Pierwsza randka z facetem tips koneserów

Zawartość:

Pierwsza randka z facetem … Każda młoda dziewczyna z wielkie emocje czekają na niego, wyobrażając sobie, jak to spotkanie będzie oferować i jak to sprytnie i wdzięcznie odpowiedzi na tę propozycję. Ale jak tylko ktoś z facetów naprawdę oferują ją spotkać dziewczyna jest zagubiony, przestraszony mrucząc coś pod nosem, rumieńcami, odwraca wzrok na bok, a na koniec wszystko jest uzgodnione.

load...

Doświadczenie młodej damy na jego błąd nie jest konieczne. Jest to całkowicie normalna reakcja, ponieważ pierwszy kiedykolwiek dotąd dziewczynę – bardzo ważne wydarzenie, to jest bardzo ekscytujące i niezapomniane. A wiele lat później, już jako dojrzały i doświadczony w tych sprawach kobieta, ona będzie pamiętać go z tego samego podniecenia jak teraz.

Najważniejsze – że nie jest to podniecenie zmieszane z poczuciem wstydu za jego śmiesznej zachowanie na tej dacie. Po tym wszystkim, wszyscy jesteśmy tak zaniepokojony i zdenerwowany przed nim, że często, spotykając się miłym facetem, zaczynamy zachowywać się zupełnie inaczej, jak zwykle, i stajemy się nienaturalne. Często skromna i delikatna dziewczyna na pierwszej randce nagle zamienia się w prawdziwy chamskie, ale szczerze i otwarcie – w mielenia pozera. I oszołomiony Takie zmiany facet po pierwszej randce nie chce kontynuować spotkania.

Taki wynik może doprowadzić dziewczynę do makijażu rozmówcy lub obcy go w codziennym stroju życia, nieprawidłowo wybrany temat rozmowy lub braku tego tematu w ogóle, ostry, nieprzyjemny facet perfum, jerky, kanciastych gestów dziewcząt, jej próby dowodzić młodzieży lub brak umiejętności komunikacyjnych …

Krótko mówiąc, wszystko, co mogłoby zniszczyć zainteresowania młodego człowieka w dziewczynę i uczynić go rozczarowany ich oczekiwań. Jaki powinien być zachowanie dziewczyny na pierwszej randce, a co powinno być jej wygląd, aby zainteresować faceta do niej po spotkaniu nie tylko wzrosła, ale także wzrosła kilkakrotnie? Zobaczmy, jakie rady dałaby nam dobrze zorientowany w tych sprawach ludzi.

load...

Pierwsza data w życiu lęku i podniecenia

Tak więc przed nami bardzo ważne wydarzenie – pierwsze spotkanie z chłopcem, który jest bardzo przyjemny. I jesteśmy martwi się do tego stopnia, że ​​już zaczynają panikować, że nie wyobraża sobie, że wybrać ubrania dla spotkania i jak zachowywać się w nim. Naprawdę nie wchodzą twarzą w błocie, należy najpierw wyciągnąć się razem i uspokoić. Jeśli jesteśmy bardzo nerwowy, jest mało prawdopodobne, aby być w stanie dobrze spać. Bezsenność pojawiają się cienie pod oczami, a to, oczywiście, nie ozdobić.

Dlatego staramy się martwić jak najmniejszym stopniu. W końcu, pierwszy romantyczny Encounter – nie globalna katastrofa, a to wszystko z płci pięknej. I po prostu powiedziałem sobie: „Ach, boję się iść na pierwszą randkę!” i zaskoczony tym, co się ubrać, co powiedzieć i jak wybrać zachowanie do młodzieńca nie stracić zainteresowanie nimi.

A potem, po jakimś czasie, kiedy był już dojrzałym kobieta przypomniała swoje doświadczenia przed pierwszym spotkaniem z młodym mężczyzną z ciepłym pobłażliwym uśmiechem. Bo teraz wiedzą, że jeśli młody człowiek zaproszeni na pierwszej randce, to znaczy, że dziewczynka jest już bardzo dużo. A jego głównym zadaniem w tym przypadku – nie tylko utrzymać zainteresowanie chłopakiem na tym samym poziomie, ale również spróbować, aby upewnić się, że wzrosła. Pod warunkiem, oczywiście, jeśli lubi dziewczynkę.

Dlatego też boi się iść do pierwszego spotkania z człowiekiem nieprawidłowe. Po pierwsze, strach stworzy zwątpienia, a po drugie, pod jego wpływem, możemy zrobić coś głupiego i całkowicie zniszczyć możliwość perspektyw przyszłych stosunków z chłopcem. A czy jest jakiś sens w takim strachu? Po tym wszystkim, młodzieży, mianowania dziewczynie pierwszą datę, przechodząc do niego, bardzo rzadko myślą o tym, jak to będzie dziewczynka towarzyszka jego życia.

Jest ważne, przede wszystkim spotkanie prywatnie, że jak więcej niż inni. Nie ma wątpliwości, że przed pierwszym dniem w życiu młodego człowieka, również obawia się i nie wie, jak się zachować. Ale podniecenie różni się od podniecenia dziewczyny, bo młody człowiek jest ważny w pierwszej kolejności nie siedzieć w kałuży jako człowiek. Perspektywa przyszłych stosunków z młodej damy ledwo myśli.

Jak dla dziewczynek, są w przeważającej części, jeśli młody człowiek jak oni marzą o zrobieniu datę z nim była punktem wyjścia dla długiego i szczęśliwego związku z nią w przyszłości. Dlatego doświadcza przed spotkaniem tyle, że nie mogą znaleźć miejsce. Jednak doświadczenia z poprzednich pokoleń pokazuje, że pierwsza miłość, bez względu na to, jak silne może się wydawać, prawie nigdy nie prowadzi do trwałego i szczęśliwego małżeństwa.

Nie, oczywiście, zdarza się, że zebrana na pierwszej randce z mężczyzną, ona pozostaje z nim przez resztę swojego życia. Czasami … Niemniej jednak, młoda dama, aby przejść do spotkania, jest opętany właśnie taki cel, to jest niemożliwe. Jest mało prawdopodobne w tym przypadku nie może kontrolować siebie i zadawać pytania na pierwszej randce możliwość małżeństwa z młodych mężczyzn. Jest to zupełnie nie jest jeszcze gotowa, a przestraszony dziewczyna asertywności i nie wiedząc, co powiedzieć, po prostu zrezygnować z dalszych spotkań.

Dlatego też, aby na pierwszą randkę z mężczyzną, nie go odepchnąć raz i nie stracić okazji do kolejnych spotkań z nim, że dziewczyna nie powinna budować daleko idące plany są ambitne, nawet jeśli naprawdę chcesz. To właśnie te plany i stworzyć silne napięcie nerwowe, które nie pozwalają panienka działać na spotkaniu z młodzieżą i najbardziej rozsądne i prawo zachowywać naturalnie.

Dlatego odsunąć swoje marzenia o wiecznej miłości i wielkiej drogi – za ich realizacja będzie jeszcze czas – i staram się być na szczycie świata, co mamy, aby przejść do pierwszego w historii spotkania. Ten moment nigdy nie powtórzy, więc czy warto psuć naprężenia wewnętrzne iw żaden sposób uzasadniony strach? No, oczywiście!

Aby w końcu do czynienia z silnym emocji, dziewczyna, oczywiście, trzeba przynajmniej z grubsza określić, co robić na pierwszej randce i jak się zachowywać, aby uniknąć gafy. Ale skąd wiesz, jakie zachowanie i wygląd, co jest najbardziej odpowiednie do pierwszego spotkania? Zobaczmy, co rada dajemy ci, którzy z powodzeniem przeprowadził pierwszą romantyczną datę i rozkazy dotyczące tego przypadku dziewcząt i rozmów i zachowań.

Jak spojrzeć na pierwszej randce

W celu ustalenia, w jaki sposób przygotować się do pierwszej daty, należy pamiętać, że głównym zadaniem dziewcząt – być w tym samym dniu, co naturalne. Dlatego też, jeśli nie jest w stanie łatwo poruszać się na wysokich obcasach, nosić buty z takich obcasach, starając się dopasować modę, nie podążać – młoda dama będzie w nich wyglądać niezdarne i śmieszne.

Oczywiście, nie jest konieczne, aby przejść do tych butów, a gdy spotkanie z młodym człowiekiem zakłada rekreacji na świeżym powietrzu. Spacer wzdłuż ich tras leśnych i kamienistych lub piaszczystych brzegach zbiorników wodnych nie tylko niewygodne, ale także niebezpieczne – może być schowany obrażeń nóg. I ostatecznie przekształcić się pierwsze spotkanie w piekło dla siebie, a dla młodego człowieka.

Dlatego też, aby nie być w tej sytuacji wskazane jest, aby zwrócić się do młodzieńca, gdzie iść na ich pierwszej randce on planuje. Gdyby, na przykład, ma zamiar odwiedzić dyskotekę albo siedzieć w barze, buty na wysokich obcasach, jeśli wiemy, jak je nosić, będzie na miejscu. Cóż, w takim razie, jeśli facet ma ochoty wędrować po lesie lub połowów z dziewczyną (a to zdarza!), Konieczne jest, aby znaleźć bardziej komfortowe buty dla tej rozrywki.

Jeśli chodzi o ubrania, to też zależy od tego, ile będzie musiał udać się na pierwszej randce. Ogólnie rzecz biorąc, miejsce spotkań powinni wybrać dziewczynę, ale niedoświadczeni młodzi ludzie na ogół nie wiedzą jeszcze o tej niepisanej reguły i często oferują miejsca dla siebie. Nalegać na młodej damy w tym przypadku nie jest do końca prawidłowe. Młodzi ludzie, niezależnie od przyczyny, nie zawsze spełniają ich wymagania, a nie chcąc zawieść dziewczynę, może on po prostu nie chcą widzieć.

W tym przypadku, jeśli młody człowiek oferuje dziewczynę przeprowadzenie pierwszego spotkania w jakimś całkiem modne zakładu oraz stroje do zwiedzania takich miejsc dziewczyna nie może ona zaoferować mu swoją wersję na miejsce. Należy to zrobić delikatnie, ale bardzo trwałe, nie idą dobrze w drogich kawiarni w niedrogi skromnej sukni, noszone dżinsy lub znajomy i wygodny dres!

Tak więc, jeśli naprawdę facet postanowił zaprosić młodą damę w elitarnym klubie lub restauracji i zdolność patrzenia, zgodnie z ich statusem, gdyż nie ma, konieczne jest, aby wymyślić dobrej wymówki w stylu: „Nie chciałbym, że w naszych obcych spotkań obecnych Tak. I duszno przepełnione zły niedźwiedź. Spotkajmy się gdzieś na świeżym powietrzu! „

Jeśli chodzi o pytanie, jak się ubrać na pierwszą randkę w ogóle, odpowiedź jest prosta. Musisz się ubrać, aby czuć się komfortowo. W tym samym czasie, strój na pierwszą randkę jest, aby podkreślić urok dziewczyny, jej kobiecości i ukryty, powściągliwy seksualności. W tej sprawie, bardzo krótkie spódnice i zbyt otwarte bluzki i koszule do pierwszego spotkania z młodymi mężczyznami nie są odpowiednie.

Pomimo faktu, że męscy członkowie lubią tych ubrań na dziewcząt w pierwszym spotkaniu, mogą powodować błędne pojęcie o młodej damy. Jednak proste-sznurowane, workowate ubrania i styl unisex styl na pierwszej randce, też nie będzie działać – niszczą kobiecość, że prawdopodobnie nie będzie jak facet. Więc jak się ubrać na pierwszą randkę, tak, że młody człowiek był zafascynowany nas w końcu?

Przede wszystkim należy dziewczyna ubrana ze smakiem. Wskazane jest, aby mieć styl odzież płynnych liniach i zszywane została wykonana z miękkich, płynnych materiałów. Nie nosić nowe rzeczy – jeszcze nie obnoshennye, mogą być niewygodne i sidła, dzięki czemu niewygodne. Jako sukienkę wybrać coś łatwego w użyciu, maksymalna uwalniający wszystkie zalety figury i ukryć swoje wady. Co czujemy się pewni siebie i zrelaksowany i wyglądają wystarczająco dobre.

Jeśli chodzi o makijaż, powinien w pierwszej randce z facetem być umiarkowany, skromny, ale w tym samym czasie, skupia się na najpiękniejszych rysów twarzy. Wojna Farby Amazon na pierwszym spotkaniu z młodym człowiekiem nie jest to miejsce – jest zbyt agresywny i nie mają romantyczny nastrój. Ale także zupełny brak makijażu też nie jest pożądane – szara mysz zamiast uwodzicielskiej dziewczyny jest mało prawdopodobne, aby poprawić młodą osobę zainteresowania dziewczyny. Wręcz przeciwnie.

Nie przyczyniają się do wzrostu w pierwszym spotkaniu z chłopakami i plisowany fryzury dziewczyny, a zbyt długie paznokcie z jasnym paznokci oraz zbyt nachalne perfum. Włosy powinny być łatwe do mycia, a starannie schowany, okładka paznokcie lakierem lub farbą, pastelowych kolorach. A żeby zapach perfum ona była dyskretna, kilka kropli perfum, które należy stosować do wnętrza nadgarstkach, za uszami i blisko zagłębieniu szyi.

Wszystkie te zasady pierwszej randce na wygląd dziewczyny, jej pomóc, aby czuć się pewnie i nie koncentrować swoje myśli o tym, jak jest ona postrzegana przez młodych mężczyzn. Wiedząc, jak patrzeć na pierwszej randce, tak aby nie zawieść młodego człowieka i nie przestraszyć go, młoda dama ma już znaczący krok w kierunku dalszego rozwoju stosunków z facetem. Jednak wiedza o tym, jak patrzeć na pierwszej randce, dla powodzenia tej relacji nie jest wystarczające. Dziewczyna jest konieczne również wiedzieć, jak zachowywać się z chłopcami. Rozważmy podstawowe aspekty zachowań opartych na doświadczeniach już zorientowanych w spotkaniach kobiet.

Rozmowa na pierwszej randce

Jak już powiedzieliśmy, kwestia tego, co powinno być ubrania dla pierwszej randce z mężczyzną, nie jest w tym przypadku jest najważniejsza. Każdy, nawet najbardziej wykwintne strój dziewczyna ma tak silny wpływ na młodego człowieka, jak jej zachowanie. Jeśli młoda dama, ubrana w drogiej sukni przez słynnego projektanta mody, zachowuje się nienormalnie lub jest wulgarna, jest mało prawdopodobne, może liczyć na głębokich uczuć ze strony młodego człowieka. I nie, nawet najbardziej starannie dobrane ubrania dla pierwszej randce ma nic w tym przypadku nie zmienia.

Do silniejsza płeć tu zatrzymać zainteresowany kobietą, ona musi zaprezentować się dobrze. Panienka pamiętać, że będzie to spotkanie, zasmucony i bardzo zaniepokojony żadnych problemów, jest wysoce niepożądana. Ona powinna starać się wyglądać jak najbardziej pozytywne i radosne wrażenie optymistą.

Dlaczego? Tylko dlatego, że facet i dziewczyna jest wciąż bardzo nowy, i są nadal bardzo daleko od prawdziwej sympatii ze sobą. Frank, jak wyznanie rozmowie psychoanalityka na pierwszej randce może całkowicie rozwiać jej romantyczną atmosferę i ostatecznie zniszczyć wszystko. Kobieta Mężczyzna słuchał grzecznie i po prostu grzecznie pożegnać się z nią i nie chce się spotkać.

Zachowanie dziewczyna na pierwszej randce zależy nie tylko od stopnia rozwoju dalszej pary relations, ale również stanowisko, że wybiera młodzież w dialogu z przedstawicielem płci żeńskiej. Dlatego musimy starać się komunikować z młodym człowiekiem łatwo, bez stresu, ale raczej skromnie, unikając skrajności w postaci głośnego śmiechu i ironicznym przekomarzania ponad wszystko, co mówi facet.

Jak komunikować się na pierwszej randce, aby uniknąć zranienia młodego człowieka, nie należy umieszczać go w niezręcznej sytuacji i nie zrazić? Po tym wszystkim, co dziewczyna cieszy się wybrana metoda komunikacji nie jest jeszcze gwarancją, że lubi faceta. Mężczyźni są wrażliwe i bardzo dumny. Często reagują na zupełnie nieszkodliwe pod względem frazy damskiej, po prostu nie sposób chcieliśmy. Tylko jeden taki zwrot może całkowicie zniszczyć Młodzież chęć spotkać, więc dziewczyny muszą wybrać taki temat rozmowy na pierwszej randce, które będą interesujące i przyjemne dla obu stron.

Jak znaleźć taki temat? Jeśli młody człowiek jest już trochę znają, trzeba starać się zapamiętać, co jest zainteresowany, i wklej go w rozmowie kilka zwrotów, które są istotne do tego hobby. Cóż, w takim przypadku, gdy nie mamy pojęcia o interesie Man, będzie musiał dowiedzieć się o nich, zadać mu pytania wiodące na pierwszej randce. Pomoże to nie tylko utrzymać rozmowę, ale także do ustalenia kolejności, co do powiedzenia młodych ludzi w przyszłości. W dodatku, a dziewczyna sama z pomocą odpowiednich zagadnień w pierwszym terminie będzie mógł podoba preferencje młody człowiek może dowiedzieć się więcej o jego skłonnościach i aspiracji.

Bądź ciekawy rozmówca jest dużo bardziej użyteczna dla relacji niż tylko bycie bardzo atrakcyjna osoba. Mężczyźni doceniają kobiety w zdolności do utrzymania rozmowy, umiejętność słuchania i poczucie humoru. Oczywiście, nie wszyscy płci pięknej ma takie cechy i mogą słuchać przemówień mężczyzn, zbierając motywu i przylegającą do punktu jest naprawdę śmieszne.

Co robić na pierwszej randce, aby nie milczeć ponuro, patrząc na podłogę? Towarzyskość – właściwość, która może rozwijać się w siebie, i w tej kwestii pracować. Po tym wszystkim, umiejętności komunikacyjne potrzebne nie tylko na pierwszej randce z facetem. To bardzo pomaga w wielu aspektach naszego życia, i przyczyniając się do promocji drabinie kariery, oraz współpracę z innymi.

Jednak pielęgnowanie cechy towarzyskości – proces jest dość długi. A kilka godzin przed swoją pierwszą randkę z chłopakiem nie razovesh. W takim przypadku, jeśli dziewczyna jest zbyt nieśmiały i zamknięty w sobie, że musi spróbować przynajmniej od czasu do czasu wstawić do rozmowy z młodym człowiekiem nawet bezsensowne zwroty. To w końcu przezwyciężyć nieśmiałość i będzie to jasne dla młodego człowieka, że ​​panienka jest zainteresowany w rozmowie z nim.

Jeśli jednak z umiejętnościami komunikacyjnymi jest wszystko w porządku i pytanie, w jaki sposób komunikować się na pierwszej randce, bo dziewczynka nie jest istotne, należy pamiętać – porozmawiać o czymś trzeba pewnie. Młodzi ludzie powinni czuć, że młoda dama ma wewnętrzny rdzeń – jest pod wrażeniem jakości mężczyzn i przyczynia się do rozbudzenia ich podniecenia.

Nie wiemy wiele o temacie rozmowy na pierwszej randce? To jest w porządku! Niemożliwe jest dobrze zorientowany w ogóle. Dlatego, tak jak z pewnością możemy zadawać pytania dotyczące tego tematu chłopiec, z powodu problemów takich podwójną korzyść! Po pierwsze, mamy nowe informacje, a po drugie, dać facetowi wielką okazję poczuć ważny i szanowany za swego towarzysza.

Wreszcie, podczas rozmowy z młodą dziewczyną nie należy zębami ciągle mu przerywając, skowyt, krytykować własne działania i działania człowieka, stale z nim spierać negatywnie o kimś odpowiedzieć, bezmyślnie niech wszystkie swoje sekrety i zapytać młodzieńca zbyt szczere pytania. Innymi słowy, rozmowa powinna odbywać się w mierzonej, spokój, swobodnie i bez najmniejszego napięcia po obu stronach.

Zachowanie na pierwszej randce

Jedną z głównych zasad naszych pierwszych państw konferencyjnych: obcowania z młodych mężczyzn, młodych Barysh nieodpowiednie pokaż autorytetu. Nawet bardzo pewny siebie dziewczyna powinna nadal starać się pozostać dość miękki i słodki i niegrzeczny na każdą okazję. Takie zachowanie, jeśli młody człowiek zafascynowany dziewczyną poważnie, może spowodować, żeby stale dać. W rezultacie, nie będzie już podejmować decyzje i wykonać pewne akty wolicjonalne.

A kto z dziewcząt marzących o tym jej kochankiem był słabej woli człowieka? Chcemy, aby zamknąć był silny i niezawodny ramię oprzeć się w dowolnym momencie. Te panie, dla których stało się fatalnego pierwszego spotkania, dać jednoznacznej porady: kształcić i podnosić w potencjalnego małżonka męskości jest konieczne pierwszych minutach komunikacji.

A do tego wystarczy delikatnie niech wie, że pomimo niezależności zewnętrznej, nadal pozostanie słaby, potrzebuje ochrony kobiet. A w każdym razie nie rozmawiać do młodego człowieka tonem dowódca, nie pokazując swój despotyzm.

Jednak na pierwszej randce z facetem, nie można przejść do drugiej skrajności, pokazując jego nadmiernego zainteresowania nim i gotowość do natychmiastowego spełniać każdy kaprys młodości. Takie zachowanie jest obarczona utraty jego zainteresowanie dziewczyną, ponieważ ona będzie przewidywalne i zrozumiałe. Mężczyźni wolą kobiety tajemnicze, nieuchwytne i niezgłębione. W związku z tym, że dziewczyna powinna zawsze starać się być trochę tajemniczy i nie może być ujawniona przed facetem do końca, mówiąc mu wszystko o sobie, aż do najdrobniejszych szczegółów.

Jednym z ważnych punktów na pierwszej randce z facetem – wygląd, który rzuca się w młodości. Każdy z nich musi wyrazić uczucia młodych dziewcząt, ale te poglądy nie muszą być proste. W pierwszej kolejności, ponieważ bezpośredni widok Człowiek może mylić, a po drugie dlatego, że wielu młodych ludzi uważa takie poglądy jako kompletne zwycięstwo nad dziewczyną.

I to jest poważną wadą dla niej. Doświadczona kobieta na pierwszej randce powinni patrzeć na swojego towarzysza, jakby zerkając przez rzęsy i zatrzymać go szukać nie więcej niż dwa lub trzy sekundy. Takie poglądy są intrygujące mężczyźni i utrzymać je pod stałym ciśnieniem, zmuszając, by wątpić, czy lubią kobiety. To nagrzewa pierwotną miłość i przyczyniają się do jej wzmocnienia, a nawet wzrasta.

Jeśli chodzi o gest, to musi być powściągliwy i umiarkowany. Jeśli dziewczyna jest zbyt emocjonalny, na pierwszej randce z facetem będzie musiała kontrolować swoje ruchy i nie wymachując rękami chaotycznie, rozmawiając o niczym zbyt ciekawy. Młody człowiek może zdecydować, że bardzo niezrównoważoną osobę i skontaktuj się z nim, aby nie sprawiać kłopotów, a nie przed nim. Oczywiście, aby utrzymać zbyt niewygodne i nienaturalne, zbyt, może nie – sztywność i ograniczenia w zachowaniu młodych pań też nie przemawia do młodych ludzi. Dlatego wybieramy kompromis i starają się gestykulować i do tego stopnia i jednocześnie najbardziej wyzwolony.

Nie warto pomyśleć o tym, jak przygotować się na ich pierwszej randce, próby rolę zamierzamy grać podczas spotkania z młodym człowiekiem. Jest prawdopodobne, że będzie to poczuć i przestaną ufać dziewczynę, nawet gdy ona będzie sama. Nie jest konieczne, aby wymyślać dla siebie niezwykły obraz – każda młoda dama jest dobre, a w naturalnej postaci, w jakiej jest w rzeczywistości, jak młody człowiek. W przeciwnym razie, dlaczego miałby zaprosić dziewczynę na randkę? Dlatego też, w ramach przygotowań do pierwszej randce byłoby lepiej rozważyć taką postawę, która będzie podkreślać godność młodych dziewcząt i nie afiszować swoje wady.

Co zrobić po pierwszej randce z facetem i jak to się skończy? Pożądane jest, że dziewczyna nie jest pierwszy i nie jest zbyt późno. Gdy młody człowiek trzyma młodą damę, trzeba mu podziękować za wspaniały czas, w każdym razie, nie pozwalając młodego człowieka, aby zrozumieć, że następne spotkanie z nim jest bardzo pożądane. W takim przypadku, oczywiście, jeśli to naprawdę pożądane.

Potem, kiedy szczególną atrakcją dla młodego człowieka nie powstać, konieczne jest, aby zrobić to w łagodnej formie. Na przykład, żegnając się do niego, można powiedzieć: „Dziękuję, to było bardzo ciekawe, bardzo dużo nadziei, że pozostaną przyjaciółmi.” Jeśli młoda osoba jest odpowiednia, zostanie on zrozumieć te słowa poprawnie i traktuje je z przymusu. Ale jeśli nie … Wtedy konieczne jest użycie bardziej dokładne wyrażenie.

Zdarza się również, że facet, bardzo dużo, ale po pierwszym spotkaniu nie było i nie daje o sobie znać. Co się robi po raz pierwszy w tym przypadku data jest dziewczyna? Czasy, kiedy młoda dama, utrzymując jej panieńskie dumę, dręczony niepewnością i połykania łzy, pokornie czeka na wieści o bliskiej osoby, bez wykazywania inicjatywy, zostały zatopione w zapomnienie. Dzisiaj będzie całkiem przyzwoity, jeśli dziewczyna zwraca się młody człowiek.

Komunikat po pierwszej randce jest naturalne i normalne, ponieważ panienka i facet jest obecnie dość dobrze znane i mogą utrzymywać przyjazne stosunki. Dlaczego nie zapytać, jak robisz na przyjaciela? Jednocześnie otwarto oferować nowe spotkanie dziewczyna nie jest tego warta. Jeśli młody człowiek ma zamiar spotkać się ponownie – powiedział o niej sam. Nie podano? No i ten powinien być gotowy … Kto z nas nie przepuszcza? Muszę wytrzymać tę gorzką porażkę, zdając sobie sprawę, że jest to – kolejny krok w kierunku naszego prawdziwego wybranych.

Teraz, na podstawie powyższego, spróbuj sformułować podstawowe zasady pierwszej randce.

Zasady pierwszej randce

 • Szykując się na randkę, przechodząc z myślami i spróbuj się odprężyć jak najwięcej. Myślimy nad tematem rozmowy z człowiekiem, wybierając jeden najbardziej znane nam i, przypuszczalnie, ciekawe, a dla młodego człowieka.
 • Nie staramy się pójść na całość, aby człowiek bardzo dobre wrażenie. Staramy miarę możliwości być tak naturalny i zrelaksowany.
 • Na pierwszej randce z mężczyzną, nie staramy się prowadzić rozmowy i działania, a także przekazać inicjatywę w tych sprawach do młodego mężczyzny. Jednocześnie aktywnie wspierać rozmowy, zamiast milczeć i nie tylko głupio chichotać, wskazując po każdym zdaniu młodzieńca.
 • Zgodnie z zasadami pierwszej randce dziewczyna nie ma jawnie pokazać swoje uczucia do faceta, jeśli w ogóle. Jego zainteresowanie swoją osobą muszą być ogrzewane, więc starają się wyglądać tajemnicza i nieprzewidywalna. Więc nie mów młodego człowieka o sobie w świecie, aby zostawić miejsce dla jakiejś intrygi.
 • Spróbuj zadać takie pytania w rozmowie, odpowiedzi na które pomogą nam poznać osobę tak bardzo, jak to możliwe. Ale zrób to delikatnie i nie pytaj bezpośrednio, bez owijania w bawełnę, co on. Nietaktowne pytania na czole jest mało prawdopodobne, ktoś chciałby odpowiedzieć szczerze.
 • Mężczyźni lubią chwalić, więc jeśli to możliwe, pochwalił młodzież do niektórych z jego działań. Ale zrób to z umiarem, dyskretnie, do młodzieńca nie wzięła wodospad z naszych pochwał, jak pragnienie, by go zadowolić.
 • Przygotowania do pierwszej randce z mężczyzną, aby nie umieszczać zbyt otwarte na bluzki i koszule i spódnice zbyt krótki. Strój rozmówcy podczas pierwszego spotkania z młodzieńcem może radykalnie zmienić zdanie na temat dziewczyna nie była w dobrym tego słowa znaczeniu. Dlatego też wybrać ubrania, w których będziemy szukać dość skromny, i czuć się komfortowo.
 • Jeśli młody człowiek podobało nam się inicjatywa, aby komunikować się po pierwszej randce możemy przejąć. Należy jednak rozważyć opcję, gdy nie spalić specjalnej ochoty kontynuować związek, bądź na to przygotowany i nie dzwoni młody człowiek kilka razy dziennie bez żadnego powodu. A jeśli facet nie spowodował duże zainteresowanie i spotkać się z nim nie chcą bardziej intymną wspólnotę po pierwszej randce może być zatrzymany, sygnalizując młodzieńca delikatnie ale stanowczo, że to może być tylko przyjacielem.
 • W żadnym wypadku nie pokazują się na pierwszej randce ich słabości i bezradności. Wszyscy, którzy wykazali takie funkcje na pierwszej randce z mężczyzną, nigdy nie da rady zrobić. Nawet jeśli młody mężczyzna i dziewczyna wydaje się bezradny początkowo słodki, to może on wykorzystać jego słabości na ich korzyść. Dlatego młodzież wykazać pewność siebie i niezależność, ale staramy się, aby nasze zachowanie nie wygląda wulgarnych.

Cóż, być może, a wszystkie podstawowe zasady, które powinny być przestrzegane podczas pierwszego spotkania. Oczywiście, nie są one gwarancją poważny związek z mężczyzną, ale chroni przed najczęstszych błędów dziewcząt na pierwszej randce. Co to jest błąd?

Błędy dziewcząt na pierwszej randce

Kiedy pierwsza data w żadnym wypadku być:

 1. Stara się przekazać sam się tak nie dla kogoś, kto jest rzeczywiście i ukryć swoją prawdziwą tożsamość. Zostaną ujawnione oszustwo prędzej czy później, a wtedy nie będzie już można uniknąć frustracji Man;
 2. Aby zacząć mówić o poważnym związku, a ich perspektywy rozwoju. Młody człowiek zdecyduje, że został już stara się powiesić jakieś obowiązki i zaczynają domagać się czegoś. Że na pewno nie podoba;
 3. Ubierać wyzywająco i wulgarny. Ten strój przyczynia się do wyobrażeń o naturze dziewczynka i jej dostępności;
 4. Stale chwalić liczby fanów. Takie przechwałki jest jednym z najczęstszych błędów dziewcząt na pierwszej randce. Jednocześnie nie wskazuje na obecność jej wielu zalet, ale wręcz przeciwnie, opisuje dziewczynę jak wietrznej pani i może zrazić go człowiekiem;
 5. Cały czas się ukryć wygląd i odciągnąć go od młodego mężczyzny – może on zdecydować, że dziewczyna nie lubi. Spójrz w oczy młodego człowieka potrzebne, ale powinno się to odbywać rzadko i jakby ukradkiem, ukradkiem.

Czy będzie pierwsza randka z jedynym mężczyzną, czy nastąpi innej serii terminach – w każdym razie, jest to ważne wydarzenie w życiu, a pierwszym krokiem w kierunku poznania cech płci przeciwnej. Jest to niezapomniany i wspomnienia o swoim pierwszym spotkaniu z młodych mężczyzn zawsze podniecać. Tak aby nie przesłaniać wspomnienia żal o jego nierzetelności w pierwszym terminie, niech słuchać rad ekspertów. Będzie to tylko korzyści.

load...