Piękne sex positions: różnorodność stosunków intymnych

Zawartość:

Pary, które wolą różnorodność w seksie i skłonność do fantazjowania w tej sprawie, co do zasady, zdolne nawet klasycznych pozach – takie jak misjonarz – zrobić prawdziwy wykluczają. Jest głównym brak kompleksów, bardzo szczerze i pragnienie przyjemności estetycznej, a nie tylko do osiągnięcia orgazmu. Po tym wszystkim, jakość seksu jest nie tylko położenie, ale także na otoczenie: środowisko, dźwięków używanych w bliskości obiektów i rzeczy. I błędem sądzić, że to wszystko ma znaczenie tylko dla pięknej połowy ludzkości. Wierz mi, te estetów mężczyzn w seksie i uwodzeniu dawna nie należą do rzadkości.

load...

Jednak prawdziwym arcydziełem kochania można uzyskać jedynie w przypadku, gdy wystąpi intymność w niektórych szczególnie intrygujący i erotycznych pozach. Wszakże nas kobiety, to jest bardzo ważne, więc własne ciało pięknej Lodge, swojemu partnerowi bez tchu z pasją. Dlatego ignorować Erotyka w seksie nie jest konieczne, jeśli chcemy, aby zawsze zobaczyć iskrę podziw w oczach wybranych, bez względu na to stanowisko jest dla każdego z was najbardziej korzystne. Po tym wszystkim, można wypróbować wiele odmian seksu, a wszystkie one są w ich własnym interesie.

Bo my, płeć piękna, różnią się od siebie wyglądem, temperamentem, intelektem, organizacji duchowej, i wielu innych, nie jest zaskakujące, że seks miłość na różne sposoby. Niektórzy ludzie wolą, jak w tańcu, które mają być prowadzone przez partnera, a inni korzystają z aktywną pozycję. Dlatego uważamy kilka opcji intymności w pięknych miejscach, w których rola zarezerwowana dla kobiet są różne poziomy uczestnictwa w tym procesie.

Jeśli kobieta lubi dominować w lekcjach płciowych

Jednym z najważniejszych, w którym partner może podjąć inicjatywę i być aktywny, jest bardzo stara postawa, zatytułowany „Od Chin z miłością.” Został wynaleziony w Chinach, a jej mieszkańcy są znane, wielkich wynalazców w zakresie kochać! Dlatego pozycja ta i podobne piękne pozycji erotycznych partnerów seksualnych wymagają pewnych umiejętności. W pozycji „z Chin Love” Aktywny w akcie seksualnym należy do kobiety. W związku z tym, że często staje się jedną z ulubionych pozycji płci pięknej. Człowiek w tym przypadku działa jako dodatkowy stymulant. Jednakże, dostaje także pod tym rozwiązaniem intymności wspaniałej zabawy.

load...

Pozycja ta obejmuje mężczyzn podczas seksu taki układ, w którym znajduje się po drugiej stronie łóżka, nogi zwisające z krawędzi. Do współżycia seksualnego w tej uwodzicielskiej pozie i erotycznej nie tylko pełne, ale także przyniósł nieopisaną przyjemność, partnerzy powinni dobrze się znają. To pozwoli im podczas intymności aby stymulować najbardziej wrażliwych obszarów do siebie i osiągnąć najwyższy stopień pobudzenia.

Tak, człowiek w postaci seksu leżącego po drugiej stronie łóżka „Od Chin z miłością.” pieszczoty kobieta musi najpierw przynieść jego penisa w stanie erekcji maksymalnej, a następnie położyć się na dłoniach i partner wprowadzić penisa do pochwy. Potem robi kilka ruchów w przód iw tył, a następnie odbiega trochę plecy i stoi na podłodze. Otrzymawszy w ramach wsparcia stóp, partner wielokrotnie podnoszony i opuszczany na kończynie, mocno ściskając biodra ciało mężczyzny, a następnie na przemian wszystkich jego ruchów.

Te pozycje płciowe są ulubionym dla kobiet dla tego prostego powodu, że pozwalają one na penisa jest bardzo dobrze stymulują przedniej ściany pochwy. Daje płci pięknej nieopisaną przyjemność, która idzie – bardzo jasne i mocne orgazmy. Aby osiągnąć najwyższy szczyt rozkoszy, konieczne jest, oprócz ruchu w górę iw dół oraz w przód iw tył, aby jeszcze okrągła. Partner jest w tak pięknym seksualnych pozach dostaje maksymalną przyjemność, gdy jego dziewczyna, poruszając się w górę iw dół, trochę cofa. Zwiększa napięcie prącia, powodując głowy i zwiększa czułość.

Głębokość penetracji pochwy członka męskiego może być zwiększona, biorąc kobiety udo. Ogólnie rzecz biorąc, ręce w podobnych pozach uwodzicielskich za seks z partnerami są wolne i mogą pieścić się nawzajem, zachęcając więcej stref erogennych. Dzięki znaczącej aktywności silny orgazm kobiety występuje jednocześnie w obu. Jeśli jednak, będzie to bardziej bierny orgazmu u mężczyzn, zazwyczaj następuje to po tym, jak jego ulubione osiągnięcia szczytowego przyjemności.

Opisano również postawa jest konieczna, aby zwrócić uwagę na drugą, dzięki czemu kobiety do aktywności i inicjatywy w seksie, jak również korzystne, aby podkreślić urok jego ciele. I pomóc w lustrze zainstalowany przed snem. W przypadku takiego układu jest to trudne do wykorzystania do kochania zwykłego krzesła. Po tym wszystkim, to właśnie można umieścić w dowolnym dogodnym miejscem do obserwowania bliskości procesu, zmienia swoją pozycję. W odniesieniu do klasycznego wariantu człowiek powinien siedzieć na krawędzi łóżka lub dostać krzesło. Kobieta musi pozostać na szczycie, jednocześnie obracając się tyłem do partnera, a ruch w górę iw dół i dookoła, wybierając optymalną szybkość i amplitudę.

Ponieważ w tej pozycji miłośników seksu obie ręce pozostają wolne, mogą się nawzajem pieścić. Nie zapominaj, że odbicie swoich nagich ciał będzie zawsze przed oczami, jest wspaniałym środkiem pobudzającym. Więc nie wahaj się zginać plecy, pokazując uwodzicielski partnerem podniósł skrzynię, dotknij go z ich rąk, ekscytujące i fascynujące człowieka.

Nie da się ignorować stanowiska wszystkich znanych płci zwanej „Jeździec”. To jest ta kobieta wygląda bardzo ekscytujące dla partnera, a jego wzrok otworzył jej uwodzicielski okrągłości. Użyj go, aby dostarczyć nawet wybierać i estetyczną przyjemność, bo w tym przypadku jego myśli pojawią się szczegóły dotyczące tej konkretnej postawy w połączeniu z obrys pięknego ciała i będzie ulubione kilka godzin przed spotkaniem z tobą. Dlatego jazda na mężczyznę, nie wahaj się zginać, odchylając się do tyłu, pieścić jej piersi i łechtaczki, fale i kuszą.

Ale nie musi przebywać tylko w jednym rozwiązaniu stanowią – twarzą w twarz. Różnicować ją, odwracając się plecami do partnera, przysadzista, położyć. To samo odnosi się do projektów innych niż zwykle w górę iw dół, wyobraźmy sobie, że skręt gimnastyczne obręcz i obracanie biodrami w jednym kierunku, a potem drugą. Podjąć inicjatywę i być kreatywnym, to twój seks będzie naprawdę piękne i magiczne.

Jeśli inicjatywa należy do mężczyzny

Jeśli wolisz polegać na partnera kochania i chętnie przedstawi jego woli, to nie zaniedbują klasykę w postaci pozycji misjonarskiej. Ona erotyczne i ekscytujące, ponieważ sakrament jest otoczony aureolą. Wszakże w dawnych czasach w ten sposób po raz pierwszy mężczyzna uprawia seks ze swoim młodym i czystego małżonka. Ponadto, pozycja misjonarska pozwala człowiekowi kontrolować głębokość penetracji, a także do wyboru opcje rytmu i ruchu. Jednak kobieta może być w każdy sposób, aby pomóc partnerowi, pieszcząc jego plecy i pośladki, a także umieścić w pasji całowanie, który jest wygodny, aby dać siebie w tej pozycji za seks.

Jeśli inicjatywa należy do mężczyzny, to warto spróbować inne równie piękne pozy. Dla jednego z nich, kobieta powinna leżeć na łóżku i piersi hodować siebie nogi, a człowiek powinien wziąć ją do tylnej części uda i lekko podniesiona, wprowadzić członek do pochwy. Uroku i seksualność, że pozycja daje uwodzicielsko zakrzywione powrotem partnera, jej wrażliwości i dobrze zdefiniowane pośladki. Jeśli partner nie może sobie pozwolić, aby utrzymać się na masę, dolna jedna noga dodatkowych przystanków i łatwość postawę.

Od seksu przed lustrem zdolnego najbardziej doskonały sposób dywersyfikacji życia intymnego każdej stabilnej pary, nadając mu bardziej pikantne, spróbuj inną pozycję. Jest ona odpowiednia dla tych, którzy lubią powolne ruchy podczas stosunku. Aby to zrobić, kobieta musi uklęknąć, a mężczyzna w tym samym czasie, aby stać za nią. Pose zapewnia żadnego wsparcia na rękę, więc plecy podczas stosunku powinny być szczelnie dociśnięty ciele partnera. Nie powinien być w pośpiechu – nawet lepiej porusza się ostrożnie iz drżącym czułością. Odbicie ciała w lustrze uczyni sex erotyczne i piękne.

Ponieważ nie jest tajemnicą, a fakt, że ludzie są bardzo ekscytujące szybkość, w którym należy do nich inicjatywę, powinno się spróbować pozycję na seks w pozycji stojącej. Po tym wszystkim, silny i umięśniony tors partnerem kruchość partnera – połączenie to jest mało prawdopodobne, aby przekonać was obu. W tym samym czasie miłośników najlepiej się naprzeciw siebie. Jeśli człowiek ma siłę i wytrzymałość, może zachować swoje partnerki na wadze, to musi objąć jego biodra i nogi priniknut do swojego ciała. W innym przypadku, należy wykorzystać jako podporę, taką jak stół lub pozwalają człowiek podnieść stopy, a druga w tym samym czasie będzie pozostawiona na podłodze.

Piękne sex positions – klucz do innowacji i erotyzmu każda chwila intymności. Takie elementy można łatwo zmieniać, dodając kilka specjalnych akcesoriów, nieznacznie zmieniając pozycję ciała, naprzemienne ruchy i tak dalej. Doświadczeni pary powinni kochać ślepo, wiążąc sobie w oczy. To wyostrza postrzeganie obu partnerów, otwiera drzwi do erotycznych fantazji i daje wolność od kompleksów, często tkwiące w słabszej płci.

Bez doświadczenia do odkrywania nowych pozycji seksualnych, aby utrzymać ekscytujących emocji przez dłuższy czas jest bardzo trudne. Różne gry i właśnie potrzebowaliśmy par, przyjaciół przez długi czas, ponieważ odświeżyć związek, ponownie wywołując uczucie miłości! Więc przestańmy nieśmiała i boi się eksperymentów, nauka, badania i modyfikowania Nowe i Stare piękny stanowi jedno po drugim. Sprawdzić i spróbować, bo to jest tak intymny w życiu można osiągnąć harmonię i szczerość.

load...