Piękne świeczki i ozdoby do zasłon z materiałów złomu

Zawartość:

Kurtyny sami ozdobić wnętrze pokoju, ale uczynić je jeszcze bardziej kolorowo nie będzie zbędne. Zabezpieczyć zasłonę w pewnym stanie pomóc chwyta.

load...

Z zasłonami i klipy można wizualnie zmienić rozmiar pokoju.

Na przykład, jeżeli draperii stała tak wysoko, jak to możliwe, gdzieś w środku okna, sufit w pomieszczeniu optycznie wyda się powyżej. Kiedy łapie znajdują się na wysokości parapetu, a nawet mniej, przestrzeń wizualnie poszerzyć. W sklepie wiele różnych gotowych biżuterii, spinacze i kołki na zasłonach, ale tworzyć własne ręce dużo bardziej interesujące. I nie zajmuje dużo czasu, a satysfakcja z końcowego wyniku kompensuje kosztów.


Powrót do spisu treści

Sposoby wytwarzania i dostaw tiebacks

Jedną z opcji self-made Chwost – uruchom go z kolorowych ozdobnych sznurków. Mogą spleść w warkocz, ale można tylko skręcać. Końce przewodów powinny ozdobić frędzle lub pampushami. Do produkcji szczotek trzeba wziąć płaskiej deski lub płyty szerokość równą założonej długości szczotki. Przędzy lub nici odpowiedni kabel kolorów musi być nawinięty na tej płaszczyzny, dokładnie usunąć cewki z deski. Że proces łatwiej było nawijać przędzę nie musi bardzo mocno, niech to pozostanie trochę luzu. Podczas wyjmowania ma być rozszerzona motochek, którego jeden koniec jest konieczne, aby związać silne nici, wychodząc od krawędzi 1 cm. Na drugim końcu pętli, które to wycięcia.

load...

Fan przędza naraz, tworząc elegancki pędzel. Atmosfera zależy od tego ile przędza nawinięta jest na talerzu. Jeśli końce szczotek do dekoracji pączki, kulki mogą być wykonane z futra, współpracownik puszystej przędzy moher. W tym celu będzie interesujące spojrzeć formy obrzezania butelek plastikowych. Puszki mogą być ozdobione koralikami, ręcznie wykonane kwiaty, jasne wstążki.

Wypasione zasłony klip uzyskane ze starego CD-ROM. Aby to zrobić, trzeba kompasu, aby narysować okrąg na nim, mniejszy obwód tarczy przez 1-1,5 cm. Wzdłuż tej linii, następnie wyciąć go za pomocą piły, wiertarki lub środkowego nożyczki dysku, to nie będzie już wymagane. Ale powstały „pączek” jest zaciskania przedmiotu obrabianego. Jeśli krawędzie na miejscu okazało się, pijany z zadziorów i szorstka, można je skorygować plik. Następnie trzeba uruchomić scenerii.

Można go owinąć wokół satyna plecionki koła obrabianego przedmiotu, a następnie naklejane na płaszczyźnie okręgu kamieni ozdobnych, koralików i cekinów. Wszystko zależy od wyobraźni i smaku mistrzów. Aby to zrobić będzie wymagać klip do mocowania igły dziewiarskie. Obsługiwać to urządzenie jest w następujący sposób: w sprawie ustalania spot upinania zasłon tkaniny trzeba trzymać na obwodzie tarczy, az drugiej strony, aby wprowadzić igłę, to nie pozwoli tkanka pozbyć klipu.

Inna opcja – to jest po prostu piękny pas tkaniny. Aby złożyć na pół wzdłuż tkaniny ściegu wokół krawędzi i włączyć prawy bok na zewnątrz. Iron prasować obrabiany. W środku przedmiotu obrabianego, aby kolejne dwa podłużne linie w pewnej odległości od siebie gdzieś na 2 cm. Z pomocą szpilki włożonej do środka warkocz satyna lub dekoracyjnym kręgowego, podnieść sprawę w zespole. Będzie Chwost z bujną plisami. Krawędzie mogą być Ruff tie koronki ażurowej.


Powrót do spisu treści

Jakie materiały mogą być wykorzystane

W celu dokonania ozdoby do zasłon własnymi rękami, można użyć biżuterii, piękne guziki, przędza, tkaniny, nylon i satynowe wstążki, a nawet miękkich zabawek. zasłon rolet może być łatwo i szybko za pomocą łańcuchów, koraliki i paciorki może być również wykonane niezależnie. Przykładowo, orzechy i kasztany, wstępnie pokryte lakierem.

Bujne, ciekawe, ręcznie robione kwiaty wykonane z nylonu, koronki, satyna zdobić nawet najbardziej skromne tiebacks. Konieczne jest m.in. Fantazję i nie bój się. Oczy się boją, ale ręce robią.

load...