Piękny makijaż oczu – technika wydajność

Zawartość:

Makijaż – codzienny rytuał każdej kobiety, w którym staramy się ukryć wszystkie swoje wady i podkreślić istniejący maksymalny godności. Wykonując makijaż na co dzień, każda kobieta wie na pewno, jakie kosmetyki, jakie kolory iw jakiej ilości, to pasuje. Szczególną uwagę zwraca się na sztuce makijażu makijaż oczu.

load...

Piękne i dobrze zrobiony makijaż oczu może nie tylko podkreślać nasze prawdziwe piękno, ale także, aby włączyć obraz całkowicie. Jest to szczególny i dość skomplikowana sztuka, zajmując w całym procesie makijażu jest dość długi czas. Jednak właściwa technika operacyjna, a także przydatnych wskazówek dla szybkiego i dokładnego stosowania kosmetyków pomoże każda kobieta, aby czuć się jak w profesjonalnym makijażu artysty.

Ogólne zasady i etapy makijażu oczu

Istnieje wiele technik i sposobów, aby makijaż oczu. Ale są też podstawowe zasady są takie same dla każdej pozycji cięcia czy koloru oczu.

 1. Do czyszczenia i przygotowania skóry

  Przede wszystkim, przed nałożeniem makijażu oczu powinny być dokładnie oczyszczone z poprzedniego, zwłaszcza od tuszy. Usunąć resztki kosmetyki specjalnego mleka lub balsam, do usuwania makijażu. Jeśli masz wystarczająco dużo czasu, przed nałożeniem makijażu powinna zrobić maskę na skórę powiek, obrzęk i opuchliznę cienie. Następnie przemyć oczy bieżącą wodą i Pat czysty ręcznik lub serwetkę, unikając tarcia i podrażnienia skóry przetargowej powiek.

  load...

  Nałożyć na skórę wokół oczu i kojący żel nawilżający lub krem ​​pod oczy, daje to dobry moczyć. Zastosuj krem ​​powinien być lekko bez rozciągania skóry powiek. Aby krem ​​został wchłonięty można zrobić kilka lekkich osełki, wniosków perkusyjne z ręki. Po 5-7 minutach, usunąć resztki kremu lub żelu, cienkiej bibułki, lekko nasączoną skóry powiek. Zapewni to dodatkowe środki, które należy zastosować po oporu.

 2. Podstawa pod makijaż, odcień skóry

  Makijaż oczu nigdy nie odbywa się oddzielnie od makijażu całej twarzy. Stosowania na skórę fundamencie i korektor, nie zapomnij o skórę powiek. Baza do makijażu doskonale nawilżają skórę i wyrównać, ukrywa drobne zmarszczki, zapewniają niezawodne „przyczepność” oznacza uczynić skórę i ich odporność. Aby ukryć ciemne kręgi wokół oczu użyj korektora w różnych kolorach, w zależności od tego, co chcesz ukryć. Jeśli to zaczerwienienie, należy zielony korektor, jeśli jest to niebieskie lub fioletowe kółka – korektor z żółtym odcieniem.

  Po maskowanie niedociągnięć powinny być stosowane do skóry powieki trochę fundament, który będzie wyrównanie kolorytu skóry w okolicy z resztą twarzy. Miły mały skóry powiek puder sypki proszek przezroczysty. Ale nie rób tego, jeśli masz dużo drobnych zmarszczek wokół oczu, skóra będzie suchy proszek tylko i uczynić je bardziej widoczne. Zazwyczaj środki maskujące dla powieki odblaskowe cząstek, które są dobrze ukryć zmarszczek.

 3. Podkreślamy brwi

  Brwi prawidłowy kształt i nadaje kolor może wyglądać podkreślić, podkreślić swój wzrok na jego twarz. Jeżeli zignorujemy brwi, mogą zniszczyć nawet najpiękniejszy makijaż oczu. Wstępnego konieczne jest dokonanie korekty brwi, aby nadać im pożądany kształt poprzez wyrywanie, odcień, w razie potrzeby. Ale nie robią korekcję bezpośrednio przed makijażem, bo po wyrywanie delikatną skórę wokół oczu może być czerwony, patriotyczne, dochodzi do stanu zapalnego, a nie make-up nie ukrywa tego.

  Kształt brwi powinny być dobrane w zgodzie z innymi cechami twarzy, kształt i położenie oka. Kolor brwi powinien pasować do koloru włosów w pierwszej kolejności, jak również kolor oczu. Ciemne i gęste brwi wystarczy przeczesać szczotką i umieścić specjalny przezroczysty żel do brwi. Lekkie i cienkie brwi trzeba trochę dotykowy w górę. Specjaliści powinni zrobić cienie i szczotki. Stwarza to niezbędne zaplecze, z którym można dostosować kształt brwi, aby nadać jej kolor i gęstość.

 4. Zastosuj cienie

  Aby cieniu długo przechowywane i dobrze określone, można użyć dodatkową bazę dla cieni – specjalny krem-bazę dla skóry powiek. Cienie można stosować dowolny, nawet kremowy pozostanie na powiekach przez długi czas, jeśli umieścić je na wyciągnięcie ręki. Jednak najlepiej jest skorzystać uporczywy suchy cień – kompaktowy zagęszczone lub kruchy. Odcienie koloru należy dobrać w zależności od koloru oczu, włosów, odzieży, w zależności od pory dnia i okazji, na których można zastosować makijaż. Do codziennego makijażu stosowanego w bardziej stonowanej kolorystyce, jasnych odcieni naturalnych. Na wieczór, można to zrobić bardziej jasne akcenty dodać nasycenia kolorów i kontrastu.

  Zaleca się, aby wybrać dwa lub trzy odcienie kolorów, w harmonii ze sobą, i kilku odcieni jednego koloru – od ciemności do światła. Najlżejszy odcień cienia jest zwykle stosowane do całej górnej powiece, ruchomych i nieruchomych, w najbardziej brwi na wewnętrznym kącie oka. Ciemniej środkowy tonu zastosowane do ruchomej górnej powieki. Najciemniejszy kolor podkreślają dolną powiekę, zewnętrznego kącika oka. Jeśli chcesz osiągnąć bardziej nasycony kolor, zastosować cień wilgotną szczotką lub aplikatora. Granice między poszczególnymi odcieniami kolorów musi być starannie cień.

 5. Liniowej i liniowej

  Wyłożenie (wyłożenie) ołówek konturowy wykorzystane do izolacji wokół oczu nadając mu bardziej wydłużony kształt i ekspresji. Ołówek musi być dobrze naostrzone i eyeliner – do grubej środka. Jeśli masz doświadczenie w stosowaniu strzałkami na pokrywie, użyj płynnego eyelinera. Strzałka prowadzenie jednym ruchem od wewnętrznego kącika oka do zewnątrz. Zewnętrzny kącik oka mogą być nieco grubsze strzałki i wyjąć górny róg. Im więcej szczotka dociska wykładzinę do skóry, tym grubsza linia uzyskuje, i vice versa.

  Liner łatwiejsze w użyciu, mogą przynieść strzałkę do kilku ruchów. Jednakże ołówek jest, gdy wywołane linia zacienione cienie i aplikatora. To tworzy efekt modnym makijażu zadymionych i patrzeć miękkość i ospałość. Poprzez ołówka strzałką, delikatnie pociągnąć skórę palcami, tak jak nie uformowanych fałd i ołowiu obwód bezpośrednio na linii rzęs. Strzałki mogą podkreślać nie tylko górną powiekę, ale również niższe.

 6. Tusz do rzęs

  Po rysunku cienia i eyeliner ołówek lub wykorzystać tusz. Jest to ostatni krok w makijażu oczu. Przed nałożeniem rzęsy mascara należy dokładnie przeczesać pędzla lub specjalnego raschesochkoy. Jeśli rzęsy nie mają wystarczającej gięcie, zaostrzyć swoje specjalne pęsety, ale nie przesadzaj, tak aby nie tworzyć pokój. Mascara mogą wybierać spośród tradycyjnych pędzlem lub gumową raschesochkoy – jak wolisz. Jednak każda z atramentem powinna być wystarczająco płynne gładką konsystencję bez grudek.

  Stosuje tusz do rzęs, zdobywając trochę pieniędzy na szczotkę, wydać je na korzeniu rzęs do końcówek linii wzrostu, kręcenie się w dobrym kierunku. Zrobić płynne ruchy, starannie czesanie brwi. Kiedy stosowanie górnych rzęs, trzymać pędzel lekko w bok, do zewnętrznego kącika oka, to wyciągnąć rzęsy i dać migdałowy kształt. Pozostawić pierwszą warstwę maskary do całkowitego wyschnięcia, a następnie zastosować następnego. Przykryć tuszem górnych rzęs, a następnie mniej. Jeśli grudki powstały po zastosowaniu rzęsy mascara powinien grzebień lub szczotka czysty raschesochkoy. Jeśli chcesz dać objętość rzęs i efekt puszystości „puszysta” rzęsy przed zastosowaniem proszku pierwszy i potem drugą warstwę.

Wyposażenie makijaż oczu dla różnych lądowania

Wszystkie powyższe wskazówki powinny być zawsze przestrzegane, bez względu na to, jaka lokalizacja są twoje oczy. Najbardziej odpowiedniej formie oczu – migdałowym kształcie i oczu się znajdujących się na tym samym poziomie, to odległość między oczami jest równa wielkości poziomo oczu. Jednak położenie oka w ogóle nie jest doskonały. Pewne wady, na przykład, głęboko osadzone oczy i ciężką górna powieka może łatwo ustalić prawidłową technikę makijażu oczu.

Wystające oczy

Lekko wyłupiaste oczy ciężkimi powiekami, można łatwo naprawić makijaż. Do tego należy unikać w świetle makijażu perłowe i zbyt błyszczące odcienie. Należy wybrać średni odcień, który obejmuje wszystkie ruchomą powiekę górną. Zarys ołówkiem narysować linię, wzdłuż górnej i dolnej powieki oraz lekko zacienione przez cienie. Ten ciemny zarys powinien być wąski, aby wizualnie zmniejszyć wybrzuszenie wieku. Narożniki zewnętrzne wyróżnia się nieco trudniejsze niż w pozostałej części powieki.

Głęboko osadzone oczy

Komórka powieka w oku tego typu jest zazwyczaj mała, konieczne jest podkreślenie jaśniejszy odcień. Na dolnej powiece i zastosować jaśniejszy odcień. Jednak w przestrzeni pomiędzy górnym wieku mobilnych i stacjonarnych w zewnętrznym kąciku oka powinny być stosowane do cienie ostrożnie osłaniając przejścia. Pod brwią i zastosować lekką perłowym blaskiem, doda blasku i wygląd sprawi, że Twoje oczy bardziej otwarty.

Blisko osadzone oczy

Takie oczy są uważane, odległość pomiędzy którymi jest znacznie mniejszy niż oko. Technika prawej makijażu jest następujący. W wewnętrznym kąciku oka, stosuje najlżejszy cień w środku wieku – średni odcień i najciemniejszy – zewnętrzny kącik oka. Możesz dodać czarnego ołówka lub eyeliner, linia powinna być przeprowadzona w połowie wieku do zewnętrznego kącika. Im jaśniejsza wewnętrznego kącika oka, a ciemniejszy wygląd, pojawią się szerzej rozstawione oczy.

Ciężkie powieki

Ciężkie powieki górnej sprawia, oczy przymknięte, ciemne. „Otwórz oczy” tak, można użyć odcieni matowych światła i średnich odcieni. Dark Shadows powinna mieć zastosowanie w przetłoczenie pomiędzy mobilnym i stałym życia. Jasny odcień perłowy zastosowanie pod samą brew, w celu uzupełnienia należy unikać wieku z masy perłowej.

Opadanie zewnętrzne rogi

Ten brak wygląda smutna i zmęczona. Płynny eyeliner narysować strzałkę wzdłuż linii rzęs na górnej pokrywie, na zewnętrznym narożniku uchem i prowadzenia go w górę. Cienie zacząć korzystać od połowy górnej powieki i rysowania kresek aż do zewnętrznego kącika brwi. Zwracając szczególną uwagę na rzęsy w zewnętrznym kąciku oka na górnej powiece, można nawet trzymać kilka wiązek fałszywych rzęs.

Jak widzimy, technika makijaż oczu nie jest tak skomplikowane w realizacji, jak się wydawało. Wykonywanie go poprawnie, można nie tylko podkreślać zalety, ale także, aby ukryć wady rysów twarzy. Po opanowaniu sztuki makijażu oczu i tak różnorodnych technik i metod jego stosowania, a także następujących prostych zasadach ogólnych makijażu, można zmienić swój wizerunek i przekształcenia nie do poznania na codzień.

load...