Pielęgnacja butów. Jak rozpoznać dobre buty

Dobra jakość i drogie buty, nie oznacza, że ​​nie wymaga konserwacji. Wręcz przeciwnie, buty ze skóry wymaga opieki dla niej bardziej niż kiedykolwiek.

Jak ustalić, że but jest szyte skóry? skórzane buty, zwłaszcza buty zimowe, nie jest tani, i konieczne jest, aby wziąć pod uwagę przy wyborze. Jeżeli oferowane są tanie, i powiedzieć, że buty wykonane ze skóry, to jest prawdopodobne, że są oszukiwani.

load...

Naturalna skóra nie może być ukryte przez doświadczonego oka. Brzegi skóry zwykle nie są Tuck, i to widać. Ale skóra jest tkaniną, pokrytych sztuczną skórą. Jeśli nie cięte sztucznej skóry Tuck, krawędź tkaniny będzie kudłate i nie ukrywa. W związku z tym, producenci butów na podstawie imitacji skóry, wiedząc to, podwinąć krawędź materiału. Skóra ekologiczna skóra jest grubsza, więc nie przywiązują się do krawędzi, a to nie ma żadnego sensu. Po tym wszystkim, krawędź skóra jest tak silna, jak w środku i każdej części skóry naturalnej.

Tak więc, każdy but, który jest szyte ze skóry naturalnej, może być uznane, jeśli spojrzeć na cięcia krawędzi (zwykle mają boki mogą być na nosie, etc.). Nepodvernuty krawędź sprzyja naturalnej skóry i schowany oznacza, że ​​skóra ze skóry syntetycznej.

Skórzane buty wymagają stałej opieki dla niej. Po dokonaniu zakupu zaleca się moczyć skóry w dowolnym tłuszczu, zaprojektowany specjalnie do tego celu. Po otrzymaniu takiego skóra staje się bardziej miękka, odporna na ścieranie, nie pęka i nie będzie hydrofobowa. Z czasem te działania muszą być powtarzane.
Nie zapomnieć o zwykłej pasty do butów. On nie tylko daje buta atrakcyjny wygląd, ale również chroni przed przedwczesnym zużyciem.

Do pielęgnacji obuwia skórzanego zwiększy jego żywotność kilkakrotnie. Więc nie zapomnij o tym.

load...