Piękny manicure ręce: śledzić trendy mody 2017

Zawartość:

W starożytnym Egipcie, Chinach i innych krajach notorycznie pielęgnacji paznokci może być wybrany tylko. To był bogaty człowiek, który należał do rodziny szlacheckiej, lub dziewcząt dotyczące religii. W tym samym kolorze farby w tych dniach grał dość ważną, niemal mistyczną rolę. A jeśli któryś z niewolników złamał zasady i używane złoty, czerwony i innych jasnych kolorach nieposłuszny surowo karane.

load...

Dziś płci pięknej są rzadko daje żadnego szczególnego znaczenia manicure. To jest zwykle wykonane przynieść ręce w kolejności i schludny wygląd. Zgadzam się, połamane paznokcie oblezshey farby wygląd, delikatnie mówiąc, nie jest atrakcyjny. Ponadto, poprzez podzielone bakterie skórne i mikropęknięć i zakażenie może dostać się do ciała ludzkiego.

Trendy w modzie 2016

Długość paznokci

Podobnie jak w ubiegłym roku, uznaje się za piękne krótkie lub średniej długości paznokci (do trzech milimetrów). Naliczone centymetr kogtiki oczywiście dopuszczalne. Ale w tym przypadku, manicure na dziewczynę nie powinny być zbyt krzykliwe i prowokacyjny. Na skałach, koraliki i inne ozdoby więc panie powinny zapomnieć.

Kolor

Wybór odpowiedniego koloru, należy wziąć pod uwagę takie czynniki, jak ubiór, pory roku i wieku. Urząd nie jest konieczne do malowania paznokci z czerwonym lakierem, a do ślubu – czarny. W zimie, lepiej wolą spokojniejsze ciepłych kolorach. W lecie można puścić w całości.

load...
 • Ciemne tony

Manekiny Valentino, Vera Wang, Burberry Prorsum i innych domów mody, aby pokazy ciemny manicure. On nie jest rozrywką w zasięgu ręki, ale również uzupełnia obraz jako całości. Czarny, niebieski, czekolada i inne odcienie świetnie wyglądają na krótkie paznokcie. Należy jednak uważać z tymi farbami. Jeśli dziewczyna jest ubrana w stroje ujawniając, że naprawdę wyglądają zbyt wulgarny.

 • Niebiańskie dźwięki

Niebieski i niebieskie kolory zaleca się stosować, gdy termometr pokazuje poza mrozie czy na ulicy jest mglisty. Idealne połączenie tych jezior z zadymionej szarym ubraniu. Zgodnie z obietnicą stylistów, pochmurny pogoda krem ​​miętowy odcień daje brakujące ciepło.

 • Nagi

W tym sezonie modne weszła naturalnym pięknem. Paznokci również nie są wyjątkiem. Więc jeśli chcesz, aby Twoje dłonie wyglądają schludnie i stylowy wybrać beżowy odcień. Ponadto, lakier ten jest uważany za uniwersalny. Może być stosowany w dni robocze, szczególnie w pracy wprowadziła ubioru, a na święta.

 • Czerwienie

Czerwone usta, czerwona szminka i sukienka w tym samym kolorze – to przesada. Ostatnio nawet gwiazdy nie używają takiego elementu w tworzeniu swojego wizerunku. Ale jeśli nadal chcesz, aby przyciągnąć wzrok mężczyzn do osoby, kij do minimalizmu. Wyglądać sexy, należy skupić się na jednej rzeczy.

 • Połączenie wielu kolorach

Francuskie, czarne i białe, brązowe i beżowe, manicure i inne podobne, być może, nigdy nie wychodzi z mody. Wybierając lakier do paznokci, należy zwrócić uwagę na fakt, że są one podobne w strukturze i składzie. W przeciwnym razie, po zastosowaniu, jeden z kolorów będzie wyróżniać się zbyt. Lub trudno będzie podjąć właściwą konstrukcję.

 • Wzory i desenie

Szczyt umiejętności – tworzenie złożonych i pięknymi wzorami. Ten manicure jest nie tylko wygląda oryginalnie. Przy jego pomocy będzie mogła się wyróżniać z tłumu. Czy uważasz, że nie dostaniesz narysować gałązkę, gładkie linie, nie wspominając o ogólny krajobraz? Źle. To wystarczy, aby pokazać trochę wyobraźni i praktykę na jej znajomego. Lub na ulubione, podczas gdy on śpi.

Opierając się na paznokciach: wskazówki dla początkujących

 • Przygotuj uchwyt

Przed przystąpieniem do barwienia trzeba odświeżyć. Za pomocą specjalnych narzędzi, aby usunąć resztki starego lakieru. Poparte ręce w wywarze z ziół, a następnie zastosować krem ​​odżywczy. Drewniane szpatułki delikatnie przesuń naskórek. Należy pamiętać, że skóra nie może być przycięte. Spełnia ona funkcję bariery naturalne i zapobiega infekcji. Po zabiegu, należy do wycierania obszarach poddanych nadtlenku.

 • Dokonywanie linię

Proste linie, najłatwiejszym i najbardziej interesującym przykładem tego, jak można szybko zrobić piękny manicure ręce. Początkowo robi fundament – ujędrniający Zastosuj lakier, tak aby nie zepsuć górne warstwy paznokcia, a następnie – czerwony, różowy lub brązowy. Czekamy na dwie lub trzy minuty, aż farba wyschnie.

Teraz weź cienki pędzel, moczyć końcówkę w czarnym lakierem, usunąć nadmiar (nie dostać plamy) i zrobić dwie prostopadłe linie. Pionowa rozciąga się od lewej strony jest pozioma trzech milimetrów od końcówki gwoździa. Równoległy pas górny biały lakier. Skutkować kotwienia bezbarwny lakier.

 • Robimy rumianek

Aby rozpocząć, wybierz podstawę. To może być różowy, biały lub czarny lakier. Po wyschnięciu farba trochę, umieścić kropelki okręgu (pięć sztuk), który będzie służyć jako płatków. Żółty centrum trwają.

 • Robimy abstrakcji

Nałożyć czerwoną farbę na całej długości paznokcia. W środku zrobić cienką białą linię na prawej i lewej stronie – Purple. Wzdłuż konturu może iść srebra lub złota farba. Szybko zrobić wszystko, aby nie wyschły manicure wyprzedzeniem. Weź cienką igłę (lub wykałaczki) i zygzakowatą paskiem machnięcia nad jego ostrym końcem.

 • Rysować notatki

Zastosuj białą podstawy, jak we francuskim manicure. Umieścić czarną plama, i czerpać z niej długi, cienki ogon, jak notatki. Można też wyciągnąć klucz wiolinowy, i inne podobne elementy. Nawiasem mówiąc, niekoniecznie do każdego paznokcia wszystkie oznaki nawrotu lub są symetryczne.

 • Rysować kropki

Najpierw należy wybrać dwa lakier, który idealnie pasujące do siebie. Pierwszy ten lepszy, a druga będzie stosowana punktualnie. Można zrobić dużą groszek, pozostawiając blots pędzla lub cienkie. W drugim przypadku, wykałaczki.

 • Kolor radość

W lecie, gdy istnieje tak wiele jasne kolory, chcę przynieść tych kolorów w obrazie. Weź zielony, żółty, niebieski, pomarańczowy, różowy i lakiery nakraste każdego paznokcia. Ta opcja jest wielkie dziewczyny, które lubią nosić kolorowe ubrania i nienawidzą przeciętności.

 • Kolor szaleństwo

Ekstrawagancja – jest drugie imię? Następnie spróbuj podłączyć do manicure jak pięciu lub sześciu kolorach. Najpierw narysuj bazę, a następnie z delikatnym pędzlem zrobić kilka różnych linii. Można wybrać dowolny kształt, kierunek i grubość. Jedyną rzeczą, którą trzeba pamiętać – to jest właściwe połączenie kolorów.

Narzędzia i akcesoria do rysowania na paznokcie

Jeśli zdecydujesz się dowiedzieć, jak to zrobić to nie tylko piękne, ale profesjonalny manicure własnymi rękami, bez żadnego dodatkowego sprzętu i akcesoriów, będzie ciężko pracować. Za pierwszym razem, możesz zrobić z tym, co masz w środku każdym przypadku. W przyszłości można dostać specjalną maszynę w razie potrzeby.

 • Blichtr

Niektórzy wolą zrobić piękny manicure tylko rękami, pływające nawet makijaż. Płeć piękna jest stosowany w zwykły cień do oczu blask i perłowym. Są one albo posypane całym obwodzie gwoździa lub ozdobić tylko końcówkę.

 • Szczęśliwy

Aby łatwiej wyciągnąć rękę wzory wdzięku, kupić specjalne farby z długim pędzlem. Należy pamiętać, że im cieńsza, tym łatwiej rysuje kontury i namalować delikatne wzory. Gruba (standard) nadaje się tylko do stosowania fundament.

 • Igły

Igły potrzeba można nawet z pojedynczej kropli, aby prawdziwe arcydzieło. W ten sposób farbę pozostała ciekła. Można pracować jako cienka twarz i grubą ucha. Należy jednak uważać, aby nie naciskać mocno, tak aby nie porysować paznokci.

 • Scotch

To jest zwykle używany, gdy trzeba narysować french manicure. Początkowo szablon jest wykonany, który następnie nakłada się na część paznokcia, w którym paznokci nie powinno być narażone. Gdy farba wyschnie, taśmy mogą być usunięte. Również dla tych celów można wykorzystać folię lub papier.

 • Pióra żel

Jeśli nie możesz pracować z pędzlem i igły, najpierw można uzyskać konwencjonalnych uchwytów. Na początku stosuje się podstawę, po czym suszy się i osad powierzchni uwagę wzór. Do manicure nie zostanie skasowany przed czasem, na początku wszystko powinny być dokładnie pokryte lakierem.

 • Koraliki, kryształy, kamienie

Biżuteria zwykle jest używany do tworzenia świąteczny manicure. W życiu codziennym, wystające lub ostrych części będą przylegać do tkaniny. Ponadto, jeśli odpowiednio zabezpieczyć te elementy dekoracyjne, będą odpadać w najbardziej nieodpowiednim momencie.

 • Naklejki

Nie ma czasu błahy z obrazami, ale jednocześnie chcą chodzić z pięknymi paznokciami? Używać etykiet, które są sprzedawane w sklepach. Po prostu nie ma produktów na rynkach lub w tradycyjnych placówkach handlowych. Elementy te wyglądają dość tani i widać od razu, że to jest – słaba jakość fałszywe. Dobre wzorce nawet przy bliższym jest trudne do odróżnienia od prawdziwego paznokcia. 

Opierając się na paznokciach poprawnie

Niekoniecznie musi być w stanie wyciągnąć bardzo dobrze i kupować drogiego sprzętu w celu uczynienia piękny manicure na rękach. Ale, niestety, jednym z chęcią i entuzjazmem nadal nie jest wystarczająca. Aby paznokcie doskonały wygląd, a nie jak pracę niedoświadczonym nowicjuszem, przestrzegać kilku podstawowych zasad.

 • Używaj wysokiej jakości lakier do paznokci

Nigdy nie kupić tanie produkty, bo to jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia. Plus, może to być szkodliwe dla spójności i zaczyna płynąć, a nie ustanawia jednolitą warstwę. Dodatkowo, farba schnie bardzo długo.

 • Nie zaczynaj ze skomplikowanymi wzorami

Robić wszystko powoli, postępuj zgodnie z instrukcjami, ćwiczyć tak często, jak to możliwe. I nie kończą. Być może po raz pierwszy będzie pochodzić z zakrzywione linie, ale po dwóch lub trzech dniach będzie można nauczyć się kontrolować swoje ręce.

 • Dowiedz się, jak łączyć kolory

Czytać czasopisma, katalogi mody badania, aby dowiedzieć się o najnowszych aktualizacjach. W rzeczywistości, wielu producentów produkować zestawy dla początkujących. Składają się one z trzech lub czterech lakierów, aplikacji i szablonów.

Jak widać, jest to dość proste, aby być piękne w naszych czasach. Dziewczyny nie jest już konieczne, aby odwiedzić salony, siedzieć tam przez godzinę i utrzymać ją bajecznych sum. Wystarczy postępować zgodnie z powyższych wskazówek i eksperymentować ze stylem.

load...