Pielęgnacja skóry po 50 latach – zatrzymać młodych na zawsze!

Zawartość:

Każda kobieta chce wyglądać pięknie i spektakularne kiedykolwiek. Ale nie ma w naturze procesów poprzez które, niestety, nikt nie jest odporny. Na przykład, starzenie – jest naturalnym procesem pewien stopień trwałości i nie należy się obawiać. Aby mieć pewność, kobieta powinna dbać o siebie, nie tylko w okresie rozkwitu jego piękno, ale także podczas jego wyginięcia. Chociaż … Trudno jest powiedzieć, że piękno zanika po pięćdziesięciu latach – jest piękny, elegancki i zadbane kobiety, które dadzą szanse dla młodych dziewcząt! Pielęgnacja skóry po 50 latach – to jest główny, a może tylko – nie w tym chirurgii plastycznej – metoda zwalczania przejawów starości.

load...

Zwłaszcza, że ​​skóra w tym okresie

Po pięćdziesięciu latach więdnięcia skóry i jej transformacji nie tylko przyspiesza i rośnie jak na śnieżki – wszystkie problemy nagle pojawiają się w tym samym czasie, a to powoduje bolesne wrażenie. Nie bój się, po prostu trzeba znać pewne cechy skóry i zmiany w tym przedziale wiekowym. Jeśli weźmiemy pod uwagę poprawki ściśle z naukowego punktu widzenia, te niuanse mogą być zidentyfikowane:

 • Zmniejszono funkcję ochronną skóry, to zmienia się od normalnego typu (lub na mokro) do wyschnięcia;
 • Zmniejszenie grubości skóry – to jest to, wrażenie „pokrywa” pergamin;
 • Osłabione mięśnie – prowadzi to do spadku turgoru (sprężystości) skóry i jej ugięcia;
 • Pogarszająca się krążenie tlenu i składników odżywczych w skórze.

Główną przyczyną wszystkich zmian – brak hormonalnej u kobiet, innymi słowy, punkt kulminacyjny. Faktem jest, że w tym okresie nie jest przydzielona odpowiedniej ilości estrogenu, które występują w wyniku przekształcenia zewnętrznego jak opisano powyżej. W związku z tym, do pielęgnacji skóry w tym okresie powinno być przeprowadzone w połączeniu do leczenia objawów menopauzy – jak normalizacji poziomu hormonów.

Objawy pogorszenie stanu skóry

Podejmując badania społeczne, medyczne i obserwacje kobiet odwołań do częstotliwości kosmetologami to powstał pewien rodzaj listy zewnętrznych przejawów więdnięcia skóry po 50 latach. Oczywiście, nie oznacza to, że wszystko jest takie same, ale te znaki zostały wymienione jako najważniejsze z nich:

load...
 • Poziome zmarszczki na czole;
 • Pominięcie górnej powiece;
 • Zwiotczenie skóry, zmieniając zwykły owal;
 • Podwójny podbródek;
 • Zwiększony wzrost włosów na brodzie i policzkach może również pojawić się wąsy na górnej wardze;
 • Zmarszczki wokół oczu – „kurze łapki”.
 • Kręgi pod oczami.
 • Pionowe zmarszczki na czole.

Który przyspiesza i zwiększa zmiany wyświetlanych

W naszym organizmie, jego normalnej pracy, a zatem mieć wygląd szeregu czynników. Częste zmęczenie, stres nerwowy, depresja, smutne myśli, lęki i cierpienia, smutek z powodu utraty bliskich – wszystko to zmniejsza pracę gruczołów skóry. Oznacza to jedno – wydzielniczą pracy zakłócone, odnowa komórkowa nie występuje, a komórki umierają są złuszczone off. Z tego okazuje cienka skóra, suche, zmiany kolorów – twarz jest szary, ziemisty.

Negatywnie wpływa na skórze przez palenie tytoniu i alkoholu, i – tak, jak gdyby to banalne dźwięki – to sprawdzony fakt – złe i nadmierne zasilanie. Szczególnie silne zewnętrzne widocznych zmian na twarzy z ostrym resetu ustawiony wagi. Skóra traci swoją dawną elastyczność i staje się zwiotczała i sflaczałe.

Nadużywanie kosmetyków zbyt robi jego uszkodzenie. Balsamy, kremy odżywcze (nawet) biomaski, masaże i zarośla – wszystko to powinno być wykorzystane jedynie na podstawie opinii lekarza-kosmetyczki. I istnieje oboje? konieczne – reklama saw – czytaj! Pomocne! Nie należy się więc ponieść – zbyt smutne konsekwencje, które będą widoczne dla wszystkich.

Szczególnie do pielęgnacji skóry twarzy po 50 latach

W tym wieku dbać o pielęgnacji skóry twarzy trzeba podwoić. Po pierwsze, skóra powinna być dobrze nawilżać – w głębszych warstwach. Pozwoli to, aby spowolnić cały proces starzenia. Należy pamiętać, że wybierając kosmetyk najlepiej znanych, renomowanych marek na rynku. Pamiętaj – w kremie musi mieć witaminę A, C, B – oni nasycić skórę niezbędnej wilgoci i odnawia procesy metaboliczne.

Kompozycja musi również uczestniczyć retinoidy – przyczyniają się one do wczesnego złuszczania martwych komórek. Czytając kremu, poszukaj kwasem hialuronowym – to najlepiej walczy suchość skóry. Elastyna, kolagen, glicerynę, aminokwasy i polisacharydy – substancje te muszą być część środków, które zostały zaznaczone. Etykiety muszą być oznaczone jako „50”.

Zastosuj kilka kremów nie wystarczy – trzeba przeprowadzić kompleksową pielęgnację skóry. Wokół oczu, które pomogą usunąć zmarszczki serum z podnoszenia efekt. Nawiasem mówiąc, na przykład w surowicy może pomóc w przywróceniu skórze szyi i dekolt. I dokręcić i znacząco wzmocnić mięśnie, przywrócić znajomy kształt twarzy i usunąć saggy zmarszczek na policzkach i brodzie będzie masować. Dowiedz się, jak to zrobić samemu – nie trzeba już ciągle odnoszą masażystów-specjalistów.

Ważnym punktem – wszystkie procedury jako anti-aging i łatwy pielęgnacji twarzy, powinien być regularny. „Od czasu do czasu”, „Och, zapomniałem”, „Jestem zmęczony i chce spać” – to wszystkie wymówki dla Ciebie i Twojego sumienia, osoba, która nie jest konwertowany. I jeszcze jedno … Pamiętaj, aby skonsultować się z lekarzem. Tylko doświadczony kosmetyczka zaproponuje konkretne produkty przeznaczone do pielęgnacji skóry. Lekarz bierze pod uwagę zarówno zmiany hormonalne – nawiasem mówiąc, może polecić, aby rozpocząć wspieranie organizmu w okresie menopauzy – to nie będzie zbędne.

Bądź piękna w każdym wieku – to praca, która się opłaca komplementami i ogólnego samopoczucia. To bardzo ważne, aby spojrzeć na króla i zobaczyć siebie podziwiając widoki na innych, nie czuje babcia wieku emerytalnego i młody i zadbane kobiety … To marzenie wszystkich kobiet – może to być łatwe do wykonania! Przy odrobinie wysiłku … Kropla pracy … i dwadzieścia minut za każdym razem wieczór.

load...