Płeć i przyjaźń: co zrobić, jeśli przekroczył krawędzi

Zawartość:

Niektórzy ludzie uważają, że czysta przyjaźń między mężczyznami i kobietami nie istnieje, a taki związek prędzej czy później kończy się seks. Podobnie jak to, czy nie, trudno jest dokładnie powiedzieć, ale intymny związek między przedstawicielami obu płci, którzy nazywają siebie przyjaciół, zdarza się często. Powód jest jasny: trzeba fizjologicznym silna i może powodować, że ludzie zwracają się do dobrego seksu przyjaznych stosunków.

load...

Ponadto, nie możemy ignorować bardzo realne potrzeby fizjologiczne dwóch zdrowych młodych ludzi. Tak więc, chcąc pieścić dziewczynę zażyłości ze swoim najlepszym przyjacielem, jeśli ona nie będzie miała stałego kochanka, to jest prawie najlepszym rozwiązaniem, aby sprostać połączenie ciała, co często jest poza kontrolą rozumu. Tak, ponieważ wylądował i rude jak się może wydawać, ale prawda nie może uciec. To jest tylko jeden martwi w tym przypadku: co może przekształcić się w przyjaźń po seksie i nie ulegnie pogorszeniu, jeśli relacje między ludźmi, którzy nie trzymają się tak niepewnej krawędzi?

Sex z moim najlepszym przyjacielem. Zalety

Najbardziej podstawową zaletą intymnej relacji ze swoim najlepszym przyjacielem – luz i łatwość, pod warunkiem, że obie strony zdają sobie sprawę, że ich fizyczna bliskość nic nie zobowiązuje. Leżą w łóżku, za obopólną zgodą, a jedynie w celu zapewnienia sobie przyjemności. Te spotkania seksualne są bez jakichkolwiek nacisków i ograniczeń, a nie przewidują obecności miłosnych uczuć. W skrócie, seks między przyjaciółmi jest wzajemne wykorzystanie. I tylko.

Jednym z najważniejszych czynników komfort tego typu związku jest brak wstępnego flirtation konieczne. Rzeczywiście, aby pójść do łóżka z przyjacielem, nie trzeba uruchamiać na randkę, starając się oszałamiający wygląd, nie ma potrzeby, aby myśleć o tym, co powiedzieć i jak chłopiec z nim do przeprowadzenia w celu proszę i dostać się do podziwiać. Ponadto, dziewczyna starych przyjaciół zwykle dużo wiedzieć. Zwykle jest świadom swojej orientacji seksualnej, więc nie ma niespodzianek w łóżku nie boi.

load...

Co do związku z mężczyzną, który jest niezwykle atrakcyjna, ale nieznane, tu wszystko może się zdarzyć. Zdarza się, że wydaje się być dobrze wychowany, wrażliwy i opiekuńczy młody człowiek, kiedy w końcu chodzi o seks z dziewczyną, nagle zamienia się w okrutnego potwora, z którego ma zostać uruchomiony natychmiast. A jeśli chodzi o wszelkie współczucie dla niego to nie może być mowy. A czas spędzony flirtu. Albo niepokojące, facet po prostu nie będzie w stanie znaleźć się w pierwszej intymności „wysoka”, to znów, dając do nieporozumień, może zniszczyć przyszłość pary.

Jeśli badamy związek, w którym znajduje się miejsce i przyjaźń i seks w tym samym czasie, tutaj jest inaczej. Po pierwsze, nie ma etapu flirty, nie martw się o to intymności dał przyjemność obu. Po tym wszystkim, mężczyzny i kobiety w tym przypadku dobrze wiedzą wystarczająco dużo i wady i zalety siebie. Czują się wolne i mogą sobie pozwolić na naturalnym, nie podoba mi się zachowanie ograniczonej pożądania. Cokolwiek było czynnością seksualną, moi przyjaciele wciąż mają wielką szansę, aby zapisać stary związek i powinny być w stanie dyskutować z ciepłą ironią nieudanej próbie fizycznego zbliżenia.

Taka sytuacja może powstać tylko pod warunkiem, że partnerzy działają w stosunku do siebie szczerze. Żaden z nich nie powinien mieć złudzeń, że po stosunku seksualnym będzie przenieść do innego, bliżej, krok. Jeśli facet czy dziewczyna (szczególnie dla dziewcząt), jest jakaś, nawet najmniejsza, nadzieja na coś bardziej poważnego niż przyjaźń, o starych sposobów, pełen ciepła i zaufania, można zapomnieć.

W większości przypadków, człowiek, leżący w łóżku ze swoim długoletnim pal, to nie dostaje żadnego kochanka lub małżonka. A jeśli dziewczyna zaczyna się zakwalifikować do czegoś więcej niż przyjaźni, po prostu zniknie z jej życia. Dobrze, jeśli uda jej się mówić otwarcie, a jednak większość z tego nie dzieje się bez wyjaśnienia. Dlatego bierzemy pod uwagę słodkie dziewczyny i kobiety, że łóżko nie jest przeszkodą przyjaźń tylko wtedy, gdy chcemy jedynie przyjemności seksualnej i uczciwie przyznać, że w pierwszej samym miejscu. W przeciwnym razie, to jest prawdopodobne, że tracimy przyjaciela, a miłość nie będzie z nim pracować.

Sex z moim najlepszym przyjacielem: an_1

Być może główną wadą intymnej relacji ze swoim najlepszym przyjacielem jest, że aby zachować stary stan jest rzadko możliwe. Albo młody mężczyzna lub kobieta zaczynają odczuwać pewien stopień przywiązania, innymi słowy, zakochać. Zaczynają marzyć o bardziej poważne niż przyjaźni, związku, a jeśli ich pragnienie nie jest odwzajemnione, akceptowane zazdrosny i zranić swojego przyjaciela lub przyjaciółkę. Czasami ta przemiana zachodzi na poziomie podświadomości, a do ludzi doświadczających go, czasami bardzo trudno jest radzić sobie z tym, co się dzieje.

To balansowanie na krawędzi miłości i przyjaźni, oczywiście, prędzej czy później zniszczy niejednoznaczny związek i doprowadzi do całkowitego zerwania między mężczyzną i kobietą. Niestety, seks ze swoim najlepszym przyjacielem często właśnie te końce. Bliskość fizyczna w takiej sytuacji całkowicie niszczy związek duchowy, który powstał wcześniej, powrót nie jest już możliwe. Po tym wszystkim, płci opiera się na miłości i współczucia, ale różni się od seksu w drodze wzajemnego porozumienia.

W pierwszym przypadku jest to naturalne rozszerzenie stosunków i sposoby dalszego rozwoju. W drugim staje się fizjologiczne potrzeby, dla których – pustka. Aby wypełnić pustkę nie ma nic, a jednak wymaga wypełnienia i ostatecznie rozpuścić przyjaźni, nic nie są zwracane. Rezultat – przyjaźń znika bez śladu.

Innym dość istotna wada ukryta seks między przyjaciółmi – jego negatywny wpływ na przyszłe relacje z płcią przeciwną. Na przykład, człowiek, który chce skojarzyć z życia dziewczyny, wiedząc, że miała seks z przyjacielem, może stracić nie tylko jej szacunek, ale również pożegnać się z wietrznie, jego zdaniem, szczególne. Ale nawet jeśli tak się nie stanie, a para nie rozpadnie, to zawsze będzie zazdrosny o dziewczynę i jej przyjaciół i współpracowników i znajomych do mężczyzn.

To samo jest prawdą dla młodych kobiet, aby dowiedzieć się, że ukochana miała seks z nią dobrą dziewczyną. Tak czy nie pozwolić seks w długim i bardzo dobrych stosunków przyjaznych? W zasadzie, odpowiedź na to pytanie każdy będzie miał swój własny sposób, ale jeśli zdecydujesz się dzielić łóżko z przyjacielem, trzeba przestrzegać pewnych zasad.

Przyjaźń po seksie. Jak nie zniszczyć związek?

Jeśli mężczyzna i kobieta, jak starych znajomych, postanowił jednak uprawiać seks, jak trzeba spróbować stłumić zaborczy. Relacja mają one dostępne, dlatego, że chłopak lub dziewczyna po seksie zaczyna spotykać kogoś innego, nie powinny powodować zazdrość. Pamiętaj, że nie mają prawa do żądania od Loyalty Partner, jednakże nie jest również konieczne, aby na nią liczyć.

Postaraj się zrozumieć siebie i zobaczyć, jak jesteś zazdrosny. Jeśli zaborcza instynkt jest bardzo silny i emocje przelewowe, bliski związek z przyjacielem lepiej unikać. W co dobrego nie będzie. Nie zapominajcie, że życie jest pełne nieoczekiwanych momentach, a udaje się zapanować nad sobą, nie we wszystkich przypadkach. Dlatego, aby nie obudzić się nagle w jednym łóżku z przyjacielem, nie trzeba ryzykować pobytu w spokoju przez długi czas lub spożywania napojów alkoholowych razem.

Ponadto, jeśli seks nadal miał miejsce być, nie jest konieczne, aby poświęcić ludziom w tej delikatnej szczegół całości z kręgu. Publiczny pokaz silniejsza niż przyjaźń, relacje, całkowicie niepraktyczne. Krewni i przyjaciele albo czekać na faceta i dziewczyny pełnej konwergencji, w którym nie są one często po prostu w stanie lub nie chcą potępić im absolutnie unikalne połączenie. W opinii innych, większość z nas nie jest w stanie ignorować. I możemy zrobić, albo ze względu na ich oczekiwania i wbrew własnym lub zerwać więzy przyjaźni pod wpływem gradem zatwierdzą komentarze i krytykę.

Jest jeszcze jeden punkt, który należy uwzględnić w celu seksu nie zniszczyć stare przyjacielskie stosunki. Czasami zdarza się, że ktoś z przyjaciół-partnerów po doświadczonego intymności można unikając spotkania. Zwykle dzieje się z człowiekiem, który potrzebuje czasu, aby odzyskać równowagę emocjonalną i powrócić do swojej dawnej postawy wobec przyjaciela, podzielił swoje łóżko. Ale zdarza się, że kobieta, niewygodnie, nie chce spotkać się ze swoim chłopakiem, a nie reaguje na jego połączeń.

Ogólnie w porządku to nic, jeśli tylko spróbuj zrozumieć, że przyjaźń nabył nową jakość, a na to potrzeba czasu, aby ponownie zająć jasne kształt. Jeśli w końcu nie reaktywowana – to znaczy, oznacza to, że przyjazne stosunki były powierzchowne i żal za nich, a zwłaszcza aby ukryć niechęć nie jest konieczne. Intymność jest zbudowany na podstawie wzajemnego porozumienia, a po nim nikt nie zawdzięcza nic.

Jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie te czynniki, to szczególne problemy seks między mężczyznami i kobietami, którzy są przyjaciółmi, nie. Z reguły psują szczera i uczciwa relacja jest trudne. A kiedy to tylko zawoalowany sympatia, mające wydźwięk pociąg fizyczny, rozwiązanie jest już o świcie, to nie ma potrzeby jej żal. A już na pewno nie warto smucić zniszczony przyjaźń, która została oparta na jakiejś interesów kupieckich. Skończyło? I piękne. Tak, seks stał się dla niej rodzajem testu, niezawodności i wykazać nie ma potrzeby w takich przyjaznych stosunkach, które są bardziej związane ramiona, niż pomóc rozwiązać niektóre problemy.

Rozmowa o seksie między przyjacielem i kumplem może być nieskończona. Oczywiście, fakt obecności emocjonalnego komfortu intymności ze swoim najlepszym przyjacielem, nie oznacza, że ​​może być leniwy kochanek, człowiek – nieaktywnym partnerem. Seks – to co to jest, i należy starać się uzyskać maksymalną przyjemność z niego. W przeciwnym razie, dlaczego ryzykować przyjaźń?

Istnieją również tak zwane Happy-zakończeń, gdy intymność, że występuje między przyjaciółmi płci przeciwnej, to staje się źródłem romantycznych uczuć dla obu partnerów, co z kolei doprowadzić do poważnego związku. Małżeństwa oparte na takim podłożu, zazwyczaj wyróżniają się niezawodnością, gdyż początkowo były budowane na wzajemnym zrozumieniu między mężczyzną i kobietą.

Jak to się dzieje …

Spójrzmy prawdzie stało: rano, budzisz się w łóżku najlepszego przyjaciela, a pamięć usłużnie odtwarza obraz tego, co cię noc nie spał w czystej uścisku, a oddawał pasje. Nigdy nie wiadomo, co może przyczynić się do wzajemnego chęć uprawiania seksu – zbyt szczerą rozmowę, kieliszek wina raz, przysłowiową iskrę i tak dalej. W tym momencie oboje wydawało się zupełnie naturalne, aby spędzić razem noc. Z mgły o świcie, by tak rzec, wyczyszczone złudzenie zniknął, a zamiast silnie rozbrzmiewa w mojej głowie: „co dalej?”

Jasno zrozumieć, że spokojnie pociągając nosem kolejny najlepszy przyjaciel nie stać się człowiekiem swoich marzeń, nie stał się księciem na białym koniu. Pozostał dla ciebie tym samym przyjacielem i powiernikiem wybryków dziecięcych, wiernym słuchaczem opowieści miłosnych, pocieszyciel, i dziwne jak się może wydawać, idealnego partnera na zakupy. Oznacza to, że osoba, bez której życie byłoby nie jest takie radosne i szczęśliwe.

Nie spiesz się wyciągnąć suknię szybko i cicho zamknął za sobą drzwi z tchórzliwego ostrożnością. Od siebie do was, w każdym razie, nie może uciec. Zamiast udać się do escape’d lepiej do kuchni przygotować mocną kawę i choć każdy z Twojego śpi spokojnie w błogiej nieświadomości pełnej skali problemu od razu, starać się zrozumieć sytuację. Przede wszystkim staramy się odpowiedzieć szczerze na pytanie, jak tak naprawdę czuje się przyjacielem, człowiekiem.

Jeśli nigdy nie spojrzał na niego jako potencjalny konkurent, to nie ma się czego obawiać. Z wyjątkiem tej nocy swoją percepcję, aby skręcić w stu osiemdziesięciu stopni. Nie? Nadal zobaczyć faceta w jedynego przyjaciela? Doskonałe. A teraz spróbuj przeanalizować, jak to jest odpowiednie dla Ciebie. Czy zauważyliście przez znajomych romantycznych skłonności, próbuje umówić się na spotkanie, zadzwoń do zazdrości i tak dalej.

Jeśli przyjaźń przez lata nic takiego się nie stało, a potem martwić się o to, co wydarzyło się w łóżku. Oczywiście, ludzie są rzadkie przypadki tajemniczych wielbicieli, którzy czekają na długi czas, udawać, a potem nagle objawić prawdziwe uczucia. Ale twój przyjaciel nie badano u szpiegowskiej szkoły, on nie był szkolony umiejętnie ukrywać swoją prawdziwą twarz, prawda? Dlatego też dałby sobie nieostrożne słowo, gest lub spojrzenie.

Ale co, jeśli teraz on otwiera oczy, a wraz z tym samym numerze, strachu i patrzył na ciebie, nie wiedząc, czego się spodziewać jest teraz? Być może twój przyjaciel jest również nie zamierza zaoferować Ci rękę i serce. Może on również uczestniczyć w wątpliwości na ten temat: „I nie kocham, jeśli to ja, tylko godzinę to nie mam dość!” Więc nie spiesz się rzucić inny, zmienić kartę SIM i wyłączyć telefon domowy, z obawy przed możliwymi konsekwencjami swojej intymności. Doprowadzić wzburzony przyjaciela kawę, daj mi papierosa, aby uspokoić nerwy trochę, i poprosić spokojnie omówić sytuację.

Uwierz mi, jeśli widzi, że jasno myśleć, nie narusza jego wolność, a jednocześnie dość wyrazić swoje szczere pragnienie, aby zachować stare przyjaźnie, wtedy będzie inspiracją do jeszcze większy szacunek i ciepło. Trudno jest przewidzieć, jak wydarzenia będą rozwijać się dalej. Ale wiele zależy od was dwojga. Jeśli podstawą twojej przyjaźni nigdy nie spadł podteksty seksualne lub pragnienie miłości, związek prawdopodobnie utrzymana. Może intymności, doświadczane przez siebie, uczyni je jeszcze silniejsza. W przeciwnym wypadku wynik może być nieprzewidywalne – od całkowitego rozpadu romantyczna historia miłosna ze szczęśliwym zakończeniem.

Można powiedzieć, że w ogóle, skutki seksu z przyjacielem nie można przewidzieć. Dlatego zanim zdecydujesz się na nim, a facet i dziewczyna powinno być wszystko w porządku ważyć i zastanowić się, w celu uniknięcia niepożądanych konsekwencji swego czynu. Najważniejszą rzeczą w tej sprawie – uczciwość wobec siebie, zrozumienia i akceptacji tego, co się stało, zarówno pozytywne, jak i negatywne aspekty z nim związane.

load...