Pielęgnacja ciała w domu

Większość kobiet dbać o piękno i młodość twarzy. Ale zapominają o dbanie o ciało. Nasz organizm jest ukryte pod ubraniem i dlatego jest chroniony przed UV, brudu i kurzu, ekstremalne temperatury. To właśnie z tych powodów, że starzenie się skóry ciała występuje znacznie później. Kosmetologów powiedzieć, że 30-35 lat – krytyczny wiek dla kobiet. W tym okresie skóra traci swoją elastyczność i jędrność, jeśli nie nadano należytej uwagi.

load...

Aby być w formie, że musimy ćwiczenia. Konieczne jest, aby odwiedzić siłownię, basen, może sprawić, poranny jogging w pobliskim parku lub na stadionie. Wreszcie, można po prostu chodzić dużo, to daje mięśniom dodatkowego obciążenia, plus spacer na świeżym powietrzu korzystne dla organizmu jako całości, więcej tlenu do krwi.

Oprócz ćwiczeń, jeśli masz nadwagę, trzeba przestrzegać diety. Dieta nie tylko pomaga rzucić dodatkowych kilogramów, ale skórę w porządku, jak zdrowa dieta jest korzystne dla wyglądu skóry. Bardzo przydatna gryka diety dla utraty wagi, który pomoże Ci pozbyć się w ciągu 2 tygodni o 12 kilogramów!

Ponadto, trzeba zaangażować się w aktywności fizycznej oraz stosowanie diety, ciało trzeba dbać, jak również do jego twarzy. Wiele linii kosmetyczne oferują szereg środków care – kremy, peelingi, maseczki i okłady. Jednakże takie środki można gotować samemu, przy użyciu wyłącznie naturalnych produktów.

  • Peeling kawowy

Trzeba będzie nie rozpuszczalna kawa mielona i rękawica do masażu. W ramach, użyj żelu pod prysznic. Wymieszać żel z zarośli i masować obszary problemowe na swoim ciele. Skóra po zabiegu jest elastyczna i gładka.

load...
  • Okład czekoladowy

Brew 200 g kakao w 500 ml gorącej wody, należy odczekać, aż mieszanina ochłodzeniu do temperatury pokojowej, a następnie zastosować je do obszarów problemowych. Następnie owinąć folię. Taka procedura zmaga się z cellulitem.

  • Środki antycellulitowe

5 kropli olejku z grejpfrutów zmieszano z 10 ml oleju z oliwek. Z otrzymaniem funduszy jest wykonany masaż antycellulitowy.

load...