Pierwszy seks – wszystkie zasady!

Zawartość:

Dla chłopców i dziewcząt, a nawet nie może sobie wyobrazić, co pierwszy seks, wydaje się być czymś fantastycznym i niezwykle pożądane. Uczucie po pierwszym seksie należy pamiętać przez całe życie, więc każdy decyduje za siebie, kiedy powinno to nastąpić. Często zdarza się, że spontaniczne intymności żadnej przyjemności, a ci, którzy robią to po raz pierwszy, po prostu nie wiem, co robić dalej. Dlatego po pierwszym seksie przez długi czas nie chcemy powtórki.

load...

Pierwszy intymności – to nie tylko przyjemne odkrycie. Jest to poważny test, który chcesz być dobrze przygotowany. Właściwa sex – gwarancja, że ​​w przyszłości intymności się jednym z najprzyjemniejszych aspektów życia, które mogą sprawić, że człowiek bardziej jasne i radosne. Dlatego dla każdej dziewczyny pierwszy krok ku bliskości z człowiekiem, aby być przemyślane.

Kiedy?

Prawidłowe seks po raz pierwszy może być tylko z pełnym przekonaniem, że jego pragnieniem jest wystarczająco duża, a czas, aby wejść w związek jest. Nie dajcie się do prośby przyjaciela lub dziewczynę, czy to po prostu zaspokoić swoje zainteresowanie. W tym przypadku, uczucie po pierwszym seksie może być zbyt tępy lub nawet nieprzyjemne, które mogą niekorzystnie wpływać na przyszłych partnerów życia seksualnego. Uczucie po raz pierwszy powinien być oszałamiające – zastaw pełnej przyszłego dobrobytu zależy od wielu elementów, w których seks odgrywa wiodącą rolę. Pierwszy seks – tak jak to było, i jakie były wspomnienia – musi być idealne każda dziewczyna z facetem.


Jak przygotować się do pierwszego seksu?

Dla tych, którzy już zdecydowali się na ten poważny krok, nieuchronnie pojawia się pytanie – jak przygotować się do tego wydarzenia? Zamiast pomóc chłopcom i dziewczętom, plan wdrożenia pierwszego zbliżeniowy, porady od doświadczonych i taktowny ludzi. Jednak wielu młodych ludzi waha się radzić sobie w takich sprawach z rodzicami lub dorosłymi i rówieśnikami, którzy już wiedzą, co daje wskazówki intymność często mylone, a czasem szkodliwe. Jest mało prawdopodobne, że to pomoże, aby uniknąć wszystkich błędów związanych z pierwszym bliskości fizycznej, zwłaszcza w tych przypadkach, gdzie jest i facet pierwsze doświadczenie.

load...

Przede wszystkim, trzeba być pewien swojego partnera i mu zaufać. Czy nie za odwagę i emancypacji pić alkoholu ze względu na czyjąś radą amatorskiego albo z obawy, że „pierwszy seks. – To boli” Alkohol tępe nie tylko strach, ale także przyjemne uczucie, które jest bardzo niepożądane.

Gdzie jest to się stanie?

Jest bardzo ważne, aby znaleźć miejsce, gdzie nikt nie może cię zatrzymać, a będziesz w stanie trzymać się razem wystarczająco długo. Niestety, w tym wieku, kiedy ludzie tracą dziewictwo, większość z nich nie są w stanie spokojnie przejść na emeryturę. I byłoby warto! Samochód nie jest wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić wygodnie i wybrać najbardziej wygodną pozycję, ale w naturze nie są bezpieczne od wścibskich oczu, a warunki sanitarne nie są przystosowane do pozbawienia niewinności.

Najlepiej, oczywiście, pierwszy seks wystąpił na wygodnym łóżku z czystą pościelą. Ciepło, komfort i wystarczająco dużo miejsca, aby pomóc Ci się zrelaksować lepiej. A łazienka jest przydatna zarówno przed jak i po seksie. Wziąć prysznic razem! Poznają nawzajem swoje ciała, rozpocząć grę miłosną w ciepłych strumieni wody. Nie spiesz się. Sex – to nie tylko penetracja ciała do drugiego. Obecny, pełne seksu zaczyna się nieco wcześniej.

Co powinna?

Musisz zrozumieć, że człowiek nie może wiedzieć, co chcesz, jeśli nie mów mu o tym. Podjąć inicjatywę, wyjmij ją i włóż ją z powrotem do miejsca, gdzie najbardziej chcesz go poczuć. Nie bój się prosić go, aby zmienić pozycję lub zmienić rytm ruchów. Pamiętaj, że jeśli facet, że seks jest również pierwszym, to z pewnością nerwowy jak ty, a jego penis może nawet stracić erekcję. Konieczne zrozumienie, cierpliwość i czułość, aby sprowadzić go z powrotem do życia. Dlatego zachęcam, aby nie spieszyć.

Nie martw się o tym, jak osiągnąć orgazm w tym samym czasie. Niektóre kobiety nie od razu zaczną doświadczać tego uczucia, o ile nie zostały one jeszcze nabyte doświadczenie. Ale nawet wtedy, gdy oba znaleźć się w stanie szczyt w po raz pierwszy, szanse, aby „dostać” do kupy, to są małe – to wymaga pewnego doświadczenia. Po prostu cieszyć się sobą i polegać na sobie nawzajem, mówi prawdę o tym, co lubisz i że jesteś zadowolony – to pomoże osiągnąć harmonię w seksie.


Po raz pierwszy – to boli …

To, co wielu ludzi myśli, młodych ludzi przed pierwszym kontaktem seksualnym, a co najważniejsze, że są zainteresowani – czy to jest możliwe, aby stracić dziewictwo bezboleśnie? Odpowiedź: Można.
Podczas pierwszego wprowadzenia penisa do pochwy, można odczuwać ból i dyskomfort, ale te uczucia nie występują wszystkie dziewczyny, po prostu nie trzeba się powiesił na tym, co dzieje się krzywda.

Jeśli ból pojawia się, zwykle nie jest silny i krótkoterminowy, jak ukłucia igłą. Ból jest ze względu na rozrywanie błoną dziewiczą i rozciągnięcia ścian pochwy. Ale także odczucie bólu może być spowodowane obawiać, dyskomfort, jeśli dziewczyna jest wyciskany, w tej chwili jest to zmniejszenie mięśni pochwy, która zapobiega przedostawaniu się penisa. Dlatego zaleca się zrelaksować!

Ale jeśli mimo wszystko boli, zalecamy kilka opcji:

  • Log Partner Kobieta gwałtownie i szybko, tak że nie miała czasu, aby się bać i zatrzymać go, zapobiegając mięśnie pochwy. To w żaden sposób zapobiec szorstką działania; Facet musi działać zdecydowanie, ale pozostaje delikatny i taktowny partnerem;
  • Albo, przeciwnie, przemieszcza się płynnie i powoli. Partnerem w tym musi zatrzymać się za każdym razem gdy kobieta prosi go o to. Partner powinien być maksymalnie odpocząć i nie myśleć o możliwości wystąpienia bólu, lepiej skupić się na przyjemnych doznań.

Obie opcje są dobre, wybór należy do Ciebie. W obu przypadkach zalecamy użycie specjalnego smaru; zmniejszy tarcie i złagodzić uczucie ciśnienia, które mogą przestraszyć niedoświadczonych partnera.

Wiele kobiet woli uprawiać seks po raz pierwszy, będąc w pozycji górnej faceta. To pozwala im kontrolować głębokość penetracji penisa i zarządzać dużym natężeniu ruchu. Inni, jak w klasycznej pozie, gdy dziewczyna leży na plecach – tyle odpocząć. Wybierz, co jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie i pomoże zminimalizować dyskomfort.

Utrata dziewictwa, z reguły towarzyszy małej utraty krwi, ale w 10% przypadków u kobiet zaobserwowano. Nie powinniśmy się bać, jest bardzo mało krwi! Następnym razem można zrobić Sachs 3-5 dni, jest to czas potrzebny do łez gojenia błony dziewiczej.

Jeśli partner jest niedoświadczony, warto pomyśleć o profilaktyce. Pierwszy Sex Man – jest również ważnym wydarzeniem, a także po raz pierwszy dziewczyna, więc to musi być dobrze przygotowany. Pożądane jest, aby zobaczyć się ze specjalistą i uzyskać właściwą poradę. Pierwsze doświadczenie facet może prowadzić do niepożądanych skutków i konieczności jej podejść bardzo ostrożnie. Po tym wszystkim, dla mężczyzny po raz pierwszy często boli.

Po pierwszym seksie trzeba odwiedzić ginekologa, aby upewnić się, że zdrowie jest w idealnym porządku.

load...