Piękny kształt brwi

Każda kobieta zawsze chce wyglądać pięknie. Ważnym faktem w kobiecej urody i są piękne brwi – mogą zarówno upiększyć i przekształcić oblicze i zepsuć wszystko wrażenie. Ze swej natury, piękne brwi tworzenia mimiki, z których zrobił wrażenie na innych. To był również znany w starożytności, kiedy kobieta jest nie tylko piękny, ale także starał się nadać ładny kształt brwi. Kształt brwi mogą być organizowane na różne sposoby, można uczynić je łukowe, proste, krzywe i połamane. Piękny kształt brwi kobieta może dać do własnych upodobań, a charakterystycznie, ze swej natury.

load...

Piękne brwi kształt i otwórz oczy, ukrywając w ten sposób zmęczenie i sprawia, że ​​młody wygląd. Nie każdy jest podana na charakter piękne o pożądanej gęstości, łukowatego i nie wymaga korekty kształtu brwi. Aby to zrobić, i nie ma czegoś takiego jak korekta brwi. Korekta koryguje kształt i linie twarzy bliżej do ideału, ale przede wszystkim ze względu na korekty, przywiązuje dużą wyrazistość. Łukowaty kształt brwi znacząco odmłodzić twarz kobiety i dać jasny wyraz, a grube i szerokie zrobić kobieta silna i surowa. Jeśli brwi dać większą długość tak, że kobiety staną się bardziej smutny i starych, że może to nie jest tak. Kobiety, które chciałyby dokonać korekty, a zatem zrobić piękne brwi, zaleca się, aby stosować się do salonu piękności, ale jeśli nie jest to możliwe, a następnie, stosując się do kilku zasad, można dokonać korekty i w domu.

Brew

Co by zrobić piękny kształt brwi ważnym elementem ich korekty jest wysokość i długość. Muszą się zaczynać i kończyć w pewnym momencie, w przeciwnym razie mogą one zepsuć wrażenie, niezależnie od reszty pięknych rysów twarzy. Tylko brwi powinny być podniesione trochę. W przeciwnym razie, jeśli brwi jest obniżona, można dostać współczujący, smutny wygląd.

W celu określenia punktu początkowego brwi, zaleca się, na przykład, załączyć ołówek z nosa skrzydła do wewnętrznego kącika oka, nie ma startu. Aby określić środek brwi punktu szczytowego, trzeba dokonać ołówka od środka górnej wargi i przez źrenicę. Jeśli nie od razu ustalić środek brwi, bez piękna forma może okazać się. Aby określić koniec brwi, warto ołówek ze skrzydła nosa i zewnętrznego kącika oka, w tym momencie swoją brew powinna kończyć.

load...

Teraz, że pożądany kształt jest zaznaczone, można przystąpić do regulacji. Aby to zrobić, należy brać pęsety, najmniejszy szczotkę do usuwania usuwanie włosów i wacika zwilżonego alkoholem do dezynfekcji. Przed rozpoczęciem tweeze brwi pęseta należy przetrzeć alkoholem i skórę pod krem ​​oleju brwi lepszych pęsetą przesuwnych. Delikatnie ciągnąc skórę, można zacząć wyciągać. Korekta powinna rozpocząć się od wewnątrz brwi na zewnątrz do kierunku wzrostu włosów. Wyrywanie, należy pamiętać, że im wyższa linia brwi, tym bardziej oczy i wydaje ładną twarz jako całość. Ale nie daj się ponieść emocjom i nie rób swoje brwi – sznurki. Brwi powinny być naturalnej szerokości. Po skorygowaniu o brwiami kosmetycznych, można użyć kosmetyki, żele i ołówki. Pomoże to kobieta ustalić kształt i nadać pożądany kolor.

Jak to może być, jeśli charakter rzadkich brwi, aby nadać im pożądany kształt i grubość? W tym celu, brakuje wiele różnych środków dostosowawczych, takich jak cienie, specjalny tusz, ołówek. Farbują powinien odebrać kolor jego włosów lub kilka odcieni jaśniejszy. Zaczynają wyciągnąć z końcówki brwi, ta część powinna być nieco ciemniejszy niż reszta. W części, gdzie zaczyna się brwi, nie pozostawiają trochę wypełnione. To wygląda o wiele bardziej naturalne niż wyraźnie prześledzić brwi. Po tym, grzebień brwi i bezpieczną formę wosku lub żelu do brwi.

Najbardziej radykalny sposób, aby wyregulować brwi uważane makijaż permanentny. Farba i głębokość jego lokalizacja zależy od tego jak długo wystarczająco malowane brwi. Kiedy właściwie stosowane tatuaż, który jest wolny, aby imitować włosy, brwi, piękno może być przechowywana przez okres trzech miesięcy do trzech lat.

Kształt brwi

Więc masz naprawdę piękne brwi, fotografia daje możliwość określenia dla siebie formę. Można, oczywiście, patrzeć na kobietę z pięknej formy do drugiej, ale ich kształt jest dostosowany specjalnie dla nich, i czy będzie on odpowiadał kobietę, która, w zasadzie nigdy nie pracował brwi? Tworząc piękny makijaż, jako złożonej kombinacji wszystkich jego składników, jest niezbędna. Pielęgnacja brwi może całkowicie zmienić wrażenie makijażu.

Jeśli prawdą jest, aby uzupełnić i podschipat brwi, można je ukryć i skorygować pewne niedociągnięcia osobę i zadbane brwi mogą popsuć ogólne wrażenie wyglądu kobiet. Istnieje wiele sposobów, aby poprawić wygląd brwi, takie jak korekty, zabarwienia, wyrywanie, tatuażu i pielęgnacji poszczególnych włosków, które w końcu zaczynają rosnąć i psują wygląd. Jeśli kobieta naprawdę chce wyglądać pięknie i uzyskać odpowiedni makijaż, konieczne jest, aby zwracać uwagę na maksymalną wszystkich aspektach. Konieczne jest najpierw ustalić, co kobieta ma do czynienia, a co skutkiem byłoby mile widziane. Najpierw trzeba ustalić, jaka forma byłoby pożądane, aby dać jak szeroki powinien być schludny i brwi.

Kolor brwi powinien być zawsze w połączeniu z kolorem włosów i oczu. Zgodnie z radą kosmetyczki, aby zrobić jak najwięcej naturalnego koloru brwi, tak że byłoby brwi kolor pasuje do koloru korzenia włosa. Jeśli same brwi ciemne, należy postępować zgodnie z koloru makijażu. Dla takich kobiet jest doskonały jasny szminka, które pomogą ukryć sztywność twarzy. Blond brwi, jeśli to możliwe, będzie musiał dotknąć się na parę ciemnych odcieniach.

Kształt brwi są zawsze żebrania w zależności od kształtu twarzy:

  • Na przykład, dla okrągłej twarzy najbardziej odpowiednią postać brwi – łukowe, z krótką końcówką i wysokim wzroście. Ale nie wyginać zbyt ostre, inaczej będzie tylko podkreślają krągłość twarzy. Tylko nie rób okrągły kształt dopasowuje się do kształtów twarzy.
  • Na podłużnym (owalu twarzy), długo brwi idealny kształt uznany za prosty i brwi poziome, to może być nieznacznie zaokrąglone, nieco oddalone od nasady nosa. Należy unikać kształt brwi z wysokim łukiem.
  • Jeśli mają trójkątny kształt twarzy, można zbliżyć się do średniej długości brwi nieznacznie podwyższone równomiernie zakrzywiony. Styliści nie polecam proste brwi do kształtu twarzy.
  • Na kwadratowej powierzchni – idealny długich brwi podnoszone wysoko, zakrzywione wysklepione. Cienkie brwi są przeciwwskazane dla Ciebie.

Uważane za idealne brwi, którzy poprawnie łączyć kolory i szerokość, tak że byłoby zgodne z kształtem twarzy i oczu. Jeśli za pierwszym razem nie dość uzyskać odpowiednią korektę, nie denerwuj się. Z biegiem czasu dowiesz się, jak wybrać odpowiedni dla siebie idealne brwi kształt.

load...