Po raz pierwszy w klasie siłowni: jak mieć pewność,

Zawartość

Pierwszy z września tego roku okazało się kilka pogniecione. Uruchamianie niedzielę 20 km, poznałem jakieś niefortunne uczennice. Spuszczoną głową, ogromne plecaki … Tak, mój wspaniały gimnazja miejskie para zdecydowała się doskonalić i zrobić linię w niedzielę, i park, w którym trenuję, dokładnie pomiędzy tymi „świątynie nauki.” Linia na wyjściu, moim skromnym zdaniem, ilustruje niektóre z cech postrzegania świata przez moich rodaków. Jak idziemy do sprawności? To prawda, nie jest zamontowany prawidłowo, ubrani byle jak, i są skonfigurowane do szybkiej utraty wagi w ciągu miesiąca. Oczywiście, niepewność i rozczarowanie w tej sytuacji – najczęstsze uczucia. Jak poczuć radość z ruchu w pierwszej lekcji?

load...

[Powrót do spisu treści]

Pływanie

Co psuje widok plażowy strój kąpielowy i łupki są zbyt cienkie. Tak, bikini przesuwa się w dół na zawsze, a tracąc góry, nurkowanie do boku, nic za wszelką cenę. Oczywiście, że nie chce przejść do historii jako kobieta, która straciła górną część stroju kąpielowym w basenie i podarte tenisówki, starając się uciec od wstydu? Więc nosić właściwą formę.

Co kupić na basen: Wewnętrzny, skondensowany strój kąpielowy. Ponieważ nie wystają na boki, nie zmyć nadjeżdżających fale, a nawet nurkowania do obręczy lub platformy nie stracić. Mniej więcej to samo z łupków – muszą być mocne i wytrzymałe. A przecież nie śliskie.

Co psuje poczucie siebie: ego, towarzysze. Jeśli wiesz, jak latać jeden ze stylów, to nie znaczy, że będziesz czuć się komfortowo w „szybkim” torze. Aby porównać postać fizyczną warunkach innych pływaków. W niektórych basenach utworów szybkobieżne są zajęte mistrzów niemal olimpijskie, i banalne „, będzie fali” ręce i nogi.

load...

Co zrobić: wziąć 2-3 lekcji techniki pływania z trenerem i rozwijać się na najwolniejszym ścieżce postępu i przyspieszenie.

[Powrót do spisu treści]

Uruchamianie

Co psuje widok: „Skoki” pierś, poślizgnięcia spodnie i białe plamy na koszulce – to żeński tercet nienawiści podczas biegu. I jeszcze, co najmniej, nie ślizga się w trampki skarpety, które mieszczą się pod stopą zbyt długie sznurowadła i Mike, którzy pełzać po plecach jak rękawica do peelingu.

Co kupić do biegania: Niezależnie od tego, gdzie zostanie uruchomiony w klubie fitness ulicy lub bieżni, trzeba będzie dość ciężko kryty sportbra. Nie tak, w których fitonyashki skok filmy fitness i całkowicie pokrywa dolinę między jej piersiami. Tak, to wygląda jak coś z klipów T-shirt gwiazda hip-hopu starej szkoły, ale zachowuje doskonałe. Skocz nic nie jest pewne, nawet jeśli „nic” masz pięć rozmiarów. T-shirt, jeśli wahasz potu rozwód … lepiej wybrać czarny dla klubu oraz maksymalne cięcia pod pachami dla „wszystkiego”. W ogóle, przyzwyczaić się pocić, działa bez niego jakoś to nie zdarzy.

Krótkie skarpetki zostawić fashionistki i miłośników chodzić. Absolutnie wszystkie krótkie skarpetki z prędkością schodzić z nogi i młotkiem pod piętą. Kup konwencjonalne, niekoniecznie skarpetki, ale z normalnym gumką na poziomie stawu skokowego. Spodnie i koszulę test „run” – małe ruchy w prawo w sklepie, jeśli ubrania wysiąść i stara się narazić Cię w niewłaściwym czasie, należy pozostawić go na stojaku. Potajemnie powiem wam, że absolutnie wszystkie fantazyjne spodnie szerokie przeszkadzają podczas biegu. Legginsy, getry obcisłe spodnie lub krótka – nie. Uzupełnienia ich długą luźną koszulkę, jeśli nie chcą wyglądać „zbyt”.

Co psuje poczucie siebie: Po raz kolejny nasz ulubiony ego. Nie próbuj uciekać z prędkością, która jest zbyt dużo dla ciebie. Nie „chase” doświadczonych biegaczy, szczególnie pod koniec wyścigu. Jeden skurcze w mięśniu łydki zwykle wystarcza, aby zniechęcić „ścigać” przez długi czas.

Co zrobić: plany treningowe wyszukiwania dla początkujących i wierzyć w stopniowego i konsekwentnego wysiłku.

[Powrót do spisu treści]

Lekcje grupowe Aerobic

Co psuje widok: jaki horror moda Koszulki na pomysłowy wycięcia i szerokie spodnie są stale poślizgiem, zastraszany i obnażając, przepraszam, pośladki szczyt. Nie mniej nieprzyjemne, a drugą skrajność – forma latach osiemdziesiątych, w których Twoja starsza siostra poszła do kształtowania, plus „martwy” buta.

Co kupić do aerobiku: odpowiednie obuwie, ale to tylko leniwi nie piszą. A ubrania, w których poczujesz się pewniej. Monity – Slim proste czarne spodnie i kontrast-shirt top z dekoltem w szpic. Te ostatnie powinny być szczelne, lecz niezbyt ciasno. I pamiętaj, aby zginać podczas montażu, należy sprawdzić aż do klatki piersiowej i pośladków nie „wypaść” z formularza.

Co psuje poczucie siebie: brak „ego”, zdobędziesz w najdalszym kącie pokoju, gdzie nikt nie może zobaczyć instruktora i jakoś próbuje wykopać tam i wymachując rękami. Oczywiście, nie ma sprzętu, nie ma zabawy.

Co zrobić: Przestań już zakładamy, że wszystkie wyglądają. Stań w środku pomieszczenia dla instruktora i obserwować ruchy bezpośrednio, a nie w lustrze.

[Powrót do spisu treści]

Joga i Pilates

Co psuje widok: W uzupełnieniu do legginsów cytrynowym kolorze i szczytach „neon tkaniny” … Jest po prostu bardzo zły spodnie jogi. Ich półprzezroczyste tkaniny, a pas jest zbyt niskie, aby pokryć ludzkie ciało, pochylając się do przodu. A joga nie ma potrzeby nosić szerokie topy dla kobiet w ciąży. Zwykle spadają na głowy wszystkich odwróconych pozach. W rezultacie cała grupa podziwia żołądek, a ty – umiłowany na wierzchu.

Co kupić jogi i pilates: Albo zwykłe proste spodnie z wysokim pasie i mocno, ale nie obcisły T-shirt lub specjalny jogi Spodnie wykonane z tkaniny i wszelkich górze. Upewnij się, że na ubraniach nie miał koronki na plecach, z piorunami na sacrum i kieszenie na kolanach. Wszystko to jest bardzo znacząco ingerować w trakcie praktyki.

Co psuje poczucie siebie: dla jakiegoś nowego zaufania, że ​​pierwszy w życiu klasy po prostu stanąć na głowie, mostku i wiele innych gdzie. Wiesz co? Mogę pracować na dłoniach w technice „na chybił trafił”. I to jest prawdziwe, piękne i długie dnem mnie nie jest jeszcze dostępna. Ten po kilku latach praktyki.

Co zrobić: praktyki. Nie oglądaj się na wszystkich „zdolnych towarzyszy” z przeszłości artystycznej i gimnastycznych oraz innych „Girls-motywacji.” Po prostu rób to, co robisz, i wszystko, co będzie. To prawda, to prawda.

load...