Plastikowe żeńskie genitalia

Zawartość:

Dla przerostową sromowych znamienny nierówny wzrost wielkości małego w stosunku do dużych warg sromowych. Zmniejszenie warg sromowych, ich odmłodzenie odbywa się za pomocą specjalnej operacji zwanej Plastyka.

load...

Operacja ma jeden cel – poprawić wygląd narządów płciowych u kobiet. Formę genitalia estetycznie poprawiła bez niekorzystnego wpływu na wpływy ustrojowych, a operacja ta pozwoli kobieta przywrócić do normalnego stanu anatomicznego narządów płciowych.

Zmniejszenie warg sromowych ze względów estetycznych mogą być uruchamiane przez pierwszy został wyprodukowany w 1983 roku usprawnień technologicznych i operacji modyfikacji przeprowadzono nie tak dawno temu: w 1998 i 2005 te innowacje pozwoliły, aby zapobiec rozwojowi powikłań, uzyskanie dobrego wyniku z punktu kosmetycznej widzenia.


Powrót do spisu treści

Dlaczego zwiększenie warg sromowych?

Istnieje wiele czynników, które przyczyniają się do wzrostu warg sromowych mniejszych. Zdarza się, że kobieta rodzi się z tej anomalii, inni nabywają go z wiekiem.

load...

Zwiększenie warg sromowych mniejszych może wystąpić po urodzeniu przez pochwę, na przykład z powodu utworzonej krwiaka. Warg sromowych przebijający może również prowadzić do rozwoju asymetrii warg.

Wyjątkowa operacja – Plastyka, który ma na celu korygowanie rozmiary i kształty, jak już opisano powyżej, pojawiła się stosunkowo niedawno. Jednak obrzezanie religijne od wielu setek lat praktyki w niektórych krajach arabskich.

Decydując się na zabieg powinny być podejmowane przez same kobiety. Następujące czynniki mogą być przypisane do interwencji głównych powodów resekcyjnym:

 • Dziedziczność. Nadmiar skóry pojawia się w okresie dojrzewania, a nastolatek dochodzi do wniosku, że genitalia różnią się kształtem od normy. Często zdarza się, że małe powiększenie warg sromowych jak „wychodzą” ze względu na duży, co prawie niemożliwe, aby ograniczyć noszenie bielizny. Ponadto, wiele dziewcząt zaczynają kompleksu, przeżywa lęk przed intymnością, odmawiając wizyty w łaźniach publicznych lub basenach.
 • Nabyte nieprawidłowości ze względu na uszkodzenia mechaniczne i zmian związanych z wiekiem. Zasadniczo, to objawia się po urodzeniu przed przerwą i skręcenia w kanale rodnym (pochwa jest zmniejszone, wracając do swojego pierwotnego rozmiaru, a skóra warg jest luźny).

Powrót do spisu treści

Jak jest wycięcie warg sromowych?

Jak zmniejszyć wargi sromowe? Kształt może być regulowana w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym. Normalnie operacja trwa krócej niż jedną godzinę. Rodzaj znieczulenia dobierane indywidualnie, w zależności od złożoności operacji, stanu ogólnego pacjenta oraz indywidualnych preferencji. Choć nawet w znieczuleniu ogólnym nie jest wymagane leczenie szpitalne.

Warg sromowych może zmniejszyć tradycyjną metodą za pomocą skalpela lub więcej nowych narzędzi, takich jak laser lub radionozh. Każda metoda ma swoje zalety, a wybór charakteryzuje struktura i stan tkanki warg. Przy planowaniu intymnych tworzyw lepiej skupić się na wyborze dobrego lekarza, ponieważ sukces zależy głównie od stopnia wyszkolenia chirurga. Badanie pacjenta w trakcie konsultacji, lekarz zaleci najlepszy sposób rozwiązywać problemy.


Powrót do spisu treści

Istniejące metody korekcji

 1. Resekcja centralny trójkątny. Metoda ta pozwala uzyskać bardzo dobre rezultaty. Podczas operacji usunięto trójkątny kawałek wargi sromowe. Zalety obejmują zachowanie naturalnej formy i falistej zewnętrznej krawędzi. Wśród braków podświetlone naruszenie narządów innerwacji, utraty lub pogorszenia czułości, która przejawia się w drętwienie warg sromowych.
 2. Amputacja. Stare i bardzo zły sposób, w jaki małe usta po prostu wyciąć. Mogą one zostać usunięte w całości lub w części. Gdy częściowe usunięcie może być naruszenie naturalnych gatunków ze względu na brak falistych krawędziach pogorszenie wrażliwości narządów płciowych, uszkodzenie nerwów, rozdarta stan wewnątrz mniejszych warg sromowych. Całkowite usunięcie jest absolutnie nie do przyjęcia, ponieważ prowadzi do ciężkiego upośledzenia struktury narządów płciowych, ich funkcjonowania, zaburzenia wewnętrznego życia i czułości, zmniejszenie stref erogennych, suchość pochwy.
 3. Plastikowy laser. Procedura ta jest uważana za jedną z najbardziej postępowych.
 4. Najpowszechniej stosowali tę metodę w ostatnich latach. Możliwa do uzyskania pełnej symetrii warg sromowych mniejszych. Nie doszło do naruszenia unerwienia. SUBTOTAL stanie spełnić niemal każdą pacjentkę.
 5. De nabłonka. Metoda ta jest szczegółowo opisana w 2000. Jest ona oparta na usunięcie nabłonka zewnętrznej i wewnętrznej części mniejszych warg sromowych. Operacja może być wykonana za pomocą lasera. Wśród niedociągnięć można zidentyfikować znaczny wzrost szerokości warg sromowych.
 6. Połączenie plastiku łechtaczki ze zmniejszenia warg sromowych mniejszych. Sposób ten stosuje się przerostu mniejszych warg sromowych, co łączy się z zgrubienie skóry znajdującej się nad łechtaczki, co prowadzi do problemów z jego stymulacji w bliskości, a w rezultacie – do spadku otrzymanych pozytywnych emocjami. Korekta warg sromowych i łechtaczki plastiku – najbardziej akceptowalnym sposobem wyjścia z tej sytuacji.

Powrót do spisu treści

Przygotowanie przedoperacyjne

Każdy obsługiwany jedną interwencję, jak również wycięcie warg sromowych, wymaga szeregu zabiegów:

 • Czas i datę transakcji dopasowanie. Konieczne jest, aby spędzić co najmniej 10 dni przed rozpoczęciem miesiąca;
 • Wynajmu analizy klinicznej we krwi, moczu i badania na HIV, kiłę, zapalenie wątroby (lekarza i inne testy mogą dodatkowo przypisać jeśli konieczne);
 • Nie ma wody i pożywienia przez 12 godzin przed operacją (szczególnie ważne w narkozie);
 • Czyszczenia ciała za pomocą lewatywy noc przed i rano przed operacją.

Jeśli istnieją jakiekolwiek emocje, można zwrócić się do lekarza, aby umówić się jako łagodny środek uspokajający, który jest kompatybilny ze znieczuleniem.
Powrót do spisu treści

Okres pooperacyjny

Okres zwrotu z korzystnego wyniku operacji jest zwykle 7-11 dni.  Przez cały ten czas powinien być dokładnie przestrzegać wszystkich zaleceń lekarskich i starannie przestrzegać higieny, gdyż może to być objawem procesów zapalnych.

Intymność nie jest ważny przez 20-30 dni po zabiegu. Cały proces redukcji warg sromowych jest wystarczająco bezpieczny. Z należytą starannością, poważnych powikłań i długotrwałej niepełnosprawności nie jest przestrzegana.

load...