Pizza z kiełbasą i serem lub Gospodarki z klasą!

Zawartość:

Kiedy w lodówce straco skulony pozostałą bochenek gotowane (lub wędzone) kiełbasy i plasterek sera, z którego nikt nie odważy się zrobić kanapkę, można umieścić je w czyn i zrobić, takie jak gorące kanapki. Ale można próbować i gotować potrawę bardziej interesujący niż prozaiczne kanapki. Pizza z kiełbasą i serem! Jak używać tej opcji ser i kiełbasę „niepłynnych”? Jeśli jesteś „za”, proponujemy Wam przepis na pyszny, prosty i bardzo ekonomiczny pizzy. Nawiasem mówiąc, ten przepis ciasto do pizzy jest również bardzo proste. Więc zacznijmy.

load...

Pizza „w pośpiechu”

Pizza ciasto jest otrzymywany z tej cienkiej i miękkiej podstawie, właśnie z kąta w niej cudownie nawał. Dla takiej wspaniałej badania, musimy następujące składniki:

  • 2 filiżanki mąki;
  • Pół szklanki mleka;
  • 2 jajka;
  • 2 łyżki oleju roślinnego;
  • 1 łyżeczka sól.

Na nadzienie:

  • Kiełbasa i ser – jak istnieją (lub ile nie przeszkadza);
  • Koncentrat pomidorowy (sos pomidorowy lub ketchup) – 2 łyżki;
  • Majonez – 2 łyżki.

Przygotowanie:

Przesiać mąkę i wlać do miski, gdzie będziemy zagnieść ciasto. Dodaj sól i dokładnie wymieszać mąkę z solą. Następnie, w drugiej misce wymieszać dwa surowe jaja, olej roślinny i ciepłe mleko do jednorodnej masy (mieszanie, zamiast wstrząsnąć!). Stopniowo w małych porcjach Wlać mieszaninę do mąki podczas mieszania łyżką. W rezultacie otrzymujemy miękkie i lepkie ciasto, które muszą ugniatać aż elastyczna. Można to zrobić, jeśli by zagnieść ciasto przez dziesięć minut, stale podsypaya trochę mąki do niego.

load...

Następnie formujemy kulę ciasta, zawinąć go w czystym ręcznikiem i pozostaw „odpoczywać” przez piętnaście minut. Podczas gdy ciasto jest w stanie spoczynku, przygotować nadzienie i pieczenia. Pieczenie została pokryta papierem do pieczenia, kiełbasa cięcia w jaki chcemy (kostki, kostki, plastry), a ser jest przepuszczany przez tarce. Po piętnastu minutach, posypać tabeli mąką i rozwałkować ciasto na bardzo cienkiej warstwie, która powinna być prawie przezroczysta.

Dalsze zbliża się do testu pieczenia, podejmują tworzenie jednej krawędzi i ruchem nadgarstka przewrócić go na blasze. Jednak przenieść ciasto do miski, można w inny sposób, jak wolisz. Ciasto jest bardzo elastyczne (jeśli dobrze wyrobić), a nie złamane. Po tym smaruje bazy pizzy z koncentratu pomidorowego, lekko posypać serem i rozprowadzić na wierzchu plasterki kiełbasy. Nad warstwą majonezu trochę kiełbasy i sera rozmaz zasnąć grubą warstwą.

To wszystko. Mamy piec pizzę trzydziestu lub czterdziestu minut na średnim ogniu (180 stopni), aż ciasto będzie namalowany w charakterystycznym kolorze piasku i ser się roztopi. Nawiasem mówiąc, gotowego ciasta na pizzę jest pęcherzykami i kupić zapalić strukturę warstwową. Zgadzam się, że przepis więcej niż proste.


Wariacje z nadzieniem

W razie potrzeby (i dostępność produktów) można zmieniać recepturę dodając cebulę wyściełania lub szczypiorek i stosując niemal żadnych wędliny (parówki, kiełbasy, szynki, gotowane lub gotowane i wędzone). Można dokonać napełnianie kilku rodzajów kiełbas, można również mieszać i różne rodzaje sera. Nawiasem mówiąc, niektórzy mówią, że gospodynie domowe kiełbasy pizzy z serem okazuje się nie gorzej niż z jakąkolwiek firmą. Dopiero się tego sera, spojrzeć na metce: powinien być tylko ser, ale wyrób serów.

Koncentrat pomidorowy na pizzę to jest możliwe (a nawet konieczne w lecie!) Aby wymienić świeżych pomidorów. Jednak w tym przypadku trzeba umieścić posiekane pomidory przedostatnią warstwę. Całkowite wypełnienie konserwy grzyby i ogórki kiszone, umieścić go pestki oliwek, posypać świeżymi ziołami.

W skrócie, eksperymentu i, proszę, nie rób nadzienie jest zbyt gruby – cienki ciasto z nią po prostu „nie może sobie poradzić”. Co do zasady, takie szybkie pizzy otrzymuje się z po raz pierwszy. W związku z tym, należy przyjąć receptę w swojej kulinarnej kopilochku i gotować z przyjemnością.

load...