Piękny makijaż oczu: jak wybrać odpowiedni kolor i usunięcia braków

Make-up można nazwać rodzajem twórczości, która jest dostępna dla każdej kobiety. Po tym wszystkim, z pomocą makijażu można podkreślić zalety wyglądu, w celu usunięcia braków i każdego dnia, aby stworzyć nowe, unikalne obrazy. Być może najbardziej interesujące, choć nie jest łatwym zadaniem – jest to makijaż oczu. Producenci kosmetyczne oferują wiele rodzajów kosmetyków do oczu, nie wspominając o kolory i odcienie. Tusz do rzęs, cień do oczu ołówek, kredka do oczu, blask … Podobnie jak w środku tego morza kosmetyków do wyboru, co jest najlepsze, aby podkreślić Twoje naturalne piękno może być Oriental makijaż?

load...

Zawartość:

Ustal przyczynę makijaż

Make-up to codziennie lub wieczorem. Pierwszy polega na skromność i naturalność: masa perłowa, „WWW”, cekiny dzień wulgarny wygląd. Idąc do pracy, tusz do rzęs należy zastosować, matowy odcień i lekko podkreślić oczy ołówek szczeliny. Ale wieczorem make-up może być podany do wyobraźni wędrować! Włączone wszystko i ogromne sztuczne rzęsy i śmiałe eksperymenty z kolorem i akcentami musujących. Chociaż znowu, trzeba zwrócić uwagę na tę okazję. Makijaż oczu, co w klubie uznają Efektowna i oryginalna, opera będzie wydawać dzikie i wyzywające.

Dobieramy makijaż kolorowy

Oczy. Przy odpowiednim doborze kolorów makijaż oczu należy uznać tsvetotip wygląd. Najbardziej znanym klasyfikację pór roku, „Wiosna”, „Lato”, „Jesień” i „Zima”. Chociaż należy zauważyć, nie każda kobieta może śmiało identyfikacji odnosi się do tego, co tsvetotipu. Oko makijaż, można nawigować i łatwe w naturalnym kolorze tęczówki i rzęs. Jeśli lampka brwi – to lepiej nie używać czarnego tuszu, zwłaszcza w dzień make-up: to będzie wyglądać nienaturalnie. Lepiej jest wybrać brązowym lub szarym.

load...

Istnieje powszechna opinia, że ​​odcienie kolorów muszą być dobrane pod kolor oczu. Do niebieskich oczu – niebieski odcień do leszczyny – brązowy i tak dalej. Jednak nowoczesne charakteryzatorów wierzą, że w ten sposób można uzyskać rozmyte Spot Color, a nie podkreślają unikatowy kolor oczu. Lepiej jest wybrać, aby nie zamknąć i kolory uzupełniające. Niebieskie oczy są dobre odcień brązu i beżu z leszczyny– szary i zielony kolor na zielony – złoty na czarno – różowym i szkarłatu. Jednak w przykładzie wykonania wieczorem mogą być stosowane do powiek cienia, które naśladują kolor oczu i wzdłuż linii rzęs posiadania ołówek strzałka kontrastu. Będziesz wyglądać elegancki i tajemniczy.

Porady wideo, aby wybrać idealny kolor resahr4.

Do treści ↑

Dostosowujemy kształt i ukryć wady

Kolejny makijaż zadanie – aby zrównoważyć rysy twarzy. Nie każda kobieta może pochwalić się dużymi oczami w kształcie migdałów, grube ciemne rzęsy owłosione. Ale każda z prostych sztuczek może uczynić twoje oczy piękniejsza i bardziej wyraziste.

Najczęstszym problemem – małe oczy. Jednak większość kobiet nadmiar oszczerstwa, a ich oczy nie są wcale małe, ale nic nie stoi nawet nieznacznie zwiększyć je wizualnie. Aby to zrobić, wiersz eyeliner w środku górnej powieki, aby nieco grubsze, a zredukowana do narożników „do niczego”. Rzęsy są nie tylko dobre, aby nadrobić wydłużenie rzęs i curl – uczyni to look „open” i odwrócić uwagę od drobnych zmarszczek.

Jednakże, techniki te nie są odpowiednie dla właścicieli okrągłymi oczami – to ryzykujemy czyniąc je bardziej okrągła. Aby wizualnie „przedłużyć” cień do oczu stosuje się na górnej powiece, aby zakończyć przy zewnętrznym kąciku oka, „sprawdzić”, gdzie wierzchołek skierowany lekko w górę. Naturalnie, odcień powinien być odpowiednio zacienione, bez wyraźnych granic. Możesz również rozszerzyć linię dolną powiekę zewnętrznego kącika oka z białym ołówkiem. Ale nie daj się ponieść tłuszczowych czarne strzałki! Oni nie zwiększają oczy, jak niektórzy myślą, ale wręcz przeciwnie, ich mniejsze.

Często kobiety są niezadowoleni z układem z oczami w twarz, mówiąc, że są one posadzone zbyt blisko siebie, albo, alternatywnie, szeroko rozdzielone. W pierwszym przypadku konieczne jest wycofanie kontur liniowej granicą ruchomą wieku i jest dobrze zacieniony. Lekkie cienie umieszczone na wewnętrznej i środkowej powieki i zewnętrznej stronie – ciemniejsze. I wreszcie, bardziej kulminacyjnym rzęsy przy zewnętrznych kącikach oczu. Jeśli potrzebujesz trochę bliżej siebie oko, robi wszystko dokładnie odwrotnie: wykończenie wkładki silnie na granicy oka, tym ciemniejszy odcień kładziemy bliżej narożników wewnętrznych, nie podkreślają rzęsy.

I specyficzne problemu Polsce – ciężką, wystawało zewnętrzną powiekę. Tak, jesteśmy Scytowie, tak, jesteśmy Azjatów! Ale co zrobić? I tylko trochę podkreślić dolną powiekę z ołówkiem i cień ciemne odcienie, podnosząc dolnym rogu. Na górnej powieki marszczyć stosowana jest również ciemny odcień, który powinien być dobrze piórko. Zachęcony atramentu luzem i nie są zalecane odcień perłowy i płynny eyeliner.

Ale głównym sekretem urody i uroku kobiet – nie jest dobre gotówki na makijaż oczu, i dobrego humoru, które sprawia, że ​​jego oczy błyszczą jak gwiazdy. Zapytaj ludzi, więc oni wiedzą!

load...