Pierwszy seks: Porady dla początkujących

Zawartość:

Pierwszy seks – jest zawsze bardzo ekscytujące wydarzenie, dostarczając wiele niepokoju i chłopców i dziewczynek. Istnieje opinia, że ​​młodzi ludzie odnoszą się do niej ciszej. To nie jest. Moment utraty dziewictwa przeraża płci męskiej, nie mniej niż kobiety. Młodzi ludzie boją i że nie działa, i że będą wyśmiewane, a partner nie podoba … Tak często wolą, aby ich pierwsze doświadczenie z kobietą, właściwy w sprawach intymnych. Zasadniczo, jest to dobry pomysł. Sexy „nauczyciel” wszyscy właściwie zrozumieć, wyjaśnić, show. I nawet jeśli facet po prostu nie zadziała, to będzie go traktować łagodniej.

load...

Cóż, młodzi ludzie mają szansę znaleźć już posiadającego doświadczenie seksualne młodej damy i oferują ją zrobić szkolenie otwarte. Nie winę za to nie będzie. Co zrobić, panienki, którzy udają się na taki krok jest bardzo trudne? Ale po pierwszym kontakcie seksualnym, kiedy coś ma się wydarzyć! A ponieważ, jak to dzieje zależy od jakości dalszego życia seksualnego kobiet.

Jeśli tak się stanie zbyt bolesne seks, szorstki, on również spowoduje tylko wstyd i niesmak. Jaką pragnienie bliskości z człowiekiem, to możemy porozmawiać? Dlatego konieczne jest pierwszy seks był najbardziej romantyczny i przyjemny. Jak można to osiągnąć i jakie porady, które pomogą sprawić, że pierwszą noc z mężczyzną zamknąć niezapomniany?

Jak przygotować dziewczynę do pozbawienia niewinności

Dziewczęta zdecydował się na utratę dziewictwa, z różnych powodów. Ktoś nie chce być czarną owcą wśród jego już spore doświadczenie w intymnej sferze dziewczyn. Ktoś daje natarczywe żądania dla człowieka. Ktoś tak zakochuje się młody człowiek, który po prostu chce dać swojej niewinności. Bez względu na motywy nie są prowadzone przez dziewczynę, w każdym przypadku, pożądane jest, aby była ona świadoma tego, jak najlepiej przygotować się do pierwszej nocy z mężczyzną.

Oczywiście, zaufaj swojemu organizmowi być przyjacielem człowieka. Idealnie, powinno to być Twój ulubiony młody człowiek, z którym seks jest uzasadniony stosunki kroku. Należy pamiętać, że seks może prowadzić do niechcianych ciąż i dbać o środkach ostrożności. Najczęstszą z tych środków – stosowania prezerwatyw. Pomyśl o tym, że facet, czy nie, nie jest znana. Dlatego lepiej jest nabyć środek samej ochrony. Tak będzie bezpieczniej.

load...

Wiele kobiet twierdzi, że ich pierwszy seks był bolesny i towarzyszy krwawienie. Dzieje się to dość często. Ale nie zawsze. Wszystko zależy od tego, jaka ona jest podekscytowany i jak dokładnie jej partner działający. Jeśli on sam wciąż bardzo niedoświadczony w tych sprawach, należy schować chłopca, który musi być delikatny i cierpliwy tego dnia. Gra wstępna pozwala zarówno odpocząć. A potem deflowering stanie szybko i bez większego bólu. W odniesieniu do krwawienia, nie jest zwykle tak silne. Jednak w ciągu najbliższych dwóch lub trzech dni po utracie dziewictwa ma bliskość do wstrzymywania. Niech leczyć złamania.

Nie myśl, że pierwszy seks musi być koniecznie towarzyszyć orgazm. Pre-stres i niepokój ze względu na nadzwyczajne zdarzenia może zmniejszyć ryzyko jej wystąpienia do minimum. Zdenerwowany nie jest konieczne, to dopiero początek. To frustrujące dla wielu. Mężczyźni też nie są tu wyjątkiem. Najczęstszym problemem w swoim pierwszym seksie – przedwczesny wytrysk. W związku z tym, że dziewczyna doprowadzić do orgazmu nie jest to możliwe, i poczuć urok stosunku jest niemożliwe. Jeśli tak się stanie, partnerzy wystarczy, aby kontynuować pieścić siebie. A potem będą mieli nową szansę, aby uzyskać maksymalną przyjemność z seksu.

Dla pierwszego seksu jest lepiej wybrać pozycję misjonarską lub stanowić „Kobieta na wierzchu”. Pozycja misjonarska jest to, że pani leży na plecach i rozprzestrzenia się jej nogi na bok. Młody człowiek spada na niego. W drugim wariancie, facet jest na dnie, a partner siedzi na nim kucać lub klęczeć. I ona i inne dziewczyny, pozycja pozwala kontrolować czas wchodzenia do pochwy członkiem. A jeśli spowoduje to wiele bólu, aby zawiesić swoje działania i tych z młodego człowieka.

Pierwszy sex pozostawia ślad w ludzkiej pamięci na całe życie. W związku z tym, pożądane jest, że nie występują spontanicznie, zgodnie z planem. Aby przygotować się do utraty niewinności, należy bardzo ostrożnie – dbać o miejscu, w którym nikt nie będzie przeszkadzać, posłać czysta pościel, spędzać czas w łazience świeży ręcznik. Jeśli zbliżeniowych nie jest planowana w mieszkaniu, ale w naturze lub w samochodzie, trzeba zaopatrzyć się chusteczki. A gdy wszystko jest tak jak powinno, przejść bezpośrednio do następnego etapu zapoznanie się ze sferą seksualną życia. Poniższe wskazówki pomogą w tym zakresie.


Pierwszy sex virgin: porady ekspertów

Jak już powiedzieliśmy, po raz pierwszy płci (i nie tylko) są ważne, gra wstępna. Chłopcy i dziewczęta muszą odpocząć w jak największym stopniu. Pośpiech jest w tym przypadku niewłaściwe. W przeciwnym razie próba seksu może prowadzić do bardzo negatywnych konsekwencji. Partnerzy muszą nauczyć wzajemnie stref erogennych, więc ważne jest, aby rozmawiać podczas gry wstępnej, wyjaśniając niektóre akcenty, takie jak, a co – nie.

Jeśli lęk i wstyd na krawędzi, lepiej byłoby po prostu leżeć i jest spokojny z pomocą całowania lub pieszczoty. Ta dziewczyna powinna starać się zapomnieć o tym pierwszym seksie może powodować ból. Strach powoduje stres mięśni pochwy, co pomaga w tworzeniu się nieprzyjemnych doznań złamanym błony dziewiczej. Przejść bezpośrednio do współżycia seksualnego jest możliwe po zewnętrzne wargi pochwy stają się wilgotne. To sugeruje, że jest ona wystarczająco nasmarowane i gotowe do błony wewnętrznej.

Jeśli podczas uruchamiania ból pojawił się element, należy powiedzieć o tym człowieku i poprosić go, by nie robić podczas tarcia. Zakończenie procesu, jak to możliwe, wspierając się nawzajem rękę. A następnie, po dwóch lub trzech dni powtórzyć. Następnym razem z pewnością stać się bardziej skuteczne, a potem młody mężczyzna i dziewczynka poczuje się bardziej wyzwolone.

Po pierwszym seksualnym pani będzie musiała odwiedzić specjalistę, który udzieli porady na temat aktywności seksualnej dalej. Często młody człowiek zakłopotany, aby zobaczyć się z lekarzem i działać, kierując się opinią koleżanek. Jednak ich rada może zranić. Każdy człowiek ma swoją własną opinię na temat intymnej sferze życia. I to pasuje dziewczyny często nie pasuje do drugiego.

Na przykład, ktoś jest pewien, że pierwszy partner seksualny odgrywa w życiu kobiety decydującą rolę. A on uważa, że ​​konieczne jest, aby wszystkie siły. Ale jeśli młody człowiek leczył młodą damę w pierwszej nocy, bezceremonialnie, że prawie nigdy nie uznać, co by ją mieć! W rezultacie, seks dla kobiet zamieni się tortury. Musi być źródłem przyjemności!

Pierwszy seks z mężczyzną może stać się droższe w świecie szczęścia rodzinnego i może spowodować tragedii życiowej. Co trzeba przyjąć, że kłopoty się nie stało?


Jak zrobić pierwszy seks na świecie Miłość drzwi

Oczywiście, aby pierwszy seks jest zawsze pamiętali z poczuciem satysfakcji, musimy być bardzo poważne podejście do wyboru partnera. To jest wiedza o człowieku, wszystko jest możliwe. I dowiedzieć się, jak to zrobił dla współistnienia. Czasem traci głowę i daje niewinnego człowieka niegodnego. A potem życie żałuje, co się stało. Czy to możliwe, aby zabezpieczyć się przed pojawieniem się takiej sytuacji? No, zupełnie nieprawdopodobne. Ale można przynajmniej częściowo, jeżeli:

  1. Nie zapomnij o pierwszym racjonalnego podejścia do seksu i trzymał go tak długo, jak facet nie jest badany na tyle dobrze. W końcu miłość dziewczyny wyraża się nie tylko w tym, że młody człowiek jest dozwolone, aby pozbawić ją jej niewinności. Można sprawić, że młody człowiek delikatna SMS-ki, możesz pocałować ją w zakamarkach i publicznie, można coo całą noc … Ale jeśli jest trochę romansu w zwykłych spacerów, a nawet prywatne spotkania? Niekoniecznie iść do łóżka, po raz pierwszy w łóżku z mężczyzną, który nie ma pełnego obrazu.
  2. Zawsze należy pamiętać, że gdy popęd seksualny staje się zbyt silne, to zawsze lepiej się masturbować niż spotkać się z nikim.
  3. Nie był sam z tymi, którzy nie w pełni zaufać.
  4. Dokładnie przemyśleć swoje działania, przed podjęciem decyzji, aby uprawiać seks z mężczyzną.
  5. Rozsądne podejście do potrzeby gry wstępnej w pierwszym seksie i uświadomić sobie ich uwagę możliwość gry wstępnej i zdolność do podjęcia innej osoby jako część siebie.

Oczywiście, wszystkie te wskazówki nie gwarantują, że pierwszy sex byłoby niesamowite. Ale jakoś chronić przed kompletnym rozczarowaniem w sąsiedztwie człowieka i rozczarowania związane z nimi błędy w przyszłości.

load...