Piękny manicure w domu

Zawartość:

Nie wszyscy mają możliwość odwiedzenia salonów paznokci, ale jednak chce wyglądać zadbane każdą kobietę. Nie jest konieczne, aby przejść do opanowania, można zadbać o swoje paznokcie majsterkowania. Nasze wskazówki pomogą Ci dokonać szybkiego piękny manicure w domu, wydatki nie więcej niż 40 minut.

load...

łatwe do manicure

Zrobić prosty i bardzo szybki manicure w domu łatwo. Z tego prostego zabiegu, trzeba będzie akcesoria do manicure: pilnik do paznokci (lepiej jest użyć pliku szkło paznokci – nie uszkodzić płytkę paznokcia), nożyczki i cążki (najlepiej użyć obu narzędzi), waty lub bawełniane poduszki, ręczniki, środki do usuwania lakieru, pojemnik z mydłem trochę wody, szczotka polski różdżka usunąć skórę wokół paznokci, krem ​​do rąk, masaż – migdałów lub oliwy z oliwek.

Malować paznokcie, użyj bezbarwny fundament, kolorowy lakier i utwardzacz.

Zrób piękny manicure jest bardzo prosta:

 • Korzystanie z zmywacz lakieru, należy usunąć starą powłokę z wacikiem.
 • Myj ręce, uważając ruchy paznokci szczotka, opłukać i osuszyć miękkim ręcznikiem.
 • Daje paznokcie paznokci formę wspólnego pliku wariantach: owalne lub kwadratowe. Pięknie uzyskuje się, jeśli mają średnią długość – sostrig nożyczek lub szczypce. Następnie lekko, przechodząc od zewnątrz do wewnątrz, spiłować paznokcie.
 • Niższe ręce w misce z ciepłą wodą przez 5 minut.
 • Kiedy naskórek staje się bardziej miękka (specjalny środek zmiękczający mogą być wykorzystane do tego celu), uważając, aby nie zranić, pchnąć drewniany kij. Wykonywanie manicure w domu, sama skórka jest lepiej, aby nie skaleczyć. Używać produktów do pielęgnacji, spowolnienie jego wzrostu – skóra wokół paznokci jest miękki, bez zadziorów.
 • Nałożyć na dłonie i paznokcie migdałów (lub oliwy z oliwek), wykonać delikatny masaż. Następnie smarować krem ​​pióra.
 • Po krem ​​wchłania wycierania gwoździ z acetonu w celu usunięcia osadu. Piękny manicure jest niemożliwe bez lakieru – stosuje się płaszcz koloru bazowego i ustalić specjalną manicure narzędzia.

Mamy nadzieję, że opanowali bardzo łatwy i szybki manicure w domu, twój pióro będzie zawsze rację!

load...


Prosty manicure „drukowane”

Bardzo prosty, a co najważniejsze, szybki manicure można zrobić z gazetą. Zacznijmy od tego, za pomocą specjalnego narzędzia, należy usunąć starą warstwę lakieru spiłować i paznokcie. Taki manicure wygląda bardzo skutecznie na paznokciach o różnych kształtach.

Z każdej publikacji, gazety lub czasopisma, wyciąć dziesięć kawałków papieru z ciekawym tekstem. Pokrój kwadraty nieco większe niż paznokieć do gazety z niego łatwo usunąć.

Umieścić na jednym paznokci przezroczysty lakier do paznokci i poczekać aż wyschnie, – miejsce duży kawałek papieru cięcia (magazyn) oznacza zmywacza do paznokci. Przymocować papier do płytki paznokcia, dobrze docisnąć i poczekać 15-20 sekund. Bardzo ostrożnie wyjąć kawałek papieru. Pokrycie bezbarwną warstwę lakieru do paznokci i umożliwić całkowite wysuszenie.

Jest to najprostszy i bardzo szybki manicure, który będzie przeznaczyć swoje ręce w każdej firmie.

Manicure francuski

Prawdopodobnie najbardziej konserwatywny i „dyskretny” manicure – francuski. Jest uniwersalny i nadaje się do każdego stroju i różnych działań, z trekkingu do urzędu przed zapalających stron. Pomożemy Ci dostać manicure w języku francuskim w domu.

French manicure – nie jest bardzo łatwy i szybki sposób, aby Twoje paznokcie wyraziste. Występował w dwóch etapach: prosty manicure, następnie – malowanie paznokci proces. Całą procedurę wykonuje się jeden i pół godziny.

Potrzebne będą:

 • Lakier jest w dwóch kolorach: biały i kości słoniowej
 • Podstawa suszenie
 • Specjalne pasy French Manicure
 • Nożyczki, pilnik do paznokci, pęseta, aby usunąć naskórek

Zetrzyj starych paznokci specjalnego narzędzia. Moczyć ręce w ciepłej wodzie i jakiegoś pozbyć się naskórka – zjeżdżalnia do podstawy paznokcia. Tak, że żadne zadziory, a skóra wokół paznokci miał zadbany wygląd, należy użyć produktów do pielęgnacji skórek.

Przycinać paznokcie pod tą samą długość, a następnie plik off. Francuski manicure wygląda bardzo ładnie, jeśli dać paznokcie kwadratowy kształt, zaokrąglone krawędzie.

Kolor lakieru do podstawy, można wybrać: jasny, blady róż, skutecznie wygląda manicure jasny z (na przykład), ciemnoczerwonego zasadach. Pokrywamy paznokcia łatwy cienką warstwę, odczekać do wyschnięcia.

Umieść na białym krawędzi paznokcia linii prostej – stosować specjalne pasy dla francuskiego manicure. Do manicure nie wygląda zwyczajne, można użyć lakier koloru, na przykład, bordowy kolor – nawet bardzo podstawowy manicure francuski „Iskierka” w nowy sposób.

Kiedy paznokcie są suche, okładka „suszenia” – czyli konsolidacji farby i pozwalają zaoszczędzić dużo manicure przed uszkodzeniem.

Jak widać, dbać o swoje paznokcie w domu jest bardzo prosta. Skorzystaj z tych porad i dowiesz się zrobić bardzo szybko i najpiękniejszy manicure bez uciekania się do drogich salonów kosmetycznych.

load...