Płaski brzuch w 6 tygodni: szybkie tempo redukcji w kształcie

Ile zostało powiedziane na temat różnych metod odchudzania: pigułki i diety i urządzeń do ćwiczeń. Doświadczenie pokazuje, że najbardziej problematyczny obszar kobiecego ciała – żołądek jest często postrzegane jak i szczupłej dziewczyny, ale z „tłuszczu z brzucha”? – Często. Proponujemy Ci dowiedzieć się, jak uzyskać płaski brzuch w 6 tygodni, prowadzenie systematycznej pracy nad sobą i własnej wolnej woli. Nikt nie obiecuje, że będzie to łatwe – to będzie trudne, ale rezultaty są tego warte. Jeśli chcesz być widoczne żebra na prasie oglądany ulga i tłuszczu ma, być przygotowane do prób i trudności, wszystkie te obietnice, że płaski brzuch w 5 minut – kłamstwami rzeczywistości. Musimy ciężko pracować i mieć wolę w pięści. Gotowy? Wtedy jesteśmy z wami po drodze.

load...

Zawartość:

Podstawowe zasady

Początku: sama dieta nie wystarczy. Ograniczenia dotyczące żywności pomogą Ci schudnąć, ale aby zdobyć mięśnie brzucha, skóra jest zaostrzona w prasie, a atrakcyjny wygląd, intensywna praca jest potrzebna – po prostu trochę głodny. Jest to konieczne, aby poradzić sobie z każdym dniem (co najmniej 5 dni w tygodniu), do przestrzegania zasad prawidłowego odżywiania i picia, ale w tym przypadku płaski brzuch przez 10 minut dziennie – co najmniej – byłoby osiągnąć cel, a nie infantylne marzenie.

Zacznijmy

Szkolenia

To wykończenia prasa jest niemożliwe bez regularnych ćwiczeń, już znalazł. Faktem jest, i nie ma się wokół niego. Bez względu na harmonogram, nie ma znaczenia ile masz obowiązki w domu, trzeba wykroić co najmniej 10-20 minut każdego dnia, aby praktykować swoją figurę. W przeciwnym razie, w błoto.

load...

Robi najlepsze dla kilku procedur naraz, korzyści z różnych klas mistrzowskich wideo „płaski brzuch dla opornych” Dziś sieć jest pełna – masz odpowiednie programy i zastępców je dzień po dniu. Takie podejście, które pomogą Ci zbliżyć się do celu, można uzyskać płaski brzuch w 2 tygodnie (uporczywie miasto bierze, parafrazując słynne powiedzenie, walka – i można to zrobić). Najważniejsze – aby ustawić osiągalne cele i sprawi, że maksymalnie zależnej. Jeśli jesteś sumienny, wyniki są genialne.

Odżywianie

Twoja dieta powinna być racjonalna i wyważona – strajk głodowy, oczywiście, które pomogą Ci schudnąć, ale jaka jest cena? A poza tym, twój brzuch jest płaski i nie może być, ponieważ optymalne rozwiązanie – PP i ciężki trening.

Jak będziemy jeść:

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

  • Złóż mu regułę pić codziennie na czczo 1-2 szklanki wody (koniecznie ogrzać!), Rozpocznie swój przewód pokarmowy, pobudzanie i obudzić ciało. Pamiętaj: im bardziej zimno i lodowata woda w godzinach porannych – dla żołądka i stresu organizmu.
  • Śniadanie powinno być lekkie odtąd – przeciążać żołądka kanapki, mięso i jaja, a nawet bardzo wcześnie rano, nie jest pożądane. Niech to będzie płatki owsiane, kasza płuca (len, ryż) lub owoce i warzywa. Suszone owoce są również dobre. Dodatkowa opłata energii podać kawałek masła, dobrej marki, ale bez chleba, i tylko w godzinach porannych.
  • Ułamkowej mocy – złota zasada, jeśli mają na celu uzyskać płaski brzuch co najmniej 6 tygodni, co najmniej przez miesiąc. Jedz często, ale po trochu – a będziesz szczęśliwy, z czasem można się przyzwyczaić do jedzenia mniej, a problemy z nadwagą będzie do niczego sami. Przerwy między posiłkami powinny wynosić maksymalnie 2-3 godzin.
  • Lekkie uczucie, że można jeść tyle samo, pozostawiając tabeli, powinien być wierny towarzysz. Nie można załadować. Uwaga: to nie jest to samo, co nie jest w ogóle lub jest zbyt mała, żeby obserwować umiar. Ten ruch pozwoli także, aby w końcu całkowicie przejść do drugiej części – aby utrzymać wagę będzie dużo łatwiejsze. Week-kolejny wysiłek – i będziesz na koniu.

Kilka nietypowe wskazówki

O picie na pusty żołądek, zmniejszając porcje i zakaz słodkim każdy wie, kto kiedykolwiek zastanawiał się diety. Ale tu jest nieco wyłączności – te reguły jest mało prawdopodobne, aby wiedzieć:

  • Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do posiłku z kilkoma-kursu (pierwszy, drugi, trzeci, czy tylko drugi i trzeci), prawda? – Zapomnij. Aby zmyć żywności bezpośrednio po posiłku nie jest wcale niemożliwe, stąd uczucie ciężkości, obrzęki kończyn, obrzęk. Napój powinien być nie wcześniej niż półtorej godziny po posiłku. Przestrzegać tej reguły.
  • Wbrew powszechnemu przekonaniu, nie ma po 18,00 jest to możliwe, a także cieszyć się radować. Nie chodzi o to podczas posiłku, oraz tym, że idziesz spać z pustym żołądkiem i zatłoczone. Można jeść na 2-3 godziny przed snem. Najważniejsze – nie sypiam dobrze karmione.
  • Tłuszcze lli_1. Tłuszcz – jest na ogół osobny wątek. Cokolwiek nie są ani zaskoczony odchudzania one wymagane. Tak. Najważniejsze – liczba i racjonalne podejście. Szczególnie ważne są tłuszcze w zimie. Jeśli chcesz uzyskać płaski brzuch w 42 dni lub mniej, nie może obyć się bez trenirovochek. Oznacza to, że można spędzić dużo energii i że tłuszcz będzie pomóc w zakończeniu niej. Staniesz wytrzymałości i wydajności, cel zostanie osiągnięty szybciej. Kombinezon len, niewybredny warzywa, oliwa z oliwek, olej cedrowy. Sezamowy, kukurydziany i sojowy – również dobrym rozwiązaniem, napełniać ich sałatki i dania główne, a będziesz zawsze w formie.

Wideo: Formuła płaski brzuch

Oczywiście, dieta powinna być kierowana warzywa, owoce, białko zwierzęce i zbóż. Prawidłowe odżywianie w połączeniu z zaangażowaniem, aby płaski brzuch ćwiczenia wykonalnego zobowiązania. Bądź dobrej myśli!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...