Piwo Dieta: brzuch piwo nie rośnie – wręcz przeciwnie zmniejsza

Przekonanie, że tylko przytyje na piwo (load „piwny brzuch”), jest błędne. Schudnąć można go z nie mniejszym powodzeniem. Pomysł ten jednak są bardziej skłonni do realizacji w życiu ludzi – dziewczyn, które są przyciągane do piwa diety dość poważnie, wiele mniej. Niemniej, wśród uczciwych adwokatów płciowych tej metody stracić tych dodatkowych funtów znajdują.

load...

Zawartość:

Powody dla „odchudzanie” efekt

 • Kto pierwszy wyraźne właściwości moczopędne piwa, w której nikt nie ma wątpliwości.
 • Kolejnym czynnikiem – napój zimny napój, który wymaga „spaleniem” więcej kalorii do przyswojenia.
 • Produkt fermentacji nasiona są ogromne ilości dwutlenku węgla, który stymuluje metabolizm.
 • Chmiel stanie obniżyć poziom cholesterolu, a to wielki „obietnica”, aby osiągnąć pożądaną harmonię.
 • „piwo” rozluźnia mu senny – więc zamiast godzin po cichu przejadanie się spać wystarczy.

Między innymi, zawartość witamin z grupy B, PP oraz elementy o niskiej zawartości alkoholu prześledzić napój jest wysoka, tak że cierpiący z głodu nie mają w tym dietprogramme. Ponadto, ma działanie uspokajające i dezynfekcji.

Oczywiście, może być tylko produkt naturalny, wysokiej jakości, nie zawiera środków konserwujących. Twierdzą nie większa niż 5,3%. Oznacza to, że produkcja krajowa zamiast bawarskim Czeskiej, z „silnych” odmian.

load...

Należy pamiętać: nie przytyje na piwo oraz z faktu, że „dla firmy” zabrać ze sobą. Oznacza to, że z frytkami, ryby, raki, ser, bułeczki wszystko baranochek ziemne i inne „od serca” pikantnych (a więc i złych) przekąski.

Jest to „menu” jest przeciwwskazane

 • Dla dzieci, młodzieży, kobiet w ciąży i matek karmiących piwo diety dla utraty wagi jest ściśle dotyczy.
 • To nie będzie działać, a ci, którzy mają poważne problemy z żołądka, jelit i nie wszystko jest w porządku z narządów układu krążenia.
 • Trakcie leczenia należy uważnie przestudiować instrukcje narkotyków: większość leków nie jest kompatybilny z alkoholem.

Jest też ogólne zalecenie, ostrzeżenie: nie wolno używać takich dietkursom więcej niż tydzień – nie rozwija pragnienie przyjemnego „leczyć”. Przypominając także, że osoby, które są profesjonalnie zajmujących się pracą umysłową lub zmuszane często jeździć lepiej, aby schudnąć bez pomocy z alkoholem składników, nawet jakoś nieswojo. Oni sami wiedzą tego obowiązku.

Jak zorganizować

Tryb

Zwracamy uwagę na raz: dietreglament nie zbudowany wyłącznie na swojej głównej „filaru”. Jest to mała ilość jedzenia z pewnością będzie obecny. Dodatkowa lista dostanie mięsa i ryb (tylko chude), owoce, warzywa (najlepiej niesłodzone i nie-skrobiowych), gryka plusa produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu (najlepiej). Pełnoziarnistego chleba i oliwy z oliwek są również dozwolone. Jeśli głód jest wciąż męka zaczyna, raz w tygodniu wolno jeść ćwierć czekolady (gorzkiej), lub kawałek chleba.

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

Wszystkie powyższe pasuje do koncepcji „wspólnej instalacji oprogramowania.” O cukier i sól, palenie-korzenny przyprawy i przyprawy zapomnieć na chwilę. Jedzenie będzie podzielony na 5 dziennego spożycia – w przybliżeniu równa objętości.

Przykładowy opis tygodniowe menu daje następujący:

 • Dzień 1: gotowane gryki (100 gramów) + litr piwa.
 • Dzień 2: kurczak / indyk / królika (gotowane, 100 g) + te same piwa.
 • Dzień 3: chude ryby (100 g gotowanych) + częstotliwość powtarzania piwa.
 • Dzień 4: znów gotuje polędwica wołowa (100 g) + litr piwa.
 • Dzień 5: Powtórz porcji piwa + mieszany „warzywno-owocowe” (masło łyżka dozwolone).
 • Dzień 6: Półtora piwa „normy” (czyli 1,5 litra) – i nic więcej.
 • Dzień 7 (rozładunku): litr półtora lub dwa proste mineralnej lub wody pitnej. Czyste, brak gazu.

Jak wybrać piwa

Niektórzy uważają, że kilka filiżanek kawy na tydzień „dietkampanii” również nie zaszkodzi. Czy dietetycy i pozwala na takie „dietku” rozciągnąć na 2 tygodnie (drugi – kompletny egzemplarz pierwszego). Ty decydujesz. Jeżeli jesteś pewien, że nie stają się twarze alkoholowe – spróbuj. Ale nie radzę robić. Na ogół opinii takiej atrakcyjny sposób na zmianę kategorii wagowej w większości pozytywne, że ryzyko jest warte. Możemy tylko życzę pomyślnego rezultatu. Slim!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...