Pielęgnacja obuwia: jak przedłużyć życie swojej ulubionej pary butów?

Zawartość:

Dziś rynek obuwia jest szeroki i pełen wręcz ogromnym zasięgu, więc czasem jest to bardzo trudne w całej tej odmiany wybrać odpowiednią parę. I cieszymy się, czy można kupić w rozsądnej cenie modne buty lub sandały! Umieszczenie na piękne buty, ludzie czują przypływ dobrego samopoczucia i komfortu i wytrzymałości na uderzenie, sandały lub tenisówki zapewniają codzienną wygodę i dają łatwość stóp.

load...

Moja ulubiona para butów jest noszona częściej, więc łatwo uszkodzić. Ponadto, nasz brak wiedzy na temat właściwości materiału, z którego jest wykonany, przyspiesza ten proces kilka razy. I być całkowicie uczciwy, pielęgnacji obuwia dla wielu jest tylko w pospiesznym usuwaniu kurzu wilgotną szmatką tuż przed wyjściem z domu. I zaczynamy narzekać na wyrzutu wiodących producentów, nie zdając sobie sprawy, że sami są winni tego, że nasze buty tracą swój pierwotny wygląd. Na przykład, mega naimodneyshie i trampki dzisiaj, jeśli złamanie regulaminu opieki buty tkaniny, tracą pierwotny wygląd bardzo szybko.

Jednym z nich jest daleko od idealnej chwili, jak zawsze, nie w czasie, a nie przypadkowo, odlecieć od pięty obcasy, podeszwy i wkładki spada nagle skręconych wewnątrz, utrudniając stopy czują się komfortowo i wygodnie. Tak, taka para może być naprawiony w sklepie obuwniczym. To będzie o wiele tańsze niż zakup regularne buty lub buty baletowe. Ale jeśli zdecydujesz się bulić na nowe ubrania, a następnie, po dokonaniu zakupu, należy zwrócić uwagę na fakt, jak dbać o buty, czy to lato, zima lub demi-an_1. Podam kilka prostych, ale jest również bardzo przydatne wskazówki, które pomogą przedłużyć żywotność parę lubił.

Jak przedłużyć żywotność butach?

Przede wszystkim zapytać sprzedawcę, od tego, co się podoba Ci buty. Jeśli jest ona wykonana z materiałów naturalnych, to naturalne, że w żadnym wypadku nie mogą być czyszczone wodą. Taka troska o skórzane buty szybko doprowadzić ją w ruinę. To samo odnosi się do zamszu. Pamiętaj, że woda, te bardzo drogie materiały natychmiast tracą swój wygląd i nieodwracalnie zepsuty.

load...

Obecnie w sklepach można kupić specjalne środki w celu zapewnienia prawidłowego i starannego pielęgnacji obuwia wykonanego z zamszu i skóry. Nie tylko skutecznie oczyścić z brudu, ale również przyczynić się do wzmocnienia i ochrony przed agresywnymi wpływami środowiska. Może to być różnego rodzaju woski, kremy, glos i tak dalej.

Nie należy zapominać również o różnych przyrządów pomocniczych, które różnią się w zależności od użytych materiałów do produkcji nowej pary. Do zamszu, na przykład, istnieją specjalne włosie szczotki z gumy, a plamy można usunąć stosując nazhdachki-mój najlepszy. Z skuteczne i, co najważniejsze, bezpieczne do pielęgnacji obuwia trwale zachować atrakcyjny wygląd i jego otoczenie nie będzie musiał nosić takie szkodliwe skutki, jak to się dzieje w przypadku zaniedbania, na przykład zimą lub jesienią błoto.

Buty, buty lub sandały, wykonane z materiałów syntetycznych, tzw sztuczna skóra nie jest tak kapryśna. Aby zapewnić właściwą opiekę dla butów wykonanych ze sztucznej skóry jest o wiele łatwiejsze i wygodniejsze. Jest taka para nieco tańsze, ale zużywa się szybciej niż inne, tak często przychodzi w ruinę. Jak pokazuje praktyka, te buty nie mogą być naprawione, można wymienić tylko uszkodzoną część na części wykonane z wytrzymałych materiałów naturalnych.

Nawiasem mówiąc, czy wiesz, że buty, sandały i buty z obcasami, szybko zepsute przez złej jakości lub zbyt zużyte naboek? Chociaż każdym pudełku można znaleźć zamiennik fabrycznego facet, zalecamy natychmiast się ich pozbyć. Jest bardziej celowe zastąpienie ich kranów poliuretanowych. Ten materiał szybko zdobywa wiodącą pozycję na rynku usług remontowych, a także dobrą wytrzymałość i doskonałą odporność na ścieranie, pomógł mu zdobyć dobrą reputację wśród konsumentów.

Obcasy poliuretanowych oraz zapobiegania, aby przedłużyć żywotność swoich butów. Obecnie producenci tych produktów użyciu i trwałe marki z metalu. Oczywiście, są one trwałe, ale stworzyć pewne niedogodności w swojej pracy. Dlatego też, jeśli nie chcesz, idąc do wydawania ostry klip-clopping dźwięk, który mówi wszystkim wokół o swoim podejściu, a następnie słuchać zaleceń: każdy ekspres buta doradzi Ci wybrać obcasy poliuretanowych.

Jest jeszcze inny ważny aspekt zagadnienia, jak dbać o buty. Para służył pan trochę dłużej, starają się monitorować stan pięty. Gdy tylko zauważył, że futrówki działać natychmiast nosić buty w studiu. Po pewnym opóźnieniem kilku dni jest w stanie „zabić” piętę, a nawet zakłócić swoje buty. Więc nie ciągnij za naprawy, więc nie będzie niczego wygrać.

Środki do pielęgnacji obuwia an_1owy i ratownictwa

Sandały letnie wystarczającej do wycierania kurzu suchą ściereczką. Dzięki tej prostej rzeczy łatwo obsługiwać nawet dziecko. Podeszwy butów i inne sportowe buty lepiej umyć ciepłą wodą z mydłem używając gąbki wykonane z mikrofibry. Ale wraz z nadejściem jesiennych deszczów i śniegu należy zwrócić większą uwagę na Demi buty i buty, a także buty zimowe. To właśnie podczas tego okresu to błąd brutto, więc powinieneś mieszkać na pytanie, jak dbać o buty skórzane w złych warunkach pogodowych.

Powiedzmy, że wróci do domu z mokrymi stopami. Aby rozpocząć, należy podjąć niezbędne środki w celu zapobieżenia przeziębienia, a potem dbać o buty. Błoto i topniejący śnieg trzeba dokładnie usunąć z zimną wodą. Suchy lub jesienno-zimowy an_1 para pomocy zwykłej gazety. Muszą wypełnić dotkniętych buty z błota i pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej. Buty lub buty zmoknąć bardzo dużo? Następnie zastąpić gazety kilka razy, aż do końca, że ​​mają one pochłoniętej nadmiar wilgoci.

W żadnym przypadku nie należy umieszczać buty ze skóry lub zamszu w akumulatorze, naprzeciwko grzejnika w pobliżu gorącego pieca, w pobliżu innych źródeł ciepła. Fakt, że szybkie suszenie materiału krzywda, której szyte buty lub buty, więc wkrótce pojawiają się nieestetyczne pęknięcia. Jako środek nadzwyczajny w celu wysuszenia przejściowe i zimowe buty można używać odkurzacza wysyłając przepływ powietrza do pary ofiarą wstępnie zapakowanych papieru. Jednak uciekać się do tej metody stałych ekspertów nie polecam, w przeciwnym razie pęknięcia nie można uniknąć.

Po but jest całkowicie suchy, można przystąpić do końcowego etapu. On jest do smarowania jesienno-wiosenne lub zimowe parę wysokiej jakości skóry krem. Jeśli z jakiegoś powodu nie będzie w stanie użyć wazeliny, gliceryna, roślinny lub olej rycynowy. Jednak, aby przeprowadzić tego postępowania jest to konieczne w każdym przypadku, ponieważ klocek jest również przydatny w celu usunięcia pewnego rodzaju stres spowodowany przez przejście od suche w stanie mokrym i z powrotem.

Zwykłe środki do pielęgnacji obuwia

Brud i kurz spada na buty, odtłuścić powierzchnię. Prowadzi to do tego, że wiarygodne wyglądające buty, buty, buty nagle zaczynają przechodzić wilgoci, stają się sztywne i okazało raz wygodne dopasowanie w realnym tortur nie jest jasne, gdzie podejmowane sztywność. Aby uniknąć tych niefortunnych zmian, raz w tygodniu wystarczy umieścić na jakość powierzchni i odpowiednie buty w kolorze kremu. Usuniemy je przed zanieczyszczeniem i uratować resztki naturalnego tłuszczu.

Nie stracić formę zimowych butów, czekając na skrzydłach w szafie pomogą drewniane klocki. Nie zniechęcaj się, jeśli nie można kupić. Przyzwoity i tani substytut dla profesjonalnych opraw będzie zmięty papier gazetowy. Rozprowadzać go wewnątrz buta tak, że zajęło całą objętość. Jednak pojawienie się pęknięć na dnie szybu można zapobiec, jeśli górna uszczelka obu butach zamiast zwykłej bielizny. Nie tuszować teł – wygląda brzydko. Kupić buty Dlatego zawsze używając klaksonu. Zdejmując buty i buty, nie pomagają sobie drugą nogę, wchodząc na pięcie lub pięty. Taki sposób na pewno będą konsekwencje dla pary, ale również istnieje ryzyko uszkodzenia lub nawet rozerwać podeszwę. Naprawa kosztuje Cię ładny grosz.

Ludzkość i buty – stare partnerów, więc ich współpraca zależy od tego, jak traktujemy nasze sandały, buty, buty i tak dalej. Stawiamy na „i tak idzie”?

 

Tak, jesteśmy zmuszeni poświęcić dużą część budżetu na stałą aktualizację szafa na nogi, rzucając jeszcze całkiem całych egzemplarzy, tam, gdzie po prostu wstyd, bo straciły wyglądu. Ale z właściwego obuwia opieki noszone przez dłuższy czas i przynosi radość chodzenia. Z parą smutni, nawet jeśli staje się modne.

load...