Plastikowe masaż twarzy: Technika chiroplastic i zmiękczający do masażu + video

Kompleksowa pielęgnacja skóry powinna obejmować nie tylko czyszczenia procedur, nawilżenie i odżywienie. Duże znaczenie jest masaż twarzy, którego efektem ma na celu zwiększenie przepływu krwi, usuwa obrzęki i zwiększenie elastyczności skóry. Przy odpowiednim podejściu i właściwym przebiegiem technice ta metoda twarzy jest bardziej efektywny. Najbardziej wydajne do tej pory, jest masaż twarzy z tworzywa sztucznego, która ma dokładnie zachować młodość naskórka i usuwanie drobnych zmarszczek na twarzy.

load...

Zawartość:

Cechy i wykonanie plastycznej twarzy masażu

METODY plastik masażu różni się od klasycznych odmian twarzy wykonanie techniki masażu. W tym przypadku, oprócz wyrywanie uderzeń metoda stosowana, gdy skóra jest trochę ściskał palce, podczas gdy mistrz generuje ruch wibracyjny. Wszystkie manipulacje były przeprowadzane bardzo dokładnie, ból nie powinno. Jedyną rzeczą – skóra po zabiegu może być trochę rumieniec, ale to trwa kilka godzin.

Technika ta polega na wystawienie tkanek twarzy i szyi za pomocą kreatora ręki. Skuteczność postępowania opiera się na poprawie krążenia krwi i przepływu chłonki w komórkach skóry, wzmocnienie mięśni oraz poprawy sprężystość skóry. Odmładzające działanie tej metody ze względu na łagodny, ale intensywnego oddziaływania wielopoziomowego na naskórku, który aktywuje przemianę materii w komórkach. W rezultacie wiele zabiegów kontury twarzy są zaostrzone i wyrównane kolor.

load...

Metodologia ta opiera się na wykorzystaniu technik, takich jak tłoczenie, szczypanie, wibracje i aktywacji odruchu stref na twarzy. Takie manipulacje mają intensywny wpływ nie tylko na powierzchownych warstw naskórka, ale także głębiej tkanek, układu mięśniowego obszaru twarzy i szyi. Plastik masażu Kurs obejmuje 10-15 procedur, po czym wyraźnie gładsza powierzchniowa warstwa naskórka, jest aktywnym saturacji skóry, zwiększa elastyczność, opuchlizna znika i łagodzi stres i zmęczenie mięśni skóry.

Wskazania i przeciwwskazania

Plastikowe masażu twarzy jest wskazany przede wszystkim kobiet po 30 roku, kiedy zmiany związane z wiekiem wywołuje utratę płynu w komórkach skóry i zmniejszonej elastyczności naskórka. Ta procedura jest zalecane dla starzenia się skóry twarzy i obecność następujących wad:

 • Tendencja do pojawienia się obrzęki;
 • Straty

 • Precyzyjnych konturów owalu twarzy;
 • Obecność

 • Fałd i zmarszczek;
 • Złogi tłuszczu na twarzy i szyi;
 • Cieńsza skóra;
 • Atonia mięśni twarzy.

W niektórych przypadkach do masażu z tworzywa sztucznego może być zalecane, a w młodszym wieku. Wskazania dla tej procedury stanowi problem, trądzik, a także zmniejszenie grubości naskórka.

Metoda ta jest skutecznym sposobem odmłodzenia, ale warto pamiętać, że ta unikalna metoda ma przeciwwskazań. Należą do nich:

 • Naruszenie integralności skóry;
 • Zakaźna choroba skóry;
 • Onkologicznej chorobą naskórka;
 • Różnych schorzeń, którym towarzyszy stan gorączkowego;
 • Czasie ciąży.

Plastikowe masażu należy przeprowadzić biorąc pod uwagę charakterystykę naskórka. Idealnie, procedura powinna być przeprowadzona specjalistę, który jest zaznajomiony z anatomii twarzy i szyi. Lepiej zaufać doświadczonej kosmetyczki, którzy od dawna praktykowane technikę masażu twarzy z tworzywa sztucznego, opinie w tej sprawie pomoże określić Wybór mistrzów.

Technika masażu

Plastycznej. Przed zabiegiem kreatora traktuje skórę z mieszaniny eteru i alkoholu. Specjaliści ręce są również traktowane roztworem alkoholu. Metoda ta polega zazwyczaj na stosowaniu wstępnej talk skóry twarzy. Robi się to w celu zapobiegania ślizganiu palców. Po procedura jest stosowana do twarzy chłodny kompres odżywczy kojącej maski.

Środkowe i palce wskazujące kosmetyczka ręka chwyta małą powierzchnię skóry, lekko ściska go i tworzy lekki ruch wibracyjny. Wariacje wykonywane są wyłącznie na liniach masażu w kierunku obwodowym. Procedura składa się z trzech etapów.

W pierwszym etapie dokonuje kosmetyczki poprawek powierzchniowych w czterech obszarach:

 • Od środka brodą do dołu uszach;
 • Ze ścian bocznych nosa do górnego punktu uszach;
 • Od środka czoła do świątyń;
 • Tuż poniżej linii włosów.

W drugim etapie, kreator przechodzi do bardziej intensywnego głębokiego mrowienie. Ruch palców obu rąk wykonywane są według tych samych zasad. I wreszcie ostatni etap jest znowu powierzchownych poprawek na kierunkach:

 • Równoległa do linii włosów;
 • Na linii nad brwiami;
 • Jednej strony nieruchomej części skóry w brwi, a drugi jest szybki poprawek od wierzchołka do podstawy nosa;
 • Ze ścian bocznych nosa poprzez kości policzkowe do świątyń;
 • Od górnej wargi do otwarcia uszu;
 • Z kącikach ust do dołu uszach;
 • Od środka brodą do dołu ucha.

Procedurę przeprowadza się w odstępach 1-2 dni, liczba sesji zależy od stanu skóry i pożądanego rezultatu. Po pełnym kursie masażu zaleca się powtórzyć procedurę kilka razy w ciągu następnego miesiąca. Podnoszenie efektem jednego przedmiotu jest utrzymywana przez kilka miesięcy.

Instrukcja video

Plastyfikatory masaż twarzy

Plastyfikatory masażu jest uważana za nowy trend w dziedzinie odmładzania twarzy przy użyciu ręcznej ekspozycji. Jej cechą jest możliwość łączenia różnych unikalnej technologii, której celem jest przywrócenie definicji owalną twarz i utrzymać elastyczność skóry. Usuwanie zmarszczek z pomocą tej techniki uzyskuje się przez „Wymazywanie” pamięci mięśniowej. Efekt ten mistrz dąży poprzez rozluźnienie mięśni twarzy, co przyczynia się do poprawy przepływu krwi i metabolizmu w komórkach naskórka.

Jedna odmiana tego typu narażenia skóry jest chiroplastic masaż twarzy. Jest to nowoczesna procedura, która obejmuje miękkich technik manualnych, co spowodowało wyeliminowanie warstwy rogowej skóry i przywraca równowagę procesów biochemicznych w tkankach. Technika ta pomaga zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się, zwiększa napięcie mięśni i poprawia pracę gruczołów łojowych i potowych. Ten rodzaj masażu jest stosowany do odmłodzenia twarzy, szyi i dekoltu. Głównym celem masażu jest chiroplastic podnoszenia i drenaż limfatyczny twarzy. Postępowanie obejmuje wykorzystanie różnych surowic i kremy przeciw starzeniu.

Cechy masaż w domu

Najlepszy ze wszystkich, jeśli procedura jest przeprowadzana przez doświadczonego mistrza. Jest to jednak kosztowne, więc w przypadku braku możliwości zwiedzania profesjonalną kosmetyczkę, można spróbować użyć tej techniki na własną rękę. Aby to zrobić, należy przygotować roztwór alkoholu (można użyć Kolonii) i talku lub proszku dla niemowląt. Obrać skórkę z wydzieliny z wacikiem i środkiem do odtłuszczania. Następnie nałożyć na twarz powierzchni trochę talku.

Procedura ta jest wykonywana na linii podstawowej masażu. Czubki palców środkowego i indeksu chwycić kawałek skóry z podskórnej warstwy tłuszczu. Rozpocząć ruch wibracyjny do dolnej części powierzchni – od środka brody. Następnie przechodzimy do kącików warg, środka górnej wargi, nosa i brwi skrzydła łuków. Pod koniec masażu linii od środka czoła do świątyń, a następnie linii włosów.

Stosując tę ​​technikę, konieczne jest wzięcie pod uwagę szereg reguł. Jest to możliwe do rozciągania skóry, a może to prowadzić do przeciwległych wyniki. Podczas masażu nie powinno być nieprzyjemne i bolesne doznania. Aby prawidłowo przeprowadzić procedurę zgodnie z cechami urządzenia można obejrzeć film z tworzywa sztucznego masaż twarzy ze szczegółowymi instrukcjami.

Przed uciekania się do pomocy chirurga plastycznego z pojawieniem się pierwszych zmarszczek, warto próbuje bardziej naturalnie wyeliminować związane z wiekiem zmiany. Plastikowe masażu – przyjemna procedura, która pozwoli skórze wrócić dawną elastyczność, zdrowy koloryt i świeżość twarzy. Z kilku sesjach, można usunąć nagromadzone zmęczenie w komórkach naskórka i pozbyć się skutków stresu.

load...