Płaszcz zimowy kobiety: Ciepłe, praktyczne i piękne!

Jak wiemy, żadna dziewczyna nie może się obejść bez mody i stylowy płaszcz. W czasie swojego istnienia, istnieje wiele różnych stylów, które mają swoje własne cechy.

load...

Poza pięknym wyglądem, płaszcz ma szereg zalet. Tak więc, na przykład:

 1. Doskonale utrzymują ciepło
 2. Praktycznie nie zgniotu
 3. To dobrze reaguje na czyszczenie
 4. Nie zakłóca wnikania powietrza, przy czym dostarczanie odpowiedniej temperatury.

Najbardziej popularne rodzaje sierści

 • Balmakaan – długi płaszcz, wykonany z grubej wełny. Kołnierz jest bardzo mała, a rękawy „Raglan”. Jednocześnie ma ukryty zamek.
 • English. Ma prostą sylwetkę i angielskiego kołnierz. Jego długość, zwykle do kolan lub nieco poniżej.
 • Płaszcz. Ta kobieta zimowy płaszcz jest bardzo modne w 2017 roku. Ma „standing” klapy i przyciski skóry i epolety na ramionach.
 • Cocoon. W formie przypomina kokon, głośność w pobliżu pasa.
 • Kopar. Bardzo długi płaszcz ze skóry naturalnej.
 • Loden. Długi, klasyczny, który ma specjalną klapkę tylną. Wykonany tylko z lodena.
 • Mackintosh. Ma mały stłumiony kołnierz, prosta sylwetka. W ten sposób musi być tylnych gniazd, supatnaya ZIP i skośne kieszenie. Pata i klamry pasów są.
 • New Look. Charakteryzują się wąskim pasie, krzywego spódnicy, który przypomina kwiat i formularz dopasowany stanik.
 • Polo. Jest to amerykański klasyk. On boxy wełnę z kieszeniami. Co do zasady, beżowej tonacji.
 • Ulster. Wykonana jest z materiału gruboziarnistego, odpinanym kapturem i pasem.
 • Francuski. Charakteryzuje się wolnym sylwetce, trochę niechlujny wygląd i krótkimi rękawami. To wygląda bardzo kobieco.
 • Burberry. To cieszy się dużą popularnością ze względu na jego szczelności. To musi odpiąć specjalną ciepłą podszewkę.

Pamiętaj, co byłoby styl nie daje preferencji, można mieć pewność, samica zimowy płaszcz chroni nawet w najzimniejsze dni, chroni przed przeziębieniem i oczywiście dać dobry nastrój.

Trendy mody na nowy sezon

Bardzo istotne w modelu 2017 będzie płaszcz, który jest mieszane kolory, style, cięte i akcesoria. Również bardzo popularne jest korzystanie z tych gatunków, które mają zapach. Tak więc, na przykład, płaszcz zimowy kobiece modele mają Nicole Farhi, Betty Jackson i Max Azria. Jednocześnie, wszystkie one muszą mieć nacisk na pasie, który jest wyróżniony skórzanym pasem.

Znowu z powrotem w modzie dużymi kołnierzami, dużymi kieszeniami i krótkim rękawem. Takie modele mają Rochas, Alexandera Wanga i Burberry Prorsum.

Pozostają również w płaszczu mody, która ma kontur klepsydry.

Tworzywo

Głównym mody w 2017 roku jest uważany za materiał kaszmir, sukno, skóry i dzianiny. W tym przypadku należy zauważyć, że ekstrawagancja futro będzie kontynuowana. Dlatego zimowy płaszcz wielu projektantów damska ozdobiona naturalnymi ozdobami, takimi jak nutrii, lisów, Astrachania, piżmaka, norki, bobry i lisy.

load...

Długość

Należy pamiętać, że długość zależy nie tylko moda, ale również od rodzaju sierści. W ten sposób można wybrać sobie model bardzo różnych długościach. Na przykład, mini, midi i maxi.

Paleta kolorów

Tegoroczna moda będzie żółty, niebieski, zielony, niebieski, fioletowy, pomarańczowy i słodkie odcienie. Ale projektanci są zalecane, aby wybrać kolor, aby dopasować kolor oczu i skóry. Dlatego, jeśli masz brązowe oczy, to idealny płaszcz koloru latte lub cappuccino. W tym samym czasie, co on lżejszy, tym lepiej. Zgodnie z niebieskimi oczami doskonały ciemny niebieski lub zielony. Ludzie z ciemnej skóry zaleca się wybrać białej kobiety żakiet. Ale z czerwonymi włosami idealnie pasuje do koloru kości słoniowej.

Jeśli nie podoba zwykłe rzeczy, należy zwrócić uwagę na ich wielobarwnych wydruków. W tym sezonie będą bardzo intensywne i jasne, przypominając płócien artysty.

load...