Pilnik do paznokci i naskórka. Porady dla Wybór

Narzędzie, podobnie jak pilnik do paznokci, istniały już w starożytności, ale były to tylko ostatni w połowie 19 wieku. Na królowej Marii Antuanetty Francji był pilnik z pumeksem, a ona zawsze była w stanie pochwalić się jego piękny kształt nagietki. Reszta francuskim są bardzo zainteresowani tym programem, więc pumeks dał dogodną formę ołówkiem, a kobiety zaczęły używać go dać gwoździ doskonały kształt.

load...

Dziś piękny manicure – jest to obowiązkowy element kobiecego wizerunku, co najważniejsze, być może, jest taka sama jak w makijażu. Ponieważ ręce są prawie zawsze na uwadze, jak również twarzy. Mamy gestykulując okresowo naprawić nasze włosy i palce, itd Nawet jeśli kobieta ma nieskazitelną makijaż, ale paznokcie są nierówne i paznokci prawie obrane, ogólne wrażenie z niego nie będzie wielki.

Dlatego każda kobieta w arsenale musi być kilka plików paznokci i naskórka, ponieważ mają różne ziarna i są wykorzystywane do różnych celów.

Jaki jest pilnik różnica?

Ze względu na różnorodność reprezentowana czasami bardzo trudne, aby dowiedzieć się, jak wybrać Plik paznokci lub paznokci, który jest lepszy?

Początkowo, należy zauważyć, że wszystkie pilniki do paznokci są podzielone w zależności od stopnia twardości. Ścierne, pilniki do paznokci lub sztywność, mierzone w Gritti. Okazuje się, tym więcej żwiru, tym drobniejsze spray z brzeszczotem, a zatem, że jest bardziej miękka. Na przykład, jeśli plik paznokci pojawi się komunikat „180240”, co oznacza, że ​​jedna strona Twojej pilnikiem ma 180 żwirek ścierny w jednym cm2 powierzchni cięcia i nadaje się do leczenia litych paznokci naturalnych. Ale druga strona – 240 ziarno, to bardziej miękkie.

load...

Pilniki do paznokci z Ścieralność od 100 do 180 żwiru są wykorzystywane do leczenia Tipsy naturalnemu są one zbyt trudne. Ścierna tarczowa z 180 do 240 żwiru może być bezpiecznie zgrzyt paznokci naturalnych. Ścierniwa wynosi od 240 do 500 ziarnistość jest stosowany do szlifowania, ponad ziarnistość 1000 – polerowanie paznokci.

Tutaj, na tych parametrów można definiować żadnych ściernych pilniki do paznokci:

 • 80 ziarnistość – Najtwardszy
 • 100 grys – Bardzo trudny
 • 120 grys – Hard
 • 180 grys – Wysoka sztywność
 • 220 grys – Średnia
 • 320 grys – Średnia miękka
 • Ziarnistość 400 – Miękkie

Nie kruszą ścierny powinien w każdym przypadku. Również w Pilke nie powinny być pozostawione ślady paznokci. Konieczne jest, aby sprawdzić jego wytrzymałość.

Więc jak wybrać pilnik do paznokci, prawda? Przez ścieranie, materiał, z którego są wykonane, wielkości i kształtu różnych typów plików paznokci paznokci. Co pilnik jest lepiej – to zależy od indywidualnych cech swoich płytek paznokciowych. Musimy pamiętać, że podczas korzystania z pilnikiem krawędzie paznokcia należy obchodzić się łatwo, szybko i równomiernie „odciąć”.

Aby sprawdzić jakość cięcia, konieczne jest po leczeniu trzymać palec na krawędzi paznokcia. Jeżeli powierzchnia jest bardzo nierówna i szorstka, to pilnik do ciebie nie pasuje, należy go wymienić. Jeśli złuszczają paznokcie często, zwłaszcza po leczeniu pilnikiem, potem z takim instrumentów manicure też trzeba się pozbyć.

W damskiej kosmetyczce musi być co najmniej dwie piły: do bezpośredniego formowania pilnikiem do paznokci i do polerowania. W domu, choć nadal przechowywane polerowania paznokci pilnik.

Pomimo faktu, że rodzaje pił do paznokci dużo, zazwyczaj przychodzą w jednym standardowym rozmiarze: 1,5-2 cm szerokości i 17-18 cm długości, chociaż mogą być wyjątki. Na przykład, miniaturowe nailfiles nailfiles lub zakrzywiony kształt.

Co ważne, nie skąpić na jakości pilnikiem, bo tylko źle dopasowane narzędzie zaszkodzić paznokcie. Należy pamiętać, że dla skrócenia paznokcie potrzebują dużej piły, oraz do kształtu paznokcia – mniejszych.

Rodzaje pił do paznokci

 • Metalowy pilnik

Zazwyczaj jest to pilnik gruboziarnistych, ponieważ nadaje się tylko do sztucznych paznokci, a tylko dla akrylu. Hel do pielęgnacji paznokci potrzebuje bardziej miękkie. Nie zaleca się korzystania z narzędzi do obróbki żeliwa tych gwoździ, które godzą w strukturę płytki paznokcia, powodując paznokcia będzie złuszczają. Stąd wniosek: plik paznokci metal – jest to najlepszy pilnik do paznokci, ale tylko dla człowieka!

Jeśli są zbyt przyzwyczajeni do tego właśnie rodzaju pilniki do paznokci, to niech to będzie w porządku i półokrągły kształt.

 • Ceramiczny Nail Files

Ceramiczny pilnik jest używany, aby dać paznokcie pożądany kształt. Ponadto ceramiczny pilnik jest dobry, aby obsłużyć szorstką skórę wokół paznokci. Dla osłabionych paznokci jest uważana za najbardziej odpowiednie pliki paznokci ceramicznych.

 • Płyty Emery na drewnianej podstawy

Ten pilnik jest najbardziej stabilne cięcie wszystkich ofert na rynku, jak w rękach mistrzów, nie wibruje, ale z drugiej strony, jest mniej elastyczna. W celu wygładzenia trochę tę wadę, producenci zwykle sprawiają, że półkolisty kształt. Niezwykle kapryśna w pielęgnacji, ponieważ nie może być umyte, ale potrzebne do przechowywania w szczególnym przypadku.

 • Plik do polerowania paznokci

Aby paznokcie błyszczeć, potrzebny plik do paznokci. Najczęściej sprzedawane polerowania pilniki do paznokci – cztery w jednym – z ich numerami sekwencji działań. Polerowanie pilniczek z szorstka powlekany stosowany z dużą ostrożnością. Nie powinno być nadużywane przez polerowanie, użyj pilnik do polerowania paznokci dwa razy w roku, kiedy trzeba całkowicie zmienić gwóźdź. W przeciwnym razie, płytka paznokcia jest rozcieńczona.

 • Pilniczki dla paznokci papierem ściernym żwiru na papierze lub poliuretanu

Ten plik paznokci jest jednym z najbardziej popularnych w tej chwili, co jest zrozumiałe: dla płytki paznokcia jest bardzo delikatny, a jego cena nie jest wysoka. Pliki te są odpowiednie do paznokci naturalnych paznokci, jak również sztucznych. Jedyną rzeczą, którą warto rozważyć – te pliki do paznokci nie może być umyte, chociaż można używać suchej szczoteczki do ich czyszczenia.

Pilniczki dla paznokci na bazie poliuretanu są bardziej trwałe, więc mają tendencję do kosztować nieco droższe. Te pilniki do paznokci są przeznaczone tylko do użytku osobistego.

 • Korundu piłowanie

Na zewnątrz, są one bardzo podobne do poprzedniego widoku pił, ale droższe cena. Nazwa materiału „korund” pochodzi od sanskryckiego słowa „koruvinda”, co oznacza – Ruby. Korundu piłowanie trwalsze niż piłowanie ze sztuczną Emery powlekanej.

 • Pliki szkło paznokci

Ostatnio wszyscy staną się dostępne, a takie profesjonalne pilniki do paznokci, jak kryształ i szkło paznokci plików.

Jak dla pliku szkło paznokci, jest on uważany za najlepszy pilnik do paznokci, jednak jak kryształ. Ponieważ do wszystkiego i nadal nie ma daty ważności. Oznacza to, że pliki szkło paznokci są używane dość długi czas, a ponadto mogą być sterylizowane i dezynfekowane.

Szklany pilnik do paznokci mogą być grube i drobne ziarno. Drobnoziarnisty pliki używane do polerowania paznokci paznokcie – aby wyrównać powierzchnię paznokcia. Jednak nie zaleca się przeszlifować płytkę paznokcia więcej niż raz w tygodniu, w przeciwnym razie paznokcie mogą stać się słabe i bardzo nietrwały.

Szklany pilnik jest idealny do paznokci naturalnych i sztucznych. Po nałożeniu pilnik paznokcie nie łamią się i nie złuszczają. W pielęgnacji sztucznej płytki paznokcia szklanym pilnikiem zaleca okresowo zwilżyć w wodzie podczas pracy. Takie pilnik nie surową wodę, wysokie temperatury, roztwory soli, promieniowanie UV, tak że odpowiadają one również do dezynfekcji. Podczas korzystania szklany dom pilniczek wystarczająco płukane pod bieżącą wodą po użyciu, a następnie przetrzeć suchą szmatką.

Jakość i wygodne jest uważany za Zinger pilnik szkła. On nie uszkodzić paznokcie, chroni je przed zniszczeniem zapobiega ich rozwarstwienia. Ten plik nie wymaga szczególnej opieki, a także wszystkie pliki szkło paznokci, nie boi się wody lub innej cieczy. Może ona być sterylizowany przez gotowanie lub mycia. Dlatego, pilniki do paznokci zinger cieszył wielki sukces jako zawodowy pilniki do paznokci paznokci. Ich powierzchnia szkła nie zużyje i ma dożywotnią gwarancję.

 • Pliki kryształ paznokci

Pilniki do paznokci Crystal – jest to kolejny bezpieczny dla zdrowia paznokci rodzaj brzeszczotów. Są wytworem długiego badań naukowych i zaawansowanej technologii, a zatem krystalicznie pilnikiem – dość kosztowny zakup. Z tego powodu konieczne jest, aby wybrać plik do paznokci ze szczególną starannością, aby chronić się przed zakupem podróbki.

Cena plików kryształ paznokci zwykle waha się od 200 do 400 rubli. Koszt zawsze zależy od jego wielkości, koloru, producenta i niektórych innych zaawansowanych opcji. Podrabianie takich pił można kupić znacznie taniej, ale na ogół zawierać takie metale, które będąc w nadmiarze jej zasady są bardzo niebezpieczne dla zdrowia.

Oryginalny plik kryształ paznokci jest całkowicie bezpieczny dla płytki paznokci i naskórka, oraz ogólny stan zdrowia. Piły te zostały wykonane przez mikronasechkami na szybie, to znaczy, że brzeszczot struktura falista uzyskuje. To nie boli, gwóźdź, więc możliwe jest, aby złożyć płytkę paznokcia w różnych kierunkach. Po użyciu tego pliku paznokci brzeg paznokcia nie będzie szorstka i nie wymagają dodatkowego polerowania. Dlatego jest możliwe, aby ograniczyć zakup pojedynczych plików kryształ paznokci i nie kupować dodatkowego pilniczek do paznokci.

Z pomocą kryształu pilniki do paznokci mogą być przetwarzane szorstką skórę wokół paznokci. W tym przypadku skóra nie będzie rannych, a staną się bardziej gładka i miękka. Oznacza to, że ten plik do paznokci i naskórka równie odpowiednie. Podobnie jak to może być również stosowany na sztuczne paznokcie. Ale ponieważ są one bardziej stałe, piła musi być twardszy, zwilżyć wodą.

Pilniki kryształowe nadają się też do paznokci naroshchennyh, ponieważ mogą naciskać na procedurę korekcji while. Ponieważ przy użyciu kryształu pilniki do paznokci mogą być porównywane do granicy między naturalnym i naliczeniu część regenerować paznokci.

Ważnym czynnikiem, przemawiając na korzyść plików kryształ paznokci, to ich nienaganna higiena. Piły te mogą wytrzymać wszystkie rodzaje dezynfekcji: Ekspozycja ultrafioletowym, obsługi środków dezynfekujących, mycie, itd. Dlatego są one najczęściej stosowane w profesjonalnych salonach kosmetycznych.

Najbardziej znaną firmą, która produkuje takie pilniczek, niemiecka firma Bogema Cosmetics. Być może jedyną wadą plików kryształ do paznokci, jak również każdego innego szkła, jest fakt, że mogą one przypadkowo złamać.

 • Diamentowy pilnik

Doskonała szlifowania pilnik diamentowy pilnik jest „Diamant”, który jest przeznaczony do wykończenia sztucznych i naturalnych paznokci.

Specjalna powłoka wysokiej jakości pliku diament paznokci sprawia leczenia paznokci ideału. Takie jak pilnik słynie z bardzo długiej żywotności.

Diamentowy pilnik jest idealnym miejscem na twarde i nie łamią paznokcie.

 • Cięcie efektu uszczelnienia

Pilnik Shere Nagel z efektem uszczelnienia jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów paznokci, nawet sztucznych. Jest szczególnie zalecany dla kruchych, cienkich i warstwowych płytek paznokciowych. Ten pilnik do paznokci złożyć krawędź jest bardzo gładka, jakby to kawałki, tworząc doskonałe, lśniące, gładkie cięcie.
Pilnik Shere Nagel wyposażony stylowy wygląd. Jest to bardzo wygodny i szybki w użyciu. Opatentowane powierzchni metalu. Składa się on ze stali nierdzewnej i plastiku.

 • Pilnik do paznokci

Istnieją również specjalne pilniki do paznokci. Są one wykorzystywane w procesie budowania. Pilniki do paznokci – jest narzędziem, które zależy w dużej mierze od kondycji płytki paznokcia. Muszą poradzić z opieką, będzie to tylko świadczy o wysokiej jakości ostrza piły.
Główne zalety piły do paznokci jest niezawodna trwałość i bardzo delikatna powłoka ułatwia szybkie cięcie jednej strony, a z drugiej, zapewniając łagodny wpływ na płytkę paznokcia.

Po zakończeniu procedury build-up powinien być używany do cięcia, lekko zwęża naroshchennyh paznokcie.
Ogólna zasada dla wszystkich plików do paznokci, paznokci plików jako polerowanie paznokci i, na przykład, pliki diament paznokci jest ich indywidualnego użytku. Pamiętaj, że każdy pilnik – jest środkiem higieny osobistej. Nigdy nie używaj pilniczek cudzym, a nie dzielić się swoimi aby uniknąć zarazków w gwoździu.

Spośród wszystkich plików do paznokci, można określić dla siebie, co Nail Files jest najlepsze dla Ciebie i Twoich paznokci, które w każdym przypadku muszą zawsze wyglądać zdrowo i pięknie.

load...