Pigułki hormonalne dla powiększania piersi

Dzisiaj, pigułki na powiększanie piersi odebrać jest wystarczająco trudne. Wynika to z dużym wyborem produktów, takich spektrum działania i niskiej skuteczności niektórych z nich. Wybór przygotowanie opinii, nie wszystkie kobiety biorą pod uwagę specyfiki organizmu i poziom hormonów. Te czynniki są bardzo ważne w doborze skutecznego leku.

load...

środki hormonalne

Hormonalne leczenie powiększania piersi czasami może mieć nieprzewidywalne skutki dla kobiecego ciała kompleksu, które mogą być trudne do odpowiedzi na interwencję hormonów. Jednak duża ilość pozytywnych opinii każe nam myśleć o płci pięknej do skorygowania kształtu i rozmiaru piersi z zastosowaniem takich leków.

substancje czynne takie tabletki są żeński hormon estrogen lub ich analogi roślinnego pochodzenia – fitoestrogeny. Estrogen zwany hormonów płciowych w organizmie kobiety i jest syntetyzowana w jajnikach. Gdy normalne ilości są korzystne dla naturalnego wzrostu włosów, stan skóry, stymulują wzrost piersi, przyspieszyć metabolizm i sprawiają, że wygląd kobiet bardziej kobiece.

Zwiększona zawartość estrogenu może pociągać za sobą rozwój chorób, takich jak nowotwory łagodne i złośliwe nowotwory i niekontrolowanym wzrostem masy ciała. W związku z tym, długotrwałe stosowanie preparatów zawierających estrogeny unikać. Preparaty antykoncepcyjne oparte na działanie tego hormonu płciowego. Powiększone piersi z tabletek z estrogenem możliwe tylko w okresie dojrzewania. Wrażliwość komórek następnie hormonów tego typu jest zmniejszona, a ostatni efekt jest zminimalizowane. Zazwyczaj, większe Busts gdy otrzymujących leki z estrogenem osiągnięcia ze względu na zatrzymanie płynu w przyrost masy ciała, a przy dłuższym użyciu.

load...

Fitoestrogeny mają na kobiecego ciała, efekt podobny do tego, który daje zwykłe hormony. Aktywna forma takich substancji należą roślin i grzybów. Najwięcej jest fitoestrogeny w rośliny strączkowe, granatu, daktyle, orzechy, kapusta, zboża, leczniczych rumianku i chmielu. Takie naturalne hormony na ciele słabsze działanie niż ich analogi leków.

Suplementy dla powiększania piersi również zawierają duże dawki fitoestrogenów. Zasadniczo są one podjęte w celu skorygowania nierównowagi hormonów w okresie menopauzy.

Główną właściwością suplementów diety zmniejszone ryzyko rozwoju guzów sutka i hamowanie wzrostu bakterii chorobotwórczych. Ze względu na zawartość składników pochodzenia roślinnego, leki te nie mogą mieć negatywny wpływ na organizm. Jednakże, niekontrolowane przyjmowanie blokuje w organizmie produkcję własnych hormonów. Dlatego, aby zwiększyć piersi otrzymujących suplementów diety niewystarczające, ponieważ intensywność działania fitoestrogenu jest znacznie mniej powszechne hormony.

Kremy i masaże

Kremy zwiększające piersi są bardzo popularne, ale wiele kobiet nie otrzyma pozytywny wpływ na nich. Zasada działania kremów oparta na działaniu żeńskich hormonów płciowych albo zwiększyć krążenie krwi w piersi. Podczas długotrwałego stosowania, niewielki wzrost ujędrnienie piersi i korekcji kształtu. Należy zauważyć, że efekt trwa tylko w czasie trwania aplikacji.

Powiększenie piersi może być osiągnięty za pomocą masażu. Ostatni mieć pozytywny wpływ na krążenie krwi i gęstości tkanki. Rano zaleca się rozpoczęcie i zimną wodą ręcznik, gąbki sztywną który wstępnie zwilżono zimną wodą. Taka procedura nie będzie znacząco zwiększyć biust, ale pomoże dokręcić skórę i wzmocnić mięśnie. Ze względu na to, klatka piersiowa unosi się i wizualnie wydają się większe objętości.

Biorąc natrysk, przedostanie się wody należy unikać obszaru sutka. Procedury są bardziej skuteczne, ponieważ trzeba zastosować krem ​​odżywczy na piersi. Wygląd i piękno piersi znacznie wpływa łożysko. Schylać się i opadające ramiona nie pozwalają kobietom brać estetykę piersi. Aby uniknąć takich problemów, konieczne jest, aby monitorować postawę, regularnie robić zestaw ćwiczeń, aby wzmocnić mięśnie pleców. Prawidłowo dobrane bielizna będzie utrzymywać aktywny krążenie krwi w piersi i nie odkształca się.

Należy zauważyć, że wzrost piersi przy użyciu jednego konkretnego środka jest prawie niemożliwe. Jeśli dziewczyna chce osiągnąć maksymalny efekt pozytywny, powinna ona w pełni korzystać z produktów i połączyć je z ćwiczeń, prawidłowego odżywiania i dobrze dobranych ubrań.

load...