
Powrót do spisu treści

Nauczyć się całować

Po stosunki wchodzą w jakościowo nowy poziom, przychodzi chęć pocałować namiętnie. Taki intymny dotyk przyjemności, budzi pragnienie. Najważniejsze, aby zrozumieć, czy chcą tego samego partnera.

Zobacz ten jest prosty: jeśli po dotknięciu usta usta rozstaliśmy odpowiedniki, możemy bezpiecznie przystąpić do działania, zwany „Francuski pocałunek”. Nazwa ta jest o wiele ładniejszy niż „pocałunek”.

Jak nauczyć się całować namiętnie? Wielu doradców polecić trening na dojrzałych pomidorów – zintensyfikować język ciśnienia do pchania cienką skórę, a następnie spróbuj ssać sok i jednocześnie przenikać do owocu języku.

Inni radzą, aby trenować z persimmons, przenikliwy język głębiej i głębiej w cienkiej powłoce.

Rady te mają sens: z pomocą jakiegoś języka praktyce naprawdę nauczyć się opanowania znakomicie. Ale w bezpośrednim kontakcie z techniką partnera jest często spychany na dalszy plan.

Szybka reakcja partnerem, aby działać jako języka i warg, gdy całujesz namiętnie, lepiej niż jakikolwiek doradcą.

I jeszcze trzeba sobie wyobrazić, co chcesz zrobić z technicznego punktu widzenia podczas francuskiego pocałunku.


Powrót do spisu treści

Algorytm głęboki pocałunek

 1. Jeśli partner podczas wargami dotykania otwarty, wymagane jest, aby dokładnie przedstawić je między swoim językiem i pocierać swój język.
 2. Język jest odłożyć i podejmowana jest próba przenikać głębiej w usta partnera.
 3. Pożądane przeplatają języków.
 4. Jeśli partner ładniejszy płytkie penetracja, czubkiem języka na tyle, aby pracować na wewnętrznej wardze, lizać czubek języka, łaskotać jego własne.
 5. Zawarcie pocałunek nie powinien nagle wziąć głową. Pożądane jest o język w usta, delikatnie gryźć je „do widzenia”, aby zatrzymać się na oddechu z dala, policzek do policzka.

Kiedy całuje namiętnie, i powinny uwzględniać indywidualną reakcję partnera. W niektórych przypadkach, dotykając nieba, zwłaszcza głęboko – to jest niebezpieczne. To może wywołać odruch wymiotny.
Powrót do spisu treści

Skąd wiesz, czy pocałunek jak?

Czasem partner nie chce zranić swojego odpowiednika, że ​​głęboka penetracja procesu nie lubił, a następnie unika spotkań. Skąd wiesz, że to z góry? Jedyną reakcją.

Owali ewentualnie „na ślepo”. Gdy tak się stanie, po raz pierwszy, trzeba zwrócić uwagę na to, jak zachowuje się partnera.

Jeśli tak jest, to jest spokojny – zrelaksowany, pozwala intymny dotyk, duszność, głęboki, często uderzeń serca, pocałunek na pewno cieszyć.

Zdarza się, że partner jest odrzucane lub ciągnięcia, starając się szybko zakończyć proces, wzięty jako fałszywą skromność. Gdy ciało jest napięte, usta starając się wycisnąć – tak pocałunek nie lubi lub nie było w czasie.

Koniecznie chcesz porozmawiać i dowiedzieć się, dlaczego tak się stało, co związane jest z reakcją.

Jeśli nie będziesz zadowolony z urządzenia, wszystko może być ustalone wspólnie. Kiedy akcja okazała się bardzo nieprzyjemne, to po prostu „nie twój facet” i nie muszą być zdenerwowany.

I to jest bardzo ważne. Kameralny i intymny tak wzruszająca, że ​​ślady po nich nie jest widoczna. Nie pozostawiaj Hickey na wardze, walcówka siniaka na policzku lub brodzie i warg bitten do krwi. Niech usta są jasne i wzywając pocałunkami, a dopiero niedawno rozpadł, to pokazuje tylko błyskiem w oczach. Jest to bezpośredni dowód, że związek nie skończy pocałunkami.

Jeszcze przed nami!

load...