Pluć na każdą okazję

Zawartość:

Wszystko, co kiedykolwiek usłyszał od przedstawicieli płci pięknej, są dumni we włosach i na wniosek, aby zmienić długie włosy na skrót niemal wszystko jako jeden odmawia. Argumentując swój negatywny stosunek do skrócenia włosów bardzo prosty i zrozumiały słowo „przepraszam”. I słusznie, z jednej strony. Przypomnijmy, na przykład, jak dziewczyny udał się do Rosji. Oni pleciony ich piękny wspaniały długie włosy w gruby warkocz.

load...

I ładniejszy i grubszy był Spit, Znakomitą stał się narzeczonej. To jest ważne dla warkocze były matchmakers w dawnej Rosji, aw szczególności, oczywiście, dla kobiet, wszyscy widzimy w polskim folklorze. Na przykład, odcinek bajki „Jack Frost”, zobrazowania pozwalające Aleksandrom Rou, w którym macocha próbuje poślubić własną córkę Marfushka, wiążąc jej nierealne, kupione na targach warkocz.

Podobnie jak to, czy nie, i pluć na długich włosów dla kobiet jest to prawdziwy skarb, ale muszą posprzątać prawidłowo, przynajmniej w taki sam sposób kosopleteniya. Ale fashionistki nie bój się, że rosną stare Xhosa, ponieważ fryzury, głównym elementem, który jest warkocz, teraz u szczytu popularności.

Ponadto, kosa, jak żadna inna fryzura może usunąć włosy tak, że właściciele długich włosach będzie najbardziej komfortowo w każdej porze roku iw każdych warunkach pogodowych.

Zarówno stylowe warkocze mogą być stosowane jako pań w ich codziennym życiu, jak i na wieczór lub uroczystej fryzury. Nowoczesne projektanci, styliści i fryzjerzy oferują ogromną różnorodność sposobów, w których jest to możliwe nawet w domu warkocz warkocze na długich włosach.

load...


Powrót do spisu treści

Fryzury z warkoczami na długie włosy

Jak tkać warkocze?

Zacząć szukać splot warkocz z długimi włosami na przykładzie klasycznych warkocze. Tkania oplot nie wymaga specjalnych umiejętności, ponieważ jest to jeden z najbardziej prosty warkocz że ciągnionej w historii fryzjerstwa. Aby uprościć zadanie, trzeba odpowiednio przygotować swoje piękne włosy tej procedury. Pierwszą rzeczą do zrobienia – jest dokładnie przeczesać włosy na całej długości, a następnie spłaszczyć je za pomocą pędzla, a jeśli masz do czynienia z wyjątkowo niesforne włosy, które mają zwyczaj drobinek, traktować je wszelkich środków do stylizacji włosów, takich jak mus lub żelu , Według własnego uznania. Takie włosy wymagają przygotowania przed plecione warkocze i absolutnie wszystkie typy plecionki.

Nadal mówić o klasycznej warkocz. Do stworzenia tej fryzury trzeba będzie równomiernie podzielić włosy na trzy pasma. Kolejne kroki są bardzo proste i znajome do każdej dziewczyny, a może chłopiec gdyby miał siostrę, od dzieciństwa. Algorytm jest następujący: od lewej nici brać lewą rękę i skoczył średnio, który jest miły w dotyku w prawej ręce. Po tym, centralne miejsce już brać lewą żyłę i mieć go żywego zamek, znajdujący się po prawej stronie. Powtórz tę procedurę, aż do momentu, gdy nie jest splecione włosy na całej długości.

Koniec otrzymanego warkocz kotwiącego zespół, zakręt lub wstążkę. Nawiasem mówiąc, jeśli algorytm klasycznych tkanin warkocze wie praktycznie każdy jest to, że jest on również nazywany „English” skośny, znana jest tylko nielicznym. Tak, w Anglii cenią klasyczne kanony całym, a także minimalizm i lekkość. Fani komplikować rzeczy nieco modyfikujących początkową fazę tego włosy, oferowane świat splot klasyczny Spit 4, 5, 6, a nawet 8 podstawowych pasm.

Francuskie warkocze

Nieco bardziej skomplikowane techniki tkackie są różne warkocze francuskie. Wszystkie włosy znajdują się na górze i być rozdzielone na trzy części i rozpocząć rzuca na przemian w lewo i w prawo przez środek pasma, jak opisano w przykładzie wykonania z klasycznych oplotów tkanych. Jednak po co dwa rzucając na prawo i lewo nici trzeba dodać trochę wolne, z odpowiednim strony włosy. I tak dalej, aż do chwili, gdy luźne włosy nie skończy. Kotwienia gotowego francuski warkocz zakręt. Francuskie warkocze oplatania sugeruje pewne możliwości twórczych osobowości, takich jak warkocze tkackich po prawej lub lewej stronie głowy, lub koszy tkackich lub obręczy.

Piękne warkocze afrykańskie

Ponadto, aby sobie warkocz warkocze afrykańskie, należy podchodzić bardzo odpowiedzialnie. Po danych fryzury odpowiednia dla tych dziewcząt i kobiet, których wewnętrzny świat jest tak jasny wygląd odpowiada jej manifestacji jako Afryki warkocze na głowie. Oni warkocz klasyczny sposób lub spirale. Podstawowym warunkiem, który można dostać naprawdę miłym warkocze – równomierny rozkład całkowitej objętości włosów na nie mniej niż 100 sztuk. To jest absolutnie dobra wola, jeśli rozprowadzać je na pół, po przeciwnych stronach rozstania. Ważną zaletą tej fryzury jest to, że można go nosić na trzy miesiące i nudzi to jest mało prawdopodobne, aby mieć czas jak warkocze mogą zostać zebrane w kok lub koński ogon.

Holenderski warkocz lub warkocz wewnątrz

Wariant mierzei od objętości długimi włosami z powodzeniem może stać się holenderski warkocz, który jest również zwany odwrócony lub ukośne do środka. Istotą jest to, że podstawą jest brane siatki schematy francuski warkocz, ale punktem kulminacyjnym jest to, że pasma boczne nie muszą rzucać na centralny i wsunąć pod nią, skręcania kolei każdy z trzech pasm na zewnątrz.

Grecki plwocina

Grecki, lub kabaretki, plwocina obejmować bardziej skomplikowanych technologii tkania. W związku z tym, bardzo niewiele osób się zrobić ładne i zadbane Greek warkocz siebie. Rzeczywiście, to lepiej iść do pana, nie uczynił wielkie dzieło. Ale w tym samym czasie chcę spróbować się w tej sztuce. Aby to zrobić, należy dokładnie przeanalizować programy, które oferują stylistów. Po pierwsze, w środku i zrobić klasyczny zwykły splot warkocz, dwa rzucanie w którym, po obu stronach, jest odłączany nici i podpletaem go z powrotem do warkocza tylko po jednej stronie, a następnie kontynuować przez dwa rzucanie konwencjonalny splot nici, plecionki angielsku.

Następnie ponownie oddziela się, a następnie dodać nici z tą samą ręką, w której już nie dodano. I tak do końca warkocze. Jak każdy inny warkocz, piękne warkocze greckie mogą warkocz po przekątnej, lub dokonać warkocze parami po obu stronach rozstania. Co można zrobić ze wszystkimi innymi rodzajami warkocze na długich włosach.

Fishtail plecionek, lub w jodełkę

Nazwa tej warkocz był ze względu na podobieństwo z rybim ogonem lub ozdoba „choinki”. Technika tkania jest całkiem prosta: włosy muszą być rozdzielone na dwie równe części, z których muszą przemian wziąć małą liczbę nici. Oni z kolei przenosi się na siebie aż do czasu, gdy wszystkie włosy nie będą wplecione w warkocz. W ten sposób możliwe jest warkocz nie jeden, a dwa piękne i bardzo lekki w wykonywaniu delikatnych warkocze.

Powrót do spisu treści

Jak wybrać rodzaj mierzei do kształtu twarzy

Większość szczęście z wyboru, aby być uczciwym, właściciel owalną twarz. Ponieważ ta forma jest unikalny dla tego koloru wszelkiego rodzaju warkocze i stylizacji włosów włosami. Oni nie mają nic do ograniczania siebie, ale tylko wybrać ulubionym warkocze opcji.

Właściciele długich włosach i okrągłej twarzy kształtu, eksperci radzą, aby dać pierwszeństwo francuskie warkocze, które zaczynają tkać nieco powyżej korony i zakończyć lepiej niż mały ogon, stałe gumką lub klamerką włosów. Przynajmniej będzie wyglądać spektakularny warkocz końcowy węzeł. Kos z egzotycznej nazwie „Dragon” doskonale nadaje się do dziewcząt, kształtu twarzy, który przypomina kwadrat. Zacząć tkać zalecanej całej głowie, a potem stopniowo przejść do zwykłego klasycznego tkania. Ta forma studni wygładza szorstkie rysy twarzy i sprawia, że ​​linie bardziej miękka i gładka. Ponadto, oplot może być tylko cienkie warkoczyki wzdłuż konturu twarzy, a reszta włosów, w tym przypadku, pozostaje luźna.

Powrót do spisu treści

Ostateczne dotyka warkocze tkackich dla długich włosów

Nowoczesne włosów, której głównym elementem jest warkocz, nie oznacza gruntowną lizanie i prostowanie każdego komponentu. Więcej będzie stylowy i zabawa wyglądać trochę rozczochrana, nieco niedbale zebrane w fryzury warkocz. Nie tkane nici, jeśli przypadkowo wypadł z mierzei, twój wygląd będzie dodać więcej życia i, oczywiście, głośność na głowie. Nie zapomnij o akcesoria, które z powodzeniem uzupełniają ogólny obraz włosy i nadać swoim dysku żądany odcień.

Na przykład, wplecione satynową wstążką warkocz dodaje został wyróżniony miękkość i delikatność. Wykwalifikowany stylista może po prostu ozdobić włosy oplatania rozmaite delikatne warkocze na całej głowie, że zapotrzebowanie na akcesoria mogą zniknąć całkowicie.

load...