Płeć i przyjaźń złota iPhone lub stracić przyjaciela

Życie jest pełne paradoksów, niespójności, sprzeczności i wątpliwych decyzji, zwłaszcza jeśli życia dziewczynki. Nie obraź się, kochanie, nawet naukowcy są obecnie kiwać na znak zgody, mężczyźni są znacznie bardziej logiczne i racjonalne, a więc cierpią z powodu ataku expressivity znacznie mniej prawdopodobne. Ale to nie jest słowo potępienia. Gdyby nie ty, to byłoby nudne, i zawsze z zamkniętymi oczami na ich braków, można śmiać się chuzhimi.Oglavlenie:

load...

Że trzeba się z nas śmieją, aroganccy głupcy, którzy wierzą, że możliwe jest uzyskanie sercu dziewczyny, a często drogich prezentów. Co możesz zaoferować do spełnienia, ale nie być „kilka” miłością siebie, ale szukać kogoś na boku. Co sex przyjaźń – to jest naprawdę fajne! Są to istoty rozumne doszedł do takich wniosków, i aktywnie stara się doprowadzić je do twojego i twojej prywatności. I wszystko, co zrobić, to wziąć! To koniec racjonalności, a którzy nie rozumieją – czytaj dalej.

Co zrobić, sex, przyjaźń i iPhone’ów z brylantem strazikami? Ani nie trzeba! Idziesz argumentować? Niech debaty!

Cupcake

Zacznijmy od definicji tego, co ciastko, i to jest przyjaźń. Z pierwszym jasne – ciekawe i smaczne danie, które przygotowują i jeść tylko z bardzo bliskiego przyjaciela, w idealnym – jeden na całe życie. Czym jest przyjaźń? Przyjaźń – to nasiona: można wypluć je razem, ale kupić dla siebie. Jest to uzasadnione i zrozumiałe. Ale jak można sobie wyobrazić, że istnieją inne ciasto wieczorem na ławce w pobliżu domu? Semka – tak, ciasto – nie ma mowy!

load...

Wielu ludzi w coś takiego jak przyjaźń między mężczyzną a kobietą nie wierzą w ogóle. Z reguły ci, którzy nigdy nie miał przyjaciela takiego, albo nie komunikować się z płcią przeciwną. Kto by nie powiedzieć, że w parze przyjazny chłopak-dziewczyna jednego z nich jest nieszczere. Twierdzenie to nie jest – to aksjomat nie wymaga dowodu. Więc, co myślisz jest możliwe między ludźmi przyjazna sex? Tak, nawet jeśli wygląda dla zabawy, rozrywki i ciała, itp, ale wciąż ktoś później z niczym, a raczej sercem.

Na początku może się wydawać, że wszystko jest pod kontrolą: tajne, tajne spotkania, uczucie w uprzęży. A potem BAM! – Wszystko w drobny mak. I nie ma innego. I nie obrażaj się, bo jesteśmy przyjaciółmi. Tak, można wyciągnąć sanktuarium, jak mówią, „z nami się nie stanie”, a dalej kontynuować. Wystarczy zauważyć, że wtedy nikt nie powiedział: „a nie mówiłem!”.

IPhone

Czasami dziewczyny są celowo w sprawie proponowanej formie relations facetem, ktokolwiek wymijające. Ale to dopiero początek brzmi tak nieszkodliwe. Po spotkaniach na jego wniosek, a jego zdolność do uruchomienia połączeń, SMS, kwiaty, słodycze, restauracji … „Znowu Love” – ​​myślisz. „Nieźle, wpadłem w” – myśli. Nie sądzę? Będziesz żyć – zobaczysz!

Najlepszym sposobem, aby dostać się z powrotem facet kochasz – to seks. Najlepszym sposobem, aby stracić faceta, który kochasz – to seks. Tylko w pierwszym przypadku odnoszą się do jej braku. Chłopaki przejść z różnych powodów, ale często są one po prostu sceptyczne uczucia. Tak jest w przypadku, gdy przerwa związek może pomóc zrozumieć, jak bardzo cię kocha. Jeśli wybierasz się do „szacunku” siebie – będzie to zrozumieć wiele szybciej. W przeciwnym razie – tylko potwierdzają moje wątpliwości. Nie jestem psychologiem, a ja nie wiem, jak to działa, ale działa.

0.

Efektowne!

Trudno jest w świecie, gdzie każdy rozumie, jakiego rodzaju telefonu jest najfajniejsza, użyj Nokiey z przyciskami. Wystarczy kupić na kredyt, niż wyróżniać. Ale uczucia racjonalnego działania nie można porównać z niczym. Wydać wszystkie pieniądze na błyskotki i umieścić pieniądze w dowolnym programie edukacyjnym – rzeczy są zasadniczo różne. Podobnie jak odczucia uzyskane. W pierwszym przypadku, każdy może zobaczyć, w drugim – po prostu wiedzieć dla siebie.

Zapewne trudno się oprzeć, niż większość ludzi żyje w nowoczesnym społeczeństwie. Czasami wydaje się niemożliwe. Nie walczyć, ale należy pamiętać: łóżko – to nieco więcej niż nasiona – to nie zawsze jest możliwe, aby podzielić się ze swoimi przyjaciółmi.

Ivan Sopiga

load...